Igenridningar - Gustavsgårdens PK - Ridsport - IdrottOnline Klubb
Hoppa till sidans innehåll

Igenridningar


För att boka tid för igenridning, sms:a eller maila Cristin. Tiden måste bekräftas. Eleven får ej rida igen i en grupp, där gruppen/ nivån är högre än elevens befintliga grupp utan att ridläraren godkänt det (men det är ok att rida igen i grupp med ett +).

För att ha möjlighet att rida igen en missad lektion, skall återbud lämnas senast kl 18.00 dagen innan lektionsdag.

Max två igenridningar inom samma termin. Möjlighet till igenridning ges utefter återbudstiderna och det är elevens/målsmans ansvar att söka efter passande tider. Ibland läggs tider ut samma dag, då återbud lämnas sent.

This is a mailto link

Lediga tider

Lör 16 juni kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 16 juni kl 12.30. Grupp 2. BOKAD

Lör 16 juni kl 13.15. Grupp 1. 

Fre 15 juni kl 17.45. Grupp 3. BOKAD

Fre 15 juni kl 17.00. Grupp 1. BOKAD (AS) (TK)

Tor 14 juni kl 17.00. Ledningsgrupp+. BOKAD (M)

Ons 13 juni kl 17.45. Grupp 2+. BOKAD (MG)

Tis 12 juni kl 17.45. Grupp 1+. BOKAD (SE) 

Tis 12 juni kl 18.30. Grupp 1. BOKAD (AL)

Tis 12 juni kl 18.30. Grupp 1. BOKAD  (N)

Mån 11 juni kl 17:45. Ledningsgrupp+.

Mån 11 juni kl 17:45. Ledningsgrupp+. BOKAD (TB)

Mån 11 juni kl 19.15. Grupp 1. BOKAD (NS)

Lör 9 juni kl 12.30. Grupp 2. BOKAD

Lör 9 juni kl 13.15. Grupp 1.

Fre 8 juni kl 17.00. Grupp 1. BOKAD (ET)

Tor 7 juni kl 19.15, Grupp 1+. 

Tor 7 juni kl 19.15, Grupp 1+. BOKAD (LK)

Ons 6 juni kl 17.45. Grupp 2+. BOKAD (ES)

Tis 5 juni kl 17.45. Grupp 1+.

Tis 5 juni kl 18.30. Grupp 1. 

Tis 5 juni kl 18.30. Grupp 1. 

Mån 4 juni kl 18.30. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Mån 4 juni kl 19.15. Grupp 1. BOKAD (SR)

Lör 2 juni kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 2 juni kl 13.15. Grupp 1. BOKAD (LK)

Fre 1 juni kl 17.00. Grupp 1. BOKAD (NS)

Tor 31 maj kl 18.30. Grupp 3. 

Tor 31 maj kl 19.15. Grupp 1. 

Ons 30 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (AE)

Tis 29 maj kl 17.00. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Tis 29 maj kl 17.45. Grupp 1+. BOKAD (IW)

Tis 29 maj kl 18.30. Grupp 1. BOKAD (ET)

Tis 29 maj kl 18.30. Grupp 1. BOKAD (TS) 

Mån 28 maj kl 17.45. Grupp 1. 

Lör 26 maj kl 12.30. Grupp 2. BOKAD

Tor 24 maj kl 17.45. Grupp 1+.

Tor 24 maj kl 18.30. Grupp 3. 

Ons 23 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (SA)

Tis 22 maj kl 17.00. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Tis 22 maj kl 17.45. Grupp 1+. BOKAD

Tis 22 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Tis 22 maj kl 18.30. Grupp 1. BOKAD (TS) 

Mån 21 maj kl 19.15. Grupp 1+. BOKAD (AH)

Lör 19 maj kl 12.30. Grupp 2. 

Ons 16 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (SA)

Tis 15 maj kl 17.00. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Tis 15 maj kl 17.45. Grupp 1+. BOKAD (IW) 

Tis 15 maj kl 18.30. Grupp 1. BOKAD (ET) 

Tis 15 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Mån 14 maj kl 19.15. Grupp 1+. BOKAD (LL).

Lör 12 maj kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 12 maj kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 12 maj kl 12.30. Grupp 2. 

Fre 11 maj kl 17.45. Grupp 3. 

Fre 11 maj kl 17.45. Grupp 3. 

Fre 11 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Fre 11 maj kl 19.15. Ledningsgrupp. 

Tor 10 maj kl 18.30. Grupp 3.

Tor 10 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (NK)

Ons 9 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (MG)

Tis 8 maj kl 17.00. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Tis 8 maj kl 17.45. Grupp 1+. 

Tis 8 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Tis 8 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Mån 7 maj kl 19.15. Grupp 1+. BOKAD (LK)

Fre 4 maj kl 19.15. Ledningsgrupp+.

Ons 2 maj kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (AE)

Tis 1 maj kl 17.00. Grupp 2+. BOKAD (EN)

Tis 1 maj kl 17.45. Grupp 1+. 

Tis 1 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Tis 1 maj kl 18.30. Grupp 1. 

Mån 30 april kl 19.15. Grupp 1+. BOKAD (AH)

Lör 28 april 9.15. Grupp 1.

Lör 28 april kl 10.45. Grupp 4.

Lör 28 april kl 13.15. Grupp 1.

Fre 27 april kl 19.15. Ledningsgrupp+. .

Tor 19 april kl 17.45. Grupp 1. 

Tis 17 april kl 17.00. Grupp 2. 

Tis 17 april kl 17.45. Grupp 1. BOKAD (RG) 

Mån 16 april kl 19.15. Grupp 1.  

Tor 12 april kl 17:45. Grupp 1. 

Tis 10 april kl 17.45. Grupp 1. BOKAD (WV, SR) 

Tis 10 april kl 17.oo. Grupp 2. 

Mån 9 april kl 18.30. Grupp 2+. 

Mån 9 april kl 19.15. Grupp 1. 

Lör 31 mars kl 10.45. Grupp 4. 

Lör 31 mars kl 12.30. Grupp 2.

Fre 30 mars kl 17.00. Grupp 1. 

Fre 30 mars kl 17.45. Grupp 3. 

Fre 30 mars kl 18.30 Grupp 1. 

Tor 29 mars kl 17.45. Ledningsgrupp+.  BOKAD (EA) 

Tor 29 mars kl 17.45. Ledningsgrupp+.  BOKAD (MS) 

Tor 29 mars kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (SM)

Tor 29 mars kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (VL)

Tor 29 mars 19.15. Ledningsgrupp+

Ons 28 mars kl 18:30. Grupp 3. 

Tis 27 mars kl 17.00. Grupp 2.

Tis 27 mars kl 17.00. Grupp 2. BOKAD (EN)

Tis 27 mars kl 17.45. Grupp 1. BOKAD (KM)

Tis 27 mars kl 18.30. Grupp 1+. BOKAD (IS) 

Mån 26 mars kl 19.15. Grupp 1. 

Lör 24 mars kl 11.45. Grupp 2. 

Fre 23 mars kl 17.45. Grupp 3. 

fre 23 mars kl 18.30. Grupp 1. 

Tor 22 mars kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (SK)

Ons 21 mars kl 17.45. Grupp 2. BOKAD (ES)

Ons  21 mars kl 17.45. Grupp 2. BOKAD (EN)

Ons 21 mars kl 18.30. Grupp 3.

Ons 21 mars kl 18.30. Grupp 3.  

Tis 20 mars kl 17.00 . Grupp 2.  BOKAD (MW) 

Tis 20 mars kl 17.45 . Grupp 1. 

Tis 20 mars kl 18.30 . Grupp 1+.  BOKAD (IJ).

Mån 19 mars kl 17.00. Grupp 1. BOKAD (TL) 

Mån 19 mars kl 17.00. Grupp 1.

Mån 19 mars kl 19.15. Grupp 1. 

Lör 17 mars kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 17 mars kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 17 mars kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 17 mars kl 10.45. Grupp 4. 

Lör 17 mars kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 17 mars kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 17 mars kl 11.45. Grupp 2. BOKAD (MS)

Fre 16 mars kl 17.00. Ledningsgrupp+. BOKAD (ET)

Tor 15 mars kl 18.30. Grupp 3. 

Ons 14 mars kl 17.00. Ledningsgrupp+. 

Ons 14 mars kl 17.00. Ledningsgrupp+. BOKAD (LL)

Tis 13 mars kl 17.00. Grupp 2. 

Tis 13 mars kl 17.45. Grupp 1. 

Lör 10 mars kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Tor 8 mars kl 17.45. Ledningsgrupp+. 

Tor 8 mars kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (EL)

Tor 8 mars kl 18.30. Grupp 3. BOKAD (MS) 

Mån 5 mars kl 17.45. Ledningsgrupp+. 

Lör 3 mars kl 9.15. Grupp 1. 

Lör 3 mars kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 3 mars kl 10.45. Grupp 4. BOKAD (FJ)

Fre 2 mars kl 17.00. Grupp 1. 

Tor 1 mars kl 18.30. Grupp 3. 

Tor 1 mars kl 19.15. Grupp 1. 

Mån 26 feb kl 19.15. Grupp 1. BOKAD (WV)

Lör 24 feb kl 10.45. Grupp 4. 

Lör 24 feb kl 11.45. Grupp 1+. BOKAD (SJ)

Lör 24 feb kl 12.30. Grupp 1+. BOKAD (SE)

Fre 23 feb kl 18.30. Ledningsgrupp+. 

Tor 22 feb kl 17.45. Ledningsgrupp+. 

Ons 21 feb kl 19.15. Grupp 4. 

Ons 21 feb kl 18.30. Grupp 3. 

Tis 20 feb kl 17.00. Grupp 2. 

Lör 10 feb kl 10.00. Ledningsgrupp. 

Lör 10 feb kl 13.15. Ledningsgrupp+. BOKAD (TW)

Lör 10 feb kl 11.45. Grupp 1+. 

Lör 10 feb kl 11.45. Grupp 1+.

Lör  10 feb kl 12.30. Grupp 2.

Lör  10 feb kl 12.30. Grupp 2.

Fre 9 feb kl 17.45. Grupp 3.

Fre 9 feb kl 19.15. Ledningsgrupp.

Tor 8 feb kl 17.00. Ledningsgrupp. 

Tor 8 feb kl 18.30. Grupp 3.

Tis 6 feb kl 17.45. Grupp 1.

Tis 6 feb kl 17.45. Grupp 1.

Tis 6 feb kl 19.15. Grupp 4.

Tis 6 feb kl 19.15. Grupp 4.

Mån 5 feb kl 17.00. Grupp 1. 

Mån 5 feb kl 17.45. Ledningsgrupp +. BOKAD (LN)

Lör 3 feb kl 12.30. Grupp 2. BOKAD (LK)

Lör 3 feb kl 13.15. Ledningsgrupp+. BOKAD (JG).

Fre 2 feb kl 18.30. Grupp 1.

Tor 1 feb kl 17.00. Ledningsgrupp. 

Tis 30 jan kl 17.45. Grupp 1.  BOKAD (MWR)

Mån 29 jan kl 17.00. Grupp 1. 

Mån 29 jan 19.15. Grupp 1. 

Lör 27 jan kl 13.15. Ledningsgrupp+. 

Lör 27 jan kl 13.15. Ledningsgrupp+. 

Fre 26 jan kl 17.00. Grupp 1. 

Fre 26 jan kl 17.45. Grupp 3. 

Fre 26 jan kl 17.45. Grupp 3.

Fre 26 jan kl 18.30. Grupp 1. 

Tor 25 jan kl 17.00. Ledningsgrupp. 

Tor 25 jan kl 18.30. Grupp 3. 

Tor 25 jan kl 19.15. Grupp 1. 

Tis 23 jan kl 17.45. Grupp 1. 

Tis 23 jan kl 18.30. Grupp 1+. 

Lör 20 jan kl 11.45. Grupp 2. 

Lör 20 jan kl 12.30. Grupp 2. 

Fre 19 jan kl 17.45. Grupp 3+. 

Tor 18 jan kl 17.00. Ledningsgrupp. 

Tor 18 jan kl 17.45. Grupp 1. 

Tor 18 jan kl 17.45. Grupp 1. 

Tor 18 jan kl 19.15. Grupp 1. 

Tor 18 jan kl 18.30. Grupp 3. 

Ons 17 jan kl 17.00. Ledningsgrupp+. 

Tis 16 jan kl 19.15. Grupp 4. 

Uppdaterad: 14 JUN 2018 21:44
Skribent: Åsa Bergqvist

logga

 

 

Höstterminen 2018 drar v 33 och sista lektionsveckan är v 51. 

Postadress:
Gustavsgårdens PK - Ridsport
Lerbergsvägen 76
43496 Kungsbacka

Kontakt:
Tel: 0707-533543
E-post: This is a mailto link

Se all info