Hoppa till sidans innehåll

Åkarp IF Seriespel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Kompisligan Sydvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-12 09:30 Bara GoIF röd - Kvarnby IK röd Bara IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Linero IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2018-08-12 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - GIF Nike röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2018-08-15 18:00 Södra Sandby IF vit - Dalby GIF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2018-08-16 19:00 Lunds BK vit - Västra Ingelstad IS Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2018-08-18 14:00 Västra Ingelstad IS - Bara GoIF röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-19 10:00 Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC Ungdom blå Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2018-08-19 10:30 GIF Nike röd - Åkarps IF 1 Pilängsplanen 7-manna 1
2018-08-19 10:30 Linero IF röd - Lunds BK vit Linero IP A-plan 7-manna A
2018-08-19 11:00 Uppåkra IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2018-08-19 12:00 Kvarnby IK röd - Södra Sandby IF vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2018-08-23 18:30 Åkarps IF 1 - Uppåkra IF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-08-25 10:00 Södra Sandby IF vit - Västra Ingelstad IS Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2018-08-25 12:30 Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo 3 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2018-08-26 09:30 Bara GoIF röd - Linero IF röd Bara IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-26 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Kvarnby IK röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2018-08-26 11:00 Uppåkra IF vit - GIF Nike röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2018-08-26 11:30 Åkarps IF 1 - Dalby GIF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-08-31 18:45 Linero IF röd - Södra Sandby IF vit Linero IP A-plan 7-manna A
September
2018-09-02 10:00 Dalby GIF vit - GIF Nike röd Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2018-09-02 11:00 Lunds BK vit - Uppåkra IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-09-02 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Bara GoIF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2018-09-02 12:00 Kvarnby IK röd - Åkarps IF 1 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2018-09-02 12:00 Västra Ingelstad IS - Staffanstorp United FC Ungdom blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 10:30 GIF Nike röd - Kvarnby IK röd Pilängsplanen 7-manna 1
2018-09-08 11:00 Bara GoIF röd - Lunds BK vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 12:00 Uppåkra IF vit - Dalby GIF vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2018-09-08 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Linero IF röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2018-09-09 10:00 Åkarps IF 1 - Västra Ingelstad IS Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-09 10:00 Södra Sandby IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3 Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2018-09-14 18:45 Linero IF röd - Åkarps IF 1 Linero IP A-plan 7-manna B
2018-09-15 10:00 Kvarnby IK röd - Dalby GIF vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2018-09-15 13:00 Västra Ingelstad IS - GIF Nike röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-16 09:30 Bara GoIF röd - Uppåkra IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-20 18:30 Åkarps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 3 Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-22 12:00 Uppåkra IF vit - Kvarnby IK röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2018-09-22 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Lunds BK vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2018-09-23 10:30 GIF Nike röd - Linero IF röd Pilängsplanen 7-manna 1
2018-09-23 13:00 Södra Sandby IF vit - Bara GoIF röd Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2018-09-23 16:00 Dalby GIF vit - Västra Ingelstad IS Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2018-09-25 18:30 IF Limhamn Bunkeflo 3 - Staffanstorp United FC Ungdom blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 10:00 Södra Sandby IF vit - Uppåkra IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2018-09-29 11:30 Lunds BK vit - Åkarps IF 1 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2018-09-29 13:00 Västra Ingelstad IS - Kvarnby IK röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-30 09:30 Bara GoIF röd - Staffanstorp United FC Ungdom blå Bara IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-30 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 3 - GIF Nike röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2018-09-30 11:30 Linero IF röd - Dalby GIF vit Linero IP A-plan 7-manna A
Oktober
2018-10-05 18:30 Åkarps IF 1 - Bara GoIF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-10-06 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Södra Sandby IF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2018-10-07 10:30 GIF Nike röd - Lunds BK vit Pilängsplanen 7-manna 1
2018-10-07 11:00 Uppåkra IF vit - Västra Ingelstad IS Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2018-10-07 12:30 Kvarnby IK röd - Linero IF röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2018-10-07 16:00 Dalby GIF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3 Dalby IP 7-manna öst
2018-10-13 11:00 Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna

Postadress:
Åkarps IF - Fotboll
Box 8
23202 Åkarp

Besöksadress:
Stationsvägen 1
23202 Åkarp

Kontakt:
Tel: +4640462230
E-post: This is a mailto link

Se all info