Hoppa till sidans innehåll

Träningsgrupper



Nedan ser ni kontaktpersoner för de olika träningsgrupperna. För information om träningstider och terminsstart vänligen kontakta resepektive ansvarig i grupperna. Vill ni börja i någon grupp skall anmälan ske via Börja träna sidan.

Träningsgrupp Född Träningsplats utomhus Kontaktperson
Löpargrupp seniorer   Stora Mossens IP P-O Östberg
Träningsgrupp J -2002 Stora Mossens IP Magnus Abrahamsson
Träningsgrupp 03 2003 Stora Mossens IP Magnus Rignell
Träningsgrupp 04 2004 Stora Mossens IP Katia Elliot
Träningsgrupp 05 2005 Stora Mossens IP/onsdag Jessica Sjögemark
Träningsgrupp 05 2005 Stora Mossens IP/söndag Joakim Halfwordson
Träningsgrupp 54 2005  Ängby IP Arnold Johansson 
Träningsgrupp 49 2006  Kristinebergs IP Agneta Erlandson 
Träningsgrupp 51 2006  Stora Mossens IP Hanna Tegnér 
Träningsgrupp 52 2006  Stora Mossens IP Katrin Gähler 
Träningsgrupp 71 2007  Stora Mossens IP Therese Rosell 
Träningsgrupp 73 2007  Stora Mossens IP Siomone Kedeby 
Träningsgrupp 74 2007  Stora Mossens IP Caroline Holmin 
Träningsgrupp 75 2007  Spånga IP Maria Svedberg 
Träningsgrupp 76 2007  Ängby IP Linda Kahlin 
Träningsgrupp 81 2008  Kristinebergs IP Rafael Davidgård 
Träningsgrupp 82 2008  Stora Mossens IP Jonas Swartling
Träningsgrupp 83 2008  Stora Mossens IP Joakim Halfwordson 
Träningsgrupp 84  2008  Stora Mossens IP Jacob Påhlman 
Träningsgrupp 86 2008  Ängby IP Eva Johansson 
Träningsgrupp 91 2009  Kristinebergs IP Ann-Sofi Öhman
Träningsgrupp 92 2009  Stora Mossens IP Charlotte Geijer 
Projektgrupp 11 2011  Kristinebergs IP Rafael Davidgård
Uppdaterad: 2017-03-06 10:55
Skribent: Frej Söderlund
Epost: Adressen Gömd

TOLVANLOPPET

26 MAJ 2018

Läs mer på Tolvanloppets sida!
Läs mer

 

___________________________

VÅRA SAMARBETSPARTNERS

 CoopForum_kvadrat_Bromma

4.stadium_logotype

 

Mornington logga

 

 

ikon-farg-283px

SB_logo_rgb

Postadress:
Bromma IF - Friidrott
Friidrott, Västerled 26
16755 Bromma

Kontakt:
Tel: 08-267772
E-post: This is a mailto link