Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 10 Trollhättan - Kompisligan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF blå Mikael Ringvall 0708305442 Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Niclas Björkdahl 0736291170 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Halvorstorps IS Magnus Ek 0700872103 0700872103 Gul/Svart/Gul
IFK Trollhättan Moris Chamoun 0707504545 Blåvit/Blå/Blå
SK Mjörn Tobias Brodin 032251376 0737427809 Grön-vit/vit/Grön-vit-svart
Skoftebyns IF Thomas Oskarsson 0735956380 Vit /Svart/Vit
Stora Mellby/Sollebrunn Jörn Stuve 0704778115 Röd/Röd/Röd
Wargöns IK Sören Henrik Johansson 0701096153 Grön/Grön/Grön
Åsaka SK Malin Andersson 0721420049 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-01 17:00 SK Mjörn - Halvorstorps IS Bodarnevallen A
2017-05-04 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Wargöns IK Brynet
2017-05-04 19:00 Skoftebyns IF - Åsaka SK Almagärdet
2017-05-07 15:45 Gerdskens BK - Alingsås IF FF blå Gerdskenvallen B-plan
2017-05-14 11:00 Alingsås IF FF blå - Stora Mellby/Sollebrunn Mjörnvallen, B-plan
2017-05-14 14:00 Åsaka SK - SK Mjörn Åsevi U
2017-05-14 18:00 Halvorstorps IS - Gerdskens BK Halvorstorps IP
2017-05-17 19:00 Skoftebyns IF - Stora Mellby/Sollebrunn Almagärdet
2017-05-19 18:30 SK Mjörn - Wargöns IK Bodarnevallen A
2017-05-19 18:30 Halvorstorps IS - Alingsås IF FF blå Halvorstorps IP
2017-05-21 18:15 Gerdskens BK - Åsaka SK Gerdskenvallen B-plan
2017-05-27 11:00 Alingsås IF FF blå - Skoftebyns IF Mjörnvallen, B-plan
2017-05-27 14:00 Wargöns IK - Gerdskens BK Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-05-28 16:00 Åsaka SK - Halvorstorps IS Åsevi U
2017-05-28 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - SK Mjörn Brynet
2017-05-30 19:00 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan Halvorstorps IP
Juni
2017-06-02 19:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2017-06-04 10:30 SK Mjörn - Skoftebyns IF Bodarnevallen A
2017-06-04 15:45 Gerdskens BK - Stora Mellby/Sollebrunn Gerdskenvallen B-plan
2017-06-04 18:00 Åsaka SK - Alingsås IF FF blå Åsevi U
2017-06-07 19:00 IFK Trollhättan - Stora Mellby/Sollebrunn Kamratgårdens IP C-plan
2017-06-08 19:00 Skoftebyns IF - Gerdskens BK Almagärdet
2017-06-09 19:00 Alingsås IF FF blå - SK Mjörn Mjörnvallen, B-plan
2017-06-11 14:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Halvorstorps IS Brynet
2017-06-11 18:00 Wargöns IK - Åsaka SK Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-06-12 17:45 IFK Trollhättan - Wargöns IK Kamratgårdens IP C-plan
2017-06-13 18:30 Wargöns IK - Alingsås IF FF blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-06-13 19:00 Åsaka SK - Stora Mellby/Sollebrunn Åsevi U
2017-06-15 19:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Halvorstorps IP
2017-06-18 15:45 Gerdskens BK - SK Mjörn Gerdskenvallen B-plan
2017-06-19 18:15 Gerdskens BK - IFK Trollhättan Gerdskenvallen B-plan
2017-06-20 18:00 Åsaka SK - Skoftebyns IF Åsevi U
2017-06-25 12:00 Alingsås IF FF blå - Gerdskens BK Mjörnvallen, B-plan
2017-06-27 18:30 Wargöns IK - Stora Mellby/Sollebrunn Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-06-29 18:30 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-06-30 18:30 IFK Trollhättan - Skoftebyns IF Kamratgårdens IP C-plan
Augusti
2017-08-16 19:00 Skoftebyns IF - Wargöns IK Almagärdet
2017-08-18 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Alingsås IF FF blå Brynet
2017-08-19 13:00 IFK Trollhättan - Alingsås IF FF blå Kamratgårdens IP C-plan
2017-08-21 18:00 SK Mjörn - Åsaka SK Bodarnevallen A
2017-08-23 18:30 IFK Trollhättan - Åsaka SK Kamratgårdens IP C-plan
2017-08-25 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Skoftebyns IF Brynet
2017-08-26 12:00 IFK Trollhättan - Halvorstorps IS Kamratgårdens IP C-plan
2017-08-26 15:00 Wargöns IK - SK Mjörn Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-08-27 10:30 Alingsås IF FF blå - Halvorstorps IS Mjörnvallen, B-plan
2017-08-27 16:00 Åsaka SK - Gerdskens BK Åsevi U
2017-08-30 18:30 SK Mjörn - IFK Trollhättan Bodarnevallen A
2017-08-30 18:45 Skoftebyns IF - Alingsås IF FF blå Almagärdet
September
2017-09-03 11:00 SK Mjörn - Stora Mellby/Sollebrunn Bodarnevallen A
2017-09-03 15:45 Gerdskens BK - Wargöns IK Gerdskenvallen B-plan
2017-09-03 18:15 Halvorstorps IS - Åsaka SK Halvorstorps IP
2017-09-10 11:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Gerdskens BK Brynet
2017-09-10 11:30 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön B-plan
2017-09-10 12:00 Alingsås IF FF blå - Åsaka SK Mjörnvallen, B-plan
2017-09-10 14:00 Skoftebyns IF - SK Mjörn Almagärdet
2017-09-13 17:30 Skoftebyns IF - IFK Trollhättan Almagärdet
2017-09-16 10:30 SK Mjörn - Alingsås IF FF blå Bodarnevallen A
2017-09-17 12:30 Halvorstorps IS - Stora Mellby/Sollebrunn Halvorstorps IP
2017-09-17 17:00 Gerdskens BK - Skoftebyns IF Alströmervallen konstgräs
2017-09-17 18:00 Åsaka SK - Wargöns IK Åsevi U
2017-09-22 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Åsaka SK Nya Bjärkevi
2017-09-23 11:00 SK Mjörn - Gerdskens BK Bodarnevallen A
2017-09-24 00:00 Wargöns IK - IFK Trollhättan
2017-09-24 14:00 Skoftebyns IF - Halvorstorps IS Nysätra IP
2017-09-30 16:00 Gerdskens BK - Halvorstorps IS Gerdskenvallen B-plan
Oktober
2017-10-01 15:00 Halvorstorps IS - SK Mjörn Halvorstorps IP
2017-10-01 17:00 Stora Mellby/Sollebrunn - IFK Trollhättan Nya Bjärkevi
2017-10-07 12:00 Alingsås IF FF blå - Wargöns IK Mjörnvallen, B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info