Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg (D6H) AIF Göteborg(Föreningen) Röd, Röd, Röda
AIF Göteborg (D7H) AIF Göteborg(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Alingsås IF (D3H) Alingsås IF FF(Föreningen)
Andalus IF (D7H) Andalus IF(Föreningen) Orange/Vit, Vit, Orange
Angered MBIK (D5H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Angereds IS (D6H) Angereds IS(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Annebergs IF (D6H) Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
Askims IK (7 mot 7 Damer) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (D3H) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (D4D) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (DJ) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (Reservklass 4) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (ReservElit) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (D7H) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (D6H) Jon Olsson Wiklund 0707886493 0707886493 Röd, Svart, Röd
Balltorps FF (D5H) Ari Gamal röd/svart/svart
Balltorps FF (Reservkl4) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bergsjö IF (D6H) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergsjön SK (D6H) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (D4D) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (D6H) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bjurslätts IF (D6H) Thomas Solem Vinröd, Vit, Vit
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Björkåsen (D7H) BK Björkåsen(Föreningen) Ljusblå, Blå, Ljusblå
BK Häcken (D4D) Erika Faith 0703797925 gul-svart randig, svart, svarta
BK S:T Jakob (D6H) Roni Mezo 0760792207 Ljusblå, Vit, Ljusblå
BK Skottfint (D7H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
BK Tinnis (D3D) Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bollebygd/Olsfors (D5H) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Borås AIK (D4H) Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brämaregårdens FC (D6H) Brämaregårdens FC(Föreningen) Orange, Svart, Vit
Brämhults IK (D3D) Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Chalmers Studentkårs IS (D7H) Chalmers Studentkårs IS(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Croatia Göteborg (D6H) Croatia Göteborg(Föreningen) mörkblå, vit, vit
Dalen/Krokslätts FF (D4H) Lars Andersson 0709132907 Gul/Blå, Blå, Gul
Diseröd SK (D6H) Eskil Olof Anders Nordenborg 0730722373 Röd/Svart/Svart
Donsö IS (D5H) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Elisedals IS (D7H) Tobias Prodan Grön/svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF (D4D) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (D4H) Mikael Johansson 0705883312 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (DJ) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eritreanska IF Göteborg (D7H) Eritreanska IF Göteborg(Föreningen)
FC Bosona (D5H) FC Bosona(Föreningen) Vit, Ljusblå, Vit
FC Fiskebäck (D5H) FC Fiskebäck(Föreningen) Röd, Röd, röda
FC Heden (D6H) FC Heden(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
FC Härlanda (D6H) FC Härlanda(Föreningen) svartvit (randig), svart, vit
FC Härlanda (Reserv4) FC Härlanda(Föreningen) svartvit (randig), svart, vit
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FC Komarken (Reservklass2) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FC Rosengård (D3D) FC Rosengård 1917(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Kenneth Lindfors 0703828123 0703828123 Blå/vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (D3D) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
FK Kozara (D4H) Serbiska KoIF Kozara(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Floda BoIF (D4H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fotö GOIF (D7H) Fotö GoIF(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svarta
Frillesås FF (D7H) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Fristad/Borgsten (Dam) Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fröjdens FK (D6H) Fröjdens FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Vinröd
Futsal Club Linné (D5H) Futsal Club Linné(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Fässbergs IF (D6H) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Förenad Turkisk Ungdom(Föreningen) röd, röd, röd
Gamlestaden FF (D6H) Gamlestaden FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gilleby IF (D5H) Gilleby IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Gothenburg Celtic FC (D7H) Gothenburg Celtic FC(Föreningen) Grön Vit Rändiga, Vit, Vit
G-S Orust FC (D1D) Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Guldhedens IK (D2D) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gunnared KIF (D6H) Gunnared KIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnared KIF (reserv) Gunnared KIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnilse IS (D3H) Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Gunnilse IS (HJ) Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Gårda BK (D4H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göta BK (D4D) Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göta BK (D4H) Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Götaholms BK (D6H) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs AIK (D5H) Göteborgs AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Göteborgs Bosna IF (D6H) Göteborgs Bosna IF(Föreningen) Blå, blå, Blå
Göteborgs City FF (D6H) Göteborgs City FF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Göteborgs FF (D2D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (D4D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs SIF (D3D) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Göteborgs SIF (D6H) Göteborgs SIF(Föreningen) Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Halmstads BK (D3D) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hemsjö IF (D3D) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Hemsjö IF (D6H) Hemsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul-svart
Henåns IF (D4D) Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Henåns IF (D4H) Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hermansby IF (D6H) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Herrestads AIF (D2D) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF (D4H) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hisingen FC (D5H) Hisingen FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D2D) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (Reservklass 2) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjuviks AIK (D7H) Hjuviks AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Hovås Billdal IF (D4D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (D5H) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hålta IK (D6H) Hålta IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Gul
Hällesåker IF (D5H) Hällesåker IF(Föreningen) gul, svart, gula
Hälsö BK (D6H) Daniel Pettersson 0706431106 Blå, Vit, Blå
Härryda IF (D5H) Johan Jidegren 0739755009 Grön, Vit, Grön
Härryda IF (Reservkl4) Härryda IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Högaborg Kärralunds FC (D6H) Högaborg Kärralunds FC(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Hönö IS (D6H) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hönö IS (P02) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hönö IS/IFK Björkö (D4D) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Angered United (D3H) Roy Eliasson Blå, Blå, Blå
IF Mölndal Fotboll (D4D) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (D4H) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Positivum Göteborg (D7H) IF Positivum Göteborg(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Svart
IF Vardar/Makedonija (D6H) IF Vardar/Makedonija(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
IF Warta (D6H) Tommy Ljung 534701 0760273988 Svart, Vit, Vit
IF Warta (HJ) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (7 mot 7 Damer) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (D4H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (D4H) IFK Björkö(Föreningen) Grön, Vit, vit
IFK Fjärås (D4H) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Hindås (Herr) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IK Gauthiod (D1D) IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla (D3H) Oscar Marek 0735325220 Röd/vit/röd
IK Kongahälla (Reservklass4) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Virgo (D3H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Virgo (D4D) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Zenith (7 mot 7 Damer) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (D5H) Johnny Gillberg 0765572831 Grön, Vit, grön
IK Zenith Dam (D2D) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jonsereds IF (D4H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Järnbrotts IF (D7H) Järnbrotts IF(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Knippla IK (D6H) Knippla IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Kode IF (D4D) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kortedala IF (D3H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kulladals FF (D3H) Kulladals FF(Föreningen) blå, vit, blå
Kungsbacka DFF (F19) Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Kungsbacka IF (D3H) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (D5H) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd/Vit/Vit
Kållered SK (D4H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (Dam) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Käringöns FC (D7H) Käringöns FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Kärra KIF (Reserv3) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landala IF (D6H) Landala IF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Landvetter IF 2003 (D3D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IF 2003 , (7 mot 7 Damer) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Lekstorps IF (D6H) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF (DJ) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (D2D) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (D3H) Håkan Ågren 0760833812 Blå / Röd / Blå
Lerums IS (D2H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (D3D) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (U19) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (D4D) Tomas Grönlund Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lunden Överås BK (D4H) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Långås IF/Morups IF (D6H) Långås IF(Föreningen) blå, blå, blå
Lärje-Angereds IF (D3H) Lärje-Angereds IF(Föreningen) Vit, Mörkblå, Mörkblå
Lödöse Nygård IK (D2D) Torben Christiansen Vit, Vit, Vit
Lödöse Nygård IK (D5H) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lövet/Johannebergs IF (D7H) Johannebergs IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Masthuggets BK (D5H) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Mellby IK (D3D) Mellby IK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Menisken IF (D7H) Menisken IF(Föreningen) Röd, Grå, Grå
Mossens BK (D1D) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK (D5H) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Munkedals IF (D2D) Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Munkedals IF (D4H) Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Mölnlycke IF (D4D) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (D4H) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit
Neutrala IF (D6H) Neutrala UF(Föreningen) blå/vit, Blå, Blå
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Näsets SK (D2D) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (D5H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsums IF (D6H) Näsums IF(Föreningen) blå, blå, blå
Nödinge SK (D7H) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Partille FC (D6H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Partille IF FK (D4H) Kim Roland 0707940155 Röd, Vit, Röd
Partille IF FK (Reservklass1) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Proletären FF (D6H) Proletären FF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Pushers BK (D6H) Pushers BK(Föreningen) svart, svart, svart
Qviding FIF (D3D) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (Reserv Elit) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rambergets SK (D7H) Rambergets SK(Föreningen) lila, Svart, Svarta
Real Maskin BK (D6H) Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Romelanda UF (D4D) Romelanda UF(Föreningen) Gul, Svart, Gul/Svarta
Romelanda UF (D5H) Romelanda UF(Föreningen) Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (D3D) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rävlanda AIS (D6H) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rödbo IF (D7H) Rödbo IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Rönnängs FF (D6H) Rönnängs FF(Föreningen) blå, vit, blå
Sandarna BK (D6H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK (reservklass3) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjövalla FK (Reserv4) Sjövalla FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) Christian Bevenäs 0739881775 Vit, Svart, Vit
SK Argo (D6H) SK Argo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
SK Argo Herrar (D6H) SK Argo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
SK Mjörn (D6H) SK Mjörn(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön-vit-svart
Skepplanda BTK (D2D) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skepplanda BTK (D5H) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
SKIF Semberija (D4H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Slottsskogen/Godhem IF (D7H) Slottsskogen/Godhem IF(Föreningen) VIT, VIT, VIT
Smålandsstenars GOIF (D4H) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Snöstorp Nyhem FF (D3D) Ann Dahlman Andersson 035155888 0706765888 röd, gröna, gröna
Sollebrunns AIK (D3D) Sollebrunns AIK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Solväders FC (D6H) Solväders FC(Föreningen) Vit/röd, Röd, Vit
Solängens BK (D4D) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (D6H) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P04) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Somali FF (D6H) Somali FF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Stala IF/Myckleby IK (D5H) Stala IF(Föreningen) Svart, Gul, MARIN BLÅ
Stenkullen GoIK (D4H) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullens GOIK (Dam) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (D2D) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Styrsö BK (D5H) Patrik Lennljung 0709287136 Grönvit randig, Grön, Grön
Surte IS FK (D7H) Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sveakurd FC (D6H) Sveakurd FC(Föreningen) svart, Svart, Svart
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg(D6H) Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Sätila SK (D5H) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (D4D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (Reserv Elit) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
TFK/TBOIS/HIS (D2D) Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Tjörns DFF (D2D) Tjörns DFF(Föreningen) svart, svart, svart
Tollereds IF (D6H) Fredrik Persson 0738434088 Svart, Svart, Gul
Tollereds IF /Floda Boif (D3D) David Drake 030232425 0707952405 Svart, Svart, Gul
Torslanda IK (D4D) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (U19) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tynnered FC (D7H) Tynnered FC(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul/Svart
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ubbhults IF (D6H) Ubbhults IF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
United Africa FC (D5H) United Africa FC(Föreningen) Blå, Blå, Svart
Utbynäs SK (D2D) Marco Lajsic 0733581726 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (D5H) Pär Lagerqvist Gul, Blå, Gula
Valinge IF (D1D) Valinge IF(Föreningen) blå, blå, blå
Vallens IF (D2D) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (D4H) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (D6H) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Wargöns IK (D3D) Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vrångö IF (D6H) Vrångö IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Västkurd BK (D7H) Västkurd BK(Föreningen) Röd, Grön, Grön
Västkurd FF (D7H) Västkurd FF(Föreningen) Gula tröjor, svart, svart
Ytterby IS (D2D) Christopher Olsson 0737265749 0737265749 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (D4H) Carl Blixt 0709136297 Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (D3D) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (D3H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (Reservklass2) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (U19) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (7 mot 7 Damer) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (D5H) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (7 mot 7 Damer) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D3D) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D4H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Ödsmåls IK (D4H) Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Öjersjö IF (D5H) Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Önnereds IK (D6H) Önnereds IK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Ösets BK (D7H) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Östadkulle SK (D4D) Östadkulle SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-01-23 20:00 060908154 IFK Björkö (D4H) - Jonsereds IF (D4H) 3 - 5 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-01-29 20:00 060908023 Göteborgs FF (D2D) - Valinge IF (D1D) 1 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-03 18:30 060908020 Mossens BK (D5H) - IK Kongahälla (D3H) 2 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-04 12:00 060908008 Hisingsbacka FC (D3H) - Partille IF FK (D4H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-04 13:00 060908091 Öckerö IF (D4H) - Nol IK (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2017-02-04 13:00 060908131 Romelanda UF (D5H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) 2 - 4 Romevi 3 Konstgräs
2017-02-04 13:00 060908212 Mölnlycke IF (D4D) - Torslanda IK (D4D) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-04 13:30 060908010 FK Kozara (D4H) - Björndammens BK (D5H) 4 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-02-04 13:30 060908040 IF Väster (D4H) - Hovås Billdal IF (D5H) 1 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-04 14:00 060908199 Utbynäs SK (D5H) - Hönö IS (D6H) 1 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-02-04 15:00 060908176 Mölnlycke IF (D4H) - FC Komarken (D4H) Djupedalsplan B Konstgräs
2017-02-05 14:00 060908188 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Gunnared KIF (D6H) 3 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-02-05 15:00 060908192 IF Warta (HJ) - IF Warta (D6H) 4 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-05 17:00 060908014 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) - Pushers BK (D6H) 4 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-06 20:00 060908058 FC Heden (D6H) - FC Fiskebäck (D5H) 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-02-07 20:00 060908158 BK Häcken (D4D) - Brämhults IK (D3D) 3 - 0 Bravida Arena
2017-02-08 18:30 060908189 Gårda BK (D4H) - Öjersjö IF (D5H) Skatås 1 Konstgräs
2017-02-08 19:00 060908218 IK Zenith (D5H) - IFK Björkö (D4H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-02-09 20:00 060908035 SK Argo Herrar (D6H) - Azalea BK (D7H) 0 - 0 Gröna Vallen 1
2017-02-10 19:00 060908236 Hovås Billdal IF (D5H) - Bjurslätts IF (D6H) 9 - 3 Bravida Arena
2017-02-11 12:00 060908009 Hisingsbacka FC (D3H) - Ytterby IS (D4H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-11 12:00 060908041 IF Väster (D4H) - Näsets SK (D5H) 3 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-11 12:00 060908156 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Partille IF FK (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-02-11 12:00 060908163 Göteborgs SIF (D6H) - Masthuggets BK (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-11 12:00 060908259 Floda BoIF (D4H) - Tollereds IF (D6H) 9 - 0 Flodala IP 3 KG
2017-02-11 12:20 060908179 Knippla IK (D6H) - FC Heden (D6H) 0 - 5 Heden 3 Konstgräs
2017-02-11 13:00 060908012 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) - Härryda IF (D5H) 3 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-11 13:00 060908048 Torslanda IK (U19) - Solängens BK (D6H) 2 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2017-02-11 13:00 060908125 Romelanda UF (D5H) - Öckerö IF (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2017-02-11 13:00 060908134 Ytterby IS (D2D) - Tjörns DFF (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-02-11 13:00 060908160 Björndammens BK (D5H) - Croatia Göteborg (D6H) 5 - 4 Lexby 2 Konstgräs
2017-02-11 14:00 060908088 Sandarna BK (D6H) - Kungsladugårds BK (D5H) Gröna Vallen 1
2017-02-11 14:00 060908183 Gårda BK (D4H) - Vallens IF (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-02-12 13:00 060908033 Hisingen FC (D5H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) 1 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2017-02-12 14:30 060908111 Kode IF (D4D) - Ytterby IS (D2D) 2 - 3 Kode IP 3 Konstgräs
2017-02-14 19:30 060908273 Kode IF (D4H) - Stala IF/Myckleby IK (D5H) 6 - 0 Kode IP 3 Konstgräs
2017-02-14 20:00 060908059 FC Fiskebäck (D5H) - Önnereds IK (D6H) 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-15 19:15 060908235 Mölnlycke IF (D4H) - Öjersjö IF (D5H) 5 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-02-16 19:15 060908222 Azalea BK (D7H) - Lövet/Johannebergs IF (D7H) 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-02-16 19:30 060908227 Rödbo IF (D7H) - Hermansby IF (D6H) Kareby Hed
2017-02-16 20:00 060908064 Västkurd BK (D7H) - IF Vardar/Makedonija (D6H) 2 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-16 20:00 060908272 FC Bosona (D5H) - IF Mölndal Fotboll (D4H) Heden 4 Konstgräs
2017-02-17 18:30 060908126 Romelanda UF (D5H) - Ytterby IS (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2017-02-18 11:00 060908019 Mossens BK (D1D) - Göteborgs FF (D2D) 0 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-18 11:15 060908137 Eriksbergs IF (D4H) - Hovås Billdal IF (D5H) 3 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-02-18 11:30 060908114 Bergsjö IF (D6H) - Götaholms BK (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-02-18 12:00 060908013 Hisingsbacka FC (D3H) - Askims IK (D3H) 5 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-18 12:00 060908042 IF Väster (D4H) - Guldhedens IK (D4H) 3 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-02-18 12:00 060908073 Partille IF FK (D4H) - Björndammens BK (D5H) 1 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2017-02-18 12:00 060908089 Hällesåker IF (D5H) - Annebergs IF (D6H) 1 - 5 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-02-18 12:00 060908102 Lunden Överås BK (D4H) - Vallens IF (D6H) 6 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-02-18 12:00 060908260 Floda BoIF (D4H) - Näsets SK (D5H) Flodala IP 3 KG
2017-02-18 13:00 060908177 Mölnlycke IF (D4H) - Bollebygd/Olsfors (D5H) 8 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-02-18 13:00 060908191 Hönö IS (D6H) - Hälsö BK (D6H) Hönö Arena 1
2017-02-18 13:30 060908065 Bjurslätts IF (D6H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) 1 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-02-18 13:30 060908297 Härryda IF (D5H) - Hisingen FC (D5H) 3 - 0 Härryda 2 Konstgräs
2017-02-18 14:00 060908037 Ytterby IS (D2D) - Lödöse Nygård IK (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-02-18 14:00 060908148 Sjövalla FK (Reserv4) - FC Härlanda (Reserv4) Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-18 14:00 060908223 Proletären FF (D6H) - Sandarna BK (D6H) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-02-18 14:00 060908265 Göteborgs Bosna IF (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 0 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-02-18 14:20 060908180 Knippla IK (D6H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) 2 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-02-18 14:30 060908250 Brämaregårdens FC (D6H) - Gamlestaden FF (D6H) 0 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-02-18 15:00 060908296 Flint (D5H) - Gårda BK (D4H) 0 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-18 15:30 060908274 FC Bosona (D5H) - Nol IK (D4H) 3 - 6 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-02-18 16:00 060908281 Utbynäs SK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) 2 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-02-18 17:00 060908147 IF Warta (D6H) - Bergums IF (D6H) 3 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-19 12:30 060908021 Mossens BK (D5H) - IFK Björkö (D4H) Inst. Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-19 12:30 060908304 Mossens BK (D5H) - Neutrala IF (D6H) 5 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-19 17:30 060908242 Azalea BK (D7H) - Nödinge SK (D7H) 1 - 0 Gröna Vallen 1
2017-02-21 19:00 060908214 Romelanda UF (D4D) - Eriksbergs IF (D4D) 0 - 9 Romevi 3 Konstgräs
2017-02-21 20:00 060908299 Västkurd BK (D7H) - Sveakurd FC (D6H) 5 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-02-22 18:30 060908303 Härryda IF (D5H) - Rävlanda AIS (D6H) 6 - 0 Härryda 2 Konstgräs
2017-02-22 19:00 060908210 Mölnlycke IF (D4D) - Rävlanda AIS (D3D) 7 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-02-22 20:00 060908263 Göteborgs City FF (D6H) - Backatorp IF (D6H) 3 - 0 Heden 3 Konstgräs
2017-02-22 20:15 060908298 Partille IF FK (Reservklass1) - Partille FC (D6H) Lexby 2 Konstgräs
2017-02-23 18:30 060908004 Hisingsbacka FC (D3H) - Kungsbacka IF (D3H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-23 20:00 060908206 Kortedala IF (D3H) - SKIF Semberija (D4H) Kviberg 5 konstgräs
2017-02-25 12:15 060908024 IK Zenith Dam (D2D) - Vallens IF (D2D) 6 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-02-25 13:00 060908015 Balltorps FF (D5H) - Nol IK (D4H) 2 - 2 Förbovallen 1
2017-02-25 13:00 060908127 Romelanda UF (D5H) - Henåns IF (D4H) 3 - 6 Romevi 3 Konstgräs
2017-02-25 13:00 060908150 Härryda IF (D5H) - Ubbhults IF (D6H) 3 - 1 Härryda 2 Konstgräs
2017-02-25 13:30 060908198 Nödinge SK (D7H) - Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) 3 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2017-02-25 13:30 060908305 Dronningborg Boldklub - FC Heden (D6H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2017-02-25 14:00 060908049 Guldhedens IK (D4H) - Vallens IF (D6H) 5 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-02-25 14:00 060908280 Göteborgs Bosna IF (D6H) - Bergsjön SK (D6H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-02-25 14:00 060908282 Utbynäs SK (D2D) - Mossens BK (D1D) 3 - 5 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-02-25 14:30 060908251 Brämaregårdens FC (D6H) - Vrångö IF (D6H) 2 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-02-25 15:00 060908186 Hisingsbacka FC (D2D) - Göteborgs FF (D2D) Inst. Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-25 15:15 060908269 Hovås Billdal IF (D4D) - Kållered SK (Dam) 5 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2017-02-25 16:00 060908144 Askims IK (D4D) - Älvsborg FF (D3D) 3 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-02-26 11:00 060908271 IF Mölndal Fotboll (D4H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-02-26 12:00 060908094 Tollereds IF /Floda Boif (D3D) - Fristad/Borgsten (Dam) 2 - 1 Flodala IP 3 KG
2017-02-26 13:00 060908030 Qviding FIF (D3D) - Munkedals IF (D2D) 6 - 0 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-02-26 13:00 060908184 Solängens BK (D6H) - Järnbrotts IF (D7H) WO (3 - 0) Eklandavallen Konstgräs 1
2017-02-26 13:00 060908241 Härryda IF (Reservkl4) - Rödbo IF (D7H) 2 - 4 Härryda 2 Konstgräs
2017-02-26 14:00 060908099 Tollereds IF (D6H) - Sätila SK (D5H) 3 - 2 Flodala IP 3 KG
2017-02-26 15:00 060908309 Neutrala IF (D6H) - Azalea BK (D7H) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-02-26 17:10 060908175 Bergsjön SK (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 1 - 6 Kviberg 5 konstgräs
2017-02-26 18:30 060908165 BK Häcken (D4D) - Hönö IS/IFK Björkö (D4D) 0 - 1 Bravida Arena
2017-02-26 18:30 060908187 Hisingsbacka FC (D2D) - Landvetter IF 2003 (D3D) 1 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-02-27 19:00 060908275 Croatia Göteborg (D6H) - Västkurd BK (D7H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-01 20:30 060908287 IK Kongahälla (Reservklass4) - Surte IS FK (D7H) Kongevi 1 Konstgräs
2017-03-02 20:00 060908159 Västkurd BK (D7H) - Bergsjön SK (D6H) 3 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-02 20:00 060908262 FC Bosona (D5H) - Angered MBIK (D5H) 0 - 5 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 11:00 060908225 Önnereds IK (D6H) - Partille FC (D6H) 3 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-04 11:00 060908333 Mossens BK (D5H) - Kortedala IF (D3H) 4 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-04 11:15 060908289 Eriksbergs IF (D4H) - FC Heden (D6H) 2 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-04 11:30 060908115 Bergsjö IF (D6H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) 2 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-04 11:30 060908119 BK Häcken (D4D) - Älvsborg FF (D3D) Bravida Arena
2017-03-04 12:00 060908043 IF Väster (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) 0 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-04 12:00 060908074 Partille IF FK (D4H) - IK Zenith (D5H) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-04 12:00 060908078 Dalen/Krokslätts FF (D4H) - Balltorps FF (D5H) 7 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2017-03-04 12:00 060908090 Hällesåker IF (D5H) - Tollereds IF (D6H) Inst. Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-03-04 12:00 060908103 Lunden Överås BK (D4H) - Göteborgs FF (D4H) 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-04 12:00 060908284 Lekstorps IF (D6H) - SK Mjörn (D6H) 2 - 3 LP Idrottsplats 1
2017-03-04 12:00 060908320 Gårda BK (D4H) - Steinberg IF (Norge) 2 - 2 Skatås 1 Konstgräs
2017-03-04 12:15 060908120 IK Zenith (D5H) - Hönö IS (D6H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-04 12:30 060908338 Ytterby IS (D4H) - FC Komarken (D4H) Ytterns IP 3 konstgräs
2017-03-04 13:00 060908005 Hisingsbacka FC (D3H) - Lerkils IF (D3H) 2 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2017-03-04 13:00 060908055 Älvängens IK (D5H) - SKIF Semberija (D4H) 1 - 5 Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-04 13:00 060908237 Croatia Göteborg (D6H) - FC Härlanda (D6H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-04 13:30 060908300 Bjurslätts IF (D6H) - Rödbo IF (D7H) 5 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-04 14:00 060908038 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Angered MBIK (D5H) 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-04 14:00 060908197 Nödinge SK (D7H) - Neutrala IF (D6H) 3 - 6 Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-04 14:00 060908267 Göteborgs Bosna IF (D6H) - Donsö IS (D5H) 1 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-03-04 14:00 060908307 Hönö IS/IFK Björkö (D4D) - Mölnlycke IF (D4D) 3 - 1 Hönö Arena 1
2017-03-04 14:30 060908252 Brämaregårdens FC (D6H) - Azalea BK (D7H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-04 15:00 060908245 Askims IK (D4D) - Göteborgs FF (D2D) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-03-04 15:00 060908249 IF Mölndal Fotboll (D4H) - Vallens IF (D4H) Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-03-04 15:00 060908324 Gothenburg Celtic FC (D7H) - FC Vesterbro (Danskt lag) 4 - 2 Heden 3 Konstgräs
2017-03-04 16:00 060908208 Lindome GIF (D4D) - Lerkils IF (D2D) 3 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-03-05 11:00 060908243 Vrångö IF (D6H) - Gamlestaden FF (D6H) 0 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-05 12:00 060908095 Tollereds IF /Floda Boif (D3D) - Göteborgs FF (D2D) Inst. Flodala IP 3 KG
2017-03-05 12:00 060908318 Backatorp IF (D6H) - Hönö IS (D6H) Inst. Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-05 12:00 060908378 Backatorp IF (D6H) - Ösets BK (D7H) Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-05 13:00 060908312 Askims IK (7 mot 7 Damer) - IF Väster (7 mot 7 Damer) 0 - 2 Kobbegården 11 konstgräs
2017-03-05 14:00 060908108 Real Maskin BK (D6H) - Knippla IK (D6H) 2 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-05 14:15 060908233 Rambergets SK (D7H) - Surte IS FK (D7H) 8 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-05 14:15 060908295 Landala IF (D6H) - Diseröd SK (D6H) 1 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-05 16:00 060908219 Andalus IF (D7H) - AIF Göteborg (D6H) 0 - 6 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-05 16:00 060908283 BK S:T Jakob (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 3 - 3 Heden 3 Konstgräs
2017-03-05 16:00 060908302 BK Skottfint (D7H) - Hermansby IF (D6H) 5 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-05 17:00 060908001 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) - Hälsö BK (D6H) 1 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-03-05 17:00 060908145 IF Mölndal Fotboll (D4D) - Romelanda UF (D4D) 0 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-03-05 18:00 060908054 Menisken IF (D7H) - Elisedals IS (D7H) Heden 3 Konstgräs
2017-03-05 18:00 060908290 Utbynäs SK (D2D) - Landvetter IF 2003 (D3D) Inst. Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-05 18:00 060908310 Öckerö IF (D3D) - Solängens BK (D4D) Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-07 20:00 060908060 FC Fiskebäck (D5H) - Proletären FF (D6H) Inst. Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-07 20:00 060908345 Lerums IS (U19) - Tollereds IF (D6H) 4 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-08 18:30 060908344 Croatia Göteborg (D6H) - Sveakurd FC (D6H) 5 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-08 19:15 060908328 Tollereds IF /Floda Boif (D3D) - Wargöns IK (D3D) 5 - 2 Flodala IP 3 KG
2017-03-08 20:00 060908133 Azalea BK (D7H) - Real Maskin BK (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-08 20:00 060908319 Göteborgs City FF (D6H) - AIF Göteborg (D6H) 0 - 2 Heden 4 Konstgräs
2017-03-08 20:30 060908341 Hålta IK (D6H) - Futsal Club Linné (D5H) Kongevi 1 Konstgräs
2017-03-09 20:00 060908169 BK Björkåsen (D7H) - Slottsskogen/Godhem IF (D7H) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-09 20:00 060908229 FC Bosona (D5H) - Näsets SK (D5H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-09 20:00 060908270 Kortedala IF (D3H) - Angered MBIK (D5H) Inst. Kviberg 5 konstgräs
2017-03-11 10:00 060908361 Göteborgs FF (D4H) - Vallens IF (D4H) 3 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-11 11:00 060908195 Önnereds IK (D6H) - Kungsladugårds BK (D5H) 1 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-11 11:30 060908116 Bergsjö IF (D6H) - SKIF Semberija (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-11 11:30 060908332 Göteborgs FF (D4D) - Öckerö IF (D3D) Inst. Majvallen 1 Konstgräs
2017-03-11 11:45 060908171 Götaholms BK (D6H) - Hönö IS (D6H) 1 - 5 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 12:00 060908075 Partille IF FK (D4H) - Eriksbergs IF (D4H) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-11 12:00 060908079 Dalen/Krokslätts FF (D4H) - Floda BoIF (D4H) 5 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2017-03-11 12:00 060908193 IK Kongahälla (D3H) - Ytterby IS (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2017-03-11 12:00 060908268 Göteborgs Bosna IF (D6H) - Vrångö IF (D6H) 3 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-03-11 12:00 060908331 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Utbynäs SK (D5H) 3 - 3 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-11 13:00 060908128 Romelanda UF (D5H) - Mossens BK (D5H) Inst. Romevi 3 Konstgräs
2017-03-11 13:00 060908135 Balltorps FF (D5H) - Solängens BK (D6H) 4 - 1 Förbovallen 1
2017-03-11 13:00 060908136 Älvängens IK (D5H) - Rönnängs FF (D6H) 6 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-11 13:00 060908151 Härryda IF (D5H) - Björndammens BK (D5H) Härryda 2 Konstgräs
2017-03-11 13:00 060908238 Croatia Göteborg (D6H) - Göteborgs City FF (D6H) 3 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-11 13:15 060908072 Kode IF (D4H) - Herrestads AIF (D4H) 3 - 2 Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-11 13:15 060908323 Hovås Billdal IF (D5H) - Guldhedens IK (D4H) 1 - 7 Hovås Billdal Arena 1
2017-03-11 13:30 060908066 Bjurslätts IF (D6H) - Hällesåker IF (D5H) Inst. Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-11 13:30 060908368 Bjurslätts IF (D6H) - Gårda BK (D4H) 0 - 5 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-11 14:00 060908321 Sandarna BK (D6H) - Donsö IS (D5H) Gröna Vallen 1
2017-03-11 14:15 060908358 Proletären FF (D6H) - Neutrala IF (D6H) 4 - 7 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 14:30 060908253 Brämaregårdens FC (D6H) - Fotö GOIF (D7H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-11 15:30 060908256 Hisingen FC (D5H) - Angered MBIK (D5H) 2 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-11 16:00 060908168 Gamlestaden FF (D6H) - Fröjdens FK (D6H) 0 - 3 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-11 16:00 060908330 Ösets BK (D7H) - Diseröd SK (D6H) 3 - 4 Gröna Vallen 1
2017-03-12 10:30 060908343 AIF Göteborg (D6H) - Backatorp IF (D6H) 6 - 1 Gröna Vallen 1
2017-03-12 12:00 060908096 Tollereds IF /Floda Boif (D3D) - Bergums IF (D4D) 5 - 0 Flodala IP 3 KG
2017-03-12 13:00 060908200 Härryda IF (Reservkl4) - Gothenburg Celtic FC (D7H) 3 - 4 Härryda 2 Konstgräs
2017-03-12 13:00 060908313 Askims IK (7 mot 7 Damer) - Älvängens IK (7 mot 7 Damer) Kobbegården 12 konstgräs
2017-03-12 14:00 060908083 Landala IF (D6H) - Pushers BK (D6H) 1 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-03-12 14:00 060908100 Tollereds IF (D6H) - Nol IK (D4H) 1 - 7 Flodala IP 3 KG
2017-03-12 14:00 060908359 Azalea BK (D7H) - Hemsjö IF (D6H) 5 - 0 Gröna Vallen 1
2017-03-12 14:30 060908113 Kode IF (D4D) - Henåns IF (D4D) 6 - 4 Kode IP 3 Konstgräs
2017-03-12 14:30 060908360 Tynnered FC (D7H) - Eritreanska IF Göteborg (D7H) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-12 15:15 060908335 Hovås Billdal IF (D4D) - Stenkullens GOIK (Dam) Hovås Billdal Arena 1
2017-03-12 16:00 060908129 Romelanda UF (D4D) - Göta BK (D4D) Romevi 3 Konstgräs
2017-03-12 16:00 060908257 BK Skottfint (D7H) - Rödbo IF (D7H) 0 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-12 16:00 060908350 Göteborgs FF (D2D) - TFK/TBOIS/HIS (D2D) Kviberg 2 konstgräs
2017-03-12 17:00 060908002 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (D6H) - IF Warta (D6H) 2 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-03-12 17:00 060908155 Lerums IS (U19) - SK Mjörn (D6H) 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-03-12 18:00 060908047 Menisken IF (D7H) - Lövet/Johannebergs IF (D7H) Heden 3 Konstgräs
2017-03-12 19:00 060908329 Partille FC (D6H) - Hjuviks AIK (D7H) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-13 19:30 060908092 Öckerö IF (D4H) - Masthuggets BK (D5H) 5 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-13 19:30 060908142 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - IFK Fjärås (D4H) 0 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-03-13 20:00 060908365 Brämaregårdens FC (D6H) - Neutrala IF (D6H) 2 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-14 19:00 060908353 Angered MBIK (D5H) - FK Kozara (D4H) 1 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-14 19:50 060908364 Sandarna BK (D6H) - Lerums IS (D2H) 2 - 1 Gröna Vallen 1
2017-03-14 20:00 060908061 Utbynäs SK (D5H) - FC Fiskebäck (D5H) 5 - 0 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2017-03-14 20:00 060908203 Västkurd BK (D7H) - IF Warta (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-14 20:00 060908215 BK Häcken (D4D) - Lindome GIF (D4D) 3 - 2 Bravida Arena
2017-03-14 20:00 060908342 Hönö IS/IFK Björkö (D4D) - IK Virgo (D4D) 9 - 0 Heden 4 Konstgräs
2017-03-15 18:30 060908367 Askims IK (D3H) - Mölnlycke IF (D4H) Kobbegården 1 Konstgräs
2017-03-15 19:00 060908325 Nödinge SK (D7H) - Lekstorps IF (D6H) 3 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-15 20:00 060908340 Bergums IF (D6H) - Hålta IK (D6H) 1 - 1 The Carpenters Arena
2017-03-15 20:00 060908346 IF Vardar/Makedonija (D6H) - Förenad Turkisk Ungdom (D6H) 1 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2017-03-15 20:00 060908349 Azalea BK (D7H) - BK S:T Jakob (D6H) 5 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2017-03-15 20:00 060908373 Ösets BK (D7H) - Elisedals IS (D7H) Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-16 20:00 060908231 FC Bosona (D5H) - Bergsjö IF (D6H) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-16 20:00 060908369 Järnbrotts IF (D7H) - SK Argo (D6H) 2 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-18 10:30 060908375 Mölnlycke IF (D4D) - BK Häcken (D4D) 1 - 0 Mölnlycke IP
2017-03-18 11:00 060908143 Mölnlycke-Sjövalla IS FK (D4H) - IK Virgo (D3H) 0 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-03-18 11:00 060908196 Önnereds IK (D6H) - Pushers BK (D6H) 4 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-03-18 11:20 060908216 Slottsskogen/Godhem IF (D7H) - Fotö GOIF (D7H) 4 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2017-03-18 11:45 060908172 Götaholms BK (D6H) - Rambergets SK (D7H) 5 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2017-03-18 12:00 060908076 Partille IF FK (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) Lexby 2 Konstgräs
2017-03-18 12:00 060908105 Lunden Överås BK (D4H) - IFK Björkö (D4H) 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2017-03-18 12:00 060908157 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - FC Komarken (D4H) 3 - 5 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-18 12:00 060908261 Floda BoIF (D4H) - Alingsås IF (D3H) Flodala IP 3 KG
2017-03-18 12:15 060908011 IK Zenith (D5H) - Hälsö BK (D6H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2017-03-18 12:15 060908357 Hönö IS (D6H) - Jonsereds IF (D4H) 4 - 3 Hönö Arena 1
2017-03-18 12:15 060908376 Gunnilse IS (HJ) - Sveakurd FC (D6H) 6 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2017-03-18 12:30 060908244 Eriksbergs IF (D4D) - BK Häcken (D4D) Inst. Krokängsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 12:45 060908381 SKIF Semberija (D4H) - Lärje-Angereds IF (D3H) 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908016 Balltorps FF (D5H) - Kållered SK (D4H) 0 - 4 Förbovallen 1
2017-03-18 13:00 060908045 IF Väster (D4H) - Askims IK (D3H) 5 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908056 Älvängens IK (D5H) - Nol IK (D4H) 1 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908093 Öckerö IF (D4H) - Gårda BK (D4H) 3 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908101 Öjersjö IF (D5H) - Styrsö BK (D5H) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908152 Härryda IF (D5H) - Mölnlycke IF (D4H) 1 - 6 Härryda 2 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908161 Björndammens BK (D5H) - Hisingen FC (D5H) 6 - 0 Furulundsplan 1 Konstgräs
2017-03-18 13:00 060908239 Croatia Göteborg (D6H) - BK S:T Jakob (D6H) 3 - 2 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2017-03-18 13:30 060908067 Bjurslätts IF (D6H) - Tollereds IF (D6H) 2 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 060908039 Förenad Turkisk Ungdom (D6H) - Solängens BK (D6H) 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-03-18 14:00 060908207 Kortedala IF (D3H) - Östsiden IL(Norge) 1 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 060908322 Sandarna BK (D6H) - Futsal Club Linné (D5H) 5 - 2 Gröna Vallen 1
2017-03-18 14:00 060908326 Nödinge SK (D7H) - Surte IS FK (D7H) Inst. Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-18 14:00 060908366 Nödinge SK (D7H) - Hemsjö IF (D6H) 3 - 4 Vimmervi 2 Konstgräs
2017-03-18 14:15 060908228 Proletären FF (D6H) - Solväders FC (D6H) 3 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs