Hoppa till sidans innehåll

Styrelsen


Ordförande: Jan Sjöhed tel: 026-14 64 15 jan.sjohed(a)lm.se  

V.ordförande: Patrik Ottoson patrik.ottoson(a)gmail.com
Sekreterare: Harald Knutsen tel: 076-7627479 harald.knutsen(a)gavle.se

Kassör: Marie Olsson Eliasson tel: 070-239 22 44 kassor.gavleok(a)hotmail.com

Ledamöter:

Erik Sisell (elit o träningskommittén) erik.sisell(a)lm.se

Elisabet Enmark (adventsloppet)elisabet.enmark(a)geflemontessori.se

Ingemar Gillgren (Arrangemangskommittén) ingemar.gillgren(a)gmail.com

Patrik Ottoson (ungdomskommittén) patrik.ottoson(a)gmail.com

Sven Lundbäck (motionskommittén)sven.lundback(a)gmail.com

Suppleanter:

Klara Larsson (ungdomsrepresentat) klara.larsson(a)ymail.com

Patrik Svedberg (adventsloppet) p.svedberg(a)hotmail.com 

 

Övriga funktionärer, se detaljerad info under Klubbinfo A till Ö:

Klubbstugan, uthyrning: Anders  och Ulrica Olsson anders.olsson(a)gavle.se

Tävling/ träningskläder, beställning: Ulrika Silver familjen.silver(a)gmail.com

Nya medlemmar eller adressändring: Helena Backlund medlem(a)gok.se

Anmälan/ anmälningsansvarig: Lars Jansson tel: 026-14 58 70 anmälan(a)gok.se 

Köpa kartor: Annika Gillgren annikamc.gillgren(a)gmail.com

Medlemsblad, GOK-bladet: Albin Sjöhed albinsjohed(a)gmail.com

 

 

 

 

Läs mer om

Uppdaterad: 2017-04-26 16:43
Skribent: Martin Sundlöf


Senast i kartarkivet:


GOK:s Samarbetspartners

elproj
ullmax-webb
borgs-webb
gavlebingo1
sponsorhuset
Trimtex

grasroten

Postadress:
Gävle OK - Orientering
Hemlingbystugan
80257 Gävle

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info