Hoppa till sidans innehåll

Domarlista


FREDAG

Grupp 1 och 2 (SV rekordförsök)  Invägning: Niklas Björk och Christer Högström TK:  Gunilla Fagerström

Mathias Berg, Öjeby AK -Huvuddomare

Stefan Arvidsson, Sollefteå AK

Lars-Gunnar Skellefteå AK

 

Grupp 3 Damer Invägning: Elina Rönnqvist, Anna Högström TK :Paul Gasiun

Kjell Hedlund, Skellefteå AK

Andreas Lindkvist, Jokkmokks SLK -Huvuddomare

Anders Hammarberg, Sunsdvall AK

 

Grupp 4 (SV rekordförsök) Invägning: Kjell Hedlund och Elina Rönnqvist  TK:Paul Gasiun

Kjell Hedlund, Skellefteå AK

Lars-Gunnar Skellefteå AK - Huvuddomare

Anders Hammarberg, Sundsvalls AK

 

LÖRDAG

Grupp 1 och 2 (SV rekord försök) Invägning: Invägning Elina Rönnqvist, Christer Högström

TK: Fredrik Svensson

Stefan Arvidsson, Sollefteå AK

Anders Hammarberg, Sundsvalls AK

Kjell Hedlund, Skellefteå AK - Huvuddomare

 

Grupp 3 (Svenkst rekordförsök) Invägning: Anna Högström och Mathias Berg TK: Gunilla Fagerström, Jokkmokks SLK

Joakim Lakso, Luleå AK -Huvuddomare

Kjell Hedlund, Skellefteå AK

Mathias Berg, Öjeby AK

 

Grupp 4 Invägning: Anna Högström och Mathias Berg  TK:Gunilla Fagerström

Lennart, Skellefteå AK

Kjell Hedlund, Skellefteå AK -Huvuddomare

Anders Hammarberg, Sundsvalls AK

 

SÖNDAG

Grupp 1 Invägning: Paul Gasiun, Anna Högström TK:  Mathias Berg

Paul Gasiun, Jokkmokks SLK - huvuddomare

Gunilla Fagerström, Jokkmokks SLK

Anders Hammarberg, Sundsvalls AK

 

Grupp 2 (Svenskt rekordförsök) Invägning: Paul Gasiun, Anna Högström TK: Gunilla Fagerström

Anders Hammarberg, Sundsvalls AK

Stefan Arvidsson, Sollefteå AK

Mathias Berg, Öjeby AK -Huvuddomare

 

Grupp 3 (Svenskt rekordförsök) Invägning: Kjell Hedlund och Sara Stenström TK: Paul Gasiun

Kjell Hedlund, Skellefteå AK

Stefan Arvidsson, Sollefteå AK

Ola Arvidsson, Luleå AK -huvuddomare

Uppdaterad: 2013-05-02 08:36
Skribent: Niklas Gustafsson

Postadress:
Öjeby Atletklubb - Styrkelyft
Elina Rönnqvist, Gökhemsgatan 16
94139 Piteå

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link