Deltagarlista Gren 1-17 
 
  Tävling  Morgondagare, Utmanare & Guldj    Utskriftsdatum  04 december 2014   
  Tävlingsort  Falun    Utskriftstid  01:52   
  Arrangör  Falu SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 december 2014         
 
 
Gren 1, 200m Frisim utman yngre P 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Hansson Tim  2001  T3  AM7101  25 m  2:27.00   
31  Renström Mathias  2001  T3  AM5101  25 m  2:27.76   
36  Svärd Malte  2003  T3  AC3703  25 m  2:50.93   
38  Werkmästar Johan  2002  T3  AI4502  25 m  2:59.20   
 
Gren 2, 200m Frisim utman yngre F 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Östling Emmy  2001  T2  AI8401  25 m  2:21.35   
Borbos Jessika  2001  T3  AF2801  25 m  2:32.27   
40  Wikström Alva  2002  T3  AN2402  25 m  2:36.94   
33  Sander Hilda  2002  T3  AE5202  25 m  2:38.13   
Antlöv Nelly  2002  T3  AB3202  25 m  2:42.50   
39  Wiker Alva  2003  T3  BC1403  50 m  3:00.33   
28  Olsson Agnes  2002  T3  AH4402  25 m  3:06.30   
41  Zetterberg Anja  2003  T4  AF7803  50 m  3:07.41   
16  Jobs Amanda  2003  T4  AK0203  25 m  3:10.66   
10  Abela Emelie  2001  T3  AR7201  25 m  3:22.11   
11  Engdahl Ida  2003  T4  AP3603  25 m     
12  14  Hjemli Tuva  2005  T4  AN8805  25 m     
13  18  Josephson Agnes  2001  T4  BN9601  25 m     
14  19  Lindgren Julia  2004  T4  AN0604  25 m     
15  20  Lundin Ellen  2005  T4  AB5405  25 m     
16  27  Nyberg Anna  2003  T4  AP5603  25 m     
 
Gren 3, 25m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Ström Isabell  2004  CRAWL    25 m  26.26   
56  Färlin Emma  2006  CRAWL    25 m  28.64   
94  Wallin Sara  2004  CRAWL    25 m  28.71   
69  Lindgren Wilma  2006  CRAWL    25 m  30.58   
53  Bransell Lukas  2006  GULDHAJEN    25 m  30.60   
89  Svensson Linnea  2004  CRAWL    25 m  31.63   
48  Berggren Ebba  2005  GULDHAJEN    25 m  31.67   
60  Henriksson Hanna  2004  GULDHAJEN    25 m  32.94   
93  Wallin Robin  2005  GULDHAJEN    25 m  33.36   
10  55  Frank Hanna  2006  GULDHAJEN    25 m  34.27   
11  87  Strömsöe Sara  2006  GULDHAJEN    25 m  36.79   
12  92  Wahlqvist Joel  2006  GULDHAJEN    25 m  37.53   
13  43  Abela Agnes  2006  CRAWL    25 m  39.39   
14  73  Lundin Alice  2007  GULDHAJEN    25 m  42.10   
15  61  Höijer Maja  2005  GULDHAJEN    25 m  43.12   
16  68  Koij Ronja  2007  GULDHAJEN    25 m  46.05   
17  45  Allvin Agnes  2006  BRONSHAJEN    25 m     
18  63  Isaksson Sebastian  2005  GULDHAJEN    25 m     
19  65  Johansson Ida  2004  GULDHAJEN    25 m     
20  66  Karsberg Carla  2007  GULDHAJEN    25 m     
21  81  Paulsson Elvira  2003  CRAWL    25 m     
22  100  von Hofsen Doris  2008  BRONSHAJEN    25 m     
23  101  von Hofsten Linus  2006  GULDHAJEN    25 m     
24  102  Åberg Nova  2007  BRONSHAJEN    25 m     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Morgondagarn 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Boholm Emil  2002  T4  AV8102  25 m  51.90   
20  Lundin Ellen  2005  T4  AB5405  25 m  52.11   
36  Svärd Malte  2003  T3  AC3703  25 m  52.36   
54  Ekvall Emelie  2003  T4  AF6803  25 m  53.46   
49  Bergqvist Harald  2005  T4  AB3705  25 m  53.78   
57  Gunnarsson Kerstin  2002  CRAWL    25 m  54.57   
47  Andersson Alva  2003  T4    25 m  54.71   
80  Olofsson Ludvig  2003  CRAWL    25 m  54.89   
98  Widén Hanna  2003  CRAWL    25 m  55.03   
10  82  Ribqitis Greta  2004  CRAWL    25 m  55.59   
11  91  Thorwalls Ebba  2004  CRAWL    25 m  56.69   
12  86  Strömsöe Alma  2004  CRAWL    25 m  56.71   
13  77  Norman Rasmus  2004  CRAWL  AH3504  25 m  56.89   
14  52  Bransell Elsa  2004  CRAWL    25 m  56.92   
15  70  Lindow Amanda  2002  T4  AS5802  25 m  56.96   
16  97  Wentli Timotej  2001  T4    25 m  57.07   
17  44  Abela Tova  2003  T4  AW0403  25 m  58.98   
18  95  Wallin Selma  2003  T4    25 m  1:00.37   
19  14  Hjemli Tuva  2005  T4  AN8805  25 m     
20  76  Mård Erik  2001  T4    25 m     
21  79  Olofsson Arvid  2005  CRAWL    25 m     
22  84  Sternö Saga  2001  T4    25 m     
23  90  Taxell Stoltz Alva  2003  CRAWL    25 m     
 
Gren 5, 100m Medley utman. äld. H 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Marcus  1995  T2  AH6995  25 m  1:04.71   
12  Hambraeus David  1999  T2  AL0799  25 m  1:07.08   
29  Peltomaa Victor  1998  T2  AG9798  25 m  1:08.26   
15  Höijer Per  1998  T2  AI7398  25 m  1:12.56   
32  Sander Gustav  1998  T2  AG8798  25 m  1:13.55   
Enlund Alexander  2000  T2  AH1700  25 m  1:13.76   
88  Sved Samuel  1998  T2  AQ1398  25 m  1:14.30   
21  Lundqvist Björn  2000  T3  AH0700  25 m  1:32.61   
 
Gren 6, 100m Medley utman. äld. D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Svärd Elin  1998  T2  AL9498  25 m  1:07.07   
22  Lundqvist Sandra  1998  T2  AH4898  25 m  1:10.19   
26  Nordlund Julia  1998  T2  AL2498  25 m  1:12.24   
46  Ander Sofia  1998  T2  BE1898  25 m  1:12.38   
17  Jobs Sandra  2000  T3  BB3800  25 m  1:22.20   
30  Rantanen Ronja  1999  T2  AH0899  25 m  1:22.92   
Andersson Kristin  1999  T3  BE2499  25 m  1:23.00   
11  Gunnarsson Ella  2000  T3  BB4800  25 m  1:23.14   
Adrelius Tova  2000  T3  AV4600  25 m  1:24.99   
10  37  Söderkvist Maja  2000  T3  AX0200  25 m  1:26.70   
11  Brandt Ida  2000  T3  AW0200  25 m  1:26.80   
12  24  Middlemore Estie  1999  T3  BR5899  25 m  1:30.48   
13  23  Mattsson Lisa  2000  T4  BN1800  25 m  1:35.03   
 
Gren 7, 100m Medley Master 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Lundqvist Anders  1966  MASTERS  AB2566  25 m  1:35.24   
Andersson Leif  1961  MASTERS  AB0561  25 m     
58  Gunnarssson Niklas  1969  MASTERS    25 m     
59  Göthman Martin  1977  MASTERS    25 m     
62  Isaksson Erik  1977  MASTERS    25 m     
64  Isaksson Tracy  1973  MASTERS    25 m     
67  Kihlberg Gunnar  1962  MASTERS    25 m     
71  Lindow Jens  1972  MASTERS    25 m     
72  Lundgren Anna  1979  MASTERS    25 m     
10  74  Lundin Fredrik  1967  MASTERS    25 m     
11  96  Varghav Marina  1971  MASTERS    25 m     
12  99  Viker Tomas  1971  MASTERS    25 m     
 
Gren 8, 25m Fjäril Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Bransell Elsa  2004  CRAWL    25 m  26.53   
56  Färlin Emma  2006  CRAWL    25 m  28.01   
Engdahl Ida  2003  T4  AP3603  25 m     
57  Gunnarsson Kerstin  2002  CRAWL    25 m     
69  Lindgren Wilma  2006  CRAWL    25 m     
77  Norman Rasmus  2004  CRAWL  AH3504  25 m     
80  Olofsson Ludvig  2003  CRAWL    25 m     
82  Ribqitis Greta  2004  CRAWL    25 m     
97  Wentli Timotej  2001  T4    25 m     
10  103  Öhlund Moa  2005  CRAWL    25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Ström Isabell  2004  CRAWL    25 m  24.61   
89  Svensson Linnea  2004  CRAWL    25 m  27.03   
87  Strömsöe Sara  2006  GULDHAJEN    25 m  27.47   
48  Berggren Ebba  2005  GULDHAJEN    25 m  28.42   
60  Henriksson Hanna  2004  GULDHAJEN    25 m  30.34   
43  Abela Agnes  2006  CRAWL    25 m  31.90   
69  Lindgren Wilma  2006  CRAWL    25 m  32.33   
94  Wallin Sara  2004  CRAWL    25 m  33.02   
73  Lundin Alice  2007  GULDHAJEN    25 m  34.16   
10  61  Höijer Maja  2005  GULDHAJEN    25 m  36.27   
11  68  Koij Ronja  2007  GULDHAJEN    25 m  39.12   
12  56  Färlin Emma  2006  CRAWL    25 m  57.85   
13  45  Allvin Agnes  2006  BRONSHAJEN    25 m     
14  65  Johansson Ida  2004  GULDHAJEN    25 m     
15  66  Karsberg Carla  2007  GULDHAJEN    25 m     
16  81  Paulsson Elvira  2003  CRAWL    25 m     
17  100  von Hofsen Doris  2008  BRONSHAJEN    25 m     
18  101  von Hofsten Linus  2006  GULDHAJEN    25 m     
19  102  Åberg Nova  2007  BRONSHAJEN    25 m     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Abela Tova  2003  T4  AW0403  25 m  49.72   
54  Ekvall Emelie  2003  T4  AF6803  25 m  50.08   
47  Andersson Alva  2003  T4    25 m  52.59   
82  Ribqitis Greta  2004  CRAWL    25 m  54.24   
52  Bransell Elsa  2004  CRAWL    25 m  54.40   
95  Wallin Selma  2003  T4    25 m  55.09   
91  Thorwalls Ebba  2004  CRAWL    25 m  58.15   
98  Widén Hanna  2003  CRAWL    25 m  1:01.70   
84  Sternö Saga  2001  T4    25 m     
10  86  Strömsöe Alma  2004  CRAWL    25 m     
11  90  Taxell Stoltz Alva  2003  CRAWL    25 m     
 
Gren 11, 50m Fjäril utman. yngre P 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Renström Mathias  2001  T3  AM5101  25 m  33.36   
13  Hansson Tim  2001  T3  AM7101  25 m  36.64   
38  Werkmästar Johan  2002  T3  AI4502  25 m  40.07   
36  Svärd Malte  2003  T3  AC3703  25 m  46.27   
 
Gren 12, 50m Fjäril utman. yngre F 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Östling Emmy  2001  T2  AI8401  25 m  33.82   
33  Sander Hilda  2002  T3  AE5202  25 m  35.91   
40  Wikström Alva  2002  T3  AN2402  25 m  39.97   
39  Wiker Alva  2003  T3  BC1403  50 m  41.33   
Borbos Jessika  2001  T3  AF2801  25 m  41.53   
28  Olsson Agnes  2002  T3  AH4402  25 m  41.98   
Antlöv Nelly  2002  T3  AB3202  25 m  42.24   
16  Jobs Amanda  2003  T4  AK0203  25 m  44.40   
20  Lundin Ellen  2005  T4  AB5405  25 m  45.25   
10  27  Nyberg Anna  2003  T4  AP5603  25 m  45.33   
11  Abela Emelie  2001  T3  AR7201  25 m  46.19   
12  41  Zetterberg Anja  2003  T4  AF7803  25 m  47.95   
13  70  Lindow Amanda  2002  T4  AS5802  50 m  54.41   
14  14  Hjemli Tuva  2005  T4  AN8805  25 m     
15  18  Josephson Agnes  2001  T4  BN9601  25 m     
16  19  Lindgren Julia  2004  T4  AN0604  25 m     
 
Gren 13, 25m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Ström Isabell  2004  CRAWL    25 m  22.48   
89  Svensson Linnea  2004  CRAWL    25 m  23.40   
53  Bransell Lukas  2006  GULDHAJEN    25 m  23.96   
55  Frank Hanna  2006  GULDHAJEN    25 m  24.65   
48  Berggren Ebba  2005  GULDHAJEN    25 m  25.26   
87  Strömsöe Sara  2006  GULDHAJEN    25 m  26.59   
60  Henriksson Hanna  2004  GULDHAJEN    25 m  27.02   
69  Lindgren Wilma  2006  CRAWL    25 m  28.88   
43  Abela Agnes  2006  CRAWL    25 m  31.43   
10  73  Lundin Alice  2007  GULDHAJEN    25 m  31.43   
11  66  Karsberg Carla  2007  GULDHAJEN    25 m  33.28   
12  92  Wahlqvist Joel  2006  GULDHAJEN    25 m  33.78   
13  61  Höijer Maja  2005  GULDHAJEN    25 m  39.77   
14  68  Koij Ronja  2007  GULDHAJEN    25 m  42.34   
15  45  Allvin Agnes  2006  BRONSHAJEN    25 m     
16  51  Bondensson Gustav  2007  BRONSHAJEN    25 m     
17  56  Färlin Emma  2006  CRAWL    25 m     
18  81  Paulsson Elvira  2003  CRAWL    25 m     
19  100  von Hofsen Doris  2008  BRONSHAJEN    25 m     
20  101  von Hofsten Linus  2006  GULDHAJEN    25 m     
21  102  Åberg Nova  2007  BRONSHAJEN    25 m     
 
Gren 14, 50m Frisim Morgondagarna 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Wentli Timotej  2001  T4    25 m  41.38   
49  Bergqvist Harald  2005  T4  AB3705  25 m  42.87   
54  Ekvall Emelie  2003  T4  AF6803  25 m  43.66   
44  Abela Tova  2003  T4  AW0403  25 m  43.73   
80  Olofsson Ludvig  2003  CRAWL    25 m  45.60   
47  Andersson Alva  2003  T4    25 m  46.72   
103  Öhlund Moa  2005  CRAWL    25 m  47.27   
52  Bransell Elsa  2004  CRAWL    25 m  47.86   
82  Ribqitis Greta  2004  CRAWL    25 m  49.01   
10  86  Strömsöe Alma  2004  CRAWL    25 m  50.09   
11  95  Wallin Selma  2003  T4    25 m  52.33   
12  91  Thorwalls Ebba  2004  CRAWL    25 m  52.50   
13  94  Wallin Sara  2004  CRAWL    25 m  55.32   
14  77  Norman Rasmus  2004  CRAWL  AH3504  25 m  58.27   
15  50  Boholm Emil  2002  T4  AV8102  25 m     
16  63  Isaksson Sebastian  2005  GULDHAJEN    25 m     
17  76  Mård Erik  2001  T4    25 m     
18  79  Olofsson Arvid  2005  CRAWL    25 m     
19  84  Sternö Saga  2001  T4    25 m     
20  90  Taxell Stoltz Alva  2003  CRAWL    25 m     
21  98  Widén Hanna  2003  CRAWL    25 m     
 
Gren 15, 200m Frisim utman. äld. H 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Marcus  1995  T2  AH6995  25 m  2:06.27   
12  Hambraeus David  1999  T2  AL0799  25 m  2:13.90   
15  Höijer Per  1998  T2  AI7398  25 m  2:14.00   
29  Peltomaa Victor  1998  T2  AG9798  25 m  2:17.07   
32  Sander Gustav  1998  T2  AG8798  25 m  2:26.72   
88  Sved Samuel  1998  T2  AQ1398  25 m  2:35.42   
Enlund Alexander  2000  T2  AH1700  25 m  2:54.01   
21  Lundqvist Björn  2000  T3  AH0700  25 m  2:56.15   
34  Strömsöe Axel  2000  T3  AY0700  25 m     
 
Gren 16, 200m Frisim utman. äld. D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Svärd Elin  1998  T2  AL9498  25 m  2:11.48   
26  Nordlund Julia  1998  T2  AL2498  25 m  2:13.52   
22  Lundqvist Sandra  1998  T2  AH4898  25 m  2:15.90   
46  Ander Sofia  1998  T2  BE1898  25 m  2:16.35   
30  Rantanen Ronja  1999  T2  AH0899  25 m  2:22.54   
Brandt Ida  2000  T3  AW0200  25 m  2:33.86   
11  Gunnarsson Ella  2000  T3  BB4800  25 m  2:37.24   
Adrelius Tova  2000  T3  AV4600  25 m  2:37.88   
17  Jobs Sandra  2000  T3  BB3800  50 m  2:41.16   
10  37  Söderkvist Maja  2000  T3  AX0200  25 m  2:46.75   
11  Andersson Kristin  1999  T3  BE2499  25 m  2:49.16   
12  24  Middlemore Estie  1999  T3  BR5899  25 m  2:49.53   
13  23  Mattsson Lisa  2000  T4  BN1800  25 m     
 
Gren 17, 50m Frisim Master 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Nyberg Gustav  1997  MASTERS  AS1597  25 m  33.98   
Andersson Leif  1961  MASTERS  AB0561  25 m     
57  Gunnarsson Kerstin  2002  CRAWL    25 m     
58  Gunnarssson Niklas  1969  MASTERS    25 m     
59  Göthman Martin  1977  MASTERS    25 m     
67  Kihlberg Gunnar  1962  MASTERS    25 m     
71  Lindow Jens  1972  MASTERS    25 m     
74  Lundin Fredrik  1967  MASTERS    25 m     
75  Lundqvist Anders  1966  MASTERS  AB2566  25 m     
10  83  Rosqvist Anders  1966  MASTERS    25 m     
11  96  Varghav Marina  1971  MASTERS    25 m     
12  99  Viker Tomas  1971  MASTERS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  04 december 2014 
Licensierad till: Falu Simsällskap  Utskriftstid  01:52