Deltagarlista Gren 1-18 
 
  Tävling  Morgondagarna    Utskriftsdatum  12 oktober 2017   
  Tävlingsort  Falun    Utskriftstid  16:55   
  Arrangör  Falu SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 oktober 2017         
 
 
Gren 1, 100m Rygg utm yng Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Hofsten Linus von  2006  T 3  AN6306  25 m  1:42.08   
36  Montelius Risberg Esbjörn  2004  T 3  AQ9104  25 m  1:44.24   
63  Westman Oscar  2005  T 3  AD9505  25 m     
71  Bergqvist Harald  2005  T 2  AB3705  25 m     
 
Gren 2, 100m Rygg utm yng Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Lindgren Julia  2004  T 2  AN0604  25 m  1:14.40   
78  Hjemli Tuva  2005  T 2  AN8805  25 m  1:14.64   
83  Lundin Ellen  2005  T 2  AB5405  25 m  1:24.85   
16  Frank Hanna  2006  T 3  BB9406  25 m  1:49.16   
Allvin Agnes  2006  T 3  AV0406  25 m     
10  Castillo Cornelia  2005  T 3  BG5605  25 m     
17  Färlin Emma  2006  T 3  AV8206  25 m     
25  Karsberg Carla  2007  T 3    25 m     
57  Strömsöe Sara  2006  T 3  AV2406  25 m     
 
Gren 3, 25m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Lundberg Emma  2007  SIMIDROTT    25 m  26.09   
68  Zetterberg Carolin  2006  SIMIDROTT    25 m  26.73   
Al-Assaf Elie  2006  SIMIDROTT    25 m  27.45   
64  Viker Eric  2008  SIMIDROTT  AG7308  25 m  27.69   
49  Pers Emma  2006  SIMIDROTT    25 m  28.21   
18  Hansson Meja  2007  SIMIDROTT    25 m  29.11   
59  Wahlqvist Joel  2006  T 4    25 m  29.15   
33  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  29.47   
14  Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  31.50   
10  60  Wallin Adam  2007  T 4    25 m  31.86   
11  29  Klingberg Majken  2009  SIMIDROTT    25 m  33.36   
12  37  Montelius Risberg Frode  2007  T 3    25 m  33.56   
13  45  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  34.11   
14  47  Patten Sofia  2007  SIMIDROTT    25 m  34.88   
15  13  Eriksson Alma  2007  SILVERHAJ    25 m  35.86   
16  27  Kiiveri Ella  2007  SIMIDROTT    25 m  36.23   
17  69  Östlund Alice  2007  SIMIDROTT    25 m  37.11   
18  44  Nääs Lukas  2009  SILVERHAJ    25 m  38.95   
19  54  Seiler Jonna  2009  SILVERHAJ    25 m  47.25   
20  19  Hjemli Elliot  2009  SILVERHAJ    25 m  55.11   
21  Appelberg Wilmer  2008  BRONSHAJ    25 m     
22  Bäcke Rasmus  2009  SILVERHAJ    25 m     
23  Carlsson Gusten  2006  SIMIDROTT    25 m     
24  11  Delbåge Dakkour Tilde  2007  SILVERHAJ    25 m     
25  12  Dragsten Svedberg Ludwig  2009  BRONSHAJ    25 m     
26  21  Holmström Isabelle  2008  SILVERHAJ    25 m     
27  24  Kaiser Benjamin  2007  GULDHAJ    25 m     
28  28  Kiiveri Tilde  2009  BRONSHAJ    25 m     
29  31  Lindhe Stille Matilda  2006  SILVERHAJ    25 m     
30  34  Malm Emil  2005  T 4    25 m     
31  39  Mouesaty Antony  2007  BRONSHAJ    25 m     
32  40  Nilsson Anton  2008  BRONSHAJ    25 m     
33  48  Perés Filippa  2008  BRONSHAJ    25 m     
34  56  Sjöblom Nathalie  2010  SILVERHAJ    25 m     
35  66  Windmüller Malte  2007  GULDHAJ    25 m     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Hofsten Linus von  2006  T 3  AN6306  25 m  49.75   
36  Montelius Risberg Esbjörn  2004  T 3  AQ9104  50 m  50.39   
62  Wallin Selma  2003  T 3    25 m  52.05   
63  Westman Oscar  2005  T 3  AD9505  25 m  53.04   
30  Klingberg Thea  2006  T 4  BC1806  25 m  53.53   
55  Seiler Lukas  2007  SIMIDROTT    25 m  53.67   
61  Wallin Robin  2005  T 4    25 m  53.81   
Allvin Agnes  2006  T 3  AV0406  25 m  53.92   
46  Olofsson Arvid  2005  T 4  AH0305  25 m  54.73   
10  58  Tengvall Williams Ida  2005  T 4  BM6405  25 m  54.88   
11  16  Frank Hanna  2006  T 3  BB9406  25 m  55.87   
12  25  Karsberg Carla  2007  T 3    25 m  55.87   
13  67  Von Hofsten Doris  2008  T 4  AE9808  25 m  55.89   
14  10  Castillo Cornelia  2005  T 3  BG5605  25 m  55.92   
15  Andersson Herman  2007  T 4    25 m  55.99   
16  35  Mehtälä Vendela  2004  T 3    25 m  56.88   
17  43  Nyström Maja  2007  SIMIDROTT    25 m  58.02   
18  15  Eriksson Olivia  2007  T 4  AT3207  25 m  58.18   
19  Abela Agnes  2006  T 4  AJ9606  25 m  1:04.45   
20  Bondensson Gustav  2007  SIMIDROTT    25 m  1:12.58   
21  Bäcke Linus  2006  SIMIDROTT    25 m     
22  23  Iminov Izmail  2004  T 3    25 m     
23  38  Morén Lovisa  2006  SIMIDROTT    25 m     
24  50  Renberg Vera  2006  SIMIDROTT    25 m     
25  51  Sadeghi Karin  2005  T 3    25 m     
 
Gren 5, 100m Fjäril utm äld Pojka 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Hambraeus David  1999  T 1  AL0799  25 m  1:03.40   
72  Bransell Henrik  1999  T 1  AG2599  25 m  1:04.34   
77  Hansson Tim  2001  T 1  AM7101  25 m  1:06.01   
75  Evaldsson Nicklas  2001  T 1  AE4301  25 m  1:14.91   
90  Werkmästar Johan  2002  T 2  AI4502  25 m  1:19.67   
88  Svärd Malte  2003  T 2  AC3703  25 m  1:36.19   
 
Gren 6, 100m Fjäril utm äld Flick 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Junevik Sara  2000  T 1  AL3400  25 m  58.23   
81  Lannhard Frida  2000  T 1  AB6800  25 m  1:10.14   
79  Jobs Amanda  2003  T 2  AK0203  25 m  1:11.03   
87  Sander Hilda  2002  T 2  AE5202  25 m  1:12.58   
22  Holmström Moa  2001  T 1  AD0201  25 m  1:13.25   
73  Czarnecki Cecilia  1999  T 1  AT9699  25 m  1:14.45   
84  Nordlund Julia  1998  T 1  AL2498  25 m  1:15.33   
86  Rantanen Ronja  1999  T 1  AH0899  25 m  1:16.90   
70  Antlöv Nelly  2002  T 1  AB3202  25 m  1:17.38   
10  92  Östling Emmy  2001  T 1  AI8401  25 m  1:20.92   
11  89  Ullstrand Ida  2001  T 2  BG8601  25 m  1:37.79   
12  74  Engdahl Ida  2003  T 2  AP3603  25 m     
13  85  Nyberg Anna  2003  T 2  AP5603  25 m     
14  91  Wikström Alva  2002  T 2  AN2402  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Master 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Kihlberg Gunnar  1962  MASTER  AA8762  25 m  42.61   
52  Seiler Claudia  1976  MASTER    25 m     
53  Seiler Ingo  1974  MASTER    25 m     
65  Viker Tomas  1971  MASTER  AB3971  25 m     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Morgondagar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bondensson Gustav  2007  SIMIDROTT    25 m  23.17   
33  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  24.20   
15  Eriksson Olivia  2007  T 4  AT3207  25 m  24.31   
55  Seiler Lukas  2007  SIMIDROTT    25 m  25.17   
61  Wallin Robin  2005  T 4    25 m  25.17   
30  Klingberg Thea  2006  T 4  BC1806  25 m  26.13   
59  Wahlqvist Joel  2006  T 4    25 m  26.86   
Abela Agnes  2006  T 4  AJ9606  25 m  27.40   
Allvin Agnes  2006  T 3  AV0406  25 m  27.58   
10  67  Von Hofsten Doris  2008  T 4  AE9808  25 m  28.00   
11  60  Wallin Adam  2007  T 4    25 m  32.02   
12  10  Castillo Cornelia  2005  T 3  BG5605  25 m     
13  34  Malm Emil  2005  T 4    25 m     
14  35  Mehtälä Vendela  2004  T 3    25 m     
15  37  Montelius Risberg Frode  2007  T 3    25 m     
16  38  Morén Lovisa  2006  SIMIDROTT    25 m     
17  43  Nyström Maja  2007  SIMIDROTT    25 m     
18  47  Patten Sofia  2007  SIMIDROTT    25 m     
19  58  Tengvall Williams Ida  2005  T 4  BM6405  25 m     
 
Gren 9, 25m Rygg Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Zetterberg Carolin  2006  SIMIDROTT    25 m  26.63   
49  Pers Emma  2006  SIMIDROTT    25 m  28.06   
Bäcke Linus  2006  SIMIDROTT    25 m  28.24   
18  Hansson Meja  2007  SIMIDROTT    25 m  28.35   
Andersson Herman  2007  T 4    25 m  28.71   
27  Kiiveri Ella  2007  SIMIDROTT    25 m  29.03   
32  Lundberg Emma  2007  SIMIDROTT    25 m  29.09   
Al-Assaf Elie  2006  SIMIDROTT    25 m  29.42   
45  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  29.82   
10  29  Klingberg Majken  2009  SIMIDROTT    25 m  29.84   
11  60  Wallin Adam  2007  T 4    25 m  30.36   
12  24  Kaiser Benjamin  2007  GULDHAJ    25 m  30.67   
13  14  Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  31.32   
14  47  Patten Sofia  2007  SIMIDROTT    25 m  32.12   
15  13  Eriksson Alma  2007  SILVERHAJ    25 m  32.17   
16  64  Viker Eric  2008  SIMIDROTT  AG7308  25 m  33.55   
17  19  Hjemli Elliot  2009  SILVERHAJ    25 m  38.81   
18  69  Östlund Alice  2007  SIMIDROTT    25 m  39.96   
19  Bäcke Rasmus  2009  SILVERHAJ    25 m     
20  Carlsson Gusten  2006  SIMIDROTT    25 m     
21  11  Delbåge Dakkour Tilde  2007  SILVERHAJ    25 m     
22  12  Dragsten Svedberg Ludwig  2009  BRONSHAJ    25 m     
23  21  Holmström Isabelle  2008  SILVERHAJ    25 m     
24  31  Lindhe Stille Matilda  2006  SILVERHAJ    25 m     
25  34  Malm Emil  2005  T 4    25 m     
26  39  Mouesaty Antony  2007  BRONSHAJ    25 m     
27  42  Nyström Ida  2010  BRONSHAJ    25 m     
28  48  Perés Filippa  2008  BRONSHAJ    25 m     
29  56  Sjöblom Nathalie  2010  SILVERHAJ    25 m     
 
Gren 10, 50m Rygg Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bondensson Gustav  2007  SIMIDROTT    25 m  46.36   
62  Wallin Selma  2003  T 3    25 m  47.62   
15  Eriksson Olivia  2007  T 4  AT3207  25 m  49.53   
33  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  50.79   
30  Klingberg Thea  2006  T 4  BC1806  25 m  52.85   
67  Von Hofsten Doris  2008  T 4  AE9808  25 m  54.76   
43  Nyström Maja  2007  SIMIDROTT    25 m  55.13   
Abela Agnes  2006  T 4  AJ9606  25 m  55.81   
35  Mehtälä Vendela  2004  T 3    25 m  56.89   
10  37  Montelius Risberg Frode  2007  T 3    25 m  56.96   
11  46  Olofsson Arvid  2005  T 4  AH0305  25 m  57.35   
12  61  Wallin Robin  2005  T 4    25 m  58.58   
13  58  Tengvall Williams Ida  2005  T 4  BM6405  25 m  1:03.13   
14  23  Iminov Izmail  2004  T 3    25 m     
15  38  Morén Lovisa  2006  SIMIDROTT    25 m     
16  50  Renberg Vera  2006  SIMIDROTT    25 m     
17  51  Sadeghi Karin  2005  T 3    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröst utm yng Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Bergqvist Harald  2005  T 2  AB3705  50 m  1:48.04   
 
Gren 12, 100m Bröst utm yng Flicko 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Lindgren Julia  2004  T 2  AN0604  25 m  1:22.91   
78  Hjemli Tuva  2005  T 2  AN8805  25 m  1:28.54   
83  Lundin Ellen  2005  T 2  AB5405  50 m  1:40.24   
17  Färlin Emma  2006  T 3  AV8206  25 m  1:54.41   
57  Strömsöe Sara  2006  T 3  AV2406  25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Zetterberg Carolin  2006  SIMIDROTT    25 m  21.36   
49  Pers Emma  2006  SIMIDROTT    25 m  23.10   
45  Ohlsén Leila  2007  SIMIDROTT    25 m  25.47   
Al-Assaf Elie  2006  SIMIDROTT    25 m  25.92   
24  Kaiser Benjamin  2007  GULDHAJ    25 m  26.01   
27  Kiiveri Ella  2007  SIMIDROTT    25 m  26.25   
13  Eriksson Alma  2007  SILVERHAJ    25 m  26.50   
64  Viker Eric  2008  SIMIDROTT  AG7308  25 m  29.54   
29  Klingberg Majken  2009  SIMIDROTT    25 m  29.75   
10  19  Hjemli Elliot  2009  SILVERHAJ    25 m  32.49   
11  14  Eriksson Noah  2006  SIMIDROTT    25 m  34.73   
12  Bäcke Rasmus  2009  SILVERHAJ    25 m  41.02   
13  44  Nääs Lukas  2009  SILVERHAJ    25 m  43.88   
14  Appelberg Wilmer  2008  BRONSHAJ    25 m     
15  Carlsson Gusten  2006  SIMIDROTT    25 m     
16  11  Delbåge Dakkour Tilde  2007  SILVERHAJ    25 m     
17  12  Dragsten Svedberg Ludwig  2009  BRONSHAJ    25 m     
18  21  Holmström Isabelle  2008  SILVERHAJ    25 m     
19  28  Kiiveri Tilde  2009  BRONSHAJ    25 m     
20  31  Lindhe Stille Matilda  2006  SILVERHAJ    25 m     
21  39  Mouesaty Antony  2007  BRONSHAJ    25 m     
22  41  Nilsson Leah  2008  SIMIDROTT    25 m     
23  47  Patten Sofia  2007  SIMIDROTT    25 m     
24  54  Seiler Jonna  2009  SILVERHAJ    25 m     
25  56  Sjöblom Nathalie  2010  SILVERHAJ    25 m     
26  69  Östlund Alice  2007  SIMIDROTT    25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bondensson Gustav  2007  SIMIDROTT    25 m  42.14   
55  Seiler Lukas  2007  SIMIDROTT    25 m  42.54   
15  Eriksson Olivia  2007  T 4  AT3207  25 m  43.58   
33  Lundin Alice  2007  T 3  AJ3207  25 m  44.01   
62  Wallin Selma  2003  T 3    25 m  44.70   
58  Tengvall Williams Ida  2005  T 4  BM6405  25 m  45.06   
67  Von Hofsten Doris  2008  T 4  AE9808  50 m  45.06   
46  Olofsson Arvid  2005  T 4  AH0305  25 m  45.50   
61  Wallin Robin  2005  T 4    25 m  45.86   
10  35  Mehtälä Vendela  2004  T 3    25 m  47.03   
11  59  Wahlqvist Joel  2006  T 4    25 m  48.34   
12  43  Nyström Maja  2007  SIMIDROTT    25 m  54.27   
13  Abela Agnes  2006  T 4  AJ9606  25 m  55.13   
14  60  Wallin Adam  2007  T 4    25 m  59.26   
15  Andersson Herman  2007  T 4    25 m  1:00.85   
16  Bäcke Linus  2006  SIMIDROTT    25 m     
17  18  Hansson Meja  2007  SIMIDROTT    25 m     
18  23  Iminov Izmail  2004  T 3    25 m     
19  34  Malm Emil  2005  T 4    25 m     
20  38  Morén Lovisa  2006  SIMIDROTT    25 m     
21  50  Renberg Vera  2006  SIMIDROTT    25 m     
22  51  Sadeghi Karin  2005  T 3    25 m     
 
Gren 16, 100m Rygg utm äld Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Bransell Henrik  1999  T 1  AG2599  25 m  1:05.15   
76  Hambraeus David  1999  T 1  AL0799  25 m  1:07.64   
77  Hansson Tim  2001  T 1  AM7101  25 m  1:15.06   
75  Evaldsson Nicklas  2001  T 1  AE4301  25 m  1:15.16   
90  Werkmästar Johan  2002  T 2  AI4502  25 m  1:17.73   
88  Svärd Malte  2003  T 2  AC3703  25 m  1:20.97   
 
Gren 17, 100m Rygg utm äld Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Junevik Sara  2000  T 1  AL3400  25 m  1:05.53   
84  Nordlund Julia  1998  T 1  AL2498  25 m  1:05.98   
92  Östling Emmy  2001  T 1  AI8401  25 m  1:09.97   
86  Rantanen Ronja  1999  T 1  AH0899  25 m  1:10.85   
73  Czarnecki Cecilia  1999  T 1  AT9699  25 m  1:11.15   
81  Lannhard Frida  2000  T 1  AB6800  25 m  1:11.28   
87  Sander Hilda  2002  T 2  AE5202  25 m  1:13.95   
91  Wikström Alva  2002  T 2  AN2402  25 m  1:14.57   
79  Jobs Amanda  2003  T 2  AK0203  25 m  1:18.25   
10  89  Ullstrand Ida  2001  T 2  BG8601  25 m  1:20.65   
11  70  Antlöv Nelly  2002  T 1  AB3202  25 m  1:22.47   
12  85  Nyberg Anna  2003  T 2  AP5603  25 m  1:22.72   
13  22  Holmström Moa  2001  T 1  AD0201  25 m  1:25.30   
14  74  Engdahl Ida  2003  T 2  AP3603  25 m  1:26.89   
 
Gren 18, 100m Frisim Master 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Viker Tomas  1971  MASTER  AB3971  25 m  1:02.66   
53  Seiler Ingo  1974  MASTER    25 m  1:15.55   
52  Seiler Claudia  1976  MASTER    25 m  1:21.21   
26  Kihlberg Gunnar  1962  MASTER  AA8762  25 m  1:31.81   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2017 
Licensierad till: Falu Simsällskap  Utskriftstid  16:55