Hoppa till sidans innehåll

Kontakt


 

 

 

 

  
       
  Namn Mejladress Mobil
Styrelsen      
Ordförande Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883 
V. ordförande Cecilia Westström cecilia.weststrom[snabela]gmail.com 070-694 4640
Sekreterare Åsa Lindh asa.m.lindh[snabela]telia.com 0708-196564
Kassör Tomas Borg tomas.borg[snabela]telia.com  
Ledamot Thomas Widehag thomas[snabela]widehag.eu 070-3157986 
Ledamot Ingegerd Carlsson    
Ledamot Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com  
Valberedning Anna Falk anna.falk[snabela]ki.se  
       
Kontaktpersoner      
Ny medlem, vuxna Morgan Karlsson karlsson.morgan[snabela]hotmail.com 073-7222854 
Ny medlem, ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]bredband.net  070-691 5966
Träningsansvarig Bengt Svensson   070-528 2486
Tävlingsadministration Magnus Asplund asplund.magnus[snabela]gmail.com  
Uttagning herrar

Bengt Svensson

  070-528 2486
Uttagning damer Karolina Hellberg karolina.hellberg[snabela]yahoo.se 073-949 5946
Uttagning ungdomar Bengt Svensson   070-528 2486
Kurser för ungdomar Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]bredband.net  070-691 5966
Skogsskolan Liselott Kihl liselott.kihl[snabela]bredband.net  070-691 5966
Kurser för vuxna Morgan Karlsson karlsson.morgan[snabela]hotmail.com 073-7222854 
Material och utrustning Per Wistedt per.wistedt[snabela]forvaltaren.se  
Kläder Lotte Ståhl mv102778[snabela]tele2.se 070-617 1376
Utbildning Cecilia Westström cecilia.weststrom[snabela]gmailcom 070-694 4640
Motionsorientering Göran Doyle goran[snabela]shiatsugruppen.se 073-6630454
Naturpasset Ulf Hansson evaulf[snabela]telia.com  
Budkavlen Anna Karlsson-Norman anna.karlsson.mail[snabela]gmail.com  
Motionsgården Jan Kihl jankihl[snabela]bredband.net 070-5152883 
Stockholms City Cup Jan Falk jan.a.falk[snabela]telia.com  
10-MILA Per Schölin per.aj.scholin[snabela]gmail.com 070-299 2932
Kartor Jan Falk jan.a.falk[snabela]telia.com  
IT Jan Lindh jan.oc.lindh[snabela]telia.com  
Webbplatsen, information Åsa Lindh redaktor[snabela]sikorientering.se 0708-196564
       
Andra kontaktuppgifter      
SIK:s klubbkansli Ylva Wastesson ylva[snabela]sik.org 08-28 42 76
Sektionens mejladress Bevakas av kassören orientering[snabela]sik.org  
Motionsgården   motionsgarden[snabela]sik.org 08-706 82 31
       

 

 

Åsa Lindh asa.m.lindh[snabela]telia.com 0708-19 65 64
Uppdaterad: 2017-05-13 12:25
Skribent: Magnus Asplund

Postadress:
Sundbybergs IK - Orientering
Stationsgatan 9
17268 Sundbyberg

Kontakt:
Tel: 08281115
E-post: This is a mailto link

Se all info