Competitor list Event 1-75 
 
  Competition name  Arena & Poseidon Team Cup 2017    Print Date  23 August 2017   
  Competition place  Lund    Print Time  21:39   
  Organizer  SK Poseidon         
  Pool  25m         
  Competition date  25 August 2017         
 
 
Event 1, 8x50 Buttefly Relay Mixed 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
104  Hs Mix [2003] Lag 1  2003  HS    25 m  4:03.27   
105  Hs Mix [2003] Lag 2  2003  HS    25 m  4:07.50   
39  SK Hajen  1971  SK HAJEN    25 m  4:20.00   
160  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
293  Poseidon  POSEIDON    25 m     
294  Poseidon Mix  POSEIDON    25 m     
295  Poseidon Mix Lag 1  2004  POSEIDON    25 m     
296  Poseidon Mix Lag 2  2003  POSEIDON    25 m     
297  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
10  298  Poseidon Mix Lag 4  2003  POSEIDON    25 m     
11  299  Poseidon Mix Lag 5  2003  POSEIDON    25 m     
12  300  Poseidon Mix Lag 6  POSEIDON    25 m     
13  301  Poseidon Mix Lag 7  POSEIDON    25 m     
 
Event 2, 100m Freestyle Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
288  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  54.18   
117  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  57.91   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  58.29   
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  59.02   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:00.25   
237  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:01.27   
20  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:01.48   
238  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  1:03.28   
163  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:03.39   
10  113  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  AN5699  25 m  1:03.48   
11  223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:03.77   
12  35  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:04.43   
13  303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:04.53   
14  26  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:05.16   
15  157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:05.92   
16  122  Winberg Heidi  1999  HÖGANÄS SS  AW4899  25 m  1:06.57   
 
Event 3, 100m Freestyle Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
50  Carlsen Christoffer  1992  HS  AM1192  25 m  47.32   
43  Almeida Sundell Alexander  1997  HS  AH3597  25 m  51.66   
266  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  52.98   
190  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  53.24   
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  53.59   
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  54.17   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  54.31   
302  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  54.94   
186  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  55.21   
10  279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  56.00   
11  111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  57.53   
12  139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  57.79   
13  229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  57.95   
14  179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  58.15   
15  220  Kvist Samuel  2000  POSEIDON  AB0700  25 m  58.30   
16  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  58.37   
17  215  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  58.39   
18  37  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  59.38   
19  156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  59.89   
20  108  Engström Jacob  2000  HÖGANÄS SS  AJ2700  50 m  1:00.23   
21  127  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  1:01.81   
 
Event 4, 100m Freestyle Woma 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
187  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  56.21   
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  57.87   
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:00.06   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  1:00.14   
28  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:00.57   
221  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:00.72   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  1:01.61   
161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  1:01.77   
121  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:01.88   
10  155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:01.91   
11  93  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:01.98   
12  119  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  1:02.51   
13  149  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  1:03.68   
14  262  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:03.76   
15  142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:03.96   
16  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  1:04.20   
17  268  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:04.23   
18  22  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:04.98   
19  184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:05.28   
20  96  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  1:05.44   
21  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:05.53   
22  169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:05.77   
23  174  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:05.94   
24  131  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  50 m  1:09.57   
25  166  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:10.21   
26  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  1:10.92   
27  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  1:11.03   
28  140  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  BS0602  25 m  1:16.24   
 
Event 5, 100m Freestyle Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
135  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  56.96   
192  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  58.10   
54  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  58.44   
212  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  58.81   
205  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:00.64   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:00.88   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  1:02.42   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:02.91   
224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:03.75   
10  134  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  50 m  1:05.24   
11  36  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:10.92   
12  15  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  1:13.03   
 
Event 6, 100m Freestyle Woma 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
40  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  1:00.41   
74  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:02.07   
80  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:02.31   
120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  1:02.66   
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:02.82   
91  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  1:03.13   
164  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  1:03.26   
188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:03.55   
18  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:04.04   
10  44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:04.05   
11  180  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  1:04.36   
12  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:04.53   
13  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:04.81   
14  97  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:04.81   
15  106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  1:06.03   
16  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:06.62   
17  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:06.94   
18  38  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:07.27   
19  78  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:07.61   
20  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  1:07.72   
21  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:08.13   
22  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:08.26   
23  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:08.56   
24  90  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:09.09   
25  79  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:09.25   
26  85  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:10.13   
27  11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  50 m  1:10.94   
28  24  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:11.44   
29  17  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:11.64   
30  32  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:11.78   
31  193  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  1:12.93   
32  173  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  50 m  1:13.03   
33  138  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:13.50   
34  27  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  1:13.84   
35  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  1:14.17   
36  145  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:15.16   
37  58  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:16.68   
38  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:17.36   
39  46  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:18.07   
40  306  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  25 m  1:18.14   
41  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  1:18.38   
42  254  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:18.38   
43  219  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:19.98   
44  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  1:20.06   
45  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  1:23.06   
46  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:24.35   
47  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:25.31   
 
Event 7, 100m Freestyle Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  57.04   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  59.38   
75  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  1:00.65   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  1:00.79   
76  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:00.95   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:01.38   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:01.45   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:02.43   
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:02.82   
10  101  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:03.07   
11  167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:04.66   
12  61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:04.75   
13  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  1:04.91   
14  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:04.91   
15  68  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  1:05.09   
16  168  Lesmac Liam  2003  KK KARPEN  AS2103  50 m  1:05.70   
17  70  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:06.05   
18  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  1:06.30   
19  256  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:07.56   
20  81  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:08.28   
21  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  1:08.67   
22  10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:09.01   
23  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:09.25   
24  57  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:09.72   
25  23  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  1:10.57   
26  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:11.05   
27  189  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  50 m  1:11.47   
28  232  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:13.51   
29  218  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:14.09   
30  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:14.70   
31  239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:15.31   
32  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:16.61   
33  130  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:17.02   
34  265  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:17.55   
35  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:18.76   
36  33  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  1:23.19   
37  199  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:28.39   
38  203  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m  1:41.93   
 
Event 8, 100m Freestyle Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:05.20   
95  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  1:06.55   
16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:07.28   
41  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  50 m  1:09.27   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  1:09.73   
102  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:09.91   
182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:14.35   
73  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:15.27   
Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:16.51   
10  71  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  1:18.07   
11  198  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  50 m  1:23.70   
12  231  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  50 m  1:24.30   
13  98  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:25.32   
14  31  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  50 m  1:25.72   
15  25  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:29.34   
16  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  50 m  1:30.84   
17  257  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  1:33.30   
18  264  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:36.90   
19  214  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:41.31   
20  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  50 m  1:49.42   
21  124  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  50 m  1:53.40   
22  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m     
23  183  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m     
24  260  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m     
 
Event 9, 100m Freestyle Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
126  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  1:08.67   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:09.64   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  50 m  1:16.40   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  50 m  1:16.71   
84  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  1:18.02   
233  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m  1:19.89   
200  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  50 m  1:20.40   
185  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:21.11   
246  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  1:24.96   
10  248  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  50 m  1:25.51   
11  123  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  50 m  1:33.37   
12  210  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:42.04   
13  Andrén Filip  2006  SK HAJEN  AK6506  25 m     
14  242  Odén Emil  2005  POSEIDON  AU2105  25 m     
15  255  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m     
 
Event 10, 200m Backstroke Woman -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:39.28   
120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  2:39.54   
180  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  2:40.24   
18  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  2:42.06   
17  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  2:46.04   
241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  50 m  2:46.06   
38  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  2:48.75   
164  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  2:50.75   
106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  2:53.63   
10  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:56.50   
11  216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  2:57.42   
12  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:13.48   
13  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  50 m  3:21.51   
14  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m     
15  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m     
 
Event 11, 200m Backstroke Man -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:27.38   
61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:30.81   
Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  2:33.06   
101  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  2:34.61   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:35.01   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  2:36.77   
83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  2:43.51   
81  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:46.81   
234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:46.97   
10  194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  2:54.74   
11  170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  3:00.42   
12  232  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  3:04.02   
13  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:06.39   
14  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  3:29.03   
15  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m     
16  265  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m     
 
Event 12, 200m Backstroke Woman 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
121  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  2:24.35   
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:26.18   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  2:27.89   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:28.30   
191  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  2:29.61   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  2:33.63   
237  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  2:35.45   
262  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  2:35.89   
149  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  2:36.18   
10  268  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  2:36.21   
11  184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  2:39.43   
12  96  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  2:41.33   
13  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:46.49   
14  166  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  2:49.71   
15  178  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:49.99   
16  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:59.79   
 
Event 13, 200m Backstroke Man 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  2:16.82   
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  2:16.89   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:29.35   
247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:34.69   
54  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:36.99   
94  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m     
 
Event 14, 10x50 Frestyle 25-100-25 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
104  Hs Mix [2003] Lag 1  2003  HS    25 m  4:48.48   
105  Hs Mix [2003] Lag 2  2003  HS    25 m  4:58.30   
39  SK Hajen  1971  SK HAJEN    25 m  5:10.50   
160  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
293  Poseidon  POSEIDON    25 m     
294  Poseidon Mix  POSEIDON    25 m     
295  Poseidon Mix Lag 1  2004  POSEIDON    25 m     
296  Poseidon Mix Lag 2  2003  POSEIDON    25 m     
297  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
10  298  Poseidon Mix Lag 4  2003  POSEIDON    25 m     
11  299  Poseidon Mix Lag 5  2003  POSEIDON    25 m     
12  300  Poseidon Mix Lag 6  POSEIDON    25 m     
 
Event 15, 200m Medley Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  2:23.32   
288  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  2:23.66   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:24.54   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  2:25.23   
269  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  2:27.86   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  2:28.58   
223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:38.04   
113  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  AN5699  25 m  2:39.19   
157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  2:42.96   
 
Event 16, 200m Medley Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
186  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  2:12.43   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  2:14.86   
37  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  2:22.53   
111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  2:23.06   
302  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  2:23.74   
229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  2:25.14   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:25.30   
Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:26.10   
220  Kvist Samuel  2000  POSEIDON  AB0700  25 m  2:27.77   
10  156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:35.72   
11  127  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  50 m  2:36.48   
12  139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  2:38.70   
 
Event 17, 200m Medley Woman 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:21.82   
187  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  2:21.84   
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:25.84   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  2:28.16   
47  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  2:31.31   
22  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:31.99   
93  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  2:34.82   
221  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:35.18   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  2:35.41   
10  161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  2:35.97   
11  169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:36.04   
12  67  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  2:37.84   
13  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:40.17   
14  77  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:40.87   
15  262  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  2:42.27   
16  21  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  2:47.04   
17  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  2:50.39   
18  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  3:01.29   
19  227  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:01.61   
20  131  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  50 m  3:04.16   
21  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  3:07.66   
 
Event 18, 200m Medley Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
72  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  2:19.58   
192  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  2:26.61   
94  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  2:29.00   
54  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  2:29.90   
212  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  2:32.56   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:34.48   
224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  50 m  2:34.68   
247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  2:37.49   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  50 m  2:56.22   
10  250  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:03.24   
 
Event 19, 200m Medley Woman 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
80  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  2:31.74   
74  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:31.99   
86  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  2:32.31   
59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:32.66   
290  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:34.46   
91  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  2:36.17   
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:36.73   
Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:36.99   
120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  2:39.26   
10  292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:39.98   
11  18  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  2:40.36   
12  188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:41.00   
13  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  2:41.18   
14  40  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  2:41.43   
15  97  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:42.56   
16  89  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:43.69   
17  289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:45.02   
18  106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  2:46.30   
19  11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:47.82   
20  24  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  2:51.51   
21  280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:51.58   
22  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  2:52.23   
23  30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  2:53.81   
24  32  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  2:54.30   
25  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:54.55   
26  92  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  2:55.53   
27  85  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  2:56.64   
28  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:56.99   
29  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  2:59.34   
30  88  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  2:59.37   
31  90  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  3:01.20   
32  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  3:04.00   
33  55  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  3:05.36   
34  58  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  50 m  3:05.81   
35  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  3:06.77   
36  244  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  3:09.03   
37  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  3:10.73   
38  60  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  3:14.18   
39  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  3:18.28   
40  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:26.04   
41  254  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  50 m  3:29.03   
42  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  3:34.26   
43  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  3:47.94   
 
Event 20, 200m Medley Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:17.61   
51  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  2:27.27   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:29.15   
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:29.42   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:31.20   
76  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:33.94   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:34.41   
61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:34.58   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:35.77   
10  101  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  2:36.72   
11  68  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  2:38.71   
12  52  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  2:39.60   
13  291  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:40.19   
14  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  2:40.30   
15  167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:41.78   
16  23  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  2:46.03   
17  70  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:46.99   
18  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  2:47.41   
19  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  2:47.56   
20  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:47.70   
21  256  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:49.01   
22  10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  2:51.06   
23  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  2:54.52   
24  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:54.89   
25  42  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  3:01.35   
26  239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:01.37   
27  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  3:01.52   
28  189  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  3:03.74   
29  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:08.67   
30  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:09.64   
31  305  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  3:31.81   
32  199  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  3:36.03   
33  275  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  3:40.24   
 
Event 21, 100m Medley Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:15.54   
69  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:16.31   
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:16.74   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:17.71   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:20.05   
95  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  1:20.30   
102  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:20.31   
241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:21.01   
56  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:21.38   
10  66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:21.39   
11  82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:22.03   
12  16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:22.56   
13  41  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  1:22.65   
14  64  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:24.91   
15  49  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  25 m  1:25.13   
16  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:25.82   
17  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:28.16   
18  125  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  1:28.68   
19  182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:29.67   
20  71  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:30.08   
21  198  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:34.92   
22  98  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:36.26   
23  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  1:39.67   
24  31  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:39.91   
25  260  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  1:42.10   
26  25  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:43.65   
27  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  25 m  1:44.27   
28  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  25 m  1:45.79   
29  231  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:46.17   
30  202  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:48.76   
31  129  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  1:54.89   
32  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  1:56.97   
33  252  Rönnmar Saga  2005  POSEIDON  AX2405  25 m  2:11.10   
34  214  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m     
35  235  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m     
 
Event 22, 100m Medley Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
100  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  1:10.80   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:23.00   
99  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:26.40   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:28.09   
84  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  1:31.27   
251  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:32.44   
126  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:34.41   
185  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:34.51   
207  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  1:36.24   
10  248  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:37.83   
11  200  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:38.57   
12  204  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:39.31   
13  196  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  1:39.90   
14  123  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:43.62   
15  246  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:44.94   
16  222  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:56.01   
17  283  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m  1:58.55   
 
Event 23, 50m Freestyle Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
288  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  24.72   
117  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  26.03   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  26.52   
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  27.10   
269  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  27.63   
20  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  28.22   
237  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  28.87   
113  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  AN5699  25 m  29.06   
35  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  29.73   
10  163  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  29.78   
11  223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  29.84   
12  157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  29.85   
13  122  Winberg Heidi  1999  HÖGANÄS SS  AW4899  25 m  30.33   
14  162  Aronsson Thea  2000  KK KARPEN  AS6400  25 m  30.72   
 
Event 24, 50m Freestyle Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
266  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  23.69   
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  24.22   
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  50 m  24.60   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  24.92   
175  Alberge Nils  1994  KLIPPAN  BB6794  25 m  25.13   
186  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  25.23   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  25.66   
249  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  25.73   
111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  25.84   
10  114  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  AI6799  25 m  26.01   
11  215  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  26.10   
12  139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  26.12   
13  Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  26.25   
14  179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  26.65   
15  37  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  27.05   
16  220  Kvist Samuel  2000  POSEIDON  AB0700  25 m  27.06   
17  156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  27.35   
18  127  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  27.41   
19  108  Engström Jacob  2000  HÖGANÄS SS  AJ2700  50 m  27.98   
20  128  Ohlsson Esbjörn  1996  SS IDEN  AL5196  50 m  28.11   
 
Event 25, 50m Freestyle Woman 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
187  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  26.85   
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  27.04   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  27.49   
28  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  27.66   
119  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  27.89   
47  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  28.17   
221  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  28.45   
93  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  28.59   
161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  28.64   
10  149  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  28.77   
11  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  28.82   
12  65  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  28.91   
13  155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  28.98   
14  171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  29.22   
15  142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  29.51   
16  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  29.54   
17  271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  29.69   
18  21  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  30.01   
19  178  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  30.03   
20  110  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  30.10   
21  191  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  30.20   
22  184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  30.28   
23  12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  30.42   
24  67  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  30.57   
25  131  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  31.00   
26  77  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  50 m  32.35   
27  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  50 m  32.57   
28  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  32.94   
29  227  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  50 m  33.53   
30  140  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  BS0602  25 m  33.62   
 
Event 26, 50m Freestyle Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
135  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  25.50   
192  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  26.71   
212  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  27.54   
205  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  27.80   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  28.31   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  28.44   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  50 m  29.25   
134  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  50 m  29.32   
36  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  30.53   
10  247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  31.21   
11  250  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  32.67   
12  15  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  33.07   
 
Event 27, 50m Freestyle Woman 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
40  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  27.83   
290  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  28.45   
180  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  28.76   
120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  29.02   
74  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  29.19   
91  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  29.42   
80  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  29.50   
18  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  29.51   
164  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  29.58   
10  89  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  29.72   
11  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  29.77   
12  44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  29.78   
13  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  29.84   
14  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  29.86   
15  59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  30.03   
16  97  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  30.06   
17  245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  30.07   
18  292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  50 m  30.35   
19  106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  30.39   
20  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  30.47   
21  188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  50 m  30.59   
22  86  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  30.66   
23  11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  30.90   
24  78  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  30.91   
25  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  31.04   
26  289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  50 m  31.13   
27  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  31.25   
28  280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  31.29   
29  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  31.30   
30  38  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  31.39   
31  79  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  31.41   
32  90  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  31.42   
33  103  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  31.56   
34  17  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  31.57   
35  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  31.64   
36  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  31.67   
37  85  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  31.90   
38  88  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  31.99   
39  32  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  32.01   
40  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  32.02   
41  193  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  32.19   
42  92  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  32.50   
43  24  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  32.58   
44  30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  33.18   
45  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  33.29   
46  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  33.35   
47  138  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  33.66   
48  55  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  33.82   
49  145  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  33.89   
50  254  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  50 m  34.38   
51  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  34.41   
52  306  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  50 m  35.11   
53  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  35.32   
54  115  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  50 m  35.79   
55  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  36.21   
56  244  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  36.88   
57  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  37.52   
58  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  50 m  37.62   
59  60  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  38.30   
60  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  38.82   
61  46  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  39.05   
62  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  39.26   
 
Event 28, 50m Freestyle Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  50 m  26.19   
51  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  26.23   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  27.07   
291  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  27.93   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  28.10   
76  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  28.22   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  28.25   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  28.53   
101  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  28.80   
10  172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  28.84   
11  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  29.20   
12  68  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  29.33   
13  167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  50 m  29.72   
14  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  29.91   
15  61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  29.99   
16  52  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  30.01   
17  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  30.15   
18  208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  30.22   
19  256  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  30.98   
20  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  31.34   
21  23  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  31.65   
22  10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  31.74   
23  189  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  50 m  31.83   
24  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  31.83   
25  42  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  31.97   
26  232  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  32.03   
27  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  32.12   
28  305  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  50 m  32.13   
29  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  50 m  32.41   
30  239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  32.69   
31  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  32.99   
32  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  50 m  33.08   
33  130  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  33.32   
34  218  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  33.73   
35  275  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  34.59   
36  199  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m  37.98   
37  203  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
 
Event 29, 50m Freestyle Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  50 m  29.41   
95  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  30.55   
16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  30.64   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  31.10   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  31.12   
41  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  50 m  31.14   
69  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  31.30   
48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  31.66   
241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  31.77   
10  102  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m  32.18   
11  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  32.79   
12  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  32.79   
13  82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  33.16   
14  66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  33.39   
15  182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  33.86   
16  56  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  33.95   
17  64  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  34.60   
18  73  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  34.76   
19  71  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  35.25   
20  125  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m  35.95   
21  98  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  36.71   
22  198  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  50 m  36.86   
23  31  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  37.27   
24  231  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  50 m  38.45   
25  260  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  50 m  38.63   
26  25  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  38.64   
27  177  Hjorth Tyra  2005  KLIPPAN  AK2405  50 m  38.66   
28  214  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  39.14   
29  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  50 m  39.21   
30  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  39.87   
31  217  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  40.05   
32  209  Hernandez Schollin Sofia  2005  POSEIDON  BQ5205  25 m  40.31   
33  257  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  50 m  40.64   
34  202  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  50 m  41.46   
35  Agardh Rebecka  2007  SK HAJEN  AB6207  50 m  41.53   
36  235  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  50 m  41.65   
37  183  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m  41.99   
38  29  Pantzar Amanda  2008  SK HAJEN  AH8208  25 m  42.66   
39  19  Kylefors Klara  2006  SK HAJEN  BC5606  50 m  43.18   
40  129  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  43.34   
41  176  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  50 m  44.26   
42  124  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  50 m  46.35   
43  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m  47.00   
44  252  Rönnmar Saga  2005  POSEIDON  AX2405  25 m  50.03   
45  228  Lindgren Saskia  2006  POSEIDON  BD1406  25 m  59.79   
 
Event 30, 50m Freestyle Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
100  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  27.61   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  31.65   
126  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  33.50   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  33.67   
84  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  34.68   
99  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  50 m  34.96   
233  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m  34.99   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  35.31   
200  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  35.82   
10  251  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  36.39   
11  196  Carlius Axel  2006  POSEIDON  AC4906  25 m  36.40   
12  185  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  36.52   
13  246  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  37.70   
14  207  Hansson Jacob  2006  POSEIDON  AF3506  25 m  38.42   
15  204  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  50 m  38.49   
16  248  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  38.56   
17  211  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  39.19   
18  123  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  50 m  40.77   
19  283  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m  42.60   
20  222  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  42.62   
21  210  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  44.65   
22  34  Svejme Lukas  2005  SK HAJEN  AI6505  25 m  44.69   
 
Event 31, 400m Freestyle Woman Open 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  4:24.07   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  4:31.34   
290  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  4:38.95   
28  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  4:39.68   
155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  4:43.37   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  4:44.03   
161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  4:44.09   
77  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  4:47.33   
262  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  4:47.82   
10  65  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  4:48.86   
11  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  4:53.17   
12  120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  4:54.19   
13  292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  4:56.89   
14  169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  4:57.15   
15  22  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  4:59.34   
16  163  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  4:59.88   
17  289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  5:01.01   
18  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  5:02.58   
19  188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  5:03.58   
20  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  5:09.44   
21  142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  50 m  5:13.51   
22  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  5:16.97   
23  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  5:19.59   
24  106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  5:23.42   
25  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  5:24.46   
26  32  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  5:32.53   
27  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  6:06.82   
 
Event 32, 400m Freestyle Man Open 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  4:19.02   
72  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  4:22.35   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  4:25.06   
190  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  50 m  4:32.62   
54  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  4:38.33   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:39.83   
205  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  4:42.64   
302  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  50 m  4:48.21   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  4:54.03   
10  291  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  50 m  4:58.40   
11  224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  5:19.25   
12  84  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m  6:23.70   
 
Event 33, 8x50 Freestyle Relay Mix 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
104  Hs Mix [2003] Lag 1  2003  HS    25 m  3:42.91   
105  Hs Mix [2003] Lag 2  2003  HS    25 m  3:46.70   
39  SK Hajen  1971  SK HAJEN    25 m  4:10.88   
160  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
287  S 71 Mix  S 71    25 m     
293  Poseidon  POSEIDON    25 m     
294  Poseidon Mix  POSEIDON    25 m     
295  Poseidon Mix Lag 1  2004  POSEIDON    25 m     
296  Poseidon Mix Lag 2  2003  POSEIDON    25 m     
10  297  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
11  298  Poseidon Mix Lag 4  2003  POSEIDON    25 m     
12  299  Poseidon Mix Lag 5  2003  POSEIDON    25 m     
13  300  Poseidon Mix Lag 6  POSEIDON    25 m     
14  301  Poseidon Mix Lag 7  POSEIDON    25 m     
 
Event 34, 200m Freestyle Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
117  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  2:12.65   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  2:12.83   
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  2:12.92   
237  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  2:16.00   
113  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  AN5699  25 m  2:19.13   
223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:21.00   
163  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  2:21.25   
157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  2:29.33   
 
Event 35, 200m Freestyle Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  1:54.90   
190  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:57.58   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  1:58.78   
266  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  2:00.11   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:01.95   
220  Kvist Samuel  2000  POSEIDON  AB0700  25 m  2:06.42   
249  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  2:09.53   
Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:10.35   
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  2:10.83   
10  215  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  2:12.83   
11  108  Engström Jacob  2000  HÖGANÄS SS  AJ2700  25 m  2:12.89   
12  156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:14.03   
 
Event 36, 200m Freestyle Woma 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:04.86   
187  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  2:05.42   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  2:09.82   
28  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  2:12.24   
121  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  2:13.07   
65  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:14.28   
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  2:14.83   
161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  2:15.27   
155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  2:15.38   
10  268  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  2:15.78   
11  262  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  2:16.54   
12  119  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  2:18.93   
13  12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  2:19.64   
14  77  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:19.77   
15  149  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  2:21.02   
16  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:21.06   
17  169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:21.69   
18  63  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  2:22.42   
19  142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  50 m  2:25.58   
20  21  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  2:25.84   
21  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  2:28.90   
22  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:30.21   
23  166  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  2:37.28   
24  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  2:37.69   
25  227  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:44.34   
26  110  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m     
 
Event 37, 200m Freestyle Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
72  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  2:07.48   
54  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  2:10.58   
135  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:11.82   
205  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  2:13.27   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:19.52   
224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:19.88   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  2:24.49   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  2:25.82   
 
Event 38, 200m Freestyle Woma 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
80  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  2:12.36   
290  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:12.38   
40  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  2:13.33   
74  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:15.34   
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:16.62   
120  Tufvesson Alice  2003  HÖGANÄS SS  AX5403  25 m  2:18.44   
59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:20.16   
14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  2:20.28   
44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:20.44   
10  188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:22.00   
11  164  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:22.32   
12  91  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  2:22.90   
13  18  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  2:23.90   
14  292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:24.14   
15  106  Andersson Julia  2003  HÖGANÄS SS  AP9803  25 m  2:25.77   
16  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  2:26.85   
17  89  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m  2:29.33   
18  289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:30.15   
19  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:30.57   
20  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  2:30.97   
21  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  50 m  2:33.27   
22  11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:34.28   
23  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:36.64   
24  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:36.79   
25  280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:36.92   
26  88  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  2:38.96   
27  193  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:39.57   
28  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:40.07   
29  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:40.56   
30  30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  2:40.78   
31  85  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  2:42.42   
32  58  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  2:46.76   
33  60  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  50 m  2:49.82   
34  145  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  50 m  2:57.49   
35  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  2:58.23   
36  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  50 m  2:59.23   
37  254  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  3:07.46   
38  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  3:12.59   
39  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:15.59   
40  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m     
41  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m     
42  219  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m     
 
Event 39, 200m Freestyle Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
51  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  2:03.22   
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:06.43   
75  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  2:14.64   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:17.99   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:18.21   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:18.36   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:18.64   
291  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  50 m  2:19.07   
52  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  50 m  2:25.21   
10  167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:25.55   
11  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  2:25.72   
12  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:27.02   
13  61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:27.79   
14  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:30.00   
15  10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  2:31.50   
16  189  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  2:35.63   
17  256  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:36.33   
18  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:38.80   
19  42  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  2:40.00   
20  239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  2:47.13   
21  218  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:47.84   
22  305  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  2:54.84   
23  232  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:59.40   
24  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  3:01.29   
25  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  3:02.02   
26  275  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  3:03.26   
27  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  3:06.18   
28  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m     
 
Event 40, 200m Freestyle Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  2:22.88   
95  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  2:25.76   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:31.13   
41  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  2:31.15   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  2:34.02   
241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:35.77   
66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  2:36.98   
82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  2:41.89   
182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:43.16   
10  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  50 m  2:53.96   
11  49  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  25 m     
12  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  25 m     
 
Event 41, 200m Freestyle Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
100  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  2:15.52   
126  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  2:27.29   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:35.61   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  50 m  2:52.94   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m     
210  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m     
 
Event 42, 100m Butterfly Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
117  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  1:01.12   
269  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  1:04.39   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:05.97   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:12.12   
157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.60   
 
Event 43, 100m Butterfly Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
186  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  50 m  57.47   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  57.89   
302  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  59.26   
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  59.39   
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  1:01.25   
175  Alberge Nils  1994  KLIPPAN  BB6794  50 m  1:01.50   
229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  1:03.04   
139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:04.50   
215  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  50 m  1:04.97   
10  156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  50 m  1:06.45   
11  179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:06.83   
12  279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:07.48   
13  111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  1:40.62   
 
Event 44, 100m Butterfly Woma 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:04.20   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  1:05.39   
278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:11.12   
161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  1:11.49   
149  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  1:12.43   
155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:13.52   
184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  1:13.81   
271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  1:16.04   
63  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:16.22   
10  268  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:16.34   
11  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  1:22.12   
12  12  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  1:24.06   
13  227  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:25.22   
14  166  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:25.73   
15  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  1:29.16   
 
Event 45, 100m Butterfly Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
72  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  50 m  1:02.59   
212  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  1:07.30   
135  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.73   
247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:11.72   
192  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  1:12.41   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  50 m  1:19.15   
36  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  50 m  1:22.15   
 
Event 46, 100m Butterfly Woma 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
40  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  1:08.89   
74  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:09.23   
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:09.49   
59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:11.36   
44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:11.44   
80  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:12.97   
290  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  50 m  1:13.39   
89  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:13.45   
38  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  1:15.60   
10  292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:16.14   
11  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:17.31   
12  280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  1:17.85   
13  289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  50 m  1:19.40   
14  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:23.44   
15  88  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:25.01   
16  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:25.68   
17  60  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  1:27.19   
18  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:28.23   
19  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:28.25   
20  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:29.49   
21  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:29.63   
22  109  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  50 m  1:33.81   
23  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  1:40.25   
24  219  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m     
 
Event 47, 100m Butterfly Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  58.56   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:07.55   
75  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  1:07.74   
51  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  1:08.05   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m  1:08.11   
68  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  1:09.30   
167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  50 m  1:09.78   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:12.13   
234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:13.04   
10  208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:13.79   
11  165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  1:14.69   
12  70  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  50 m  1:18.06   
13  52  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:18.50   
14  256  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:21.62   
15  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:23.38   
16  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.54   
17  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:26.39   
18  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:27.82   
19  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:30.90   
20  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:42.88   
21  130  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  2:12.72   
22  291  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m     
 
Event 48, 50m Butterfly Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  50 m  32.74   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  32.97   
48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  34.01   
95  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  34.07   
64  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  35.13   
16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  35.31   
82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  35.43   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  35.58   
102  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  35.63   
10  49  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  35.99   
11  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  36.51   
12  56  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m  36.52   
13  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  36.69   
14  66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  36.92   
15  41  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  50 m  37.84   
16  182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  38.18   
17  241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  38.77   
18  125  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m  41.47   
19  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  50 m  44.58   
20  214  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  50 m  47.93   
21  129  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  50 m  48.38   
22  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m     
23  236  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m     
 
Event 49, 50m Butterfly Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
100  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  30.85   
251  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  35.95   
126  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  36.03   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  36.27   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  37.17   
211  Hydén Picasso Nino  2005  POSEIDON  AQ0905  25 m  40.92   
185  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  50 m  41.40   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  41.65   
246  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  42.18   
10  204  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  42.24   
11  248  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  42.64   
12  123  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m     
13  283  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m     
 
Event 50, 200m Breaststroke Wom -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  2:47.45   
11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:56.37   
280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  2:59.57   
188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  3:00.94   
304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  3:09.92   
292  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  50 m  3:10.56   
30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  3:10.75   
289  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  3:16.45   
258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:26.08   
10  145  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  3:29.69   
11  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  50 m  3:46.97   
12  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m     
13  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m     
 
Event 51, 200m Breaststroke Man -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:48.77   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  2:52.35   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:53.30   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  2:54.23   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:58.76   
61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  3:01.68   
62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  3:10.80   
239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:20.44   
305  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  50 m  3:27.16   
10  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  50 m  3:53.54   
11  275  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  50 m  3:55.06   
12  42  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m     
13  141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m     
 
Event 52, 200m Breaststroke Wom 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  2:35.39   
282  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:36.01   
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  2:36.64   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  2:39.54   
169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:47.35   
223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:47.77   
77  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:49.72   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  2:51.53   
142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  2:53.90   
10  273  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  2:54.00   
11  110  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  2:59.36   
12  271  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  3:02.77   
13  131  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  50 m  3:21.04   
14  140  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  BS0602  25 m  3:39.00   
 
Event 53, 200m Breaststroke Man 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
249  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  2:33.27   
229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  2:33.33   
Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  2:38.81   
179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:39.75   
224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:42.19   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  2:43.75   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  3:08.90   
 
Event 54, 8x50 Breaststroke Relay 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
104  Hs Mix [2003] Lag 1  2003  HS    25 m  4:55.99   
105  Hs Mix [2003] Lag 2  2003  HS    25 m  4:59.80   
39  SK Hajen  1971  SK HAJEN    25 m  5:20.61   
160  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
287  S 71 Mix  S 71    25 m     
293  Poseidon  POSEIDON    25 m     
294  Poseidon Mix  POSEIDON    25 m     
295  Poseidon Mix Lag 1  2004  POSEIDON    25 m     
296  Poseidon Mix Lag 2  2003  POSEIDON    25 m     
10  297  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
11  298  Poseidon Mix Lag 4  2003  POSEIDON    25 m     
12  299  Poseidon Mix Lag 5  2003  POSEIDON    25 m     
13  300  Poseidon Mix Lag 6  POSEIDON    25 m     
14  301  Poseidon Mix Lag 7  POSEIDON    25 m     
 
Event 55, 100m Backstroke Woman 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
288  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  58.78   
117  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  1:02.03   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:07.48   
237  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:08.90   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:12.16   
157  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.19   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:12.34   
238  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  25 m  1:13.39   
 
Event 56, 100m Backstroke Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
240  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  59.19   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  1:01.08   
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  1:01.34   
302  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  1:03.53   
111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  1:05.63   
279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:05.89   
139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:10.31   
156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  1:11.18   
127  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  1:13.93   
 
Event 57, 100m Backstroke Wom 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
121  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:06.42   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  1:07.68   
191  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:08.22   
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:10.13   
119  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  1:11.28   
221  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:11.43   
169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:11.89   
21  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  1:11.96   
47  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  1:12.39   
10  63  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:13.09   
11  184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:13.98   
12  268  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:14.10   
13  161  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  1:14.56   
14  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:14.85   
15  178  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:14.88   
16  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:15.27   
17  67  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.65   
18  96  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  50 m  1:18.73   
19  166  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  1:19.21   
20  142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:20.78   
21  195  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  1:23.73   
22  107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  1:28.06   
 
Event 58, 100m Backstroke Man 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
135  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  1:07.83   
247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:10.82   
205  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:13.82   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:16.08   
36  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:19.23   
150  Micin Dennis  2002  KARLSKRONA  AX3902  25 m  1:19.50   
134  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  50 m  1:20.40   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  1:20.78   
15  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  1:23.81   
 
Event 59, 100m Backstroke Wom 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:08.07   
86  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:09.42   
Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:12.28   
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  1:14.06   
188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:14.10   
164  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  1:14.59   
38  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:16.58   
44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:16.80   
14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:17.31   
10  55  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  1:18.68   
11  17  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:18.70   
12  30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:18.81   
13  78  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:18.93   
14  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:19.74   
15  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  1:20.97   
16  263  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:21.51   
17  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:21.60   
18  79  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:21.83   
19  138  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:22.20   
20  115  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  1:22.82   
21  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:22.93   
22  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  50 m  1:23.55   
23  193  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:25.24   
24  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:26.53   
25  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:28.04   
26  306  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  25 m  1:28.60   
27  132  Argenius Sigrid  2003  KARLSKRONA  BL1803  25 m  1:28.84   
28  277  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:29.49   
29  254  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:30.43   
30  87  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:30.84   
31  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  1:31.19   
32  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  1:34.05   
33  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  1:34.21   
34  244  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:36.13   
35  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:42.85   
 
Event 60, 100m Backstroke Man 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:03.54   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  1:06.64   
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:07.35   
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:10.06   
61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:10.51   
Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  1:10.96   
10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:14.41   
83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:14.65   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:14.96   
10  272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:15.23   
11  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:17.25   
12  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:17.58   
13  232  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:17.84   
14  70  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:17.99   
15  81  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:18.77   
16  57  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:20.18   
17  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:20.64   
18  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:22.69   
19  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:23.82   
20  218  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:26.66   
21  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:27.15   
22  265  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:28.70   
23  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:32.53   
24  130  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:33.58   
25  199  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:43.59   
26  203  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
 
Event 61, 100m Backstroke Woman -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:11.85   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:16.09   
241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:16.24   
16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:17.69   
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:19.08   
66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:19.57   
69  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:20.20   
82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  50 m  1:21.59   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  50 m  1:22.61   
10  182  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:24.19   
11  64  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:25.16   
12  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:25.62   
13  56  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:28.71   
14  49  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  25 m  1:31.87   
15  276  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:33.70   
16  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  50 m  1:34.95   
17  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  1:36.38   
18  31  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:37.16   
19  235  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  1:39.21   
20  129  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  50 m  1:43.42   
21  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  25 m  1:43.86   
22  264  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:47.59   
23  202  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  1:53.49   
24  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  25 m     
25  198  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m     
26  217  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m     
 
Event 62, 100m Backstroke Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:15.43   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:23.83   
99  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:25.79   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  25 m  1:28.88   
233  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  50 m  1:34.45   
204  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:37.24   
246  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:40.40   
267  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:41.56   
261  Tran Benjamin  2006  POSEIDON  AO7106  25 m  1:50.38   
10  210  Holmberg Marius  2006  POSEIDON  AJ5906  25 m  1:58.14   
11  283  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  50 m  2:01.16   
12  242  Odén Emil  2005  POSEIDON  AU2105  25 m     
13  255  Sandberg Vide  2007  POSEIDON  AE6507  25 m     
 
Event 63, 100m Breaststroke Wom 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
288  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:09.22   
112  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  1:10.26   
143  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:10.87   
270  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  1:12.33   
303  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:14.45   
223  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:14.95   
153  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:17.30   
163  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:25.42   
 
Event 64, 100m Breaststroke Man 17+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
111  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  1:05.96   
190  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:06.72   
249  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  1:07.61   
229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  1:10.23   
286  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  1:10.48   
179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:12.34   
Waldo Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  25 m  1:12.38   
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  1:12.69   
37  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:12.81   
10  220  Kvist Samuel  2000  POSEIDON  AB0700  25 m  1:13.21   
11  127  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  25 m  1:13.24   
12  139  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  1:15.57   
13  128  Ohlsson Esbjörn  1996  SS IDEN  AL5196  25 m  1:20.36   
14  279  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:20.59   
 
Event 65, 100m Breaststroke W 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
47  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  1:13.57   
67  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.02   
174  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:16.89   
142  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:17.92   
221  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:18.35   
169  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:18.36   
273  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:19.33   
119  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  1:19.41   
10  110  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  1:19.50   
11  121  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:20.84   
12  278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:23.97   
13  155  Simander Ella  2002  KARLSKRONA  AU4802  25 m  1:25.11   
14  227  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:27.09   
15  148  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:29.57   
16  131  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  50 m  1:31.29   
17  140  Gerdstigen Nea  2002  KARLSKRONA  BS0602  25 m  1:34.11   
 
Event 66, 100m Breaststroke M 15-16 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
224  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:13.68   
226  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:18.08   
137  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  1:22.57   
15  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  1:26.80   
36  Wall Joel  2001  SK HAJEN  AH4501  25 m  1:28.03   
134  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  50 m  1:29.18   
 
Event 67, 100m Breaststroke W 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:15.84   
86  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:19.68   
91  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  1:19.76   
11  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  1:19.93   
90  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:22.32   
188  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:23.40   
280  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:23.63   
59  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:25.50   
92  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:27.00   
10  274  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:28.30   
11  30  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:28.51   
12  304  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:29.26   
13  53  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:29.49   
14  14  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:29.57   
15  78  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:30.80   
16  85  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:31.83   
17  206  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  50 m  1:32.15   
18  230  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:32.73   
19  87  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:33.13   
20  258  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:33.21   
21  244  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  1:33.84   
22  144  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  1:33.93   
23  145  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:34.13   
24  44  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:35.37   
25  193  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:35.46   
26  116  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  1:36.09   
27  55  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  1:37.67   
28  138  Blom Vera  2003  KARLSKRONA  AL5603  25 m  1:39.12   
29  115  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  1:42.72   
30  118  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  1:42.83   
31  136  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  1:43.85   
32  285  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  50 m  1:46.06   
33  284  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  50 m  1:52.99   
 
Event 68, 100m Breaststroke M 13-14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
52  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:14.88   
158  Wrenne Hannes  2004  KARLSKRONA  AC4304  25 m  1:14.90   
272  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:15.10   
208  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:16.43   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:16.45   
165  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  1:17.73   
133  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:18.26   
76  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:19.10   
61  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:20.31   
10  70  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:21.66   
11  68  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  1:22.39   
12  167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:22.83   
13  307  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:22.84   
14  62  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:24.56   
15  234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:28.26   
16  81  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:28.47   
17  10  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:28.68   
18  83  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:28.77   
19  181  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:30.54   
20  57  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:32.11   
21  239  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:33.54   
22  201  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:34.88   
23  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  1:36.87   
24  218  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:37.91   
25  225  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:39.30   
26  130  Abramsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  1:40.32   
27  33  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  1:40.46   
28  253  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:41.10   
29  265  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:41.39   
30  197  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:45.73   
31  199  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:50.72   
32  203  Gustafsson Filip  2004  POSEIDON  AR0104  25 m     
 
Event 69, 100m Breaststroke Wom -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
69  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:19.46   
56  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:21.94   
82  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:29.66   
49  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  1:29.75   
45  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:31.79   
147  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:33.57   
64  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  50 m  1:34.56   
66  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m  1:35.13   
216  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:36.70   
10  48  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:36.72   
11  241  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:36.74   
12  281  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:37.32   
13  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  50 m  1:45.92   
14  276  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:45.92   
15  198  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:46.02   
16  231  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:47.39   
17  16  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:48.10   
18  Bruér Julia  2007  SK HAJEN  AB5207  25 m  1:52.94   
19  264  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:58.34   
20  19  Kylefors Klara  2006  SK HAJEN  BC5606  25 m  1:58.68   
21  129  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  50 m  2:00.49   
22  252  Rönnmar Saga  2005  POSEIDON  AX2405  25 m  2:01.65   
23  202  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  2:02.00   
24  236  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  2:04.59   
25  13  Gutenwik Anna  2008  SK HAJEN  AC5808  50 m  2:05.28   
26  257  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  2:06.58   
27  159  Zettervall Bodil  2007  KARLSKRONA  AB4607  25 m     
28  183  Barak Helin  2006  POSEIDON  AY0606  25 m     
29  217  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m     
30  260  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m     
 
Event 70, 100m Breaststroke Man -12 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
99  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:36.38   
194  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:40.00   
141  Gladher Axel  2006  KARLSKRONA  AA1106  50 m  1:41.83   
123  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  50 m  1:44.15   
222  Lagoguez Pierrick  2006  POSEIDON  AF6506  25 m  1:50.03   
267  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:56.39   
261  Tran Benjamin  2006  POSEIDON  AO7106  25 m     
283  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m     
 
Event 71, 200m Butterfly Woman -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
245  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  2:34.52   
 
Event 72, 200m Butterfly Man -14 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
259  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:26.96   
172  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  2:37.15   
167  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:40.65   
234  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  2:50.56   
170  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m     
 
Event 73, 200m Butterfly Woman 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
171  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:23.92   
154  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  2:32.45   
278  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:39.52   
184  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  2:56.30   
107  Bardelli Arianna  2002  HÖGANÄS SS  BQ8602  25 m  3:15.24   
 
Event 74, 200m Butterfly Man 15+ 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
243  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  2:10.76   
229  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  2:20.67   
156  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:36.15   
247  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:45.12   
 
Event 75, 8x50 Medley Relay Mixed 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  EntryTime  Status 
104  Hs Mix [2003] Lag 1  2003  HS    25 m  4:10.20   
39  SK Hajen  1971  SK HAJEN    25 m  4:25.65   
160  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
287  S 71 Mix  S 71    25 m     
293  Poseidon  POSEIDON    25 m     
294  Poseidon Mix  POSEIDON    25 m     
295  Poseidon Mix Lag 1  2004  POSEIDON    25 m     
296  Poseidon Mix Lag 2  2003  POSEIDON    25 m     
297  Poseidon Mix Lag 3  2005  POSEIDON    25 m     
10  298  Poseidon Mix Lag 4  2003  POSEIDON    25 m     
11  299  Poseidon Mix Lag 5  2003  POSEIDON    25 m     
12  300  Poseidon Mix Lag 6  POSEIDON    25 m     
13  301  Poseidon Mix Lag 7  POSEIDON    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.25.10  Print Date  23 August 2017 
Licensed to: Simklubben Poseidon  Print Time  21:39