Hoppa till sidans innehåll

Åkarp IF Seriespel

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B2, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arlövs BI blå Björn Häggsgård Blå/Blå/Blå
Dalby GIF vit Annika Gottfridsson blå/vit/blå
Husie IF grön Tim Lindell Grön/Vit/Grön
Klågerups GoIF Lars Adielsson 0703427280 Röd/Vit/Röd
Linero IF vit David Gustavsson 046134572 Röd/Vit/Vit
Löberöds IF Magnus Knöös 0705792925 07085792925 blåvit/blå/blå
Oxie SK vit Robert Lindsjö Vit/Svart/Svart
Svedala IF svart Robert Stenbeck Blå/Vit/Blå
Veberöds AIF svart Joakim Lindahl 0708116074 vit/svart/vit
Åkarps IF 1 Tomas Jonasson rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 13:15 Klågerups GoIF - Åkarps IF 1 Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-18 10:00 Oxie SK vit - Veberöds AIF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Dalby GIF vit - Arlövs BI blå Dalby IP 7-manna öst
2019-08-18 11:45 Linero IF vit - Husie IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-19 18:30 Löberöds IF - Svedala IF svart Ölyckevallen 7-manna
2019-08-23 19:00 Åkarps IF 1 - Dalby GIF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-24 10:00 Veberöds AIF svart - Löberöds IF Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Svedala IF svart - Linero IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-24 11:45 Arlövs BI blå - Oxie SK vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Husie IF grön - Klågerups GoIF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-30 18:30 Löberöds IF - Arlövs BI blå Ölyckevallen 7-manna
September
2019-09-01 11:30 Åkarps IF 1 - Husie IF grön Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 11:30 Linero IF vit - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-01 11:30 Oxie SK vit - Dalby GIF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 13:00 Klågerups GoIF - Svedala IF svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-07 10:00 Svedala IF svart - Husie IF grön Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Arlövs BI blå - Linero IF vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:30 Oxie SK vit - Åkarps IF 1 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Veberöds AIF svart - Klågerups GoIF Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-08 11:00 Dalby GIF vit - Löberöds IF Dalby IP 7-manna öst
2019-09-13 19:00 Klågerups GoIF - Arlövs BI blå Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Åkarps IF 1 - Svedala IF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Löberöds IF - Oxie SK vit Ölyckevallen 7-manna
2019-09-15 11:45 Linero IF vit - Dalby GIF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-15 12:00 Husie IF grön - Veberöds AIF svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Arlövs BI blå - Husie IF grön Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Veberöds AIF svart - Svedala IF svart Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Oxie SK vit - Linero IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Löberöds IF - Åkarps IF 1 Ölyckevallen 7-manna
2019-09-22 14:00 Dalby GIF vit - Klågerups GoIF Dalby IP 7-manna öst
2019-09-28 12:00 Svedala IF svart - Arlövs BI blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-29 09:30 Husie IF grön - Dalby GIF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 09:30 Linero IF vit - Löberöds IF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-29 10:00 Klågerups GoIF - Oxie SK vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-29 11:30 Åkarps IF 1 - Veberöds AIF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 10:00 Löberöds IF - Klågerups GoIF Ölyckevallen 7-manna
2019-10-05 10:00 Linero IF vit - Åkarps IF 1 Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-05 11:30 Oxie SK vit - Husie IF grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Arlövs BI blå - Veberöds AIF svart Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-10-06 14:00 Dalby GIF vit - Svedala IF svart Dalby IP 7-manna öst
2019-10-12 10:00 Svedala IF svart - Oxie SK vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-12 16:00 Klågerups GoIF - Linero IF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-10-13 10:00 Veberöds AIF svart - Dalby GIF vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Husie IF grön - Löberöds IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 12:00 Åkarps IF 1 - Arlövs BI blå Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Åkarps IF - Fotboll
Box 8
23202 Åkarp

Besöksadress:
Stationsvägen 1
23202 Åkarp

Kontakt:
Tel: +4640462230
E-post: This is a mailto link

Se all info