Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Juniorer Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK Fotboll AB (P19) AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Ale United (DJ) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ale United (HJ) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alingsås FC United (F19) Alingsås FC United(Föreningen)
Alingsås IF FF (HJ) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås KIK (F17) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Angered MBIK (HJ) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (DJ) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (HJ) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Backatorp IF (HJ) Patrick Bruun 0317422277 0790764841 Röd, Svart, Röd
Bergsjön SK (HJ) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (DJ) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
BK Häcken (DJ) Emil Acevedo gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P17) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Dalen/Krokslätts FF (HJ) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Donsö IS (HJ) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Edet FK/Göta BK (DJ) Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Falkenbergs FF (HJ) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (P17) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Floda BoIF (DJ) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (HJ) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fässbergs IF (HJ) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
GAIS (P17) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P19) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (HJ) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
GFF/Azalea BK (DJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
GFF/Azalea BK (HJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Guldhedens IK (DS) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Guldhedens IK (HJ) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gunnilse IS (HJ) Kenan Hammadeh 0709157310 Röd/vit, Blå, Röda
Göteborgs DFF (DJ) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (DJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halvorstorps IS (HJ) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hammarby IF (DJ) Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hestrafors IF (HJ) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC (HJ) Leif Sjöqvist 0735618084 Svart, Svart, Svart
Hovås Billdal IF (DJ) Patrik Brink 0708248015 Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (HJ) Stefan Lundberg 0729669399 Vit, Vit, Vita
IF Elfsborg (P17) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (HJ) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal/Mossens BK (DJ) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (HJ) Fredrick Hermansson 0724519073 Svart/Vit/Vit
IF Väster (HJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster/Näsets SK (DJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Fjärås (HJ) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (DJ) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P19) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (D7H)) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla (HJ) IFK Uddevalla(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Örby (DJ) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Gauthiod (DJ) Tobias Nilsson 0735056140 0735056140 Röd, Blå, Röd
IK Zenith (DJ) Henrik Karlsson Grön, Vit, grön
IK Zenith (HJ) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK (DJ) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (HJ) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jönköpings Södra IF (P19) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
KF Velebit (HJ) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kinna IF (HJ) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Kode IF (DJ) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF/Kareby IS (HJ) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kopparbergs/Göteborg FC (F19) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka DFF (F17) Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Kungälvs FF (DJ) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (DJ) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (DJ) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (HJ) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IF 2003 (DJ) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (HJ) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerkils IF (HJ) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerums IS (DJ) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (HJ) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (DJ) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (HJ) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (HJ) 2 Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK/Ödsmåls IK (DJ) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lunden Överås BK (HJ) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Mossens BK (HJ) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (DJ) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (HJ) Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Neutrala UF (HJ) Neutrala UF(Föreningen) blå/vit, Blå, Blå
Näsets SK (HJ) Antoine Meunier 0705637146 vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK P (HJ) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Orust FC (DJ) Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Partille IF FK (HJ) Björn Nilsson 0708122444 Röd, Vit, Röd
Partille SC (D7H) Partille IF SC(Föreningen) Rött, Vitt, Rött
Qviding FIF (DJ) Max Lind Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (HJ P19) Nader Naman 0736203690 0736203690 Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P17) Linus Westberg 0707133196 Vinröd, Vit, Vit
Rävlanda AIS (DJ) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Rävlanda AIS (DS) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandareds IF (HJ) Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandarna BK (HJ) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Skene IF (HJ) Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skepplanda BTK (HJ) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Solängens BK (HJ) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (DJ) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (HJ) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (DJ) Dan Martinsson 031266416 0765534218 Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (HJ) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Torslanda IK (DJ) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (HJ) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans BoIS J Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Tölö IF (DJ) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (HJ) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ulricehamns IFK (Djunior) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Utbynäs SK (DJ) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P17) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utsiktens BK (P17) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Wargöns IK (HJ) Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vinbergs IF (HJ) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Vänersborgs IF (DJ) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF (HJ) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF (HJ) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (DJ) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (HJ) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (HJ) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (DJ) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (HJ) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P17) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (DJ) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (HJ) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (DJ) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (HJ) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS FF (DJ) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P17) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P19) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-13 12:30 060904008 IF Warta (HJ) - Jonsereds IF (HJ) 5 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-01-13 13:00 060904044 BK Häcken (P19) - Torslanda IK (HJ) 4 - 3 Bravida Arena
2019-01-18 15:00 060904046 IFK Göteborg (P19) - Stabaek Fotball (HJ) 3 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-01-18 18:00 060904048 IFK Göteborg (P17) - Utsiktens BK (P17) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-01-24 20:00 060904072 Älvsborg FF (P17) - IFK Göteborg (P17) 5 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-01-25 19:00 060904045 IFK Göteborg (P19) - Nordstrands IF (HJ) 2 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-01-25 19:00 060904064 Älvsborg FF (P17) - Örgryte IS FF (P17) 0 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-01-25 19:30 060904086 GAIS (P19) - Torslanda IK (HJ) 4 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-02 12:30 060904093 Torslanda IK (HJ) - Örgryte IS FF (P19) 0 - 10 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-02 14:00 060904069 Lerums IS (DJ) - Hammarby IF (DJ) 4 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 14:00 060904075 GAIS (P19) - Falkenbergs FF (HJ) 5 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-02-02 14:30 060904014 Torslanda IK (HJ) - Jonsereds IF (HJ) 3 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-02 16:00 060904016 Qviding FIF (HJ P19) - Hisingsbacka FC (HJ) 4 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-03 11:00 060904091 Älvsborg FF (P17) - IF Väster (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2019-02-03 12:00 060904050 Lerums IS (HJ) - Onsala BK P (HJ) 0 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-03 12:15 060904109 IFK Göteborg (F17) - Hammarby IF (DJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-03 13:00 060904067 BK Häcken (P17) - IF Elfsborg (P17) Bravida Arena
2019-02-03 13:45 060904066 IF Väster/Näsets SK (DJ) - Hovås Billdal IF (DJ) 0 - 5 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-03 14:30 060904074 GAIS (P17) - Alingsås IF FF (HJ) 2 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-03 16:00 060904047 IFK Göteborg (P17) - Falkenbergs FF (P17) 12 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-03 16:30 060904063 Örgryte IS FF (P17) - Utsiktens BK (P17) 2 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-07 20:15 060904097 Stenkullen GoIK (HJ) - Lerums IS (HJ) 0 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 11:30 060904040 Hisingsbacka FC (HJ) - IFK Uddevalla (HJ) WO (3 - 0) Backavallen 1 Konstgräs
2019-02-10 12:00 060904001 Qviding FIF (HJ P19) - Vinbergs IF (HJ) 8 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-10 18:50 060904068 GAIS (P19) - IF Warta (HJ) 6 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-15 18:15 060904112 AaB Ålborg (P19) - Sarpsborg 08 FF (P19) 3 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-15 20:00 060904142 AaB Ålborg (P17) - Sandareds IF (HJ) 6 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-16 12:15 060904146 Qviding FIF (P17) - Ale United (HJ) 1 - 5 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-17 10:30 060904032 Floda BoIF (HJ) - Partille IF FK (HJ) 2 - 3 Flodala IP 3 KG
2019-02-17 11:10 060904141 AaB Ålborg (P19) - Fredrikstad FK (P19) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 12:00 060904137 IF Väster (HJ) - Ytterby IS (HJ) 2 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-17 12:15 060904039 Hisingsbacka FC (HJ) - Torslanda IK (HJ) 3 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-17 13:00 060904140 AaB Ålborg (P17) - Fredrikstad FK (P17) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 14:45 060904149 Sarpsborg 08 FF (P19) - GAIS (P19) 2 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 20:00 060904130 Qviding FIF (P17) - Gunnilse IS (HJ) 0 - 9 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-19 20:00 060904101 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - Näsets SK (HJ) 3 - 0 Krokslättsvallen konstgräs
2019-02-20 20:00 060904007 Jonsereds IF (HJ) - Lerums IS (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-02-22 18:30 060904015 Älvängens IK (DJ) - Vänersborgs IF (DJ) 6 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-02-22 18:30 060904128 GFF/Azalea BK (HJ) - Älvängens IK (HJ) 4 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-02-23 11:00 060904125 IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Kållered SK (DJ) 5 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 11:00 060904144 Ytterby IS (DJ) - Floda BoIF (DJ) 1 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-02-23 12:15 060904087 Lerums IS (DJ) - Stenkullen GoIK (DJ) 8 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 13:00 060904120 Ytterby IS (HJ) - Ale United (HJ) 2 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-02-23 13:15 060904122 Fässbergs IF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 1 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 060904055 Torslanda IK (HJ) - Partille IF FK (HJ) 3 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 060904152 Bergsjön SK (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 1 - 2 Kviberg 2 konstgräs
2019-02-23 15:00 060904085 Örgryte IS FF (DJ) - Bergums IF (DJ) 2 - 4 Hammarviken Arena
2019-02-23 16:00 060904136 IF Väster (HJ) - IK Zenith (HJ) 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 16:15 060904003 Qviding FIF (HJ P19) - Torslanda IK (HJ) 4 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-23 16:30 060904099 BK Häcken (DJ) - IF Väster/Näsets SK (DJ) 2 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-24 10:30 060904033 Floda BoIF (HJ) - Lerums IS (HJ) 2 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-02-24 12:00 060904017 Lindome GIF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 3 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-02-24 12:00 060904110 Lunden Överås BK (HJ) - Näsets SK (HJ) 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-02-24 13:15 060904084 Hovås Billdal IF (HJ) - Qviding FIF (P17) 1 - 3 Hovås Billdal Arena 1
2019-02-24 14:00 060904018 Lindome GIF (HJ) 2 - Hisingsbacka FC (HJ) 4 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-02-24 14:30 060904118 Torslanda IK (DJ) - GFF/Azalea BK (DJ) 4 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-24 16:30 060904073 Lindome GIF (DJ) - Kungälvs FF (DJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-02-24 17:00 060904011 Älvängens IK (DJ) - Kode IF (DJ) 2 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-02-24 17:00 060904117 Kållered SK (DJ) - Älvsborg FF (DJ) 1 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-02-26 20:00 060904139 Fässbergs IF (HJ) - Tölö IF (HJ) 1 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-02-28 18:30 060904094 Askims IK (DJ) - Tölö IF (DJ) 0 - 6 Kobbegården Övre
2019-03-01 19:00 060904166 IF Väster (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 4 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-01 19:15 060904154 Qviding FIF (P17) - Skene IF (HJ) 1 - 4 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-02 10:00 060904043 Ale United (HJ) - Åsa IF (HJ) 2 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-02 12:15 060904095 Hovås Billdal IF (DJ) - IK Gauthiod (DJ) 4 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-02 14:00 060904009 Jonsereds IF (HJ) - IFK Fjärås (HJ) 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-02 14:00 060904041 Näsets SK (HJ) - Torslanda IK (HJ) 3 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 15:15 060904062 Kärra KIF (HJ) - Lerums IS (HJ) 8 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 16:15 060904042 Näsets SK (HJ) - Torslanda IK (HJ) 0 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-03 10:00 060904163 Floda BoIF (DJ) - Alingsås KIK (F17) 0 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-03-03 11:15 060904090 Stenkullen GoIK (HJ) - Lerkils IF (HJ) 3 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-03 12:00 060904019 Lindome GIF (HJ) - IK Zenith (HJ) 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-03 12:00 060904060 Backatorp IF (HJ) - Donsö IS (HJ) Inst. Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-03 12:00 060904131 Lunden Överås BK (HJ) - Mossens BK (HJ) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-03 12:00 060904135 IF Väster (HJ) - IFK Hindås (D7H)) Inst. Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-03 12:15 060904181 Mölnlycke IF (DJ) - Stenkullen GoIK (DJ) 2 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-03 13:45 060904065 IF Väster/Näsets SK (DJ) - Lindome GIF (DJ) 1 - 8 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-03 14:00 060904020 Lindome GIF (HJ) - Floda BoIF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-03 14:30 060904162 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - Bergsjön SK (HJ) 9 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-03 14:30 060904185 Partille IF FK (HJ) - Partille SC (D7H) 3 - 0 Lexby 2 Konstgräs
2019-03-03 15:15 060904126 IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Torslanda IK (DJ) 3 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-03 17:00 060904116 Kållered SK (DJ) - Bergums IF (DJ) 8 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-03-03 18:00 060904143 Ytterby IS (DJ) - BK Häcken (DJ) 7 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-04 20:00 060904127 IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - GFF/Azalea BK (DJ) 4 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-07 20:15 060904027 IK Zenith (DJ) - Kode IF (DJ) 4 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-08 18:45 060904177 Guldhedens IK (HJ) - Jonsereds IF (HJ) 3 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-08 19:00 060904104 Qviding FIF (HJ P19) - GFF/Azalea BK (HJ) 1 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-08 19:00 060904157 Hisingsbacka FC (HJ) - Dalen/Krokslätts FF (HJ) 1 - 8 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-09 10:30 060904106 Öckerö IF (HJ) - Qviding FIF (P17) 4 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-09 11:00 060904158 Hisingsbacka FC (HJ) - GFF/Azalea BK (HJ) Inst. Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-09 12:00 060904005 Jonsereds IF (HJ) - IF Väster (HJ) 2 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060904107 Backatorp IF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 4 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 060904083 Torslanda IK (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 4 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-09 14:30 060904153 Fässbergs IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 0 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060904169 Hisingsbacka FC (HJ) - GFF/Azalea BK (HJ) Inst. Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-09 15:15 060904096 Hovås Billdal IF (DJ) - Askims IK (DJ) 3 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-09 16:30 060904070 IFK Göteborg (F17) - Alingsås KIK (F17) Inst. Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-10 10:15 060904092 Stenkullen GoIK (HJ) - Alingsås IF FF (HJ) 6 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-10 12:00 060904021 Lindome GIF (HJ) - Näsets SK (HJ) 7 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060904071 Ale United (HJ) - Skepplanda BTK (HJ) Inst. Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060904171 Torslanda IK (HJ) - Västra Frölunda IF (HJ) 1 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060904174 Lerums IS (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 2 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-10 13:00 060904108 Älvängens IK (HJ) - Partille IF FK (HJ) 6 - 3 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060904022 Lindome GIF (HJ) 2 - Näsets SK (HJ) Inst. Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-10 16:15 060904196 Floda BoIF (DJ) - Alingsås KIK (F17) Flodala IP 3 KG
2019-03-10 16:45 060904123 Kärra KIF (DJ) - Bergums IF (DJ) Inst. Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 17:00 060904115 Kållered SK (DJ) - Örgryte IS FF (DJ) 4 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-03-13 19:15 060904165 Örgryte IS FF (P19) - Hestrafors IF (HJ) Inst. Hammarviken Arena
2019-03-13 20:15 060904190 BK Häcken (DJ) - Kungsbacka DFF (F17) Inst. Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-15 18:30 060904176 GFF/Azalea BK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-15 19:00 060904103 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - KF Velebit (HJ) Inst. Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-16 11:00 060904124 Ale United (DJ) - Mölnlycke IF (DJ) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 11:30 060904038 GFF/Azalea BK (DJ) - Askims IK (DJ) 3 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060904113 Lindome GIF (DJ) - Stenkullen GoIK (DJ) 2 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060904148 GAIS (P19) - Gerdskens BK (HJ) 5 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-16 12:25 060904031 Torslanda IK (DJ) - BK Häcken (DJ) 10 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:00 060904205 Vålerenga IF (F17) - Kungsbacka DFF (F17) 1 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 14:15 060904002 Qviding FIF (HJ P19) - Falkenbergs FF (HJ) 1 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 060904134 IF Väster (HJ) - Backatorp IF (HJ) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 20:45 060904197 IFK Göteborg (F17) - Vålerenga IF (DJ) 2 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 08:00 060904201 Vålerenga IF (P02) - Hovås Billdal IF (HJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 09:30 060904200 Vålerenga IF (HJ) - Sandareds IF (HJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 10:00 060904105 Lindome GIF (HJ) - IFK Fjärås (HJ) 0 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-17 11:00 060904199 Vålerenga IF (F16) - Hovås Billdal IF (DJ) 1 - 9 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 11:15 060904111 Stenkullen GoIK (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 10 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-17 11:15 060904187 IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ) 3 - 4 Förbovallen 1
2019-03-17 12:00 060904023 Lindome GIF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-17 12:00 060904132 Lunden Överås BK (HJ) - Älvängens IK (HJ) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-17 12:00 060904175 Örgryte IS FF (P17) - Alingsås IF FF (HJ) 3 - 3 Hammarviken Arena
2019-03-17 12:15 060904156 Qviding FIF (P17) - Landvetter IS (HJ) 1 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-17 12:15 060904179 Lerums IS (DJ) - Alingsås KIK (F17) 10 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-17 14:00 060904024 Lindome GIF (HJ) - IF Väster (HJ) 1 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-17 14:00 060904081 Öckerö IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-17 14:00 060904192 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Vålerenga IF (DJ) 3 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 14:00 060904198 IF Warta (HJ) - Bergsjön SK (HJ) 0 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-17 14:15 060904207 Kungälvs FF (DJ) - Kode IF (DJ) 2 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-17 15:00 060904061 IFK Göteborg (P17) - Baerum SK (HJ) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-17 15:15 060904052 Hovås Billdal IF (DJ) - Sävedalens IF (DJ) 5 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-17 16:00 060904034 Ytterby IS (DJ) - Öckerö IF (DJ) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-17 16:00 060904102 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - Åsa IF (HJ) 12 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-17 16:00 060904186 IF Väster/Näsets SK (DJ) - Landvetter IF 2003 (DJ) 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-17 17:00 060904012 Älvängens IK (DJ) - Floda BoIF (DJ) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-17 17:30 060904037 Floda BoIF (HJ) - Jonsereds IF (HJ) 3 - 1 Flodala IP 3 KG
2019-03-17 19:15 060904035 Partille IF FK (HJ) - Mossens BK (HJ) 2 - 6 Lexby 2 Konstgräs
2019-03-19 19:00 060904164 IFK Göteborg (F17) - Qviding FIF (DJ) 7 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-19 19:45 060904004 Jonsereds IF (HJ) - Gerdskens BK (HJ) 0 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-20 20:15 060904203 BK Häcken (DJ) - Utbynäs SK (DJ) 2 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-22 18:30 060904195 Kärra KIF (HJ) - IF Väster (HJ) 6 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-22 19:00 060904089 Stenkullen GoIK (HJ) - Gerdskens BK (HJ) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-23 10:30 060904079 Öckerö IF (HJ) - Kärra KIF (HJ) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-23 11:00 060904119 Ale United (HJ) - Halvorstorps IS (HJ) 1 - 3 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060904088 Utbynäs SK (P17) - Torslanda IK (HJ) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 14:00 060904077 Kråkeröy IL (HJ) - IF Warta (HJ) Kviberg 5 konstgräs
2019-03-23 14:00 060904180 Kråkeröy IL (P17) - Jonsereds IF (HJ) 1 - 4 Kviberg 2 konstgräs
2019-03-23 14:15 060904184 Jitex Mölndal BK (DJ) - Guldhedens IK (DS) 7 - 3 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-23 15:00 060904030 Älvsborg FF (DJ) - Torslanda IK (DJ) 0 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-23 16:00 060904100 BK Häcken (DJ) - IFK Göteborg (DJ) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-23 16:00 060904172 Kråkeröy IL (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 2 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2019-03-24 10:00 060904058 Lindome GIF (HJ) 2 - Sandarna BK (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060904025 Lindome GIF (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060904076 Kråkeröy IL (HJ) - Qviding FIF (HJ P19) 4 - 12 Bravida Arena
2019-03-24 12:00 060904182 Kode IF/Kareby IS (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 3 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-24 12:15 060904145 Solängens BK (HJ) - Qviding FIF (P17) Inst. Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-24 12:15 060904151 Qviding FIF (P17) - Lunden Överås BK (HJ) 5 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-24 12:30 060904161 Mossens BK (HJ) - Älvsborg FF (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-24 13:15 060904204 Stenkullen GoIK (HJ) - Backatorp IF (HJ) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-24 14:00 060904026 Lindome GIF (HJ) 2 - Sävedalens IF (HJ) 10 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-24 14:00 060904078 Kråkeröy IL (HJ) - GAIS (P17) 1 - 9 Bravida Arena
2019-03-24 14:15 060904210 Gunnilse IS (HJ) - Landvetter IS (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-24 14:30 060904155 Älvängens IK (HJ) - Skepplanda BTK (HJ) 2 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-24 14:30 060904191 IF Warta (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) 2 - 6 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-24 16:30 060904059 Lindome GIF (DJ) - Kärra KIF (DJ) 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-24 16:30 060904206 Lerums IS (HJ) - Alingsås IF FF (HJ) 1 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 17:00 060904013 Älvängens IK (DJ) - Ytterby IS (DJ) 10 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-24 17:30 060904036 Floda BoIF (HJ) - IF Väster (HJ) 0 - 0 Flodala IP 3 KG
2019-03-24 18:30 060904188 Utsiktens BK (P17) - Kinna IF (HJ) 2 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-24 19:00 060904167 Stenkullen GoIK (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ) 0 - 5 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-25 19:15 060904216 BK Häcken (DJ) - IFK Göteborg (DJ) 0 - 3 Gothia Park konstgräs
2019-03-26 18:15 060904213 Mölnlycke IF (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ) 4 - 1 Mölnlycke IP
2019-03-26 20:15 060904209 Qviding FIF (HJ P19) - Västra Frölunda IF (HJ) 17 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-27 18:45 060904159 IFK Göteborg (F17) - Landvetter IF 2003 (DJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-28 18:30 060904189 BK Häcken (DJ) - Örgryte IS FF (DJ) 1 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-29 18:45 060904173 Lerums IS (DJ) - Sävedalens IF (DJ) 5 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-29 19:15 060904006 Jonsereds IF (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) 4 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-29 19:30 060904217 Hisingsbacka FC (HJ) - Neutrala UF (HJ) 7 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-30 11:00 060904098 Ale United (HJ) - Wargöns IK (HJ) 5 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-30 11:30 060904049 GFF/Azalea BK (DJ) - Rävlanda AIS (DS) 4 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060904080 Öckerö IF (HJ) - Älvsborg FF (HJ) 4 - 4 Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060904114 IF Warta (HJ) - Gerdskens BK (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-30 12:15 060904138 Solängens BK (HJ) - Älvängens IK (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-30 12:30 060904054 Torslanda IK (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 0 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-30 13:00 060904202 Utbynäs SK (DJ) - Stenkullen GoIK (DJ) 1 - 6 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 13:15 060904170 Ale United (DJ) - Edet FK/Göta BK (DJ) 3 - 3 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060904219 Stenkullen GoIK (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 4 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-30 14:15 060904028 Qviding FIF (HJ P19) - Vänersborgs IF (HJ) 8 - 2 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-30 15:00 060904220 Sandarna BK (HJ) - Askims IK (HJ) 0 - 7 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-30 16:00 060904212 Lervik IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Heden 4 Konstgräs
2019-03-30 16:15 060904150 Qviding FIF (P17) - Stenkullen GoIK (HJ) Inst. Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060904056 Lindome GIF (HJ) - Gunnilse IS (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060904121 Backatorp IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 3 - 4 Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060904133 Lunden Överås BK (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 2 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 12:15 060904053 Lerums IS (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ) Inst. Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-31 12:25 060904029 Torslanda IK (DJ) - Kärra KIF (DJ) 5 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-31 14:00 060904057 Lindome GIF (HJ) 2 - Kärra KIF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-31 14:00 060904211 Lervik IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Bravida Arena
2019-03-31 14:00 060904214 GAIS (P17) - Fässbergs IF (HJ) 10 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-31 14:15 060904129 Qviding FIF (P17) - Tölö IF (HJ) 3 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-31 15:00 060904183 IF Warta (HJ) - IF Väster (HJ) 1 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-31 16:30 060904215 Västra Frölunda IF (HJ) - Angered MBIK (HJ) 4 - 6 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-31 18:00 060904168 Ytterby IS (DJ) - Askims IK (DJ) 12 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-04-02 20:00 060904218 Jonsereds IF (HJ) - Stenkullen GoIK (HJ) 0 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-04-06 14:00 060904178 GAIS (P19) - Jönköpings Södra IF (P19) 0 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-04-15 20:15 060904221 IF Väster (HJ) - Stenkullen GoIK (HJ) 5 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-04-18 19:30 060904208 Lindome GIF (HJ) - AIK Fotboll AB (P19) 6 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-20 20:15 060904222 Jitex Mölndal BK (DJ) - Alingsås FC United (F19) 3 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-27 20:15 060904223 Jitex Mölndal BK (DJ) - Qviding FIF (DJ) 1 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-07-09 19:45 060904230 Kärra KIF (HJ) - Kode IF/Kareby IS (HJ) 0 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-07-09 20:15 060904233 Torslanda IK (DJ) - IF Mölndal/Mossens BK (DJ) 4 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-07-10 18:30 060904229 BK Häcken (P19) - Västra Frölunda IF (HJ) Bravida Arena
2019-07-10 19:00 060904194 Älvängens IK (DJ) - Ljungskile SK/Ödsmåls IK (DJ) 4 - 2 Älvevi 1 Gräs
2019-07-11 18:45 060904160 Qviding FIF (HJ P19) - Alingsås IF FF (HJ) 5 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-07-11 19:00 060904193 Älvängens IK (DJ) - Orust FC (DJ) 2 - 0 Älvevi 1 Gräs
2019-07-11 19:00 060904227 Kode IF/Kareby IS (HJ) - Lifezone Soccer (P18) Kode IP 3 Konstgräs
2019-07-13 11:00 060904232 IK Zenith (DJ) - Minnesota Thunder Academy (DJ) 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-07-13 14:00 060904234 Hisingsbacka FC (HJ) - Mossens BK (HJ) 2 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-07-13 14:15 060904228 Guldhedens IK (HJ) - Juventus Academy Saudi Arabia (P19) Valhalla 1 Konstgräs
2019-07-13 16:30 060904226 Göteborgs DFF (DJ) - REV Soccer USA 7 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-07-13 16:30 060904231 IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Lindome GIF (DJ) 3 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-07-26 17:30 060904225 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - West Bromwich Albion (F19) Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-05 19:00 060904236 Älvängens IK (HJ) - Trollhättans BoIS J Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2019-08-05 19:00 060904237 Älvängens IK (HJ) - Trollhättans BoIS J 3 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-08-06 18:00 060904235 Kopparbergs/Göteborg FC (F19) - Ulricehamns IFK (Djunior) Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-10 10:30 060904239 Kållered SK (DJ) - Kungsbacka DFF (F17) 1 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-08-18 13:00 060904238 Älvängens IK (DJ) - Kungsbacka DFF (F17) 4 - 4 Älvevi 1 Gräs
2019-08-21 13:00 060904240 BK Häcken (P19) - Right To Dream (P19) Bravida Arena
2019-08-21 15:00 060904241 BK Häcken (P17) - Right To Dream (P17) Bravida Arena
2019-09-09 20:15 060904224 Jitex Mölndal BK (DJ) - Alingsås FC United (F19) Åbyvallen 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info