Hoppa till sidans innehåll

Åkarp IF Seriespel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Kompisligan Sydvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-11 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC Ungdom blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2018-08-11 11:15 FC Rosengård 1917 blå - BK Flagg Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-12 10:00 Arlövs BI blå - Lunds BOIS röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2018-08-12 11:30 Värpinge IF röd - Åkarps IF 2 Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2018-08-18 10:00 Oxie SK svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2018-08-19 09:00 GIF Nike blå - Bjärreds IF gul Pilängsplanen 7-manna 2
2018-08-19 10:00 Lunds BOIS röd - Malmö City FC röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2018-08-19 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - FC Rosengård 1917 blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2018-08-19 12:00 Åkarps IF 2 - Arlövs BI blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-08-25 09:00 GIF Nike blå - Lunds BOIS röd Pilängsplanen 7-manna 1
2018-08-25 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bjärreds IF gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2018-08-25 11:15 FC Rosengård 1917 blå - Oxie SK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-26 11:15 Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC Ungdom blå Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
September
2018-09-01 10:00 BK Flagg - Malmö City FC röd Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2018-09-01 10:00 Åkarps IF 2 - Lunds BOIS röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-01 10:00 Oxie SK svart - Värpinge IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2018-09-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - GIF Nike blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2018-09-02 10:00 Bjärreds IF gul - FC Rosengård 1917 blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2018-09-02 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Arlövs BI blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 09:00 GIF Nike blå - Åkarps IF 2 Pilängsplanen 7-manna 1
2018-09-08 10:00 Lunds BOIS röd - BK Flagg Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2018-09-08 11:15 Värpinge IF röd - Bjärreds IF gul Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2018-09-08 11:15 FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-09 10:00 Arlövs BI blå - Oxie SK svart Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2018-09-09 13:30 Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC Ungdom blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2018-09-15 10:00 BK Flagg - Åkarps IF 2 Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2018-09-15 10:00 Bjärreds IF gul - Arlövs BI blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2018-09-15 11:15 FC Rosengård 1917 blå - GIF Nike blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-15 11:30 Oxie SK svart - Malmö City FC röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-15 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Värpinge IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2018-09-16 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - Lunds BOIS röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-22 10:00 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC Ungdom blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-22 10:00 Lunds BOIS röd - Oxie SK svart Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2018-09-22 13:20 Värpinge IF röd - FC Rosengård 1917 blå Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2018-09-23 09:00 GIF Nike blå - BK Flagg Pilängsplanen 7-manna 1
2018-09-23 10:00 Arlövs BI blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2018-09-23 13:30 Malmö City FC röd - Bjärreds IF gul Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 11:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 11:15 FC Rosengård 1917 blå - Arlövs BI blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 12:00 Oxie SK svart - Åkarps IF 2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2018-09-30 10:00 Bjärreds IF gul - Lunds BOIS röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2018-09-30 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom blå - BK Flagg Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2018-09-30 10:00 Värpinge IF röd - GIF Nike blå Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Oktober
2018-10-06 09:00 GIF Nike blå - Staffanstorp United FC Ungdom blå Pilängsplanen 7-manna 1
2018-10-06 10:00 BK Flagg - Oxie SK svart Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2018-10-06 10:00 Åkarps IF 2 - Bjärreds IF gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2018-10-06 10:00 Malmö City FC röd - FC Rosengård 1917 blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2018-10-07 10:00 Lunds BOIS röd - IF Limhamn Bunkeflo L2 Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2018-10-07 12:00 Arlövs BI blå - Värpinge IF röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2018-10-13 09:30 Malmö City FC röd - GIF Nike blå Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2018-10-13 10:00 Arlövs BI blå - BK Flagg Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2018-10-14 10:00 Bjärreds IF gul - Oxie SK svart Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2018-10-20 10:00 BK Flagg - Värpinge IF röd Dalhems IP A-plan 7-manna 1
2018-10-20 10:00 Malmö City FC röd - Åkarps IF 2 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Åkarps IF - Fotboll
Box 8
23202 Åkarp

Besöksadress:
Stationsvägen 1
23202 Åkarp

Kontakt:
Tel: +4640462230
E-post: This is a mailto link

Se all info