Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 11 Alingsås

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2014-04-22 18:30 Alingsås IF FF - Floda BOIF Mjörnvallen
2014-04-24 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Skoftebyns IF svart Sparbanksvallen Stallaholm
2014-04-27 15:00 IK Gauthiod - Holmalunds IF Alingsås Lunnevi
2014-04-30 19:00 Skoftebyns IF svart - Alingsås IF FF Almagärdet
Maj
2014-05-01 15:00 Floda BOIF - IK Gauthiod Flodala IP 3 KG
2014-05-01 16:00 Holmalunds IF Alingsås - Vårgårda IK Östlyckevallen
2014-05-03 14:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF svart Lunnevi
2014-05-04 14:00 Alingsås IF FF - Nossebro/Essunga/Främmestad Mjörnvallen
2014-05-04 16:00 Vårgårda IK - Floda BOIF Tånga Hed
2014-05-08 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - IK Gauthiod Ekvallen, Essunga
2014-05-09 18:30 Skoftebyns IF svart - Vårgårda IK Almagärdet
2014-05-11 15:00 Floda BOIF - Holmalunds IF Alingsås Flodala IP 3 KG
2014-05-13 18:30 Vårgårda IK - Nossebro/Essunga/Främmestad Tånga Hed
2014-05-13 18:30 Holmalunds IF Alingsås - Skoftebyns IF svart Holmalyckan
2014-05-14 19:15 IK Gauthiod - Alingsås IF FF Lunnevi
2014-05-22 18:00 Alingsås IF FF - Vårgårda IK Alströmervallen
2014-05-22 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Holmalunds IF Alingsås Brovallen
2014-05-23 19:00 Skoftebyns IF svart - Floda BOIF Nysätra IP
2014-05-27 18:30 Vårgårda IK - IK Gauthiod Tånga Hed
2014-05-27 18:30 Holmalunds IF Alingsås - Alingsås IF FF Holmalyckan
2014-05-27 19:00 Floda BOIF - Nossebro/Essunga/Främmestad Flodala IP 31 KG
Juni
2014-06-01 17:00 Floda BOIF - Alingsås IF FF Flodala IP 31 KG
2014-06-01 18:30 Skoftebyns IF svart - Nossebro/Essunga/Främmestad Almagärdet
2014-06-03 18:30 Holmalunds IF Alingsås - IK Gauthiod Holmalyckan
2014-06-03 19:00 Floda BOIF - Vårgårda IK Flodala IP 31 KG
2014-06-06 11:00 Vårgårda IK - Holmalunds IF Alingsås Tånga Hed
2014-06-08 16:00 IK Gauthiod - Floda BOIF Lunnevi
2014-06-08 16:00 Alingsås IF FF - Skoftebyns IF svart Mjörnvallen
2014-06-11 19:15 Skoftebyns IF svart - IK Gauthiod Nysätra IP
2014-06-12 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Alingsås IF FF Ekvallen, Essunga
2014-06-17 18:30 Vårgårda IK - Skoftebyns IF svart Tånga Hed
2014-06-17 18:30 Holmalunds IF Alingsås - Floda BOIF Holmalyckan
2014-06-26 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Vårgårda IK Brovallen
2014-06-28 15:00 Alingsås IF FF - IK Gauthiod Mjörnvallen
2014-06-29 18:00 IK Gauthiod - Nossebro/Essunga/Främmestad Lunnevi
Augusti
2014-08-10 17:00 Floda BOIF - Skoftebyns IF svart Flodala IP 31 KG
2014-08-12 18:30 Vårgårda IK - Alingsås IF FF Tånga Hed
2014-08-12 18:30 Holmalunds IF Alingsås - Nossebro/Essunga/Främmestad Holmalyckan
2014-08-14 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Floda BOIF Brovallen
2014-08-15 18:30 Skoftebyns IF svart - Holmalunds IF Alingsås Almagärdet
2014-08-17 15:00 IK Gauthiod - Vårgårda IK Lunnevi
2014-08-17 15:00 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Alingsås Mjörnvallen
2014-08-19 18:30 Holmalunds IF Alingsås - Vårgårda IK Holmalyckan
2014-08-21 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Skoftebyns IF svart Ekvallen, Essunga
2014-08-23 11:00 IK Gauthiod - Holmalunds IF Alingsås Lunnevi
2014-08-23 11:00 Vårgårda IK - Floda BoIF lag 2
2014-08-24 17:00 Floda BOIF - IK Gauthiod Flodala IP 31 KG
2014-08-26 18:30 Vårgårda IK - Floda BOIF Tånga Hed
2014-08-28 19:00 Floda BoIF lag 2 - Nossebro/Essunga/Främmestad Flodala IP 3 KG
2014-08-30 11:30 Alingsås IF FF - Nossebro/Essunga/Främmestad Alströmervallen
2014-08-31 14:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF svart Lunnevi
September
2014-09-04 17:45 Holmalunds IF Alingsås - Floda BoIF lag 2 Östlyckevallen
2014-09-04 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - IK Gauthiod Ekvallen, Essunga
2014-09-05 18:30 Skoftebyns IF svart - Vårgårda IK Almagärdet
2014-09-07 13:00 Floda BoIF lag 2 - Alingsås IF FF Flodala IP 3 KG
2014-09-08 17:45 Floda BOIF - Holmalunds IF Alingsås Flodala IP 31 KG
2014-09-09 18:30 Vårgårda IK - Nossebro/Essunga/Främmestad Tånga Hed
2014-09-13 11:00 Holmalunds IF Alingsås - Skoftebyns IF svart Östlyckevallen
2014-09-14 15:00 IK Gauthiod - Alingsås IF FF Lunnevi
2014-09-14 15:00 Floda BOIF - Floda BoIF lag 2 Flodala IP 3 KG
2014-09-18 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Holmalunds IF Alingsås Brovallen
2014-09-18 19:00 Floda BoIF lag 2 - IK Gauthiod Flodala IP 3 KG
2014-09-21 14:15 Alingsås IF FF - Vårgårda IK Mjörnvallen
2014-09-21 16:00 Skoftebyns IF svart - Floda BOIF Almagärdet
2014-09-22 18:30 Vårgårda IK - IK Gauthiod Tånga Hed
2014-09-23 17:00 Holmalunds IF Alingsås - Alingsås IF FF Holmalyckan
2014-09-27 14:00 Alingsås IF FF - Floda BOIF Mjörnvallen
2014-09-28 15:30 Floda BOIF - Nossebro/Essunga/Främmestad Flodala IP 31 KG
2014-09-28 17:30 Skoftebyns IF svart - Floda BoIF lag 2 Nysätra IP
Oktober
2014-10-05 19:00 Skoftebyns IF svart - Alingsås IF FF Nysätra IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info