Hoppa till sidans innehåll

Aktiva medlemmar i Länna IF


Söker du en medlem i Länna IF så kan du titta i listan nedn där vi har listat ett antal aktiva medlemmar. Vill du vara med i listan eller vill du bli borttagen så mejla This is a mailto link så fixar vi det.

 

Namn Bostad Mobil E-post
Robert Alm   0706-948608 robert.alm ( at ) skrotcentralen.se
Katarina Aminder 018-468088 0706-265554 kattisaminder ( at ) hotmail.com
Emil Andersson   0705-726383 emil74010 (at) gmail.com
Karolina Andersson 0174-21320  0704-328729 karro.20 ( at ) hotmail.com
Christoffer Berglund   070-7251915 berglundsnaturbruk ( at ) telia.com
Karin Berglund   070-2673857 karinberglund ( at ) live.se
Maximilian Berglund   0706-903679 karinberglund ( at ) live.se
Birgitta Bergstrand 0174-20305 0708-804721 birgitta ( at ) ndareg.com
Helena Bergvall 0174-40683 0730-525245 bergvall.helena 8 at ) telia.com
Ture Björklin 0174-24255 0730-312075 tbjorklin ( at ) hotmail.com
Lennart Björkman 0174-24142 4070-6121386 Lennart.Bjorkman ( at ) ge.com
Anna-Lena Blom   0736-833690 annalenablom ( at ) hotmail.com
James Brewis     jamescb ( at ) gmail.com
Malin Broman   0736-224288 malin ( at ) tysktorp.se
Elisabeth Carlborg   0702-058278  
Håkan Carlborg   0703-671497 hakancarlborg ( at ) icloud.com
Åke Carlborg   0703-671497 hakancarlborg ( at ) icloud.com
Robert Cederholm 0174-21143 0705-782373 robbancederholm ( at ) hotmail.com
Nils Cnattingius 0174-23034   nils.cnattingius ( at ) telia.com
Ravi Dar 0174-24054 0704-754237 rada0223 ( at ) hotmail.com
Nicklas DeWitt   0768-548815 dewittnicklas ( at ) gmail.com
Ann-Sofie Edenhamn   0732-708440 annsofie.edenhamn ( at ) gmail.com
Johan Edenhamn 018-363810 0738-272050 johan.edenhamn ( at ) gmail.com
Per Edenhamn 0174-20404 0702-479249 per ( at ) lannaif.se
Jenny Ejderfelt   0707735406 jenny.ejderfelt ( at ) gmail.com
Hans Ek 0174-22183 0702-896855 e-kyl ( at ) telia.com
Birgitta Eriksson 018-367404   birgitta-maria.eriksson ( at ) telia.com
Jonas Eriksson   0735-049795 erikssonjonas ( at ) telia.com
Josefin Eriksson   0722-256870 josefin.eriksson ( at ) forex.se
Kristina Eriksson   0736-830353 kristinaeson123 (at) gmail.com
Maarit Eriksson 070-6322155 0706-322155 maarit.ae ( at ) telia.com
Monica Eriksson   0702-355038 moneson2002 ( at ) hotmail.com
Sören Eriksson   0761-178455 soren.e-son ( at ) telia.com
Tommy Eriksson 0174-22155 0730-389653 tommy.ae ( at ) telia.com
Rasmus Exell 0174-20541 0727-179039 pettersson-jonas ( at ) hotmail.com
Morgan Forsman   0737-064454 morgan.forsman ( at ) gmail.com
Isabella Forssell   0730-268425 moa.forssell ( at ) hotmail.com
Moa Forssell   0730-268425 moa.forssell ( at ) hotmail.com
Johan Gossas   0739-180479 johan ( at ) gossas.se
Ola Grip 0174-20008 0705-572485 ola.grip ( at ) telia.com
Arne Gustafson 0174-22052 0708-809835 arne.gustafson ( at ) telia.com
Gunnela Gustafson 17 422 052 0705-360919 gunnela.gustafson ( at ) telia.com
Svante Gustafson   0705-610907 svante ( at ) svante.be
Håkan Gyllner 0174-20505 0706-489700 hakan.gyllner ( at ) inspecta.com
Malou Gyllner 0174-20505    
Carina Hammarling   0733-152954 cnystrom ( at ) enterlogistics.com
Claes Hammarling 018-500060 0705-256322 classe ( at ) norbybyggen.se
Erika Hedberg   0706-402519 erikahedberg ( at ) gmail.com
Gunilla Ingemarsson 0174-22423 0707-293769 nilla.ingemarsson ( at ) hotmail.com
Per Jansson 0174-20188 0708-467176 perra.j28 ( at ) gmail.com
Per-Johan Jansson 0174-24001 0706-799599 pj.jansson ( at ) telia.com
Thomas Jansson 0174-22434 0767-724553 joretompa ( at ) hotmail.com
Mikael Johansson 0174-22480 0705-141063 m.johansson.lot ( at ) telia.com
Hanna Karlsson 0174-21320 0704-328729 hanna.2001 ( at ) hotmail.com
Hans Karlsson 0174-20204 0702-206440 hans.r.karlsson ( at ) telia.com
Torbjörn Klang 0174-20225 0703-696543 t.klangen ( at ) gmail.com
Andreas Krafft 018-245480 0705-933344 andreas.krafft ( at ) telia.com
Cornelia Krafft 018-245480 079-3353227 This is a mailto link
Sofia Krafft 018-245480 0706-423237 sofia.krafft ( at ) telia.com
Gunnar Kvarnerud   0705-848403 kvarnerud ( at ) icloud.com
Astrid Larsson   0735-066684 astrid.l.larsson ( at ) gmail.com
Britt Larsson   0733-540052 Britt ( at ) lannaif.se
Stig Larsson 018-363508 0708-772333 Stig.Larsson ( at ) slu.se
Sture Larsson   0760-399091 larsson.sture ( at ) gmail.com
Leif Lundgren 018-363564 0765-38 23 23 leif.lundgren ( at ) studentlitteratur.se
Lena Lundgren 018-36 35 64 0706-806783 kolbolena ( at ) gmail.com
Carl Lundkvist 018-253303 0708-682365 carllundkvist ( at ) telia.com
Elin Lundkvist 018-253303 0709-723401 elinlundkvist ( at ) telia.com
Håkan Lång   0733-017890 hakan.lang ( at ) gmail.com
Lisa Lönn   0704-485286 lisa_900209 ( at ) hotmail.com
Martin Lönn   073-0654230 Martin.lonn90 ( at ) gmail.com
Åsa Marknell DeWitt   0707-510692 asa.dewitt ( at ) gmail.com
Karin Mokvist 0174-20240 0706-351872 s.mokvist ( at ) telia.com
Stefan Mokvist 0174-20240 0705-107722 s.mokvist ( at ) telia.com
Marita Mood 0174-20204 0739-919764 karlsson.mood ( at ) telia.com
Carolina Nealis   0761-340355 carro_1234 ( at ) live.se
Eleanore Nealis 0174-20062   jnealis ( at ) telia.com
Jonathan Nealis 0174-20062 0702-456772 jnealis ( at ) telia.com
Therése Nealis 0174-20062 0702-396062 tnealis ( at ) telia.com
Ewa Nordlund   0704-482434 ewa.nordlund ( at ) telia.com
Leif Nordlund   0736-552949 leif.nordlund ( at ) telia.com
Anna-Stina Nyström 0174-22160 0708-661669 annastina-nys ( at ) hotmail.com
Margaretha Nyström 0174-26014   edeby.nystrom ( at ) telia.com
Sune Nyström 0174-26014   edeby.nystrom ( at ) telia.com
Åke Nyström 0174-22160 0707-253014 akenystrom ( at ) hotmail.com
Claes Olerud 0174-22288 0703-943453 claes.olerud ( at ) surgsci.uu.se
Hillevi Palmqvist 0174-23034 0701-734173 hillevi.palmqvist ( at ) telia.com
Curt Petersson 0174-20305 0704-250679 curt.pettersson ( at ) farmkemi.uu.se
Jonas Pettersson 0174-20541 0704-956392 pettersson-jonas ( at ) hotmail.com
Ola Pettersson   0705-392384 opettersson ( at )  outlook.com
Petra Reichler 018-370092 0707-561267 petra.holmgren ( at ) botan.uu.se
Jonas Selling    0705749908 jonas.selling ( at ) statsoft.se
Örjan Sjöström 018-468088 0736-160746 kurtorjan ( at ) gmail.com
Inger Skantz 0174-26061 0706-316051 ingerskantz ( at ) hotmail.com
Bengt-Göran Stjerna   0702-398191 bgs (at) bgstjerna.se
Johan Strand   0739-132379 larsson.a.johan ( at ) gmail.com
Malin Strand 0702-803161   hansson.malin ( at ) hotmail.com
Örjan Stråle 0174-200 35 0706-767847 orjan.strale ( at ) spray.se
Andreas Svensson   0727-240270 swezza ( at ) live.se
Per-Olof Svensson 0174-22410 0705-682320 per-olof ( at ) lannaif.se
Tobias Vaara   0761-895676 tobias ( at ) vaara.se
Marie Wadstedt 0174-230 05   Marie.wadstedt ( at ) telia.com
Ida Wessel   0704-807625 ida.wessel ( at ) gmail.com
Cecilia Åberg 0174-22544 0708-126567 cecilia.k.aberg ( at ) glocalnet.net
Malin Öhlund 0174-23202 0703-994719 malin.t.ohlund ( at ) gmail.com
Stefan Önerud   0702-057660 Stefan.onerud ( at ) gmail.com
Gabriel Östlund 0174-22530 0703-002251 mats ( at ) strandlyckan.se
Mats Östlund 0174-22530 0703-082982 Mats.ostlund ( at ) consoden.se



icloud.com

Uppdaterad: 07 MAJ 2017 12:16
Skribent: Sture Larsson
Epost: This is a mailto link

Klubbstugan 
Länna IF:s Klubbstuga ligger på skolgården vid Länna Skola längs väg 282 

DAX att anmäla


Datum

Aktivitet

Anmäl
senast

17/7 Skärgårdssprinten, etapp 1 14/7
18/7 Skärgårdssprinten, etapp 2  14/7
  O-ringen 2018   
7/8

Rimbo/Rånäs Sprintcup del 4 
samt RM-sprint

3/8
12/8

Rodhenmedeln

5/8
14/8

Motionsorientering Uppland OK Rodhen  

 
16/8

Motionsorientering Uppland iStenhagen OK Linné

 

DAX att anmäla PreO


Datum

Aktivitet

Anmäl
senast

 27/6  PreO, Dag-DM, Uppland 20/6

 eventor_clubpage_160x38

Så här anmäler du dig till tävling 

 

Så här är/blir
vädret i Länna

 

 

Postadress:
Länna IF - Orientering
Eriksson, Krokvägen 5
74011 Länna

Kontakt:
Tel: 076 117 84 55
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Våra sponsorer:

Skrotcentralen

 

uppsalafritd.se

 

Holmen