Hoppa till sidans innehåll

Anmälda lag-2015


Mottagen anmälan & registrerad bet
Lagnamn Deltagare
Flyinge bikerz Magnus Ernblad, Mattias Pettersson, Tobias Grönberg, John Nordfjäll
Team PRO-KOKOS Calle Wrangel, Anders Jeppsson, Torgny Wijk
team falukorv Jakob Gawlik, Daniel Olsson, Jerker Kristiansson
FK Trampen 2 Kasper Brattfors, Freddi Johnsson, Mikael Brymell
KCE Mud Rockers Fredrik Nystedt, Jimmy Rosdahl
Lindvalls Johan Lindvall, Erik Lindvall, Emil Lindvall, Emma Lindvall/Bergström 
Syltmunkens vänner  Mattias Olofsson, Henrik Landin, Cristian Albinsson
Team Digifort Marcus Millbourn, Henning Karlsson
PunchRullarna  Philip Nordahl, Kristian Bergqvist, Staffan Andersson
Team hjulben Oskar Schlyter, Robin Haakman, Liw Raskog
Lera Daniel Wijk, Fredrik Ericsson, Johan Källstrand, Thomas Strandberg
Sockertopparna Mikael Glans, Lars Talpai, Joakim Persson
Charlie & Felix Charlie Turesson, Felix Juhlin
Team Lucas Electric Erik Nilsson, Niclas Sandquist, Peter Olin
PepUp Test Team 1 Maria Jonsson, Lisa Långström
PepUp Test Team 2 Åsa Johansson, Tony Långström
Team DVel Riki, Martin
Team Trekified Henrik Holmquist, Pelle Nilsson, Magnus Neij
De Tre Moluskerna Kim Pedersen, Andreas Gram, Martin Lindahl
Gegamoja Mattias Nilsson, Mikael Nedstedt, Rickard Ivarsson
Team RMI Peter Ohlsson, Martin Lundblad
Late Night Wheelsuckers Per Thornblad, Thomas Jönsson, Andreas Olsson
Night Rage Ulf Petäjä
The Four Horsemen Sheriff Hosny, Martin Streimert, Leonard Nilsson, Martin Holmén
Ugglorna
Cerina Wittbom, Alexander Wittbom, Jens Thögersen, Niclas Jensen
Pusselbitarna Brian Malmberg, Elaine Petersson
Genarps vindsvin Marcel Molnar, René Molnar
Team JDR Daniel Brodén, Roger Aronsson, Jonas Ekberg
Team John John Larsson
Hässleholms CK 1 Kristian Skoglund, Björn Nilsson, Peter Mathiasson
Hässleholms CK 2 Maja Skoglund, Anna Skoglund, Nova Gudmundsson,Elsa Brink 
Team CCT MTB 1 Ralph Boman
Team CCT MTB 2 Henrik Johansson
Team CCT MTB 3 Anders Edh
Tre HCK musketörerna Patrik Thornström, Kalle betan Egerius, Lars Labbe Gudmundsson
CK LUNEDI MTB Johan Ågren, Mattias Hedelius, Hans-Daniel Steiner
Ron Jermeys vänner Johan Kingen Malmsten, Patrik Lundqvist, Patrick Roth
Hässleholms CK - Team Kladdkaga Macke Johansson, Robin Stenhöös, Christoffer Nilsson
Westcoast lightning monkeys Roger Persson, Per-Ola Linde'n, Krister Linde'n
Riri Fifi et Loulou Fredrik Grytsjö, Björn Lilja, Stellan Borg
Team Snigel Linus Eriksson, Dan Nilsson, Rikard Pedersen, Micke Pedersen
MTB Harlösa-Hällestad Jens Malmberg, Jakob Schuster, Simon Nilsson, John Nilsson
PLO Ola Olsson, Patrik Östberg, Linus Helmestam
1010 Linus Holmgren
Fredagsmys Johan Fohlin, Fredrik Fohlin, Daniel Svegborn, Edvin Andersson
Slovenska Landslaget i MTB Alexander Lapajne
Skogsninjan  Rickard Stenberg
Hässleholms turbosniglar Jerry Nilsson, Anders Sennevall, Fredrik Svensson, Joakim Svensson 
HCK´s snabbaste knattar Denny Nilsson, Nick Gudmunsson, Robin Svesson, Algot Hallberg
The NightOwl Jöns Danelius
Team Nabbadäck Johan Winberg, Morgan Johansson
Loup Blanc Daniel Hansson
Wiking Jan-Ove Wiking
Jönssonligan Viktor Sköneman, Anders Andersson, Dick Taxén, Sebastian Sanell
ALP Peter Dahlgren, Antonello Deriu, Lasse Olsson
Det gör ont Johan Runnberg, Rikard Runnberg
Hässleholmsknottarna Anton Johannesson, Krister Persson, Robbin Nilsson, Jonathan Dahnberg 
Lighthead bikers Linda Tufvesson, Christian Franzen 
FM Mörkrädd Ola Algerstedt, Lucas Selvö
KCE "bättre sent än aldrig" Rikard appelgren, Peter Hillhagen
TEAM Mjölksyra lag 43 Emil Nyman, Erik Larsson
Staffanstorp CK Team STP David Larsson, Jennie Olsson, Hannes malmberg, Andres Vilbergson
Staffanstorp CK Laget från landet Robert Glembro, Amanda Sjöholm 
Staffanstorp CK Team tre gubbar Joakim Sjöholm, Tomas Richter, Erik Olsson, Fredrik Olsson
Håcekå Henrik Brink, Yngve Sigge Lundgren, Lars Hallberg 
LCK M&M  Martin Hillis Nilsson, Martin Persson 
Illuminati Erik Mansten, Martin Jonasson, Jonas Lindkvist 
Ride the lightning  Philip Nilsson, Håkan Andolsén 
Fam Nilsson  Jonas Nilsson, Helen Nilsson 
Team Vw Joakim Johansson, Mikael Knutsson, Andreas Johansson
Team Unicorn Mattias Israelsson, Jessica Bengtsson 
The Neighbors  Magnus Persson, Pierre Einarsson, Viktoria Svensson, Annika Jacobsson 
(Stak)maskinens team  Erik Steen, Viktor Asking, Niclas Johansson 
Scuderia Bikeitaly BMC  Warren Bates,  Teresia Johansson 
Team Me, myself and I  Sandra Backman 
Team AH  Henric Seger Nordstedt, Anders Wall 
MM´s Mia Moström, Anders Meyer. Sett bet, hittar ej anmälningsformulär, vänligen maila in uppgifterna
Quick'n Dirty  Andreas Baek 
JE68  Jerker Forss, Daniel Johansson, Marcus Ekström, Jonte Engdahl
Ferro!  Philip Premberg,  Erik Jehander, Tobias Högberg 
Sandby Nightriders Patrik Svensson
Team Swede Johan Österdahl, Erik Martell, Niclas Martell
   
Uppdaterad: 2016-09-09 10:36
Skribent: Stellan Borg

Mall-höger-Tillbaka


haglofs_logo

 

    trek

 

petzl

MC-CenterCyk%20kopiera(1)

Postadress:
Frosta Multisport - Cykel
Stellan Borg, Kustvägen 10
24335 Höör

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info