Hoppa till sidans innehåll

Sträcktider 2 april 2014


Pl Bn   Namn Klubb Sluttid S-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 --10 --11 --12 --13 --14 --15
1 A   Niklas Wrane Söders Tyresö 00:41:43 01:11 03:54 02:29 02:23 01:45 06:52 01:48 03:51 02:57 01:49 03:50 01:31 01:46 02:23 01:37
2 A   Mikael Nyberg Hellas Orientering 00:44:03 01:55 04:09 02:45 03:01 01:54 06:05 01:25 03:47 03:18 02:18 03:58 01:53 01:49 02:21 01:45
3 A   Jacob Lindstam OK Ravinen 00:44:19 01:16 03:47 04:15 02:25 01:49 06:26 01:08 03:50 03:22 02:28 04:35 01:45 01:43 02:20 01:38
4 A   Irina Nyberg Hellas Orientering 00:45:04 01:12 04:11 02:25 02:44 01:44 06:11 01:09 04:18 03:04 03:59 04:13 02:19 01:54 02:16 01:35
5 A   Joel Borner Ravinen 00:45:06 03:16 04:25 02:35 02:28 01:56 06:52 01:13 04:07 02:47 01:50 04:15 01:47 01:52 01:59 02:01
6 A   Jamie Parkinson OUOC 00:46:29 01:24 03:34 03:30 02:24 02:00 06:20 01:10 04:05 02:53 02:56 04:24 03:58 01:46 02:31 01:44
7 A   Ben Windsor DRONGO 00:48:32 02:30 05:23 03:02 03:03 02:11 08:13 01:07 04:29 03:11 02:21 03:38 01:50 01:52 02:21 01:38
8 A   Matthew Vokes CUOC 00:49:03 01:30 04:09 04:01 02:30 02:27 07:14 01:07 04:14 03:25 02:02 03:50 05:09 01:50 02:22 01:40
9 A   Juha Loenberg Stigfinnarna 00:49:22 01:24 04:34 02:42 02:58 04:04 07:17 01:37 04:32 03:49 02:07 04:36 01:48 01:59 02:15 01:50
10 A   John Ockenden CUOC 00:55:46 01:33 04:40 02:56 03:31 02:33 09:45 02:37 05:48 03:45 02:17 05:00 02:33 02:08 02:47 02:03
11 A   Ian cumpstey Jesus ok 00:58:05 01:28 08:35 03:12 04:21 02:18 09:16 01:30 04:38 03:42 02:01 04:58 02:00 02:40 03:17 02:08
12 A   Mats Sandin IK Vikings OK 00:58:14 01:22 06:19 02:27 03:00 01:59 07:21 01:36 05:13 03:13 02:02 07:56 07:00 02:18 02:38 01:52
13 A   Katrin Harding South Ribble OC 00:58:20 01:17 05:44 03:25 03:09 02:39 10:48 02:00 05:59 03:40 02:33 04:51 02:54 02:47 02:56 01:53
14 A   Carrie Beadle North West Junior Squad 00:58:26 02:31 05:28 03:07 03:30 03:35 08:33 01:34 06:56 04:03 02:34 05:16 01:59 02:18 02:17 02:45
15 A   Dan Safka CUOC 00:59:59 01:29 08:02 03:11 03:04 02:21 09:37 02:57 04:35 04:24 05:49 04:50 01:34 02:11 02:16 02:06
16 A   Ulf Bylund IFK Enskede 01:02:31 02:20 05:21 03:58 03:29 02:32 11:43 01:57 05:45 04:35 02:34 05:54 02:32 02:32 02:29 02:30
17 A   Mattias Skeppling OK Södertörn 01:02:35 01:16 05:09 03:36 03:56 02:42 08:50 01:53 06:44 05:31 02:48 06:56 03:04 02:40 03:04 02:20
18 A   James Hoad CUOC 01:07:30 03:20 06:02 03:16 03:25 02:11 10:06 01:33 05:17 03:22 04:48 04:15 03:45 03:58 02:46 06:19
19 A   Mats Hainke Snättringe SOK 01:08:27 01:26 05:34 03:47 05:59 02:25 08:42 01:47 06:29 04:05 03:53 06:57 05:18 03:06 03:34 02:59
20 A   David Maliphant DRONGO 01:08:36 02:46 04:54 04:16 03:36 04:20 10:51 01:37 07:22 06:57 02:48 06:51 02:35 02:30 03:00 02:10
21 A   Tom Dobra CUOC 01:12:28 02:17 05:28 04:22 04:21 05:54 10:02 01:46 05:44 03:56 02:54 05:41 07:47 04:51 03:11 02:20
22 A   Carl Bartland OUOC 01:14:14 02:54 05:58 04:35 04:07 04:04 12:04 01:53 07:33 03:45 02:35 08:53 03:00 04:14 03:48 03:12
23 A   Birger Andrén Fredrikshofs IF Skid & OK 01:17:57 01:40 06:22 04:06 04:33 03:29 10:56 01:56 06:15 05:36 04:16 12:54 03:00 03:26 03:46 02:51
24 A   Zuzana Strakova CUOC 01:18:16 03:00 06:17 04:01 04:35 03:15 11:03 02:01 12:54 05:12 02:55 08:37 02:48 04:04 03:16 02:11
25 A   Andrea Stefkova CUOC 01:25:43 03:19 08:41 05:14 04:46 05:00 10:54 02:40 08:05 06:18 07:36 08:07 02:49 03:47 03:53 02:19
26 A   Jessica Mason CUOC 01:39:20 01:59 06:31 04:10 18:18 03:39 11:52 01:51 05:53 04:25 11:33 07:10 09:30 03:39 04:01 02:32
27 A   Miranda Leaf HH 01:48:30 02:07 08:47 07:36 05:27 04:30 14:57 03:55 08:44 08:14 05:06 14:28 08:14 03:44 03:53 05:13
28 A   Bjarne Erlandsson Hammarby IF OF 01:51:31 11:36 08:11 05:07 05:51 04:29 16:01 07:10 07:19 07:36 03:31 09:07 03:12 03:41 12:14 03:20
1 B   Tommy Holmer Väsby OK 00:36:34 04:18 02:39 04:10 00:02 03:20 04:09 03:32 02:12 04:07 02:29 03:52        
2 B   Anders Gärderud IFK Lidingös Skid o OK 00:43:09 04:29 03:39 04:39 04:17 05:00 03:59 02:17 05:04 03:07 04:12          
3 B   Rune Rådeström Snättringe SK 00:43:59 04:58 03:50 04:19 04:15 05:44 03:57 03:03 04:59 02:58 03:41          
4 B   Kjell Ohlsson Fredrikshofs SOK 00:44:40 05:09 03:23 04:47 05:04 05:09 04:28 02:26 05:13 02:48 04:03          
5 B   Per Ljung Stockholms OK 00:45:28 04:25 03:06 03:46 04:23 06:00 04:21 03:04 06:40 03:16 03:50          
6 B   Kjell Holmberg OK Södertörn 00:46:39 05:05 03:51 04:47 04:43 06:50 04:52 02:20 05:13 02:57 03:56          
7 B   Stefan Persson Södertälje-Nykvarn OF 00:47:39 04:47 03:36 05:16 04:00 05:54 04:22 02:49 04:56 05:58 03:45          
8 B   Marita Axelsson OK Ravinen 00:47:47 05:59 04:00 04:16 04:02 05:28 03:55 02:45 08:14 02:46 04:09          
9 B   Janne Nilsson Centrum OK 00:49:49 05:10 03:37 04:41 05:28 06:21 03:40 03:30 06:50 03:42 04:32          
10 B   Bror Fureskog Alfta-Ösa OK 00:49:54 05:57 04:02 05:08 04:06 05:03 04:39 03:21 08:43 02:34 03:32          
11 B   Leif Strandberg Gustavsbergs OK 00:49:56 05:08 04:04 05:59 04:53 05:57 05:20 03:01 05:03 03:22 04:36          
12 B   Rolf Skoglund Hellas Orientering 00:50:28 05:08 03:28 05:42 06:22 05:05 04:09 03:13 07:23 03:20 04:16          
13 B   Åke Wansölin Söders SOL Tyresö 00:50:29 06:28 03:21 04:08 06:12 06:11 04:21 02:51 06:34 03:15 04:27          
14 B   Ingvar Svensson Bjursås OK 00:50:46 05:07 05:45 04:34 04:27 06:11 05:02 03:03 07:57 02:53 03:32          
15 B   Sune Sisell OK Södertörn 00:51:11 05:44 03:22 04:54 05:10 06:17 05:18 02:52 06:28 03:30 04:57          
16 B   Ulf Bråsjö Järla Orientering 00:52:14 06:28 03:42 04:52 05:08 06:19 04:57 03:11 06:51 03:21 05:15          
17 B   Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL 00:53:10 05:25 03:37 05:26 05:00 05:58 05:27 03:15 08:55 03:19 04:05          
18 B   Bengt Öqvist Fredrikshof IF 00:53:19 05:33 03:41 05:18 08:26 06:06 04:56 03:15 05:51 03:02 04:44          
19 B   Göran Andersson Enebybergs IF 00:55:16 05:11 04:09 05:34 04:22 05:22 03:57 05:01 11:10 02:59 05:03          
20 B   Anne Lundmark Järfälla OK 00:57:25 06:19 04:53 06:13 05:09 08:21 05:08 03:31 06:14 04:13 04:57          
21 B   Göran Larbo Attunda OK 00:57:51 06:12 04:50 07:07 04:45 09:20 04:49 03:52 05:51 03:50 04:40          
22 B   Reine Borgström Skogsluffarnas OK 00:58:55 06:11 08:00 06:15 06:33 06:00 04:03 03:06 06:00 03:20 06:19          
23 B   Christer Nordström Älvsjö AIK SOK 00:59:08 05:57 03:53 06:12 05:45 06:59 08:26 02:51 06:49 03:36 05:52          
24 B   Bo Norbäck Tullinge SK 00:59:55 06:11 04:01 07:52 06:35 08:42 05:48 03:12 06:16 04:19 04:45          
25 B   Bo Winander Järfälla OK 01:00:32 06:33 04:38 05:32 08:08 06:37 05:03 05:51 06:18 03:54 05:21          
26 B   Henrik Lieng CUOC 01:01:50 04:32 03:06 09:22 06:25 05:21 03:11 07:52 08:55 03:30 05:55          
27 B   Staffan Elmhagen Söders-Tyresö 01:04:43 06:17 04:03 11:19 05:53 08:44 05:53 03:32 06:41 03:35 05:43          
28 B   Ronny Hedlund OK Södertörn 01:04:51 07:59 04:29 08:30 07:01 07:27 05:30 03:20 06:29 04:54 06:17          
29 B   Claes Andersson Snättringe SK 01:05:53 08:46 04:38 08:23 06:21 10:52 05:32 03:37 07:02 03:14 04:47          
30 B   Lars Öhman Fredrikshofs IF Skid & OK 01:06:30 07:05 04:54 08:33 06:45 07:42 07:27 03:34 07:24 03:13 05:59          
31 B   Örjan Kampegård OK Södertörn 01:07:33 06:12 05:15 06:48 07:02 09:08 06:23 04:48 07:40 03:14 06:31          
32 B   Göran Kron KSIF 01:07:43 06:18 04:03 08:45 08:00 08:06 05:36 03:27 08:55 04:34 07:30          
33 B   Alf Lång Söders-Tyresö 01:08:09 06:07 04:15 05:24 05:55 07:43 07:07 12:07 06:26 03:21 06:23          
34 B   Sverker Tirén Hellas Orientering 01:08:23 07:59 04:41 06:11 06:11 10:24 05:51 03:26 08:36 04:16 05:30          
35 B   Josh Milner OUOC 01:08:42 05:34 05:23 15:26 08:09 07:56 05:13 02:50 06:17 04:23 05:06          
36 B   Gunnar Mongård Skogsluffarnas OK 01:11:20 05:26 04:53 09:59 06:17 09:44 05:01 03:36 08:15 04:26 06:57          
37 B   Erika Hörnfeldt OK Ravinen 01:13:17 05:08 05:42 05:43 07:03 08:47 08:59 04:11 09:05 07:24 08:42          
38 B   Jakob Hård Ok Södertörn 01:13:19 06:03 04:18 08:58 09:30 06:59 06:34 04:15 14:27 03:30 05:42          
39 B   Ingemar Johnsson Haninge SOK 01:14:24 07:53 05:50 08:39 06:48 08:21 09:51 04:00 08:28 04:21 06:46          
40 B   Leif Hermundstad Snättringe SK 01:17:29 08:29 05:07 08:20 13:12 08:49 06:05 03:59 08:35 04:16 06:53          
41 B   Carin Runqvist Järfälla OK 01:20:28 08:47 05:10 13:58 06:21 08:36 07:32 05:15 09:29 04:03 07:49          
42 B   Torbjörn Hellquist Tullinge SK 01:20:31 08:01 05:52 08:44 12:09 09:54 07:26 03:51 09:36 04:32 06:53          
43 B   Joe Hobbs CUOC 01:21:30 17:28 06:40 09:23 06:48 05:43 04:16 07:01 07:34 06:34 07:27          
44 B   Tor Lindström Tumba-Mälarhöjden OK 01:28:31 11:07 04:53 08:08 14:40 09:26 07:31 04:33 12:38 04:13 07:56          
45 B   Roland Löwgren Spårvägens OK 01:31:42 07:17 20:35 05:23 07:38 06:58 05:17 08:59 16:12 03:44 06:26          
46 B   Gustaf Richert Skogsluffarnas OK 01:32:25 08:48 05:27 08:56 09:49 08:43 07:14 14:40 10:46 05:46 08:10          
47 B   Oliver Broadshaw OUOC 01:33:53 09:49 06:14 16:48 08:14 08:52 07:01 05:37 10:08 05:09 12:45          
48 B   Sophie Louth OUOC 01:34:06 14:35 05:06 18:41 08:52 07:36 06:30 04:15 12:40 04:11 09:10          
49 B   Helen Pruzina CUOC 01:35:39 11:20 06:09 15:38 09:09 07:30 06:29 03:41 17:07 07:48 08:06          
50 B   Tom Leach CUOC 01:53:44 06:40 07:17 09:57 08:22 08:01 05:24 28:21 20:45 04:25 08:55          
51 B   Natalie Holroyd CUOC 02:04:29 11:26 06:09 11:13 20:53 09:29 06:25 10:24 22:46 04:44 18:33          
52 B   Ingvar Oskarsson Klubblös 02:10:31 12:30 10:52 11:09 13:11 18:31 10:55 06:26 19:31 08:31 13:35          
- B   Tommy Wåhlin OK Enen 01:12:57 07:38 04:47 06:35 05:26 12:49 02:51 19:16 04:09 06:30            
- B   Phil Davies CUOC 06:25:34 12:22 23:25 17:02                        
1 C   Tommy Lindberg Haninge SOK 00:39:06 05:09 03:48 04:37 09:24 05:33 03:03 04:17 01:26              
2 C   Villy Ljungdell Täby 00:40:32 05:03 03:23 04:44 08:40 06:11 03:06 04:54 01:05              
3 C   Rune Carlsson Sundbybergs IK 00:41:33 06:51 04:08 05:42 09:02 04:56 03:33 04:27 01:11              
4 C   Bengt Eklund Fredrikshofs IF Skid & OK 00:41:54 05:39 04:52 04:15 09:32 06:28 03:10 04:37 01:35              
5 C   Åsa Pahlén Söders-Tyresö 00:42:37 05:46 03:36 04:45 11:10 06:25 03:13 04:41 01:26              
6 C   Håkan Tärnrot Hellas Orientering 00:43:24 05:22 03:47 04:42 12:34 05:22 03:34 05:10 01:18              
7 C   Jan-Erik Danell Tullinge SK 00:43:30 06:36 05:25 04:23 09:50 05:52 03:19 04:40 01:10              
8 C   Bo Hedlund IFK Enskede 00:43:50 06:29 03:56 04:54 10:27 06:19 03:32 04:59 01:31              
9 C   Börje Lenas Klubblös 00:44:44 05:25 04:45 04:51 10:19 07:15 03:23 05:10 01:40              
10 C   Lars Englund Järla Orientering 00:46:40 06:03 04:30 05:21 09:11 07:12 03:23 06:36 01:25              
11 C   Jan Bojling Solna OK 00:48:36 06:05 04:43 04:51 13:09 06:43 03:24 05:47 01:51              
12 C   Gösta Guteland Snättringe SK 00:48:55 07:07 04:47 05:14 10:33 06:49 03:46 06:50 01:51              
13 C   Lars Cedérus Snättringe SK 00:48:56 06:43 04:09 05:49 09:36 08:56 04:05 06:00 01:33              
14 C   Bertil Andersson Tullinge SK 00:49:10 05:56 05:08 06:25 11:25 07:15 03:53 05:35 01:18              
15 C   Birgitta Thunell IFK Lidingös Skid o OK 00:50:08 06:46 05:34 07:57 10:59 06:17 03:39 05:13 01:36              
16 C   Håkan Boije Turebergs IF 00:50:46 06:08 05:00 05:23 10:29 06:49 05:59 07:14 01:33              
17 C   Börje Pahlén Söders-Tyresö 00:50:52 07:42 04:16 07:03 10:41 07:33 03:44 06:17 01:19              
18 C   Håkan Sjökvist Söder 00:51:25 06:52 04:48 07:04 12:02 08:04 03:34 05:14 01:44              
19 C   Ulf Eskilsson OK Södertörn 00:51:28 07:17 04:55 05:27 11:33 06:28 04:29 06:51 02:14              
20 C   John Östlund Sundbybergs IK 00:51:42 07:31 04:29 05:03 13:58 06:34 03:32 06:09 01:25              
21 C   Arne Åhman Tumba-Mälarhöjden OK 00:51:44 07:39 05:11 07:08 11:56 06:25 03:22 05:22 01:44              
22 C   Jan-Erik Wiberg Järla Orientering 00:51:51 06:42 04:52 05:59 13:22 06:54 03:49 06:27 01:41              
23 C   Per Södersten OK Ravinen 00:52:01 06:23 07:34 05:57 10:43 06:57 04:03 06:34 01:42              
24 C   Kennet Berglund Hellas  00:53:09 07:20 04:39 05:59 12:00 08:38 04:25 06:20 01:28              
25 C   Hans Carlsson Hellas Orientering 00:53:16 06:34 04:38 06:22 12:23 08:25 04:18 06:22 01:44              
26 C   Benny Bogstedt Tullinge SK 00:53:20 07:56 07:43 06:34 10:51 06:57 04:10 05:35 01:23              
27 C   Lars Persson Väsby OK 00:54:13 06:46 10:10 05:54 11:30 06:46 04:03 05:34 01:13              
28 C   Sven Olov Johansson Söders-Tyresö 00:54:34 06:48 06:49 07:22 12:18 06:46 04:55 06:03 01:15              
29 C   Ulf Nordin Snättringe SK 00:54:42 06:46 05:05 06:49 11:39 06:31 04:00 05:35 06:27              
30 C   Jonas Ernfridsson Hellas Orientering 00:55:09 07:46 05:00 05:24 12:34 08:19 04:23 06:13 02:42              
31 C   Tomas Pettersson Haninge SOK 00:55:12 05:36 06:28 08:48 11:49 05:50 07:04 04:48 01:08              
32 C   Christer Andersson ATG 00:55:28 07:12 05:00 05:43 12:08 10:27 04:27 05:46 01:45              
33 C   Bo Romson Hellas Orientering 00:55:52 06:02 04:51 06:10 13:08 10:43 03:33 06:28 02:09              
34 C   Jan Olof Norén Järla Orientering 00:55:54 07:55 07:02 05:12 14:33 07:48 04:10 05:29 01:24              
35 C   Bengt Marcusson Sundbybergs IK 00:56:02 06:59 04:36 06:37 11:27 06:03 06:03 08:39 02:03              
36 C   Ingrid Graneli Haninge SOK 00:56:16 06:59 07:26 06:25 11:36 09:18 04:06 06:40 01:43              
37 C   Hugo Isgren IFK Enskede 00:56:17 06:56 04:37 06:02 14:53 07:55 05:11 05:55 01:43              
38 C   Jan Larsson Tullinge SK 00:56:24 08:23 05:06 07:44 12:18 07:39 04:44 06:47 01:43              
39 C   Lars-Erik Hallenfur Fredrikshovs IF Skid & OK 00:56:40 06:57 05:56 07:40 12:34 07:40 04:10 05:58 02:57              
40 C   Staffan Melinder Tullinge SK 00:56:57 12:36 06:26 06:30 10:53 07:05 04:13 05:22 01:24              
41 C   Svenåke Svensson Snättringe SK 00:57:09 06:56 05:54 09:38 15:09 05:56 03:13 05:43 01:36              
42 C   Eva-Stina Svärd Haninge SOK 00:58:18 07:32 05:00 06:13 12:01 08:16 06:43 07:20 01:54              
43 C   Gunilla Häggstrand Tumba-Mälarhöjden OK 00:58:22 07:10 04:46 06:43 12:18 07:13 05:15 09:14 01:59              
44 C   Anders Stenback Bromma-Vällingby SOK 00:58:23 08:05 06:02 06:02 13:30 07:21 04:26 07:17 02:53              
45 C   Göran Haglund Haninge SOK 00:58:52 06:33 04:34 05:41 14:57 10:41 04:31 05:43 03:15              
46 C   Göran Johansson Snättringe SK 00:59:10 07:41 05:25 06:55 13:04 07:58 04:12 06:16 05:43              
47 C   Göran Wiström OK Österåker 00:59:21 06:21 04:23 06:29 22:16 06:05 04:08 06:02 01:32              
48 C   Lars Nordin Solna OK 00:59:39 08:12 05:44 06:22 13:15 07:53 04:45 05:58 05:20              
49 C   Bengt Andersson Söders-Tyresö 00:59:44 05:29 03:31 22:41 09:30 05:37 04:02 05:16 01:25              
50 C   Olof Rudin Tumba-Mälarhöjden OK 00:59:54 07:10 05:17 07:27 16:51 09:43 04:14 05:20 01:18              
51 C   Sture Nilsson Stockholmspolisens IF OF 01:00:01 07:11 04:39 07:37 16:28 09:14 04:20 06:09 01:45              
52 C   Lennart Stenberg OK Älvsjö-Örby 01:02:31 08:29 06:10 08:06 13:45 08:11 05:15 07:11 02:06              
53 C   Jan-Olof Edvertsson Järfälla OK 01:02:35 07:36 04:51 08:43 13:02 10:07 05:30 08:51 01:54              
54 C   Inger Jansson Nynäshamns OK 01:02:42 08:12 06:11 12:49 11:35 07:27 04:33 07:40 01:53              
55 C   Eva Andersson OK Södertörn 01:03:04 09:41 05:36 06:53 16:15 08:28 04:28 07:24 01:54              
56 C   Ulla Andersson OK Södertörn 01:03:07 09:39 05:43 06:57 15:59 07:50 05:19 07:24 01:48              
57 C   Rolf Löfqvist Söders-Tyresö 01:03:37 07:35 05:03 06:43 16:36 10:10 04:38 08:32 01:49              
58 C   Solveig Dillman Hammarby IF OF 01:03:39 08:03 04:50 07:39 15:37 09:35 04:14 06:41 03:44              
59 C   Britt Ericson Hammarby IF OF 01:03:47 08:09 04:51 07:53 15:25 09:30 04:10 06:54 03:34              
60 C   Gertrud Wilhelmsson Stigfinnarna 01:05:24 07:46 09:37 06:19 12:17 10:31 04:20 07:57 03:43              
61 C   Gunnar Dahlström Fredrikshofs IF Skid & OK 01:05:27 08:14 05:27 08:11 15:48 08:52 05:18 08:26 01:54              
62 C   Martin Eriksson OK Södertörn 01:05:29 07:51 05:04 08:53 12:18 14:15 04:49 07:18 02:13              
63 C   Elisabeth Carlin Söders-Tyresö 01:05:38 08:48 07:35 08:35 16:10 07:44 04:55 07:32 01:50              
64 C   Åke Linderoth Sundbybergs IK 01:05:56 09:20 06:28 08:15 14:45 08:51 04:51 07:52 02:17              
65 C   Kjell Bergman Stigfinnarna 01:06:49 09:41 06:39 06:30 14:01 11:11 05:42 08:31 01:44              
66 C   Lars-Erik Perneby Tullinge SK 01:10:33 09:25 06:43 07:56 15:10 11:36 05:03 07:53 03:36              
67 C   Bo Kimstrand ESIK 01:10:59 07:52 06:30 12:18 13:16 08:17 06:14 09:31 02:38              
68 C   Ove Forsberg Turebergs IF 01:11:46 07:53 05:56 08:52 14:20 09:53 05:41 14:04 01:46              
69 C   Svante Äng Klubblös 01:14:08 08:51 05:04 06:12 21:58 10:25 09:00 08:06 01:43              
70 C   Kjell Häggstrand Tumba-Mälarhöjden OK 01:14:49 07:46 09:19 12:19 16:36 09:18 04:16 06:12 04:48              
71 C   Margit Lundström OK Sänkan 01:17:09 09:15 08:42 09:47 15:25 10:26 06:38 09:13 04:22              
72 C   Carl Carlin Söders-Tyresö 01:17:33 08:01 05:48 18:31 17:32 10:01 05:29 07:27 02:15              
73 C   Torsten Jansson Skogsluffarna OK 01:18:32 08:43 05:23 10:38 21:55 10:21 08:11 08:44 01:56              
74 C   Jörgen Widlund Nynäshamns OK 01:18:45 09:40 15:11 09:19 18:53 07:26 04:45 08:26 02:04              
75 C   Tomas Möller OK Södertörn 01:20:42 09:48 10:04 10:43 15:34 10:58 06:06 09:23 04:39              
76 C   Göran Grimvall Täby OK 01:21:17 11:22 07:09 08:27 22:20 11:49 06:56 07:36 02:29              
77 C   Gunnar Bramsten Sundbybergs IK 01:21:30 09:22 06:22 22:20 14:14 10:37 04:27 07:11 03:18              
78 C   Gunnel Junegard OK Södertörn 01:21:41 10:16 06:58 18:48 14:53 09:26 07:50 08:15 02:29              
79 C   Andrena Ball Klubblös 01:22:29 09:40 10:29 10:13 23:05 12:28 04:41 07:30 02:28              
80 C   Ann Sjöberg EIF 01:25:06 14:32 06:18 10:16 20:53 08:30 06:53 10:44 02:10              
81 C   Kristina Skoglund Hellas Orientering 01:33:50 10:13 10:47 08:26 26:58 11:05 06:04 14:26 02:18              
82 C   Gert Gyllbrand Gustavsbergs OK 01:37:28 09:23 08:55 08:40 29:58 11:45 07:06 13:15 04:22              
- C   Sören Andersson Väsby OK 00:33:01 06:19 03:53 05:01 05:23 04:09 04:57 01:23                
- C   Inger Andersson Söders-Tyresö 01:02:24 07:44 05:30 25:36 07:03 05:23 06:31 01:51                
- C   Bengt Hermanson Bromma-Vällingby SOK 07:46:45 06:53 05:27 07:27 24:15 17:41                    
- C   Erkki Vesa Söders-Tyresö 07:49:11 08:24 10:41 13:16 15:50                      
1 D   Mats Lundblad Täby OK 00:23:46 05:27 05:17 04:37 02:38 02:58 01:06                  
2 D   Nisse Nilsson Järla Orientering 00:31:49 07:18 07:54 05:52 03:32 03:22 01:33                  
3 D   Siv Frölund Haninge SOK 00:33:18 08:16 07:31 06:14 03:36 02:56 02:15                  
4 D   Gunnar Eriksson Södertälje IF 00:35:20 07:51 08:18 06:06 03:45 03:29 03:34                  
5 D   Ingvar Larsson Gustavsbergs OK 00:35:44 07:06 09:25 07:48 03:59 03:54 01:33                  
6 D   Leif Jehander Bromma-Vällingby SOK 00:36:29 07:49 10:39 06:25 03:53 03:10 01:48                  
7 D   Hans Eriksson Hellas Orientering 00:36:47 09:15 07:51 06:54 04:02 03:42 02:08                  
8 D   Agneta Deckner Skarpnäcks OL 00:37:12 07:49 09:30 07:24 04:41 03:33 01:31                  
9 D   Tommy Gustavsson Östra Almby FK 00:37:32 06:44 08:42 06:44 04:09 06:46 02:10                  
10 D   Bertil Ljungemyr IFK Lidingös Skid o OK 00:39:03 08:14 09:37 06:26 04:05 03:37 04:45                  
11 D   Bertil Rydgren IFK Enskede 00:41:01 08:47 10:41 08:27 04:54 04:13 01:50                  
12 D   Johan Sandwall Skarpnäcks OL 00:41:27 08:05 12:59 06:36 04:10 03:51 03:14                  
13 D   Albert Mård Bromma-Vällingby SOK 00:42:01 07:38 08:25 09:04 05:06 06:54 01:43                  
14 D   Lars Andersson Skogsluffarnas OK 00:42:15 09:42 09:16 08:04 05:04 05:08 02:04                  
15 D   Sten Tiderman Tumba-Mälarhöjden OK 00:42:26 07:29 09:40 07:33 04:02 07:29 03:38                  
16 D   Anki Holmgren Järla OL 00:42:49 08:30 09:58 08:39 05:12 05:23 02:31                  
17 D   Olle Jacobson Rotebro IS OK 00:43:41 09:27 10:04 08:26 05:19 04:39 01:57                  
18 D   Torsten Lundborg Hammarby IF OF 00:43:56 07:29 11:32 08:19 06:55 04:21 01:32                  
19 D   Errol Wicksell Hellas Orientering 00:44:12 09:23 09:03 09:03 05:38 05:06 02:23                  
20 D   Inger Pahlén Söders-Tyresö 00:44:46 08:39 12:03 07:01 06:52 04:04 02:47                  
21 D   Saga Mård Bromma-Vällingby SOK 00:44:48 08:55 09:31 11:11 04:37 04:45 02:21                  
22 D   Gunvor Granath Nynäshamns OK 00:45:13 10:47 10:43 09:13 05:38 03:57 02:33                  
23 D   Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK 00:46:35 08:41 08:06 09:08 04:33 11:16 01:54                  
24 D   Jan Hägerskog Skogsluffarnas OK 00:46:58 09:27 14:17 08:01 05:15 04:55 02:08                  
25 D   Göran Rastborg Bromma Vällingby SOK 00:47:45 08:50 08:15 15:47 04:19 05:08 01:54                  
26 D   Ulla-Britta Hall Järla Orientering 00:48:58 09:31 11:56 09:23 06:44 05:22 02:49                  
27 D   Gunnel Balck IFK Enskede 00:49:18 10:18 11:09 08:47 06:36 06:21 02:57                  
28 D   Kerstin Pettersson Tullinge SK 00:49:21 09:47 17:24 08:05 05:09 04:05 02:01                  
29 D   Karin Andersson Tullinge SK 00:49:53 10:03 17:16 08:15 05:15 04:13 02:01                  
30 D   Christina Larsson Söders SOL Tyresö 00:50:07 10:29 10:50 08:06 05:10 09:43 02:13                  
31 D   Tage Eriksson Bromma-Vällingby SOK 00:50:44 11:40 10:57 09:29 06:08 04:20 02:27                  
32 D   Uno Dahl Mälarhöjdens IK 00:51:10 09:51 12:46 09:04 05:15 05:44 05:12                  
33 D   Ulf Tidbeck Mälarhöjdens IK 00:51:11 10:02 10:38 11:06 05:17 05:39 05:14                  
34 D   Ingvar Johannesson Solna OK 00:51:38 12:12 14:16 09:47 04:34 05:59 01:54                  
35 D   Kurt Kissling Vaxholms OK 00:51:55 14:39 10:30 06:57 05:22 05:06 02:23                  
36 D   Mats Jonsson Bromma Vällingby SOK 00:51:56 10:42 12:24 09:53 06:28 05:45 02:48                  
37 D   Thorsten Höglund Turebergs IF 00:52:25 09:02 10:21 08:24 04:51 14:12 02:21                  
38 D   Berit Lindunger Haninge SOK 00:52:41 10:03 11:07 13:48 05:39 05:14 02:08                  
39 D   Erland Ljungström Spårvägens OK 00:53:16 09:53 17:56 08:34 04:47 04:27 04:34                  
40 D   Bengt Åhlander Hammarby IF 00:53:47 12:10 15:26 09:20 07:10 04:37 01:58                  
41 D   Leif Gustafsson Storviks IF 00:56:06 09:59 20:04 08:49 05:55 04:56 02:17                  
42 D   Edda Nilsson Stockholms-polisens IF OF 00:56:16 11:43 17:14 10:37 04:39 05:26 02:44                  
43 D   Ulla-Britt Åleberg Attunda OK 00:57:17 12:21 13:45 10:58 07:43 05:00 02:46                  
44 D   Mats Halwares Klubbllös 00:57:40 12:45 13:36 11:00 07:43 05:12 02:42                  
45 D   Per Sommerhein IFK Lidingös Skid o OK 00:58:12 10:58 15:01 15:43 06:47 05:17 01:36                  
46 D   Viviann Andersson Snättringe SK 00:58:16 12:11 21:03 07:51 06:56 05:04 02:08                  
47 D   Ingrid Gunnarsson Täby OK 00:58:50 12:33 13:36 12:45 06:31 06:01 03:55                  
48 D   Heidi Bjerkhaug OK Ravinen 00:59:52 12:01 17:29 13:27 06:02 05:07 02:15                  
49 D   Lennart Westergren Söders-Tyresö 01:00:33 12:24 15:30 10:28 07:01 06:08 05:27                  
50 D   Birgitta Westergren Täby OK 01:00:34 12:30 15:11 10:40 07:04 05:58 03:46                  
51 D   Roland Hansson Snättringe SK 01:00:43 09:18 15:35 08:18 16:39 04:15 01:59                  
52 D   Gösta Hansson Bromma-Vällingby SOK 01:01:47 11:29 14:02 14:46 07:36 06:12 02:53                  
53 D   Bo Winald Hellas Orientering 01:02:03 10:13 13:33 08:10 06:16 18:27 02:17                  
54 D   Arthur Eriksson Hammarby IF OF 01:13:05 15:31 15:15 15:33 08:03 09:59 02:57                  
55 D   Kjell Sjöberg EIF 01:31:04 33:28 10:06 08:35 17:55 13:43 03:31                  
56 D   Eva Kampegård OK Södertörn 01:41:01 18:49 17:57 15:44 10:11 13:48 04:06                  
57 D   Hans Lindskog Skogsluffarnas OK 01:56:22 18:28 19:44 24:14 20:15 12:11 03:22                  
- D   Sven Gärderud Skogsluffarnas OK 00:36:09 17:19                            
- D   Sonja Perneby Tullinge SK 00:51:09 09:40 12:16 07:55 14:00 03:24                    
- D   Kerstin Englund Järla Orientering 01:11:27 13:25 19:36                          
Uppdaterad: 2014-04-07 13:27

Postadress:
OK Ravinen - Orientering
Box 4033
13104 Nacka

Besöksadress:
Ältavägen 110
13133 Nacka

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

minnaprapatklinik.se

Klubbkläder

AB Gevert Bergman Bygg & Co

Botkyrka Buss

Kallur Konsult

Forum Fastighetsekonomi AB

Actic 

performiq 


25-manna

 

Hammarby Hill

 

Trailrunning i mörker med obanade inslag - drömmen