Hoppa till sidans innehåll

Prislista från SNK 3

2016-02-06 19:08
Nybörjartävling 3 i Vellinge
  • Uppdaterad: 2016-02-06 19:11

SNK C 2016
PRISLISTA Klubb
Tj1 1 Tindra Persson Svedala BK
Tj1 2 Kaylee Bergstrand IK SPARTA
Tj1 3 Isabella Larsson Skurups SK
Tj2 1 Ellen Mörngård IK Dana
Tj2 2 Elna Federley Svedala BK
Tj2 3 Moa Karlsson IK SPARTA
Tj2 4 Tess Bennerup Svedala BK
Tj3 1 Anna Fotiagou Malmö Tiger
Tj3 2 Tindra Norlin Bk starke
Tj3 3 Jonna Hansson IK SPARTA
Tj3 4 Belle Jönsson Skurups SK
Tj4 1 Anna Fotiagou Malmö Tiger
Tj4 2 Maja Trellid IK SPARTA
Tj4 3 Belle Jönsson Skurups SK
Tj5 1 Julia Tedenvik Skurups SK
Tj5 2 Maja Trellid IK SPARTA
K1 1 Jones Fakhro Malmö Tiger
K1 2 Neo Jönson BKPan
K1 3 Zed Persson BK Envig
K1 4 Tim Svensson Limhamns BK
K2 1 Jones El-Masri Malmö Tiger
K2 2 Joel Jönsson Svedala BK
K2 3 Casper Falke BK Envig
K2 4 William Blennow BK Envig
K3 1 Truls Hofvander Svedala BK
K3 2 Aziz Fakhro Malmö Tiger
K3 3 Frans Löfgren Limhamns BK
K3 4 Måns Lejon Limhamns BK
K4 1 Kevin Göransson BKPan
K4 2 Karl Holmberg Bk starke
K4 3 Amir ghoneim Malmö Tiger
K4 4 Oskar Hildingsson Limhamns BK
K5 1 Elias Flasch Malmö Tiger
K5 2 Sigge Bångö IK SPARTA
K5 3 Rasmus Ekvall Svedala BK
K5 4 Jonathan Andersen Limhamns BK
K6 1 Kristian Savic IK SPARTA
K6 2 Sigge Alten Skurups SK
K6 3 John Askling Limhamns BK
K6 4 Joel Thornberg Limhamns BK
K7 1 Josef El-Masri Malmö Tiger
K7 2 Albin Calling Limhamns BK
K7 3 Dexter Andersson BK Envig
K7 4 August Dahlbäck Svedala BK
K8 1 Ahmed berjawi Malmö Tiger
K8 2 Axel Baff Limhamns BK
K8 3 Milton Farkas MIF
K8 4 Max Green Limhamns BK
K9 1 Fabian Davidsson Dalby BK
K9 2 Liam Calling Limhamns BK
K9 3 Edvin Skogmark IK SPARTA
K9 4 Hannes Danielsson Limhamns BK
K10 1 Ihab Bader Malmö Tiger
K10 2 Emanuel Franjic IK SPARTA
K10 3 Thim Thuresson MIF
K10 4 Joel Smidjeback Limhamns BK
K11 1 Jonathan Tedevik Skurups SK
K11 2 Hannes Hansson Bk starke
K11 3 Hugo Hellström IK SPARTA
K11 4 Devin Persson BK Envig
K12 1 Melvin Farmestam Skurups SK
K12 2 Liam Jönsson BKPan
K12 3 Frans Silverberg Skurups SK
K12 4 Vilmer Nygren Limhamns BK
K13 1 Simon Jonsson BK Envig
K13 2 Linton Lindgren Bk starke
K13 3 Viggo Kuuttanen Limhamns BK
K13 4 Emil Bjelk Hököpinge BK
K14 1 Oskar Johansson BKPan
K14 2 Andy Segerlind IK SPARTA
K14 3 Fabian Rosengren BKPan
K14 4 Herman Törnkrantz Skurups SK
K14 5 Leo Thomsen Skurups SK
K16 1 HamzaZukorlic Limhamns BK
K16 2 Mårten Holmström Skurups SK
K16 3 Endre Thomsen Skurups SK
K16 4 Samuel Bengtsson Limhamns BK
P_1 1 Elliot Gega IK SPARTA
P_1 2 Hampus Sjölin BKPan
P_2 1 Ramus Alexandersson BKPan
P_2 2 Josef Menim Malmö Tiger
P_2 3 Adam Fares IK Dana
P_3 1 Arvid Sjögren Svedala BK
P_3 2 LinusOlsson IK Dana

Skribent: Kenneth Nordström
 

Nu kör vi igång ordinarie tider

Välkomna nya som gamla 

 
Brottarskola och ungdomsgrupp OBS !!!!

Tränar vecka 34 gemensamt TIS & TORS 18.00-19.00

From med vecka 34 återgår vi till

Träning Brottarskolan

Tis & Tors 17.30-18.30

Tränare Jerry Bjelk & Usein Useinov

Träning ungdomsgruppen

Tis & Tors 18.00-19.15

Tränare:Kenneth Nordström & Usein Useinov

Junior - Senior Veterangruppen
Mån 18.30-21.00
Tränare: Abdula Taipov
Tis. & Tors 19.15-21.00
Tränare Rikard Karlsson
 
Tränar gör vi i Vellingesporthall
 
Obs. Bilder får ej användas utan skriftligt medgivande av HBK!!!
 
Vår E-mail:  This is a mailto link 
 
 
Gynna våra sponsorer:
YP Reklam                                     
Söderbergs Sport 
NordströmsBilreservdelar i Hörby
BEHÖVER DU BROTTARSKOR ELLER TRIKÅER ?
 
FRÅN STORLEK 27-50
 
Ring 0707485346 Kenneth
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postadress:
Hököpinge BK - Brottning
Kenneth Nordström, Bangårdsvägen 21
23592 Vellinge

Kontakt:
Tel: +46707485346
E-post: This is a mailto link

Se all info