Hoppa till sidans innehåll

Åkarp IF Seriespel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra B2, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Kvarnby IK röd - Åkarps IF 1 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-04-13 11:30 Lunds BK gul - GIF Nike blå Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-04-13 11:45 Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-13 12:30 Lunds BOIS vit - Bjärreds IF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-04-20 09:30 Bjärreds IF svart - Dalby GIF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Linero IF röd - Lunds BK gul Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-20 10:00 Åkarps IF 1 - Värpinge IF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:30 GIF Nike blå - Lunds BOIS vit Pilängsplanen 7-manna 2
2019-04-22 14:00 Svedala IF blå - Kvarnby IK röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-04-27 11:45 Värpinge IF vit - Svedala IF blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Staffanstorp United FC vit - Åkarps IF 1 Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-28 11:00 Kvarnby IK röd - Bjärreds IF svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-04-28 12:30 Lunds BOIS vit - Linero IF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-04-28 14:00 Dalby GIF - GIF Nike blå Dalby IP 7-manna öst
Maj
2019-05-04 10:00 Linero IF röd - Dalby GIF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-04 10:00 Lunds BK gul - Lunds BOIS vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-04 12:00 Svedala IF blå - Staffanstorp United FC vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-05 10:00 Bjärreds IF svart - Värpinge IF vit Borgeby IP, F-plan 9-manna
2019-05-05 10:30 GIF Nike blå - Kvarnby IK röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-07 18:15 Värpinge IF vit - GIF Nike blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Kvarnby IK röd - Linero IF röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF svart Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Åkarps IF 1 - Svedala IF blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 14:00 Dalby GIF - Lunds BK gul Dalby IP 7-manna väst
2019-05-18 10:00 Linero IF röd - Värpinge IF vit Linero IP A-plan 7-manna B
2019-05-19 10:00 Bjärreds IF svart - Åkarps IF 1 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:30 GIF Nike blå - Staffanstorp United FC vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Lunds BK gul - Kvarnby IK röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-19 11:00 Lunds BOIS vit - Dalby GIF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Staffanstorp United FC vit - Linero IF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-25 13:30 Kvarnby IK röd - Lunds BOIS vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-05-26 10:30 Värpinge IF vit - Lunds BK gul Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Åkarps IF 1 - GIF Nike blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 13:30 Svedala IF blå - Bjärreds IF svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Juni
2019-06-05 18:30 Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-06-08 10:00 Linero IF röd - Åkarps IF 1 Linero IP A-plan 7-manna B
2019-06-08 10:30 GIF Nike blå - Svedala IF blå Pilängsplanen 7-manna 2
2019-06-08 11:00 Lunds BOIS vit - Värpinge IF vit Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-06-09 14:00 Dalby GIF - Kvarnby IK röd Dalby IP 7-manna väst
2019-06-10 18:00 Dalby GIF - Svedala IF blå Dalby IP 7-manna väst
2019-06-14 18:30 Åkarps IF 1 - Lunds BK gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:50 Värpinge IF vit - Dalby GIF Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Svedala IF blå - Linero IF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-16 13:30 Bjärreds IF svart - GIF Nike blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 15:00 Staffanstorp United FC vit - Lunds BOIS vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1

Postadress:
Åkarps IF - Fotboll
Box 8
23202 Åkarp

Besöksadress:
Stationsvägen 1
23202 Åkarp

Kontakt:
Tel: +4640462230
E-post: This is a mailto link

Se all info