Hoppa till sidans innehåll

Åkarp IF Seriespel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Kompisligan Sydvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2018-08-11 10:00 Lunds BK gul - Uppåkra IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-08-11 11:00 Dalby GIF vit - Arlövs BI blå Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1
2018-08-11 11:00 GIF Nike röd - FC Rosengård 1917 röd Lomma IP Knatteplan
2018-08-12 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom gul - Bjärreds IF blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-08-12 11:30 Vellinge IF röd - Trollenäs IF vit Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2018-08-14 18:30 Åkarps IF 2 - Bjärreds IF lila Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2018-08-18 10:00 Arlövs BI blå - Åkarps IF 2 Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2018-08-18 10:00 Bjärreds IF blå - GIF Nike röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2018-08-18 10:00 Trollenäs IF vit - Dalby GIF vit Trollevallen 5-manna
2018-08-18 11:00 Uppåkra IF svart - Vellinge IF röd Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2018-08-19 10:00 Bjärreds IF lila - Staffanstorp United FC Ungdom gul Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2018-08-19 14:30 FC Rosengård 1917 röd - Lunds BK gul Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-08-25 10:00 Lunds BK gul - Bjärreds IF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-08-25 11:00 GIF Nike röd - Staffanstorp United FC Ungdom gul Lomma IP Knatteplan
2018-08-25 12:00 Dalby GIF vit - Uppåkra IF svart Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 2
2018-08-25 13:00 Åkarps IF 2 - Trollenäs IF vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2018-08-26 09:30 Bjärreds IF lila - Arlövs BI blå Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2018-08-26 11:30 Vellinge IF röd - FC Rosengård 1917 röd Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2018-08-31 18:00 Uppåkra IF svart - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2018-08-31 18:00 FC Rosengård 1917 röd - Dalby GIF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
September
2018-09-01 09:45 GIF Nike röd - Bjärreds IF lila Lomma IP Knatteplan
2018-09-01 10:00 Trollenäs IF vit - Arlövs BI blå Trollevallen 5-manna
2018-09-02 10:00 Bjärreds IF blå - Vellinge IF röd Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2018-09-02 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom gul - Lunds BK gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2018-09-08 10:00 Lunds BK gul - GIF Nike röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-09-08 11:15 Åkarps IF 2 - FC Rosengård 1917 röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2018-09-08 12:00 Dalby GIF vit - Bjärreds IF blå Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 2
2018-09-09 10:00 Bjärreds IF lila - Trollenäs IF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2018-09-09 11:30 Vellinge IF röd - Staffanstorp United FC Ungdom gul Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
2018-09-09 13:00 Arlövs BI blå - Uppåkra IF svart Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2018-09-14 18:00 FC Rosengård 1917 röd - Arlövs BI blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-15 10:00 Lunds BK gul - Bjärreds IF lila Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-09-15 11:00 GIF Nike röd - Vellinge IF röd Lomma IP Knatteplan
2018-09-15 12:30 Uppåkra IF svart - Trollenäs IF vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2018-09-16 12:00 Staffanstorp United FC Ungdom gul - Dalby GIF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2018-09-16 16:00 Bjärreds IF blå - Åkarps IF 2 Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2018-09-22 10:00 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC Ungdom gul Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2018-09-22 12:00 Dalby GIF vit - GIF Nike röd Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 2
2018-09-23 10:00 Bjärreds IF lila - Uppåkra IF svart Borgeby IP, K-plan Konstgräs 5-manna 1
2018-09-23 10:00 Trollenäs IF vit - FC Rosengård 1917 röd Trollevallen 5-manna
2018-09-23 10:00 Arlövs BI blå - Bjärreds IF blå Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2018-09-23 11:30 Vellinge IF röd - Lunds BK gul Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 2
2018-09-28 18:00 FC Rosengård 1917 röd - Uppåkra IF svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2018-09-29 10:00 Bjärreds IF blå - Trollenäs IF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2018-09-29 10:00 Lunds BK gul - Dalby GIF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2018-09-29 11:30 Vellinge IF röd - Bjärreds IF lila Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 2
2018-09-30 09:45 GIF Nike röd - Åkarps IF 2 Lomma IP Knatteplan
2018-09-30 10:00 Staffanstorp United FC Ungdom gul - Arlövs BI blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Oktober
2018-10-06 09:30 Uppåkra IF svart - Bjärreds IF blå Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2018-10-06 10:00 Bjärreds IF lila - FC Rosengård 1917 röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2018-10-06 10:00 Dalby GIF vit - Vellinge IF röd Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 2
2018-10-07 10:00 Arlövs BI blå - GIF Nike röd Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
2018-10-07 11:15 Åkarps IF 2 - Lunds BK gul Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2018-10-07 12:30 Trollenäs IF vit - Staffanstorp United FC Ungdom gul Trollevallen 5-manna

Postadress:
Åkarps IF - Fotboll
Box 8
23202 Åkarp

Besöksadress:
Stationsvägen 1
23202 Åkarp

Kontakt:
Tel: +4640462230
E-post: This is a mailto link

Se all info