Hoppa till sidans innehåll

Resultat 2017


Viken Runt 25 maj 2017

 
  Antal anmälda    
  Viken Runt 1057  
  KortViken   314  
  Totalt 1371  
       
  Antal i mål    
  Viken Runt   970  
  KortViken   301  
  Totalt 1271  
       
   Vandringspris Föreningar   
  1. Skövde CK 47  
  2. Hjo VK 36  
  3. Mariestadcyklisten 31  
       
  Vandringspris Företag  
  1. Daloc Motion och Fritid 36  
  2. Önnefors Rör AB 27  
  3. Part Precision 6  
       
       
Startnr Namn Klubb/Ort/Företag Tid

Viken Runt

A
802 Abrahamsson, Peter Skövde 3:39
495 Adamsson, Daniel Mariestadcyklisten 2:11
81 Adolfsson, Pernilla Daloc Motion och Fritid 3:37
120 Adolfsson, Rickard Fägre motorklubb 5:01
82 Agné, Hans Bike Slätte 1:48
954 Agné, Jonas Bike Slätte 1:48
496 Ahl, Kent-Inge Hjo VK 1:53
281 Ahl, Niklas Mariestad 4:20
282 Ahl, Thure Mariestad 4:20
620 Ahlén, Roger Lidköping 2:06
836 Ahlström, Per Team Billingen X-trail 1:56
658 Albertsson, Eva Team Sky Blue/Skövde CK 2:33
433 Alfredsson, Björn Karlsborgscyklisterna 1:56
122 Algotsson, Martin Fägre motorklubb 5:01
53 Alijagic, Damir Skövde 2:41
434 Alin, Yvonne Trollhättan 2:41
184 Allvin, Rickard Hissingen 3:29
183 Allvin, Sanna Hissingen 3:19
977 Alm, David Skövde CK 1:59
322 Almfelt, Magnus Karlsborg 2:30
809 Almgren, Bengt Västerås CK 2:38
865 Almhed, Anders Kristinehamn 2:04
83 Alt, Kristin Daloc Motion och Fritid 4:31
497 Alvermyr, Leif Hjo 2:19
621 Amsten, Martin Amsten coaching 2:01
375 Anders, Holm Töreboda Musikkår 3:26
841 Andersen, Gun Mariestad 2:23
123 Andersen, Stefhan 30K 1:36
229 Andersson, Albin Flistad CK 2:22
875 Andersson, Axel OK Skogsstjärnan 3:28
230 Andersson, Björn Flistad CK 2:22
288 Andersson, Britt-Marie Gullspång 2:39
868 Andersson, Carl-Axel Götene 2:40
325 Andersson, Christina Undenäs 3:05
1030 Andersson, Elisabeth Töreboda 3:27
125 Andersson, Emil Skövde 2:48
887 Andersson, Emil Töreboda 2:45
232 Andersson, Eva Mariestad 4:17
913 Andersson, Gunnar Lerdala 2:42
228 Andersson, Hans-Åke Töreboda 4:31
659 Andersson, Inga-Lill Hjo 4:02
287 Andersson, Ingvar Gullspång 2:30
1862 Andersson, Ingvar Gullspång 2:39
14 Andersson, Jan Gullspång 2:19
128 Andersson, Jesper Fägre motorklubb 5:01
124 Andersson, Johan Skövde 2:15
685 Andersson, Johan Töreboda 2:46
1853 Andersson, Jonny Mölltorp 2:06
283 Andersson, Julius Önnefors rör AB 2:40
436 Andersson, Kent Trollhättan 2:41
1023 Andersson, Kim Tibro CK 2:34
376 Andersson, Kristina Väring 4:54
767 Andersson, Kristina Kul på Hjul 2:45
13 Andersson, Lars-Åke Igelstorp 4:08
286 Andersson, Lena Linköping 3:10
830 Andersson, Linda Team Strömvall 3:49
873 Andersson, Magnus Tidaholm 2:11
201 Andersson, Malin Uppsala 2:54
126 Andersson, Marie Skövde 2:48
185 Andersson, Martin Skövde 3:11
935 Andersson, Mattias Skövde 1:57
975 Andersson, Mikael Götenehus FK 2:09
874 Andersson, Olle OK Skogsstjärnan 4:18
852 Andersson, Patrik Hjo VK 1:55
54 Andersson, Per 30K Skövde 2:09
284 Andersson, Per Mariestad 3:43
800 Andersson, Pernilla Väring 3:39
285 Andersson, Peter Linköping 3:10
435 Andersson, Peter Peters Friskvård 2:02
907 Andersson, Pia LCK 2:41
991 Andersson, Robin Lidköping CK 2:21
289 Andersson, Susanne Sjötorp 3:44
879 Andersson, Thure Grönahögs IK 3:17
498 Andersson, Tommy Hjo VK 2:19
834 Andersson, Torbjörn Kajsas Friskvård 2:40
231 Andersson, Ulf Töreboda 3:03
766 Andersson, Ulf Kul på Hjul 2:21
817 Andersson, Ulf Krokfrakt 3:45
684 Andersson, Ylva Skövde 4:28
233 Andoff, Daniel Värnamo 2:03
129 Andrén, Joakim Skövde 2:39
992 Annergrim, Jessica OK Klyftamo 2:44
240 Antonsson, Jonny Moholm 4:16
238 Antonsson, Martin Töreboda 4:11
237 Antonsson, Mattias Töreboda 3:50
234 Antonsson, Niklas Töreboda 3:50
235 Antonsson, Nina Töreboda 4:03
236 Antonsson, Samuel Töreboda 4:01
239 Antonsson, Sven Töreboda 4:16
55 Appelgren, Maria Mariestad 3:11
291 Askerlund, Evelina Lidköping 2:49
290 Askerlund, Johnny Lidköping 2:49
B
1010 Bäckbring, Royer Vretstorp 2:13
326 Bäckerbo, Viktor Part Precision 3:15
660 Beijer, Anna Team Sky Blue 2:20
896 Beijer, Robin Lerdala IF 2:09
1028 Beiron, Eva-Lena Skattkärs SOK 2:49
1027 Beiron, Jens Skattkärs SOK 2:49
686 Bejstam Bolinder, Barbro Örebro 3:30
327 Bender, Johanna Göteborg 2:23
1843 Bengtsson, Anders Tråvad CK 2:41
555 Bengtsson, Johan Mariestadcyklisten 1:49
905 Bengtsson, Johan Töreboda 2:16
556 Benjaminsson, Anders Töreboda 2:31
559 Benjaminsson, Emelie Stockholm 2:13
557 Benjaminsson, Gunnar Gasefuels AB 1:49
560 Benjaminsson, Helena Skövde 2:15
558 Benjaminsson, Johan Gasefuels AB 1:42
437 Bergheden, Annelie Mariestad 4:03
1845 Berglund, Patrik Lidköpings VSK 1:49
131 Bergman, Daniel Team Bergman/Säll 4:07
883 Bergman, Hanna Daloc Motion och Fritid 4:26
882 Bergman, Madeleine Daloc Motion och Fritid 3:56
56 Berlin, Björn Svanesunds GIF 2:04
839 Bermann, Theodor Töreboda Missionskyrka 4:04
1849 Bertilsson, Grethe Götene CK 2:43
1848 Bertilsson, Sture Götene CK 2:43
15 Bexell, Gunnar Ekenässjön 2:10
499 Billing, Michael Moelven Töreboda AB 1:46
132 Birath, Birgitta Hova 3:26
203 Birgersson, Anton Klimatsmart 2:09
825 Birgersson, Jenny Timmersdala 2:35
204 Birgersson, Sören Klimatsmart 5:13
202 Birgersson, Viktor Klimatsmart 2:28
241 Bjelke, Angelica Fredsberg 4:22
736 Björk, Jonas Varberg 2:55
737 Björnström, Maria Brobacken 3:47
688 Bjurén, Andreas Ervalla 2:40
561 Bjurman, Conny Skövde CK 1:37
1847 Blom, Claes Göran Mariestads cyklisten 1:49
438 Blom, Henrik Skövde 1:55
562 Blom, Patrik Skövde CK 1:49
293 Blom, Tommy Furhoffs rostfria 3:08
563 Blomberg, Fredrik Karlsborg 2:45
564 Blomberg, Niclas Fagersanna 2:46
244 Blomberg, Peter Töreboda 2:41
968 Blomqvist, Johan Månstad IF 2:32
1865 Blomqvist, Johan Triathlon Väst 1:55
501 Bobeck, David Ullervad 1:52
500 Bobeck, Gustaf Ullervad 1:56
565 Boegård, Christian Lidköpings CK 1:36
502 Boije, Jakob Ullervad 2:08
689 Bolinder, Lars-Göran Örebro 3:30
981 Bonstorp, Johan IF 30k 1:37
187 Borell, Tina Lyrestad 4:06
404 Brag, Ola Norrköping 5:06
503 Brandt, Liselott Hjo VK 2:12
969 Brattlöf, Helena Undenäs 3:34
946 Brauer, Anders Skövde 2:17
1867 Brundin, Gun-Britt IK Stern 3:13
C
440 Carlsson, Jonatan Lidköpings CK 2:26
504 Carlsson, Kjell Hjo VK 2:03
7 Carlsson, Leif Stenstorp 4:02
143 Carlsson, Robert Fägre motorklubb 5:01
950 Carlsson, Ulf Kumla 4:02
381 Carlstein, Jonas Hjo 3:04
380 Carlstein, Silva Hjo 2:43
16 Cedervall, Ulrika Mariestad 4:56
662 Cedving, Christina Team Sky Blue 2:33
567 Cedving, Patrik Skövde CK 1:42
903 Claesson, Björn Gullspång 2:14
901 Claesson, Oliver ONSALA 3:34
898 Claesson, Pelle ONSALA 3:34
329 Claesson, Per Fredsberg 2:33
821 Classon, Anders Götene 3:20
822 Classon, Annelie Götene 3:20
D
188 Dagoberth, Anders Mariestadcyklisten 2:11
133 Dahlén, Anna Mariestad 4:32
189 Dahlén, Anna Hissingen 3:14
135 Dahlgren Engberg, Gudrun Team Bergman/Säll 3:48
331 Dahlgren, Tess BK Halna F13 4:43
1005 Dahlin, Johnny Åtorp 2:14
798 Dahlin, Patrik Mariestadcyklisten 1:37
505 Danielsson, Marcus Hjo VK 1:47
294 Danielsson, Sofie Hova 4:47
877 Davidsson, Alvin Töreboda 3:28
970 Davidsson, Frida Undenäs 3:34
869 Davidsson, Håkan Skövde 2:01
245 Degerhult, Lennart Skövde 2:22
926 Drakfors, Niklas Falköping 2:04
E
890 Edén, Joakim Mariestad 2:38
442 Edvardsson, Jerker Skövde 1:55
246 Edvinsson, Anders Töreboda 2:03
899 Edvinsson, Veronica Töreboda 2:56
690 Eivorsdotter, Eva Mariestad 2:44
84 Ek, Jonas Daloc Motion och Fritid 3:18
506 Ekblom, Erik Mariestadcyklisten 1:52
332 Ekeroth, Andreas Part Precision 2:46
190 Ekeroth, David Mariestad 2:55
207 Ekfeldt, Arvid Mariestad 3:16
206 Ekfeldt, Åsa Mariestad 3:36
333 Ekfeldt, Jan Erik Mölltorp 2:39
208 Ekfeldt, Nora Mariestad 3:36
923 Eklind, Peter Mariestad 2:28
784 Eklund, Leif Team Slipstream 2:27
443 Eklund, Malte Halna 3:46
57 Ekman, Kajsa Skövde Triathlonklubb 2:26
691 Ekström, Bengt Mariestad 2:30
864 Elofsson, Elsa Falköping 2:55
295 Elofsson, Emilia Töreboda 2:21
444 Enander, Per-Ola Lidköping 2:26
445 Enander, Rebecka Lidköping 2:26
961 Engblom, Mikael Paroc Skövde 2:33
929 Engvall, Mats Skövde 2:39
136 Erdhage, Johan Mariestadcyklisten 2:15
958 Ericssin, Joakim Töreboda 5:17
693 Ericsson, Ann-Charlotte Örebro 3:30
692 Ericsson, Mikael Örebro 3:30
959 Ericsson, Wilmer Töreboda 5:17
922 Eriksson, Adam Bankeryd 2:13
17 Eriksson, Anna-Lisa Moholm 3:12
86 Eriksson, Annelie Hova 2:23
509 Eriksson, Elisabeth Brandstorp 2:45
137 Eriksson, Erika T3 Tough Team 2:33
87 Eriksson, Helena Finnerödja 2:23
447 Eriksson, Jan Fagersanna 2:35
508 Eriksson, Jörgen Brandstorp 2:43
85 Eriksson, Karin Rolf 3:01
510 Eriksson, Magnus Hjo VK 2:19
334 Eriksson, Martin Laxå 2:20
446 Eriksson, Patrik Karlsborgscyklisterna 1:56
568 Eriksson, Peder Mariestadcyklisten 1:37
738 Eriksson, Susanne Kristinehamn 3:03
138 Eriksson, Sven-Åke Kristinehamn CK 1:58
1869 Eriksson, Sven-Inge Mariestad 2:45
569 Erlandsson, Sven Tibro CK 1:42
335 Erntsson Johansson, Stina BK Halna F13 4:43
58 Esplund, Roy Skövde 3:14
F
88 Fäger, Jessica Daloc Motion och Fritid 4:31
247 Fägerlind, Johan Malmö 2:21
870 Fagerlund, Anders CK Master 1:37
448 Fahlén, Robert Mariestad 1:56
1856 Falk, Johnny Skövde 2:11
248 Falk, Linus Axvall 2:14
1855 Falk, Veronica Team Sky Blue 2:11
191 Falkenskog, Björn Skövde 2:38
336 Falk-Hedberg, Pelle Part Precision 3:23
89 Fällström, Gustav Lidköping 4:15
965 Fält, Peter Strokevide 2:11
18 Färnestav, Samuel Timmersdala Lerdala Bike Team 2:11
511 Ferm, Patrik hjo vk 1:49
1844 Fernstedt, Janne Solberga Måleri 2:26
827 Fleur, Joel Missionskyrkan 2:57
512 Flodén, Magnus Hjo VK 2:19
192 Florén, Markus Falköping 3:11
193 Fors, Carina Töreboda 4:06
623 Forsberg, Morgan Lugnåsbergets stänkskälmar 3:38
844 Forslund, Joakim Cyklande Vänner 2:04
296 Forss, Jonny Mariestad 2:18
19 Forssell, Gunnar Bromma 2:03
878 Frändberg, John Töreboda 4:18
338 Frank, Göran Skövde 2:37
337 Frank, Magnus Skövde 2:37
449 Fransson, Håkan Locketorp 3:12
209 Fransson, Jimmy Hjo VK 2:35
451 Fransson, Johanna Tibro 3:12
210 Fransson, Maria Hjo 2:35
249 Fransson, Niklas TIDAN 2:17
450 Fransson, Niklas Skövde 2:25
912 Franzén, Susanne SKÖVDE 3:22
624 Fredh, Åke Skövde 2:22
570 Fredh, Rickard Skövde CK 1:37
453 Fredricson, Karin Lidköpings CK 2:28
452 Fredricson, Magnus Lidköpings CK 2:26
906 Fredricson, Martin Skövde 2:30
513 Fredriksson, Linda Hjo VK 1:59
572 Fredriksson, Martin Mölltorp 1:42
514 Fredriksson, Niklas Hjo VK 1:59
382 Freiman Sahlén, Linda Hjo 2:44
59 Friberg, Agneta COIF 2:36
383 Friberg, Ancie MAJS 3:26
384 Friberg, Jan-Ove MAJS 3:26
626 Friborg, Bengt Biketeam Friborg 2:20
625 Friborg, Bertil Biketeam Friborg 2:01
627 Friborg, Håkan Biketeam Friborg 2:22
20 Fröjdh, Jan Tibro CK 2:15
297 Frydén, Evelyn Väring 3:00
211 Fuentes, Johan Arla Foods 2:34
21 Funk, Tommy Eddy - Motion 3:22
516 Funke, Marcus Mariestadcyklisten 1:56
515 Funke, Robert Mariestadcyklisten 1:56
837 Furuberg, Christer Kristinehamn CK 2:06
G
517 Ganebäck, Emma Almby ik 2:14
518 Ganebäck, Linus Almby ik 2:14
519 Ganebäck, Rasmus Almby ik 2:23
1852 Gegerfeldt, Catharina Moholm 3:34
694 Gegerfelt, Gideon Töreboda 3:18
250 Glassell, Anna Töreboda 4:03
664 Gradh Karlsson, Maud Team Sky Blue/Skövde CK 2:11
1004 Granfält, Kjell Åtorp 2:14
944 Granfeldt, Emma Klevshult 2:45
665 Green Sondell, Sofia Hjo 4:17
974 Grenholm, Peo Karlsborgscyklisterna 2:24
1859 Grevler, Marc Hjo uk 2:47
889 Grönvall, Johan Sjuntorps IF 4:19
910 Gruffman, Simon Skövde 2:27
385 Guldbrand, Johan Mariestad 1:59
1008 Gunnarsson, Eje Östansjö 2:13
90 Gunnarsson, Fredrik Daloc Motion och Fritid 5:17
251 Gunnarsson, Fredrik Falköping 2:16
1007 Gunnarsson, Ingeborg Östansjö 2:13
91 Gunnarsson, Lars-Henrik Daloc Motion och Fritid 5:17
1009 Gunnarsson, Linnea Hallsberg 2:13
740 Gunnarsson, Mikael Daloc Motion och Fritid 4:18
92 Gunnarsson, Noel Daloc Motion och Fritid 5:17
1006 Gunnarsson, Pär Vretstorp 2:13
930 Gunnarsson, Pontus Skövde CK 2:01
60 Gustafson, Alexander MK- Takvård 2:06
194 Gustafson, Karl-Johan Centerpartiet 3:44
140 Gustafsson, Eddy Töreboda 4:13
630 Gustafsson, Evelina Tidavad 3:38
387 Gustafsson, Inger Hjo 4:31
522 Gustafsson, Jesper Hjo VK 1:53
213 Gustafsson, Joacim Arla Foods 2:10
966 Gustafsson, Johan Mariestadcyklisten 2:17
141 Gustafsson, Leif Töreboda 4:13
386 Gustafsson, Leif Hjo 4:31
521 Gustafsson, Magnus Hjo VK 2:38
628 Gustafsson, Mårten Tidavad 3:38
1846 Gustafsson, Matilda Karlsborg 2:11
523 Gustafsson, Michael Mariestadcyklisten 2:14
142 Gustafsson, Nicklas Fägre motorklubb 5:01
631 Gustafsson, Peter Team Bowmore 2:31
388 Gustafsson, P-O Väring 2:16
22 Gustafsson, Ulf Mariestad 2:21
629 Gustafsson, Ville Tidavad 3:38
252 Gustavsson, Gudrun Fägre Motion 4:00
983 Gustavsson, Joacim Daloc Motion och Fritid 2:43
30 Gustavsson, Karl-Johan Intersport IF 2:15
573 Gustavsson, Owe Skövde CK 1:49
94 Gyllensten, Alfred Daloc Motion och Fritid 5:17
93 Gyllensten, Benny Daloc Motion och Fritid 5:17
H
524 Hägg, Gunnar Hjo VK 2:13
695 Haggård, Jonny Mariestad 2:36
339 Hägglund, Margit BK Halna F13 4:43
454 Hagman, Carl Skövde 1:56
389 Hald, Torben Götene 2:04
253 Häljestam, Göran Skövde 2:22
838 Hallåsen, Robin Töreboda Missionskyrka 3:34
525 Hallberg, Conny Hjo VK 2:38
814 Halldén, Simon Skövde CK 1:49
823 Hallerström, Jonas Skövde CK 2:09
770 Hallgren, Amanda Göteborg 2:51
769 Hallgren, Edvin Lidköping 2:59
771 Hallgren, Gunnar Lidköping 2:42
455 Halling, Göran Lidköping 2:26
341 Hällsten, Stefan Part Precision 2:49
632 Hammarström, Johan Lidköping 2:09
254 Hammarström, Morgan Timmersdala motion 2:05
633 Hammenfors, Bengt-Göran Skövde CK 2:01
666 Hammenfors, Christina Göteborg 3:06
952 Hansen, Magnus Hansen Tyres 2:36
255 Harrysson, Aron Flistad CK 2:22
95 Hauan, Erik Stall Ekabolet 2:57
1864 Hedenström, Jan Mariestad 1:56
574 Hedström, Håkan Mariestadcyklisten 1:36
696 Heidenvall, Johan Fredbergs CK 2:17
97 Helge, Linus Daloc Motion och Fritid 5:17
911 Hellman, Peter SKÖVDE 3:22
976 Hellström, Josef Centralskolan 3:44
298 Henningsson, Madelene Mariestad 2:45
299 Henningsson, Peter Töreboda 2:46
980 Henriksson, Bo Finnerödja 2:25
1002 Henriksson, Maritha Mariestad 3:18
1018 Henriksson, Monica Stockholm City Triathlon 1:57
145 Henriksson, Per Fägre motorklubb 5:01
1003 Henriksson, Sara Stockholm 3:18
256 Henrysson, Ellen Flistad CK 2:22
23 Henrysson, Kristina 1.35klubben 5:42
995 Henrysson, Lina Beatebergs IK 3:29
456 Hensman, Kjell Täby 2:26
526 Hermansson Toftby, Tomas Högstena 2:45
1017 Hermansson, Per Mariestad 3:40
772 Hermansson., Einar Mariestad 3:39
575 Hilmerby, Cecilia Stockholm 4:43
300 Hjalmarsson, Johan Tidan 3:00
301 Hjort, Fredrik Mariestad 2:13
62 Hjort, Kristoffer Polisen Skövde 2:01
697 Höglund, Niklas Jocke Ohlssons Måleri 2:31
460 Höjås, Kjell Skara 4:55
390 Holgersson, Annika Karlsborg 4:33
902 Holgersson, Anton Gullspång 2:14
527 Holm, Jan Hjo VK 2:25
461 Holm, Karin Skövde 1:56
932 Holmbäck, Simon Hjo MK 1:56
214 Holmén, Anna Mariestad 3:16
98 Holmén, Frida Daloc Motion och Fritid 3:09
884 Holmén, Magnus Cyklande Vänner 2:04
147 Holmgren, Markus Fägre motorklubb 5:01
931 Holmgren, Sara Stockholm city triathlon club 2:01
146 Holmgren, Stefan Töreboda 2:13
667 Holmqvist, Marie Team Sky Blue 2:20
909 Holst, Karin LCK 2:41
908 Holst, Kjell LCK 2:41
993 Höög Svensson, Kristina Götene 2:56
3 Hukka, Veikko Undenäs 2:18
99 Husrem, Terje Bike Slätte 1:48
I
635 Ihregren, Peder Hallebacka Racing 2:01
100 Isacsson, Morgan Finnerödja 2:23
391 Isaksson, Amanda Rörsås 3:09
392 Isaksson, Martin Rörsås 3:10
J
937 Jacobson, Anders Ugglehult CK 3:18
939 Jacobson, Sven-Åke Ugglehult CK 3:22
148 Jacobsson, Toraa Mariestad 4:32
799 Jaeger, Isabella Töreboda 3:39
989 Jakobsson, Per Oliven 3:39
216 Janowicz, Sakarias Klimatsmart 3:19
215 Janowicz, Tomas Klimatsmart 5:13
151 Jansson, Anette Töreboda 4:55
25 Jansson, Fredrik Mariestad 3:17
462 Jansson, Jerry Töreboda 2:15
441 Jansson, Johan Töreboda 5:06
343 Jansson, Moa BK Halna F13 4:43
394 Jansson, Morgan Töreboda 3:23
5 Jansson, Sven Inge Töreboda 2:18
699 Järkeborn, Christer Vettlösa CK 2:19
668 Järkeborn, Susanne Team Sky Blue 2:20
916 Järlbro, Mats Team LeWa Sport 2:27
529 Jarstål, Filip Hjo VK 3:06
528 Jarstål, John Hjo VK 3:06
1026 Jern, Oskar Töreboda 3:14
257 Jernetz, Åke Töreboda 4:31
758 Jigvall, Inger Mariestad 4:27
669 Jiremyr, Eva FCK 2:11
463 Jiremyr, Mikael Falköpings CK 1:56
858 Johansen, Tommy Skövde 2:47
583 Johansson, Åke Väring 2:13
472 Johansson, Anders Vettlösa CK 1:56
982 Johansson, Anders 30K 1:49
530 Johansson, Andreas Töreboda 1:46
773 Johansson, Andreas Skövde 2:57
636 Johansson, Ann-Marie Mariestad 2:43
759 Johansson, Arja Skövde 2:22
996 Johansson, Bengt Beatebergs IK 3:29
872 Johansson, Benny Töreboda CK 2:46
152 Johansson, Calle Hjo VK 1:36
819 Johansson, Carin Happy Homes Töreboda 3:18
344 Johansson, Christina Skövde Triathlonklubb 2:16
581 Johansson, Christina Gällstad 3:11
577 Johansson, Daniel Skultorp 2:22
851 Johansson, Daniel Hjo VK 1:47
979 Johansson, Daniel Göteborg 2:24
40 Johansson, David Töreboda 5:06
578 Johansson, Erik Skövde 2:22
670 Johansson, Eva-Lotta Team Sky Blue 2:11
775 Johansson, Evelina Götene 3:28
466 Johansson, Evert Hova 3:46
9 Johansson, Göran Apetorp 5:22
102 Johansson, Göran Bike Slätte 1:58
579 Johansson, Gunnar Tidan 2:22
346 Johansson, Håkan Mariestadcyklisten 2:03
469 Johansson, Helen Skövde 4:00
470 Johansson, Henrik Timmersdala 4:00
892 Johansson, Henrik Hulan 1:59
345 Johansson, Ida Mariestadcyklisten 2:03
702 Johansson, Ingemar Skara 2:28
217 Johansson, Ingo Arla Foods 2:26
703 Johansson, Ingvor Skara 3:06
396 Johansson, Jerry Lerdala 2:25
796 Johansson, Jerry Mariestad 3:58
101 Johansson, Joakim Bike Slätte 1:48
741 Johansson, Johan Skövde 2:12
860 Johansson, Johan Hulan Hova 2:43
471 Johansson, Josefin Mariestad 4:03
580 Johansson, Kent Gällstad 2:17
956 Johansson, Kjell-Åke Team Kåjpl 4:30
1022 Johansson, Klara Tibro CK 2:35
928 Johansson, Kristina Götene 2:45
464 Johansson, Lennart Mariestad 2:49
584 Johansson, Magnus Skövde CK 1:49
1861 Johansson, Malin SIF Army 3:25
465 Johansson, Mariann Hova 3:46
26 Johansson, Martin Mariestad 4:56
576 Johansson, Mattias Skövde CK 1:49
859 Johansson, Maud Hulan Hova 3:39
786 Johansson, Max Skövde 2:10
861 Johansson, Michael Sigtuna 2:02
582 Johansson, Mikael Stockholm 1:36
891 Johansson, Mikael Hulan 1:57
960 Johansson, Mikael Mariestadcyklisten 1:42
468 Johansson, Nils Skaraborgs Truck AB 2:31
700 Johansson, Oskar Skara 2:28
949 Johansson, Peter Mölltorp 3:21
397 Johansson, Ragnhild Mariestadcyklisten 1:57
1029 Johansson, Roger Arlafoods 2:52
774 Johansson, Ronja Skara 3:06
760 Johansson, Stefan Skövde 2:22
785 Johansson, Stefan Team Slipstream 2:09
927 Johansson, Sten-Åke Vettlösa CK 2:45
988 Johansson, Tomas Tellåsen 3:36
302 Johansson, Ulf Lidköping 2:37
1019 Jöngren, Magnus Stockholm City Triathlon 1:56
220 Jonsson, Åke Klimatsmart 5:13
221 Jonsson, Annika Klimatsmart 3:33
154 Jonsson, Carl-Philip Fägre motorklubb 5:01
219 Jonsson, Cristoffer Klimatsmart 3:17
473 Jonsson, Kennet Töreboda 2:15
585 Jonsson, Marcus Tibro CK 1:36
218 Jonsson, Maria Klimatsmart 3:33
303 Jonsson, Pelle Mariestad 2:41
586 Jonsson, Peter Mariestadcyklisten 1:37
971 Josefsson, Philip Tidan 4:26
K
156 Käll, Daniel Brevik 3:25
155 Käll, Sara Brevik 3:25
158 Kardéus Ramberg, Nillan Gullspång 2:33
157 Kardéus, Aron Otterbäcken 3:26
1016 Karlgren, Glenn Falköpings FCK 2:04
637 Karlin, Michael Skövde CK 2:20
474 Karlsson Landén, Emelie Vettlösa CK 1:56
639 Karlsson, Anton Töreboda 4:27
742 Karlsson, Erik Varberg 3:40
10 Karlsson, Göran Töreboda 5:22
588 Karlsson, Göran Hubberud 4:43
920 Karlsson, Gunnar Undenäs byalag 2:43
103 Karlsson, Henrik Bike Slätte 1:48
589 Karlsson, Henrik 30K Skövde 2:02
398 Karlsson, Ida Skövde 5:01
195 Karlsson, Ingemar Skövde 3:11
159 Karlsson, Inger Vedum 3:14
104 Karlsson, Jakob Bike Slätte 1:48
4 Karlsson, Jan Töreboda 4:27
28 Karlsson, Joachim Intersport IF 2:15
704 Karlsson, Johan Varnhem 3:26
587 Karlsson, Kent Skövde CK 1:49
984 Karlsson, Kent Karlsborgscyklisterna 2:13
743 Karlsson, Madeleine Varberg 3:16
259 Karlsson, Marika Töreboda 4:45
1850 Karlsson, Marina Skövde 2:20
805 Karlsson, Marita Mariestad 3:59
261 Karlsson, Martin Fredsberg 4:00
921 Karlsson, Martin Undenäs byalag 2:59
260 Karlsson, Mats Moholm 4:22
304 Karlsson, Mikael Töreboda HF 3:24
162 Karlsson, Niclas Fägre motorklubb 5:01
531 Karlsson, Peter NIF:en 2:49
904 Karlsson, Peter Skagersvik 2:14
705 Karlsson, Pia Mariestad 2:30
29 Karlsson, Ros-Marie Töreboda 5:22
161 Karlsson, Simon 30K 1:36
160 Karlsson, Stig Vedum 3:14
835 Karlsson, Susanne Team Sky Blue 2:20
795 Karlsson, Yvonne Axvall 2:57
590 Karlström, Kenth Skövde CK 1:36
744 Kazemi, Amin Torsö 3:02
747 Kihl, Filippa Åviksstrand 3:21
746 Kihl, Niklas Åviksstrand 3:21
347 Kindbom Uddh, Lisa Skövde 2:37
1851 Kindbom, Elisabeth Soldathemmet 3:34
994 Kindbom, Ylva Lifeclub 2:45
399 Kindmalm, Ann-Sofie Skövde 4:54
857 Kirkhoff, Magnus Skövde 2:47
305 Kjellberg, Anna-Karin Töreboda 4:47
749 Kjellberg, Henrik Daloc Motion och Fritid 3:41
640 Kjellberg, Mikael Team Bowmore 2:31
863 Kjellberg, Simon Falköping 2:55
750 Kjellberg, Theo Daloc Motion och Fritid 3:41
706 Kjellman, Stina Mariestad 2:44
348 Kjellqvist, Örjan Undenäs 3:05
63 Kjerling, Magnus Ej klubb 2:42
262 Klaesson, Fredrik Upplands Väsby 2:14
964 Klaisen, Odd Ok Nett 2:32
972 Knutsson, Hampus Väring 4:28
591 Kosonen, Kaj Skövde CK 1:37
671 Kossarelos, Karin Team Sky Blue 2:28
641 Kossarelos, Konstantin Axvall 2:20
64 Krantz, Mikael MK- Takvård 2:01
1020 Krona, Anders Tibro 2:30
592 Kronberg, Pernilla Mariestadcyklisten 1:49
163 Kullenberg, Jessica Mullsjö SOK 2:55
105 Kuremyr, Thor Frøgren 2:41
L
306 Lakkapää, Christer Mariestad 2:41
8 Lambertsson, Sven-Erik OK Skogsstjärnan 3:29
642 Lantz, Kerstin Skövde Triathlonklubb 2:01
801 Larson, Erik Falköping 3:22
832 Larsson, Anders Kajsas Friskvård 2:40
871 Larsson, Andreas Arboga 4:02
106 Larsson, Björn Bike Slätte 1:48
349 Larsson, Conny Tibro 2:03
164 Larsson, Edward Mariestadcyklisten 1:36
1000 Larsson, Erik Bista MTB Team 2:47
400 Larsson, Jan Mariestadcyklisten 1:57
886 Larsson, Jessica Töreboda 2:45
710 Larsson, Lasse Mariestad 2:42
708 Larsson, Magnus Mariestad 2:44
401 Larsson, Maria Mariestadcyklisten 1:57
1866 Larsson, Maria Mariestads cyklisten 2:35
957 Larsson, Per Team Kåjpl 4:30
643 Larsson, Pernilla Skövde Triathlonklubb 2:07
402 Larsson, Sören Mariestadcyklisten 1:57
709 Larsson, Tomas Skövde CK 2:02
673 Låstberg, Johanna Team Sky Blue 2:11
963 Lavrell, Dennis Lingonstigen Cykelklubb 3:23
107 Leijon, Camilla Daloc Motion och Fritid 3:37
403 Leijon, Jan-Åke Tibro 2:30
2 Leijon, Per-Arne Töreboda Tennisklubb 3:26
265 Lennartsson, Monia Värnamo 2:18
264 Lennartsson, Pierre Mariestadcyklisten 2:30
776 Lidslot, Peter Kul på Hjul 2:46
674 Liljedahl, Selene Hjo 4:00
266 Lind, Daniel Valtorp 2:14
267 Lind, Tobias Axvall 2:22
675 Lindberg, Christina Team Sky Blue 2:33
711 Lindberg, Ebbe Linghem 2:40
942 Lindberg, Mika Mariestadcyklisten team 30k 1:37
593 Lindberg, Per-Olof Skövde CK 1:43
676 Lindér, Katharina Hjo 4:00
222 Lindér, Kennet Hjo 2:26
804 Lindquist, Torbjörn Enköping 2:41
350 Lindqvist, Julia BK Halna F13 4:43
351 Lindqvist, Matthias BK Halna F13 4:43
31 Lindqvist, Maud 1.35klubben 5:42
594 Lindström, Madeleine Horn 2:28
352 Ljung, Anders Tibro CK 2:03
65 Ljung, Christian Vinninga 3:44
533 Ljungkvist, Håkan Hjo VK 2:19
532 Ljungkvist, Nicklas Hjo VK 1:47
66 Ljungqvist, Johan Moster Susannes Ekoägg 3:41
596 Ljungström, Håkan Sjötorp 3:06
938 Ljungström, Linda Ugglehult CK 3:27
595 Ljungström, Tomas Sjötorp 2:56
405 Ljus, Pär Skövde 1:58
475 Löfgren, Magnus Tibro 2:35
476 Löfgren, Viktoria Tibro 3:09
406 Löfstrand, Kenneth Åsa 3:29
407 Löfstrand, Ulla Åsa 3:29
408 Lönn, Anna Töreboda 2:33
751 Lundberg, Marcus Kristinehamn 2:51
677 Lundberg, Pernilla Team Sky Blue 2:12
534 Lundborg, Helena Hjo VK 2:44
268 Lundell, Anton Fägre Motion 3:28
269 Lundell, Magnus Fägre Motion 3:28
816 Lundgren, Jimmy Krokfrakt 3:45
987 Lundgren, Mirjam Lidköpings CK 2:10
787 Lundgren, Thomas Öglunda 3:08
270 Lundh, Tobias Lerdala 2:39
165 Lundin, Anders Kristinehamn CK 1:58
535 Lundin, Daniel Hjo VK 2:19
32 Lundin, Simon Uppsala 5:16
M
808 Magnusson, Isidor Fredsbergs lantbruk 4:21
712 Magnusson, Johan CEJN AB 2:15
1854 Magnusson, Per Team Gärdet 2:06
271 Malm, Jan Skövde 3:40
945 Malm, Marcus GP racing sweden 1:36
597 Malmén, Håkan Mariestadcyklisten 1:49
713 Malmqvist, Jerker Varola 3:25
900 Mann, Johanna Töreboda 2:56
876 Mårtensson, Johan OK Skogsstjärnan 4:18
537 Martinsson, Anna-Lena Hjo VK 2:19
33 Martinsson, Gunnar Gema verktyg 3:11
644 Martinsson, Henrik Skövde CK 2:01
645 Martinsson, Hugo Skövde CK 2:01
166 Martinsson, Per Fägre motorklubb 5:01
34 Martinsson, Siw Gema verktyg 3:11
536 Martinsson, Stefan Hjo VK 2:19
307 Matalalampi, Jari Motala 3:06
67 Mattson, Elin Ej klubb 2:42
638 Maununen, Nadja Norrahammar 2:14
812 Meletti, Kevin Töreboda 3:18
69 Mellby, Joel CK Master 2:53
68 Mellby, Jonas CK Master 2:53
752 Mikaelsson, Tobias Daloc Motion och Fritid 4:18
538 Milan, Marcus Almby ik 1:50
409 Modin, Jan Töreboda 2:44
598 Möller, Thomas Skövde CK 1:49
168 Mölleryd, Alf Sjötorp 3:15
410 Myrvik, Anders Sätra 2:06
N
599 Neüman, Marcus Skövde CK 1:37
831 Nicklasson, Marcus Team Strömvall 3:49
940 Nielsen, Timmy Tibro 3:32
35 Nilsson, Börje Mariestad 2:38
845 Nilsson, David Skövde CK 1:49
36 Nilsson, Fredrik Töreboda 2:16
880 Nilsson, Jan Mariestad 2:53
714 Nilsson, Jenny-Ann Fagersanna 4:28
27 Nilsson, Jens Skövde 2:36
1033 Nilsson, Lasse OK Skogsstjärnan 3:00
997 Nilsson, Pierre Bista MTB Team 2:39
308 Nilsson, Rebecka Hova 4:47
600 Ninefors, Stefan Horn 2:28
788 Nolberger, Johan Team Slipstream 2:09
196 Nord, Daniel Centerpartiet 3:44
947 Nordh, Linus Nacka 2:17
678 Nordmark, Anna Skövde 2:20
223 Norén, Leif Skövde 2:09
646 Noren, Per-Anders Hjo 2:48
354 Norling, Lena Karlsborgscyklisterna 2:39
353 Norling, Pierre Karlsborgscyklisterna 2:39
309 Nygren, Amanda Furhoffs rostfria 3:08
601 Nykvist, Mikael Skövde CK 1:49
793 Nyman, Emma Skövde CK 2:22
792 Nyman, Jesper Skövde CK 1:52
110 Nyström, Fredrik Skövde 3:09
109 Nyström, Joakim Skövde 3:09
108 Nyström, Marcus Skövde 3:09
O
716 Ohlsson, Joakim Jocke Ohlssons Måleri 2:31
412 Oldin, Thomas Hällekis 2:23
393 Olofsson, Martin Töreboda 5:06
170 Olovsson, Johannes Töreboda 3:36
355 Olsson, Ellen Lidköping 2:46
647 Olsson, Glenn Skövde CK 2:01
171 Olsson, Jesper Töreboda 3:15
478 Olsson, Johan Vettlösa CK 1:56
917 Olsson, Josefine Form - a nomad design studio 4:24
310 Olsson, Lena IF Sju Kronor 3:31
990 Olsson, Maria Lidköpings CK 2:37
37 Olsson, Mats Böksnäs 3:20
172 Olsson, Sebastian Skövde CK 1:36
356 Olsson, Stefan Vinninga 2:46
602 Overgaard, Stefan Skövde CK 1:49
P
846 Påhlsson, Ulrika HP Tibro 2:37
806 Pakkanen, Kari Mariestadcyklisten 1:37
542 Palmér, Bo Hjo 2:14
854 Paulson, Fredric Broddetorp 2:20
312 Peilot, Sara Töreboda 4:47
359 Peltola, Daniel Part Precision 2:53
358 Peltola, Jarkko Part Precision 3:23
826 Persson, Elin Mariestad 2:36
72 Persson, Jesper Moster Susannes Ekoägg 3:39
953 Persson, Johan Hansen Tyres 2:30
71 Persson, Jonas Moster Susannes Ekoägg 3:39
833 Persson, Kajsa Kajsas Friskvård 2:40
360 Persson, Linnea BK Halna F13 4:43
543 Persson, Marcus Lidköpings CK 1:47
174 Persson, Margareta Hova 3:26
885 Persson, Martin Mariestad 2:04
998 Persson, Mats Bista MTB Team 2:47
361 Persson, Stefan BK Halna F13 4:43
175 Persson, Ulrika Töreboda 4:55
112 Petersen, Emelie Daloc Motion och Fritid 3:45
111 Petersen, Jimmy Daloc Motion och Fritid 3:06
224 Petersson, Roger Arla Foods 3:09
415 Pethrus, Magnus MAJS 3:26
414 Pethrus, Sonja MAJS 3:26
313 Pettersson, Elin Töreboda 4:47
481 Pettersson, Fredrik Stöpen 2:14
483 Pettersson, Kalle Mariestad 2:32
482 Pettersson, Per-Inge Tibro 3:13
856 Pettersson, Peter Regumatorp 2:47
1868 Pettersson, Sture IK Stern 3:13
480 Pettersson, Susanne Laxå 2:40
176 Plantin, Annika Skövde 3:24
416 Pons Domenech, Jens Karlsborg 2:51
38 Pousar, Karl-Erik Skaraborgs Truck AB 2:38
39 Putkonen, Erkki Skövde 2:03
R
717 Räf, Eik Skara 2:28
718 Räf, Jessica Skara 3:06
680 Ramåker, Camilla Team Sky Blue 2:20
955 Rantanen, Robert Töreboda 3:58
603 Rapp, Adam Skövde CK 1:58
272 Rask, Devin Töreboda 4:45
985 Rastre, Umberto Karlsborg cyklisterna 2:13
986 Regeus, Pär Lidköping CK 2:10
753 Reinhold, Marcus Fridene 2:56
973 Rexborn, Christian Mariestad 3:01
604 Reynolds, Mia Skövde CK 1:49
797 Ridderstedt, Tindra Mariestad 3:58
762 Riggmyr, Bengt Mariestad 4:27
754 Rissanen, Toni Stenstorp 3:47
605 Rocha, Victor Rimbo 1:53
719 Rosander, Fredrik Jocke Ohlssons Måleri 2:31
544 Rosebrink, Jessika Hjo 2:08
545 Rosebrink, Johan Hjo 2:08
780 Rosengren, Kaj Lund 2:57
778 Rosengren, Tomas Oskarshamn 2:57
648 Rosenqvist, Jenny Skövde CK 2:28
649 Rosenqvist, Niklas Skövde CK 2:28
650 Rosenqvist, Tilda Skövde CK 2:28
419 Roslund, Kennet Karlsborg 2:46
418 Roslund, Monica Karlsborg 2:40
417 Roslund, Niklas Karlsborg 2:46
362 Rovaniemi, Patrik Hjo 2:03
546 Rudberg, Ulf Hjo Velocipedklubb 1:50
74 Runbacken, Conny Tibro 2:26
73 Runbacken, Maria Tibro 2:26
363 Rydberg, Hans-Evert Lidköping 2:28
978 Rydberg, Henrik Stöpen 2:24
720 Ryden, Magnus Shreddhouse 3:16
721 Ryden, Niclas Shreddhouse 3:16
722 Rydén, Tobias Shreddhouse 3:16
S
314 Sääv, Fredrik Sandhem 2:10
651 Sabel, Martin Skara 2:01
75 Säfsten, Nathalie Skövde Triathlonklubb 2:42
606 Sahl, Henrik Lidköpings CK 1:37
849 Sahlén, Karl-Fredrik Hjo VK 1:47
11 Samuelsson, Evert Undenäs 3:22
933 Sandberg, Ulf Skövde 2:34
484 Sandegård, Jenny Lidköping 2:26
273 Sandelin, Anna-Stina Lerdala 2:39
76 Schmidt, Christina Vinninga 3:46
77 Schmidt, Peter Vinninga 3:42
888 Schugk, Susann CMMS-laboratoriet, Karolinska universitetssjukhuset 4:19
178 Schulz, Ulrich Hameln 2:29
813 Scott, Alexander CK Master 1:37
925 Seiving Söderberg, Agneta Mariestad 3:20
724 Senninge, Fredrik Götene 3:30
723 Senninge, Tobias Götene 3:30
113 Siby, Hanna Skövde 3:09
114 Siby, Martina Lidköping 4:15
274 Sigfridsson, Håkan Töreboda Tennisklubb 3:50
547 Sjödin, Ida Hjo VK 2:45
725 Sjögren, Oliver Linköping 2:31
726 Sjögren, Stefan Linköping 2:31
364 Sjöholm, Jesper Tibro 2:03
652 Sjöqvist, Johan TEAM TECTING 2:01
315 Sjösvall, Hanna Töreboda 4:47
316 Skagebäck, Tove Töreboda 4:47
420 Skagerstam, Karl-Johan Töreboda 4:55
421 Skagerstam, Vilma Töreboda 4:55
894 Skantz, Alexander Hova 1:57
763 Skarström, Bengt Skövde 3:48
422 Skatt, Fredrik Lyrestad 3:23
423 Sköld, Göran Sollentuna 1:57
197 Skoog, Ove Töreboda 2:55
424 Skoog, Pelle Karlsborg 3:04
365 Smedberg, Emilia BK Halna F13 4:43
818 Smedman, Andreas Skövde CK 1:42
607 Smedman, Daniel Skövde CK 1:36
653 Söder, Mats Team Bowmore 2:30
924 Söderberg, Linda Mariestad 3:20
608 Söderman, Mikael Mariestadcyklisten 1:49
824 Söderman, Pontus Mariestadcyklisten 2:35
1858 Sortland, Håkon Skövde 2:06
548 Spetz, Bo-Göran Hjo VK 2:05
881 Spjuth, Monica Daloc Motion och Fritid 4:27
226 Ståhlgren, Anton Arla Foods 2:34
609 Stålarm, Mats Skövde CK 2:22
485 Stare, Fredrik Österåker 2:26
486 Stare, Magdalena Österåker 2:26
611 Stävenborg, Christofer Prästkvarn Rockets 1:49
610 Stävenborg, Fredric Prästkvarn Rockets 1:49
999 Stelin, Mathias Bista MTB Team 2:47
116 Stenman, Christian Bike Slätte 1:46
115 Stenman, Jerry Bike Slätte 1:52
41 Stensson, Josefin Töreboda 3:11
42 Stensson, Orvar Tidaholm 3:11
488 Stenvall, Anette Väring 2:54
489 Stenvall, Claes Väring 1:56
487 Stenvall, Elin Skövde 2:54
490 Stenvall, Martin Örebro 1:56
895 Sternehov, Elin Finnerödja 3:14
893 Sternehov, Emelie Hulan 3:14
43 Stomberg, Peter Trollhättan 2:18
44 Storm, Benny Skövde 3:13
45 Storm, Jacob Skövde 3:13
46 Storm, Lina Skövde 2:47
783 Stråhle, Emma Kul på Hjul 2:45
782 Stråhle, Katarina Kul på Hjul 2:46
781 Stråhle, Magnus Kul på Hjul 3:08
847 Strålman, Maria Tibro 3:10
789 Ström, Peter Team Slipstream 2:16
855 Strömberg, Niklas Lerdala 2:20
828 Strömvall, Andreas Team Strömvall 3:48
829 Strömvall, Rasmus Team Strömvall 3:48
728 Sulkava, Fredrik Sollentuna 3:22
853 Sundberg, Bengt Broddetorp 2:22
612 Sundblad, Oskar Tibro CK 1:37
729 Sundgren, Magnus Mariestad 2:47
491 Sundström Pettersson, Hans Röfors 2:40
47 Svahn, Jimmy Skövde 3:02
948 Svahn, Mattias Mora 2:17
48 Svahn, Patrik Skövde 3:06
962 Svantesson, Jhonny Töreboda 2:31
275 Svantesson, Marion Flistad CK 2:31
276 Svantesson, Oscar GP Racing 2:03
317 Svantesson, Stellan Mariestad 2:13
1015 Svärd, Bror Skövde 3:47
180 Svärd, Leo Töreboda 4:13
730 Svenningsson, Lars Skillingaryd 2:58
815 Svensson Wihlstrand, Conny Xr Miljöhantering 1:50
278 Svensson, Britt Töreboda 4:31
843 Svensson, Fredrik Cyklande Vänner 2:04
280 Svensson, Gunilla Mariestad 4:17
840 Svensson, Jacob Skaune 2:04
181 Svensson, Jesper Skövde CK 1:36
198 Svensson, Keith TI Automotive 3:20
425 Svensson, Kenth Karlsborg 4:33
731 Svensson, Kurt Skillingaryd 2:58
279 Svensson, Lars Töreboda 4:30
919 Svensson, Mattias Skövde CK 2:01
49 Svensson, Maud Igelstorp 4:08
755 Svensson, Ulf Kristinehamn 3:02
426 Svensson, Vilhelmina Åsenstjärnan 2:41
732 Swärd, Martin Stockholm 2:09
1870 Swenson, Martin Åsenstjärnan 2:27
T
427 Tagesson, Erik Åsenstjärnan 2:04
790 Tengelin, Magnus Team Slipstream 2:24
943 Thelander, Britt-Mari Jönköping 3:23
428 Thim Nordberg, Viktoria Stockholm 2:20
117 Tholin, Frank grimsås 2:09
915 Thoresson, Elin Kristinehamn 3:56
820 Thorstensson, Stefan Vettlösa CK 1:56
227 Thunström, Stefan Mariestad 2:27
654 Tidén, Jonas Skövde CK 2:02
549 Tilander, Gunnar Hjo VK 1:49
866 Toftgren, Ingela Götene 3:26
867 Toftgren, Markko Götene 3:26
318 Toll, Björn Rudskoga IF 3:31
733 Törnblom, Lars Skillingaryd 2:48
199 Trampe, Torkel Örebro 2:36
24 Tuveheim, Sebastian Hjo VK 1:53
U
366 Uddh, Henrik Skövde 2:37
78 Uhlin, Per GÖTEBORG 4:16
897 Ulfsdotter Forssell, Anna Bromma 3:25
429 Ullerfors, Lennart Tumba 4:31
V
681 Vahlund, Malin Team Sky Blue 2:25
756 Välijeesiö, John Götene 3:47
1014 Vallentin, Nina Skövde 3:47
613 van Tol, Peter Mariestadcyklisten 1:49
951 Vestlin, Andreas Hansen Tyres 2:23
614 Vilhelmsson, Jan Skövde CK 1:42
79 Virtanen, Eija Skövde 2:56
W
1021 Wahlberg, Jonas Älvsjö 2:08
200 Wahren, Sofia Skövde 2:50
118 Wallberg, Johan Daloc Motion och Fritid 2:15
367 Wallenius, Elsa BK Halna F13 4:43
682 Wallgren, Anna Team Sky Blue 2:11
1857 Wallin, Benny Mariestadcyklisten 1:49
368 Wallskog, Britta Moholm 4:32
1013 Wallström, Julia Team Sky Blue 2:20
1012 Wallström, Lena Team Sky Blue 2:20
320 Ward, Carina Tibro 3:01
319 Ward, Hanna Tibro 3:01
794 Warolin, Berit Axvall 2:57
321 Warolin, Filip Töreboda 2:49
119 Weborg, Fredrik Daloc Motion och Fritid 3:11
615 Wendt, Stefan Skövde CK 1:37
550 Werner, Robin Jönköping 1:46
370 Wesslander, Jonas Mölltorp 2:39
371 Wesslander, Karin Mölltorp 2:39
941 Westberg, Mikael Älgarås 3:32
1011 Westerling, Anna Mariestad 3:11
1001 Westerlund, Lena Trävad CK 2:41
1024 Westher, Anders Axvall 4:09
1025 Westher, Anette Axvall 4:09
80 Westin, Karolina Långeberga ridklubb 2:32
430 Westman Nelson, Karl Mariestad 2:41
683 Wickman, Marie Team Sky Blue 2:11
50 Wigur, Yvonne 1.35klubben 5:42
1860 Wikerud, Sandra SIF Army 3:25
494 Wikstrand, Gunnar Lidköpings CK 1:56
493 Wikstrand, Martina Lidköpings CK 1:56
431 Wilhelmsson, Per Tidan 5:01
432 Wilhelmsson, Pia Tidan 4:54
617 Wilsson, Sören Skövde CK 1:37
862 Windeståhl, Johan tibro 1:59
618 Winkler, Thomas Skövde CK 1:49
51 Wladimir, Marie Landvetter 7:00
52 Wladimir, Tage Landvetter 7:00
1863 Wolff, Jürgen Götene CK 1:59
Z
619 Zälle, Erik Skövde CK 1:37
656 Zälle, Mikael Skövde CK 2:01
791 Zederfeldt, Niklas Falköpings CK 2:32
553 Zetterlund, Erica Hjo Velocipedklubb 2:19
554 Zetterlund, Jessica Hjo VK 2:38
552 Zetterlund, Ulla Hjo VK 2:38
Å
757 Åberg, Martin Strokeride 2:08
936 Ågren, Fredrik Skövde 2:10
12 Åhlén, Göran Töreboda Musikkår 4:58
374 Åkesson, Axel Åsenstjärnan 1:57
373 Åkesson, Ingegärd Åsenstjärnan 2:41
372 Åkesson, Lars Åsenstjärnan 2:00
130 Åström, Erik Skövde CK 1:36
Ö
540 Öhman, Markus Hjo VK 1:47
541 Öhman, Sylvia Hjo VK 2:19
807 Öjersson, Thina Fredsbergs lantbruk 4:35
311 Önnefors, Fredrik Önnefors rör AB 2:40
413 Önnelind, Kennet Töreboda 3:25
918 Örnfeldt, Josefin Form - a nomad design studio 4:24
357 Öster, Lars Swemac 2:45
967 Österberg, Stefan Skintebo CK 2:04

KortViken

A
1546 Agardsson, Anneli Skövde 2:14
1630 Almlöf, Rigmor Önnefors rör AB 1:28
1501 Amer, Shehab Hagalimo/Hagaland/Hyramig.se 1:07
1603 Andersson Lundberg, Yvonne Töreboda 1:11
1551 Andersson, Alexander Kristinehamn CK 1:00
1547 Andersson, Anna-Karin Skulebo sk 1:08
1804 Andersson, Annika Skara 1:12
1731 Andersson, Aurora Hagaland/Hyramig/Limokungen/hagalimo.se 1:53
1769 Andersson, Isak Hajstorps slussbostad 1:43
1548 Andersson, Jörgen Skulebo sk 1:08
1770 Andersson, Oscar Hajstorps slussbostad 1:43
1550 Andersson, Peter Kristinehamn CK 1:00
1549 Andersson, Samul Skulebo sk 1:08
1632 Andre, Anna-Karin Önnefors rör AB 1:29
1635 Andre, Emma Önnefors rör AB 1:28
1634 Andre, Ida Önnefors rör AB 1:29
1633 Andre, Joel Önnefors rör AB 1:28
1631 Andre, Markus Önnefors rör AB 1:29
1803 Andrén, Thomas Jack i Kölva 1:12
1791 Appelgren, Sylvan Töreboda Camping 1:22
1502 Augustsson, Anita Töreboda 1:15
1605 Axelsson, Olof Fägre Motion 1:07
1604 Axelsson, Patrik Fägre Motion 1:15
1606 Axelsson, Rasmus Fägre Motion 1:15
B
1552 Belal, Abdullah Arabiska föreningen i Töreboda 1:20
1553 Belal, Mohamad Arabiska föreningen i Töreboda 1:21
1694 Bengtsson, Susanne Skara 1:46
1696 Bergkvist, Emma Skara 1:46
1695 Bergkvist, Hugo Kvänums IF 1:04
1503 Bergkvist, Marcus Skara 1:44
1760 Bergstrand, Casper stenungsund 1:07
1754 Billing, Arvid Töreboda 2:14
1721 Biörck/markusson, Maria Töreboda CK 1:46
1636 Bjurholm, Carin Skövde 1:32
1702 Blinge, Ingrid Göteborg 0:57
1607 Blom, Anna Töreboda 1:37
D
1752 Drakfors, Annika Falköping 1:00
1753 Drakfors, Tim Falköping 0:59
E
1504 E.johansson, Ellen Töreboda 1:48
1737 Edvinsson, Eddie Töreboda 1:13
1580 Eliasson, Monica Töreboda 1:37
1749 Emanuelsson, Clara Fägre 1:42
1750 Emanuelsson, Ella Fägre 1:46
1748 Emanuelsson, Kristina Fägre 1:46
1751 Emanuelsson, Martin Fägre 1:46
1747 Emanuelsson, Stefan Fägre 1:46
1688 Eriksson, Amanda Kristinehamn CK 1:03
1715 Eriksson, Cristin Jocke å Jonnas fanclub 2:11
1712 Eriksson, Elsa Jocke å Jonnas fanclub 2:10
1690 Eriksson, Emilia Daloc Motion och Fritid 1:03
1711 Eriksson, Julia Jocke å Jonnas fanclub 2:10
1763 Eriksson, Linus Skövde 1:53
1714 Eriksson, Magnus Jocke å Jonnas fanclub 2:11
1762 Eriksson, Roy Töreboda 1:53
1713 Eriksson, Sixten Jocke å Jonnas fanclub 2:11
1689 Eriksson, Torbjörn Daloc Motion och Fritid 1:16
1505 Erlingborn, Elin Karlsborg 1:14
1506 Ernstsson, Jahrl Töreboda 1:49
1678 Ernstsson, Jennifer Mariestad 1:37
1676 Ernstsson, Veronica Mariestad 1:37
1708 Esplund, Helena Töreboda 1:29
1706 Esplund, Olle Töreboda 1:29
1707 Esplund, Siri Töreboda 1:29
F
1746 Fäger, Vilgot Töreboda 1:10
1508 Fernstedt, Axel Töreboda 3:01
1640 Fjellman, Ida Mariestad 2:17
1638 Fjellman, Mia Mariestad 2:17
1637 Fjellman, Nils Mariestad 1:07
1639 Fjellman, Olle Mariestad 1:07
1801 Flodin, Marita Mariestad 1:34
1691 Fogdin, Malin Daloc Motion och Fritid 1:16
1610 Forsberg, Elin Fägre 2:47
1609 Forsberg, Mattias Fägre 2:47
1608 Forsberg, Rebecka Fägre 2:47
1741 Forsell, Fredric Mariestad 1:37
1729 Franzèn, Maja Kajsas Friskvård 1:07
1611 Fredriksson, Helene Mölltorp 1:16
1613 Fredriksson, Linus Mölltorp 1:16
1612 Fredriksson, Maja Mölltorp 1:10
1582 Friberg, Anders Saltsjö- Boo 1:05
G
1583 Gladh, Clara Mariestad 1:32
1759 Gladh, Fredrik Lerdala 1:07
1761 Gladh, Ingela stenungsund 1:10
1614 Göransdotter, Sol Fägre Motion 1:24
1584 Granath, Sten Töreboda 1:11
1717 Gustafsson, Andreas Jocke å Jonnas fanclub 2:10
1716 Gustafsson, Johanna Jocke å Jonnas fanclub 2:10
1710 Gustafsson, Molly Jocke å Jonnas fanclub 2:11
1709 Gustafsson, Vilma Jocke å Jonnas fanclub 2:11
1616 Gustavsson, Jan Fägre Motion 1:03
1615 Gustavsson, Kim Ekby,Mariestad 1:30
H
1779 Hallåsen, Erik Töreboda Missionskyrka 1:29
1777 Hallåsen, Simon Töreboda Missionskyrka 1:18
1509 Hallberg, Eva Töreboda 1:15
1697 Hallgren, Gerd Lidköping 1:39
1765 Hasan, Moaz Arabiska föreningen i Töreboda 0:55
1787 Håsteen, Love Kilenskolan 1:14
1662 Hjelm, Alice Team Torgin 1:57
1661 Hjelm, Andreas Team Torgin 1:57
1585 Holm, Ann-Sofie Töreboda 1:37
1586 Holster, Robin Töreboda 1:37
1808 Hovbjer, Alice Töreboda 1:42
J
1588 Jacobsson, Jonathan Töreboda 1:46
1587 Jacobsson, Sofia Töreboda 1:46
1679 Jakobsdotter Lahrin, Maria Hajstorp 1:04
1734 Jansson, Wilhelm Team Torgin 1:48
1764 Järnebrand, Harry Lidköping 1:53
1589 Jernberg Ekholm, Marie Töreboda 1:37
1510 Jernetz, Birgitta Töreboda 1:49
1558 Johansson, Åsa Lidköping 1:12
1518 Johansson, Björn Vinkelhög34 1:38
1559 Johansson, David Daloc Motion och Fritid 1:27
1512 Johansson, Egon Jung 1:33
1617 Johansson, Elsa Fägre Motion 1:24
1511 Johansson, Erik Töreboda 1:07
1514 Johansson, Joakim Töreboda 1:48
1618 Johansson, Karin Fägre Motion 1:24
1517 Johansson, Liam Töreboda 1:10
1681 Johansson, Nellie Töreboda 2:03
1680 Johansson, Niklas Töreboda 2:03
1513 Johansson, Nils Hagalimo/Hagaland/Hyramig.se 2:47
1682 Johansson, Nils Töreboda 2:03
1560 Johansson, Oliver Daloc Motion och Fritid 1:27
1683 Johansson, Siv Töreboda 2:03
1557 Johansson, Theo Lidköping 1:12
1519 Johansson, Torsten Vinkelhög34 1:38
1515 Johansson, Ulla Töreboda 1:10
1561 Johansson, Ulrika Daloc Motion och Fritid 1:27
1563 Johanzon, Hans Laxå 1:15
1562 Johanzon, Karin Röfors 1:15
K
1564 Kaan, Teija Röfors 1:15
1703 Käck Karlsson, Jessica Hemmajuristen 1:17
1740 Karlsson, Alexandra Mariestad 1:37
1704 Karlsson, Alva Hemmajuristen 1:17
1520 Karlsson, Anders Töreboda 1:48
1698 Karlsson, Björg Skåvi 1:20
1788 Karlsson, Göran Töreboda 1:14
1565 Karlsson, Gunnar Töreboda 2:00
1623 Karlsson, Inga Fägre Motion 1:21
1705 Karlsson, Ingemar Hemmajuristen 1:17
1663 Karlsson, Lennart Sätra 1:36
2002 Karlsson, Linnéa OK Skogsstjärnan 1:48
1621 Karlsson, Ludvig Fägre Motion 1:15
1592 Karlsson, Martina Mariestad 1:19
1521 Karlsson, Nova Moholm 1:26
1591 Karlsson, Robin Töreboda 1:20
1742 Karlsson, Robin Mariestad 1:37
1624 Karlsson, Rolf Fägre Motion 1:08
1664 Karlsson, Stefan Stockholm 1:43
1699 Karlsson, Sven Arne Skåvi 1:20
2001 Karlsson, Ulla-Britt OK Skogsstjärnan 1:20
1622 Karlsson, Ulrika Fägre Motion 1:15
1619 Karlsson, Urban Fägre Motion 1:15
1665 Karlsson, Victoria Stockholm 1:43
1620 Karlsson, William Fägre Motion 1:07
1739 Khraiba, Adnan Socialdemokraterna 1:09
1771 Krijger, Anna-Karin Hova 1:41
1772 Krijger, Emilia Hova 1:28
1773 Krijger, Olof Hova 1:41
1767 Krussgård, Maria Hajstorps slussbostad 1:43
1768 Krusshård, Johan Hajstorps slussbostad 1:43
L
1684 Lahrin, Torbjörn Hajstorp 1:04
1807 Landquist, Albin Moholm 1:37
1806 Landquist, Jörgen Moholm 1:37
1728 Larsson, Elin Kajsas Friskvård 1:07
1593 Larsson, Erik Västervik 1:05
1594 Larsson, Henrik Mariestad 1:19
1566 Larsson, Kenny Daloc Motion och Fritid 1:34
1567 Larsson, Saga Daloc Motion och Fritid 1:34
1790 Leijen, Sonja Töreboda Camping 1:22
1798 Lindberg, Mona Bista MTB Team 1:05
1595 Lindh, Felicia Mariestad 1:46
1596 Lindh, Pelle Mariestad 1:46
1522 Lindholm, Emma Moholm 1:13
1641 Lindqist, Maria Önnefors rör AB 1:19
1642 Lindqvist, Hannes Önnefors rör AB 1:19
1643 Lindqvist/gustavsson, Gittan Önnefors rör AB 1:20
1568 Lindroth, Evelina Skövde 2:14
1732 Lindström, Björn Stigtomta 0:49
1733 Lindström, Lina Skaune 0:49
1781 Löfkvist, Carl-Henric Skövde 1:22
1780 Löfkvist, Elliot Skövde 1:22
1778 Löfkvist, Michaela Skövde 1:22
1782 Lugn, Lennart Götene 1:05
1625 Lundberg, Andreas Töreboda 1:11
1745 Lundell, Max Töreboda 1:10
1626 Lundell, Thea Fägre Motion 1:24
1570 Lundell, Theo Daloc Motion och Fritid 1:07
1569 Lundell, Thomas Daloc Motion och Fritid 1:07
1597 Lundh, Lisa-Marie Mariestad 1:32
M
1736 Mann, Olle Töreboda 1:13
1789 Markusson, Oscar Töreboda CK 1:06
1523 Mecklin, Loke Hagalimo/Hagaland/Hyramig.se 2:47
1730 Mecklin, Nova Hagaland/Hyramig/Limokungen/hagalimo.se 1:54
1668 Mellby, Alvin CK Master 1:36
1666 Mellby, Åsa CK Master 1:05
1667 Mellby, Noah CK Master 1:05
1571 Mikanovic, Ingela Frösve 1:25
1572 Mikanovic, Robert Skövde 1:25
1573 Molin, Jonas Skövde 2:13
1720 Mostafa, Hossein Socialdemokraterna Töreboda 1:00
N
1524 Nelson, Annakarin Töreboda 1:44
1700 Nilsson, Pelle Skåvi 1:20
1525 Nilsson, Theodor OK Skogsstjärnan 1:44
1526 Nilsson, William Hagalimo/Hagaland/Hyramig.se 2:47
1735 Nordström, Edith Viggos Vildar 1:36
1575 Nordström, Jenny Viggos Vildar 1:36
1644 Nyström, Helen Önnefors rör AB 1:23
1645 Nyström, Loke Önnefors rör AB 1:18
O
1629 Ohlson, Michael Mickes entreprenad & fastighet 1:30
1628 Ohlson, Per Axel Mickes entreprenad & fastighet 1:30
1527 Ohlsson, Ingrid Töreboda 1:39
1528 Olofsson, Hans Töreboda 1:39
1531 Olovsson, Linnéa Töreboda 1:18
1529 Olovsson, Mattias Töreboda 1:29
1530 Olovsson, Pernilla Töreboda 1:29
1532 Olsson, Jimmy Töreboda 2:59
1533 Olsson, Melvin Töreboda 3:01
1534 Olsson, Rune Halna 1:15
P
1718 Pakkanen, Tim Mariestadcyklisten 1:07
1809 Pedersen Österberg, Julius Skintebo CK 1:30
1535 Persson, Bosse Forsvik 1:14
1793 Persson, Svea Töreboda 1:41
1599 Pethrus, Malin Moholm 1:34
1600 Pethrus, Nora Moholm 1:34
1799 Pettersson, Linus Töreboda 1:15
1800 Pettersson, Natalia Töreboda 1:15
1701 Plan, Agneta Skåvi 1:20
R
1601 Ramstad, Thorarne Töreboda 1:20
1685 Rehn, Janne Falköping 1:21
1766 Ruhban, Abdullah ARABISKA FÖRENINGEN I TÖREBODA 0:55
S
1574 Sääv, Bo Sandhem 1:10
1693 Sahlin, Gabriel Vedum 1:06
1692 Sahlin, Ida Götene 1:06
1794 Samuelson, Albin Mariestad 1:39
1795 Samuelsson, Cecilia Mariestad 1:39
1797 Samuelsson, Filip Mariestad 1:08
1796 Samuelsson, Martin Mariestad 1:08
1536 Skagerstam, Annie Töreboda 1:47
1537 Skagerstam, Theo Töreboda 1:47
1538 Skogåker, Carin Töreboda 1:28
1539 Skogåker, Klara Töreboda 1:28
1540 Skoglund, Elias Larsesgården 1:57
1723 Staaf, Alice Töreboda 1:55
1724 Staaf, Elsa Töreboda 1:55
1727 Staaf, Isabell Västerås 2:00
1722 Staaf, Joakim Töreboda 2:00
1725 Staaf, Peter Västerås 2:00
1726 Staaf, Rebecka Västerås 1:59
1738 Ståhlberg-Staaf, Mia Västerås 1:59
1719 Svantesson, Anna Mariestadcyklisten 1:07
1541 Svantesson, Gunnar Töreboda 1:49
T
1744 Thoresson, Viktor Kristinehamn 1:03
1671 Torgin, Anders Team Torgin 1:54
1672 Torgin, Anton Team Torgin 1:48
1675 Torgin, Elin Team Torgin 1:57
1670 Torgin, Eva Team Torgin 1:54
1674 Torgin, Ida Team Torgin 1:50
1792 Torgin, Magnus Team Torgin 1:54
1669 Torgin, Rune Team Torgin 1:57
1673 Torgin, Tuva Team Torgin 1:54
1802 Torstensson, Stefan Jack i Kölva 1:12
1542 Turunen, Mikael Larsesgården 1:57
1543 Tylestig, Emil Karlsborg 1:14
U
1602 Unoson, Karin Mariestad 1:46
W
1757 Wallerman, Emilia Töreboda 1:09
1756 Wallerman, Helén Töreboda 1:09
1758 Wallerman, Ida Töreboda 1:09
1755 Wallerman, Jens Töreboda 1:09
1686 Wallgren, Johanna Falköping 1:07
1687 Wallgren, Rebecka Falköping 1:21
1545 Wallskog, Elsa Moholm 1:26
1544 Wallskog, Sara Moholm 1:13
1577 Weborg, Jens Daloc Motion och Fritid 1:25
1578 Weborg, William Daloc Motion och Fritid 1:25
1786 Wennlund Olsson, Elsa Fredsbergs Friskola 2:14
1785 Wennlund Olsson, Emmali Fredsbergs Friskola 2:14
1783 Wennlund Olsson, Therese Slätte Gård AB 2:14
1784 Wennlund, Johan Mann Teknik AB 2:14
1579 Widlund, Annika Laxå 1:15
1811 Williamsson, Tomas Ulvåker Skövde 1:04
Ö
1031 Öberg, Leo OK Skogsstjärnan 1:32
1032 Öberg, Nils OK Skogsstjärnan 1:32
1627 Öh Jansson, Simon Töreboda 1:37
1660 Önnefors, Alva Önnefors rör AB 1:10
1649 Önnefors, Arne Önnefors rör AB 1:27
1654 Önnefors, Börge Önnefors rör AB 1:20
1647 Önnefors, Carina Önnefors rör AB 1:16
1658 Önnefors, Freja Önnefors rör AB 1:16
1653 Önnefors, Katarina Önnefors rör AB 1:10
1651 Önnefors, Kenny Önnefors rör AB 1:23
1650 Önnefors, Louise Önnefors rör AB 1:19
1657 Önnefors, Love Önnefors rör AB 1:10
1655 Önnefors, Margareta Önnefors rör AB 1:20
1652 Önnefors, Ola Önnefors rör AB 1:29
1659 Önnefors, Oliver Önnefors rör AB 0:50
1648 Önnefors, Rustan Önnefors rör AB 1:15
1646 Önnefors, Thomas Önnefors rör AB 1:19
1805 Önnefors, Thomas Önnefors Rör 1:16
     
Uppdaterad: 2017-06-01 19:24
Skribent: Kent Andersson
Epost: This is a mailto link

EventorBanner160x38

 

Prenumerera

 

 AVRESOR/RESELEDARE

 

   SPONSORER


Slatte


 xr

 

   

 

 logostor2

   

 

         

 

lab4kids_logo

Postadress:
OK Skogsstjärnan - Orientering
Räfsgatan 5
54532 Töreboda

Kontakt:
Tel: 0506 10009
E-post: This is a mailto link

Se all info