Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Matchändringar - Skånes Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 2)
2021-04-18 14:00 Kulladals FF - Laholms FK 2021-02-26 20:56
2021-04-25 14:00 Kulladals FF - Falkenbergs FF 2021-02-26 20:57
2021-05-09 14:00 Kulladals FF - FC Trelleborg 2021-02-26 20:57
2021-05-23 14:00 Kulladals FF - FK Karlskrona 2021-02-26 20:57
2021-05-30 14:00 Kulladals FF - Landskrona BoIS 2021-02-26 20:57
2021-06-20 14:00 Kulladals FF - Torns IF 2021-02-26 20:58
2021-08-15 14:00 Kulladals FF - Kristianstad FC 2021-02-26 20:58
2021-09-05 14:00 Kulladals FF - Laholms FK 2021-02-26 20:58
2021-09-11 11:30 Kulladals FF - Falkenbergs FF 2021-02-26 20:59
2021-09-25 11:30 Kulladals FF - FC Trelleborg 2021-02-26 20:59
2021-10-10 14:00 Kulladals FF - FK Karlskrona 2021-02-26 20:59
P17 Div.1 2021 - Region 1
2021-04-04 14:30 Ängelholms FF - Bjärreds IF 2021-02-24 10:34
2021-04-18 14:30 Ängelholms FF - Ystads IF FF 2021-02-24 10:35
2021-04-28 19:00 Ängelholms FF - Varbergs BoIS FC 2021-02-24 10:35
2021-05-07 19:00 Ängelholms FF - Laholms FK 2021-02-24 10:36
2021-05-23 14:30 Ängelholms FF - Kristianstad FC 2021-02-24 10:36
2021-06-06 14:30 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo 2021-02-24 10:37
2021-06-20 14:30 Ängelholms FF - Landskrona BoIS 2021-02-24 10:37
2021-08-04 19:00 Ängelholms FF - BK Astrio 2021-02-24 10:37
2021-08-13 19:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 2021-02-24 10:38
2021-08-21 14:30 Ängelholms FF - Falkenbergs FF 2021-02-24 10:38
2021-09-03 19:00 Ängelholms FF - Kullavägens BK 2021-02-24 10:38
2021-09-18 14:30 Ängelholms FF - Lunds BK 2021-02-24 10:39
P16 Nationell Grupp 1
2021-04-10 14:00 Mjällby AIF - Östers IF 2021-02-24 22:04
2021-04-11 11:00 Malmö FF - IF Lödde 2021-02-28 10:31
2021-04-25 10:00 Malmö FF - BK Olympic 2021-02-28 10:34
2021-04-25 14:00 Mjällby AIF - Ystads IF FF 2021-02-24 22:05
2021-05-01 12:00 Ystads IF FF - Malmö FF 2021-02-28 08:03
2021-05-16 14:00 Mjällby AIF - GIF Nike 2021-02-24 22:06
2021-05-29 13:00 Mjällby AIF - FC Rödeby 2021-02-24 22:06
2021-05-30 11:00 Malmö FF - Trelleborgs FF 2021-02-28 10:40
2021-06-19 13:00 Mjällby AIF - BK Olympic 2021-02-24 22:07
2021-06-20 15:00 Malmö FF - Östers IF 2021-02-28 10:45
2021-07-24 13:00 Mjällby AIF - Kvarnby IK 2021-02-24 22:09
2021-07-25 11:00 Malmö FF - Ystads IF FF 2021-02-28 10:48
2021-07-29 16:00 Mjällby AIF - Malmö FF 2021-02-24 22:10
2021-08-08 11:00 Malmö FF - Kvarnby IK 2021-02-28 10:54
2021-08-15 11:00 Malmö FF - GIF Nike 2021-02-28 10:56
2021-08-15 14:00 Mjällby AIF - Trelleborgs FF 2021-02-24 22:10
2021-08-29 13:00 Malmö FF - FC Rödeby 2021-02-28 11:07
2021-08-29 13:00 Mjällby AIF - IF Lödde 2021-02-24 22:11
F17 SM 2021 - Södra Götaland
2021-04-10 15:00 Trelleborgs FF - IFK Kalmar 2021-03-01 12:46
2021-04-17 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF 2021-02-25 11:24
2021-04-25 11:00 Hyllie IK - FC Rosengård 2021-02-24 15:38
2021-05-02 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Uppåkra IF 2021-02-25 11:19
2021-05-02 14:00 Trelleborgs FF - FC Staffanstorp 2021-03-01 12:46
2021-05-09 14:00 Hyllie IK - IFK Kalmar 2021-02-24 15:39
2021-05-14 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Hyllie IK 2021-02-25 11:25
2021-05-16 15:00 Trelleborgs FF - Södra Sandby IF 2021-03-01 12:46
2021-05-23 11:00 Hyllie IK - Trelleborgs FF 2021-02-24 15:39
2021-05-30 11:00 Trelleborgs FF - FC Rosengård 2021-03-01 12:46
2021-05-30 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstads DFF 2021-02-25 11:17
2021-06-06 11:00 Hyllie IK - Uppåkra IF 2021-02-24 15:39
2021-06-12 11:00 Hyllie IK - Södra Sandby IF 2021-02-24 15:40
2021-06-19 11:00 Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo 2021-03-01 12:47
2021-08-15 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - FC Staffanstorp 2021-02-25 11:13
2021-08-22 11:00 Hyllie IK - Kristianstads DFF 2021-02-24 15:40
2021-08-28 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Södra Sandby IF 2021-02-25 11:09
2021-08-29 15:00 Trelleborgs FF - Uppåkra IF 2021-03-01 12:47
2021-09-05 11:00 Hyllie IK - IF Limhamn Bunkeflo 2021-02-24 15:41
2021-09-11 11:00 Trelleborgs FF - Hyllie IK 2021-03-02 15:19
2021-09-12 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - FC Rosengård 2021-02-25 11:12
2021-09-19 11:00 Hyllie IK - FC Staffanstorp 2021-02-24 15:41
2021-09-26 13:00 Trelleborgs FF - Kristianstads DFF 2021-03-01 12:48
2021-09-26 13:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Kalmar 2021-02-25 11:11
HA Div.4 Sydvästra
2021-09-18 14:00 BK Flagg - BK Höllviken 2021-03-01 10:21
HA Div.5 Västra
2021-04-10 14:00 BK Landora - Teckomatorps SK 2021-02-26 12:51
2021-04-29 19:30 BK Landora - Svalövs BK 2021-02-26 12:51
2021-05-16 14:00 BK Landora - Helsingborgs AIS 2021-02-26 12:52
2021-05-26 19:00 BK Landora - Glumslövs FF 2021-02-26 12:52
2021-05-30 14:00 BK Landora - Snogeröds IF 2021-02-26 12:53
2021-06-13 14:00 BK Landora - Harrie FF 2021-02-26 12:53
2021-06-24 19:00 BK Landora - Höörs IS 2021-03-02 15:43
2021-08-07 14:00 BK Landora - Hörby FF 2021-02-26 12:53
2021-08-21 14:00 BK Landora - Dösjöbro IF 2021-02-26 12:54
2021-09-04 14:00 BK Landora - Stehags AIF 2021-02-26 12:54
2021-09-26 14:00 BK Landora - Ramlösa Södra IF 2021-02-26 12:54
HA Div.5 Östra
2021-04-11 13:00 Vanstads IF - Åhus Horna BK 2021-02-25 07:45
2021-04-17 13:00 Vanstads IF - Esperöds SK 2021-02-25 07:45
2021-04-28 18:45 Vanstads IF - Yngsjö IF 2021-02-25 07:45
2021-05-15 13:00 Vanstads IF - Sjöbo IF 2021-02-25 07:45
2021-05-29 13:00 Vanstads IF - Blentarps BK 2021-02-25 07:45
2021-06-12 13:00 Vanstads IF - Brösarps IF 2021-02-25 07:46
2021-06-30 19:00 Vanstads IF - Åhus IF 2021-02-25 07:46
2021-08-20 18:30 Vanstads IF - IFK Ystad FK 2021-02-25 07:46
2021-09-05 13:00 Vanstads IF - Borrby IF 2021-02-25 07:46
2021-09-11 13:00 Vanstads IF - Spjutstorps IF 2021-02-25 07:47
2021-09-25 13:00 Vanstads IF - Liga 06 IF 2021-02-25 07:47
HA Div.5 Sydvästra
2021-04-17 13:00 Turkisk Center FF - AIF Barrikaden 2021-02-28 10:18
2021-05-09 13:00 Turkisk Center FF - NK Croatia 2021-02-28 10:20
2021-05-23 13:00 Turkisk Center FF - Lunds FF 2021-02-28 10:21
2021-06-06 13:00 Turkisk Center FF - Furulunds IK 2021-02-28 10:19
2021-06-20 13:00 Turkisk Center FF - Bosnien Hercegovinas SK 2021-02-28 10:21
2021-08-08 13:00 Turkisk Center FF - Lunds SK 2021-02-28 10:19
2021-08-14 13:00 Turkisk Center FF - Teknologkårens IF LTH 2021-02-28 10:22
2021-08-28 13:00 Turkisk Center FF - Heleneholms SK 2021-02-28 10:23
2021-09-11 13:00 Turkisk Center FF - Saba Palestina KIF 2021-02-28 10:24
2021-09-19 13:00 Turkisk Center FF - Kvarnby IK 2021-02-28 10:24
2021-10-03 13:00 Turkisk Center FF - Lunds BOIS 2021-02-28 10:25
HA Div.5 Södra
2021-05-16 14:00 Bunkeflo FF - Skegrie BK 2021-02-25 13:00
2021-08-26 19:00 Skegrie BK - Bunkeflo FF 2021-02-25 13:00
HA Div.6 Nordvästra A
2021-04-10 14:00 Hovs GoIF - IF Salamis 2021-02-26 15:25
2021-04-29 19:00 Hovs GoIF - Össjö IS 2021-02-26 15:26
2021-05-16 14:00 Hovs GoIF - Höganäs BK FF 2021-02-26 15:26
2021-05-30 14:00 Hovs GoIF - Grevie GIK 2021-02-26 15:26
2021-08-15 14:00 Hovs GoIF - Jonstorps IF FK 2021-02-26 15:26
2021-08-21 14:00 Hovs GoIF - Väsby FK 2021-02-26 15:26
2021-09-04 14:00 Hovs GoIF - Vegeholms IF 2021-02-26 15:26
2021-09-18 14:00 Hovs GoIF - Skäldervikens IF 2021-02-26 15:26
HA Div.6 Nordöstra A
2021-04-10 13:00 Rinkaby GoIF - Önnestad BoIF 2021-02-24 17:16
2021-04-10 13:00 Skepparslövs IF - Viby IF 2021-03-01 14:34
2021-04-16 18:30 Rinkaby GoIF - Vilan BoIS 2021-02-24 17:17
2021-04-24 13:00 Skepparslövs IF - Vilan BoIS 2021-03-01 15:53
2021-05-02 13:00 Skepparslövs IF - Gualövs GOIF 2021-03-01 15:53
2021-05-08 13:00 Rinkaby GoIF - Kiaby IF 2021-02-24 17:18
2021-05-09 13:00 Skepparslövs IF - Näsby IF 2021-03-01 15:54
2021-05-22 13:00 Skepparslövs IF - Rinkaby GoIF 2021-03-01 15:54
2021-05-30 13:00 Rinkaby GoIF - Balsby SK 2021-02-24 17:18
2021-06-09 18:45 Rinkaby GoIF - Viby IF 2021-02-24 17:19
2021-06-13 13:00 Skepparslövs IF - Fjälkinge IF 2021-03-01 15:54
2021-06-27 14:00 Skepparslövs IF - Önnestad BoIF 2021-03-01 15:55
2021-08-07 13:00 Rinkaby GoIF - Gualövs GOIF 2021-02-24 17:19
2021-08-13 19:00 Näsby IF - Kiaby IF 2021-03-01 17:18
2021-08-21 13:00 Rinkaby GoIF - Näsby IF 2021-02-24 17:19
2021-08-21 13:00 Kiaby IF - Vanneberga FF 2021-02-26 12:06
2021-08-27 19:00 Näsby IF - Skepparslövs IF 2021-03-01 17:19
2021-09-02 18:00 Rinkaby GoIF - Vanneberga FF 2021-02-24 17:20
2021-09-04 13:00 Skepparslövs IF - Kiaby IF 2021-03-01 15:55
2021-09-10 19:00 Näsby IF - Fjälkinge IF 2021-03-01 17:23
2021-09-12 13:00 Rinkaby GoIF - Skepparslövs IF 2021-02-24 17:20
2021-09-17 19:00 Näsby IF - Viby IF 2021-03-01 17:20
2021-09-18 14:00 Skepparslövs IF - Vanneberga FF 2021-03-01 15:56
2021-09-26 13:00 Skepparslövs IF - Balsby SK 2021-03-01 15:56
2021-09-26 15:00 Rinkaby GoIF - Fjälkinge IF 2021-02-24 17:20
2021-09-30 19:00 Näsby IF - Vilan BoIS 2021-03-01 17:21
HA Div.6 Mellersta
2021-04-17 13:00 Örtofta IS - Hardeberga BK 2021-03-02 10:45
2021-04-25 16:30 FC Helsingkrona - Hallands Nations FF 2021-03-02 11:36
2021-05-01 13:00 Örtofta IS - Askeröds IF 2021-03-02 10:45
2021-05-15 13:00 Örtofta IS - FC Helsingkrona 2021-03-02 10:46
2021-05-30 13:00 Örtofta IS - Trollenäs IF 2021-03-02 10:47
2021-06-20 13:00 Örtofta IS - Hallands Nations FF 2021-03-02 10:47
2021-08-22 13:00 Örtofta IS - Lödde FF 2021-03-02 10:47
2021-08-25 18:30 Örtofta IS - GOF IF 2021-03-02 10:48
2021-09-11 13:00 Örtofta IS - Löberöds IF 2021-03-02 10:48
2021-09-25 13:00 Örtofta IS - Södra Rörums Bygdeförening 2021-03-02 10:48
2021-10-03 13:00 Örtofta IS - Harlösa IF 2021-03-02 10:49
HA Div.6 Sydvästra A
2021-04-16 19:00 Oxie SK - FF Vuk 2021-02-24 11:05
2021-04-17 13:00 FC Möllan - KSF Srbija Malmö 2021-02-24 14:29
2021-04-30 19:00 Oxie SK - FC Sandzak 2021-02-24 11:21
2021-05-14 19:00 Oxie SK - Orient FC 2021-02-24 11:05
2021-05-15 13:00 FC Möllan - FF Vuk 2021-02-24 14:34
2021-05-28 19:00 Oxie SK - FC Möllan 2021-02-24 11:05
2021-06-04 19:00 Oxie SK - AC Kvarnby 2021-02-24 11:08
2021-06-04 19:00 FC Möllan - FC Sandzak 2021-02-24 10:55
2021-06-18 19:00 FC Möllan - Orient FC 2021-02-24 09:54
2021-06-18 19:00 Oxie SK - Liria IF 2021-02-24 11:08
2021-06-23 19:00 Liria IF - FC Sandzak 2021-02-26 21:21
2021-08-06 19:00 Oxie SK - Malmö IK 2021-02-24 11:08
2021-08-14 13:00 FC Möllan - AC Kvarnby 2021-02-24 14:36
2021-08-27 19:00 Oxie SK - Hyllie IK 2021-02-24 11:09
2021-08-28 13:00 FC Möllan - Liria IF 2021-02-24 14:37
2021-09-10 19:00 Oxie SK - KSF Srbija Malmö 2021-02-24 11:20
2021-09-11 13:00 FC Möllan - Malmö IK 2021-02-24 14:38
2021-09-17 19:00 FC Möllan - Oxie SK 2021-02-24 10:05
2021-10-01 19:00 Oxie SK - Lindeborgs FF 1948 2021-02-24 11:20
2021-10-03 12:30 FC Möllan - Hyllie IK 2021-02-24 14:33
HA Div.6 Sydvästra B
2021-05-13 14:00 MF Pelister - Uppåkra IF 2021-02-27 09:53
HA Div.6 Södra
2021-05-01 13:00 Köpingebro IF - Svenstorps IF 2021-03-01 12:17
HA Div.6 Sydöstra
2021-04-16 18:30 Baskemölla IF - Gröstorps IF 2021-03-02 18:48
2021-04-24 13:00 Baskemölla IF - Rörums SK 2021-03-02 18:37
2021-05-08 13:00 Baskemölla IF - Smedstorps IF 2021-03-02 18:38
2021-05-22 13:00 Baskemölla IF - Kiviks AIF 2021-03-02 18:38
2021-05-30 13:00 Baskemölla IF - Hammenhögs IF 2021-03-02 18:40
2021-06-13 13:00 Baskemölla IF - Lövestads IF 2021-03-02 18:42
2021-08-27 19:00 Baskemölla IF - Branteviks IF FF 2021-03-02 18:44
2021-09-12 13:00 Baskemölla IF - Onslunda IF 2021-03-02 18:44
2021-09-26 13:00 Baskemölla IF - Wollsjö AIF 2021-03-02 18:45
DM Herrar grp.6
2021-04-02 13:00 IFK Klagshamn (4) - FC Näset (6) 2021-03-02 12:09
DM Herrar grp.8
2021-04-04 12:00 Häljarps IF (6) - Örnar FK Landskrona (6) 2021-03-01 10:24
2021-04-14 18:15 Häljarps IF (6) - Furulunds IK (5) 2021-03-01 10:27
DM Herrar grp.10
2021-04-02 10:00 Trollenäs IF (6) - Norra Rörums GIF (6) 2021-03-02 18:41
2021-04-05 10:00 Trollenäs IF (6) - Stehags AIF (5) 2021-03-02 18:42
2021-04-05 14:00 Norra Rörums GIF (6) - Marieholms IS (4) 2021-03-02 18:57
2021-04-14 19:00 Marieholms IS (4) - Trollenäs IF (6) 2021-02-25 10:48
DM Herrar grp.11
2021-04-14 19:00 Kulladals FF (4) - Lunds SK (5) 2021-02-24 14:56
DM Herrar grp.12
2021-04-14 19:00 Södra Sandby IF (4) - Asmundtorps IF (6) 2021-02-26 13:03
DM Herrar grp.14
2021-04-02 14:00 Kvarnby IK (5) - Helsingborgs Östra IF (6) 2021-02-25 12:54
2021-04-14 18:30 Kvarnby IK (5) - Röstånga IS (6) 2021-02-25 12:55
DM Herrar grp.17
2021-04-05 11:30 AC Kvarnby (6) - Harlösa IF (6) 2021-02-25 11:24
DM Herrar grp.21
2021-04-06 18:30 Svalövs BK (5) - Strövelstorps GIF (6) 2021-02-26 10:42
DM Herrar grp.25
2021-04-04 14:00 Höörs IS (5) - Hörby FF (5) 2021-02-26 12:47
2021-04-07 19:00 Höörs IS (5) - Mala IF (6) 2021-02-26 12:48
DA Div.4 Nordvästra
2021-05-15 11:00 Hjärnarps GIF - Munka Ljungby IF 2021-02-25 09:16
DA Div.4 Västra
2021-04-10 19:00 Helsingborgs FF - Hittarps IK FF 2021-02-28 23:31
2021-04-23 19:00 Helsingborgs FF - Landskrona BoIS 2021-03-01 23:08
2021-05-07 19:00 Helsingborgs FF - Askeröds IF 2021-03-01 23:06
2021-05-23 19:00 Helsingborgs FF - Marieholms IS 2021-03-01 23:06
2021-08-13 19:00 Helsingborgs FF - IF Lödde 2021-03-01 23:06
2021-08-27 19:00 Helsingborgs FF - Helsingborgs IF 2021-03-01 23:07
2021-09-10 19:00 Helsingborgs FF - Stattena IF 2021-03-01 23:07
DA Div.4 Sydvästra
2021-05-02 14:00 Malmö City FC - Torna Hällestads IF 2021-03-01 14:50
DR Div.2 Skåne, vår
2021-04-19 18:30 Sibbhults IF - IFK Osby blå 2021-02-27 10:08
2021-05-03 19:00 Sibbhults IF - Åhus IF grön 2021-02-27 10:10
2021-05-24 19:00 Sibbhults IF - Ifö Bromölla IF 2021-02-27 10:11
DR Div.3 Östra, vår
2021-04-25 16:00 Hörby FF - Hammenhögs IF 2021-03-02 10:29
2021-05-05 18:45 IK Pandora FF - Spjutstorps IF 2021-03-02 15:34
2021-05-17 19:00 IK Pandora FF - Gärsnäs AIS (9m9) 2021-03-02 15:37
2021-05-23 17:00 Hammenhögs IF - Åhus IF vit 2021-03-01 18:20
2021-05-26 19:00 IK Pandora FF - Hammenhögs IF 2021-03-02 15:37
2021-06-08 18:30 Hammenhögs IF - Gärsnäs AIS (9m9) 2021-03-01 18:21
2021-06-21 19:00 Hörby FF - Vinslövs IF 2021-03-02 10:38
DM Damer grp.1
2021-04-01 19:00 Broby IF (2) - Sibbhults IF (3) 2021-03-01 10:09
DM Damer grp.2
2021-04-04 13:00 Hanaskogs IS (3) - IFK Osby (2) 2021-03-02 09:55
DM Damer grp.5
2021-03-28 16:00 Fortuna FF (3) - Kullabygdens DFF (3) 2021-02-26 10:40
2021-04-14 19:00 Fortuna FF (3) - Eskilsminne DFF Akademi (2) 2021-02-26 10:41
DM Damer grp.6
2021-04-04 13:00 Vejby IF (4) - Stehags AIF (3) 2021-02-26 09:31
2021-04-14 19:00 Vejby IF (4) - Furulunds IK (2) 2021-02-26 09:32
DM Damer grp.7
2021-04-05 11:00 Kvarnby IK (3) - BK Höllviken (3) 2021-02-25 11:08
DM Damer grp.8
2021-04-03 13:00 IFK Trelleborg FK (3) - Lunds SK (2) 2021-03-01 09:04
2021-04-10 13:00 IFK Trelleborg FK (3) - Sjöbo IF (2) 2021-03-01 09:05
DM Damer grp.11
2021-04-14 19:00 IF Limhamn Bunkeflo (4) - Lunds BK (3) 2021-03-02 13:51
Herrar Motion Västra
2021-05-02 16:00 Marieholms IS - Helsingborg Östra IF 2021-03-01 19:39
2021-05-23 16:00 Marieholms IS - Dösjöbro IF 2021-03-01 19:40
2021-05-30 16:00 Marieholms IS - Fortuna FF 2021-03-01 19:41
2021-06-13 16:00 Marieholms IS - IF Lödde 2021-03-01 19:42
2021-08-22 16:00 Marieholms IS - Höörs IS 2021-03-01 19:42
2021-09-12 16:00 Marieholms IS - Helsingborg Östra IF 2021-03-01 19:42
2021-10-03 16:00 Marieholms IS - Dösjöbro IF 2021-03-01 19:43
Herrar Motion Sydvästra
2021-04-24 10:00 FC Möllan - Malmö United KF 2021-03-02 17:13
2021-05-02 14:00 Liria IF - Oxie SK 2021-03-02 12:05
2021-05-08 10:00 FC Möllan - Oxie SK 2021-03-02 17:14
2021-05-08 14:00 Liria IF - Malmö United KF 2021-03-02 12:06
2021-05-15 10:00 FC Möllan - Hyllie IK 2021-03-02 17:15
2021-05-22 14:00 Liria IF - FC Möllan 2021-03-02 12:06
2021-05-29 14:00 Liria IF - Hyllie IK 2021-03-02 13:53
2021-06-05 10:00 FC Möllan - Bosnien Hercegovinas SK 2021-03-02 17:16
2021-08-22 14:00 Liria IF - Bosnien Hercegovinas SK 2021-03-02 13:53
2021-08-28 10:00 FC Möllan - Liria IF 2021-03-02 17:17
2021-09-04 10:00 FC Möllan - Malmö United KF 2021-03-02 17:17
2021-09-18 10:00 FC Möllan - Oxie SK 2021-03-02 17:18
2021-09-19 14:00 Liria IF - Malmö United KF 2021-03-02 13:54
2021-09-25 10:00 FC Möllan - Hyllie IK 2021-03-02 17:19
2021-10-02 14:00 Liria IF - FC Möllan 2021-03-02 13:55
Futsal Herrar Div.2
2021-01-20 15:00 (Inställd) Listorps IF - Wollsjö AIF 2021-03-01 09:36
2021-01-30 17:15 (Inställd) Listorps IF - KSF Kosova IF 2021-03-01 09:36
DM Herrjunior grp.3
2021-04-02 17:00 Fortuna FF - Hittarps IK 2021-02-26 10:42
2021-04-07 19:30 Hittarps IK - Eskilsminne IF 2021-02-25 09:12
DM Herrjunior grp.4
Skanör Falsterbo IF - Vellinge FF 2021-02-27 16:49
2021-03-28 14:30 Vellinge FF - Ystads IF FF 2021-02-28 12:03
2021-04-04 14:30 Vellinge FF - FC Trelleborg 2021-02-28 12:04
DM Herrjunior grp.5
2021-03-27 14:00 Oxie SK - Lindeborgs FF 1948 2021-03-01 18:31
2021-04-03 14:00 Oxie SK - BK Höllviken 2021-03-01 18:30
DM Herrjunior grp.6
2021-03-27 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Malmö FK 2021-03-02 13:47
2021-04-04 14:00 IFK Malmö FK - BK Olympic 2021-02-24 11:51
2021-04-04 14:00 BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo 2021-02-26 13:44
DM Herrjunior grp.7
2021-04-03 13:00 Södra Sandby IF - Torns IF 2021-02-26 13:04
DM Herrjunior grp.8
2021-03-27 11:30 Lilla Torg FF - Kulladals FF 2021-02-25 11:14
2021-04-03 11:00 Lilla Torg FF - Staffanstorp United FC 2021-02-25 11:16
2021-04-05 14:00 Kulladals FF - Lunds FF 2021-02-24 22:08
DM Herrjunior grp.11
2021-03-07 14:00 Lunds BK - Linero IF 2021-02-26 14:10
2021-03-14 14:00 Lunds BK - Hyllie IK 2021-02-26 14:11
2021-04-02 12:00 Linero IF - Kvarnby IK 2021-03-01 11:34
2021-04-05 14:00 Kvarnby IK - Lunds BK 2021-02-25 10:54
DM Herrjunior grp.12
2021-03-28 13:00 IFK Hässleholm - Asmundtorps IF 2021-02-26 01:37
DM Herrjunior grp.13
2021-03-28 Kristianstad FC - Nosaby IF 2021-02-24 16:24
2021-04-07 Kristianstad FC - Vinslövs IF 2021-02-24 16:25
DM Herrjunior grp.14
2021-03-27 14:00 Furulunds IK - FC Rosengård 2021-03-02 13:40
2021-04-02 14:30 Furulunds IK - BK Flagg 2021-03-02 13:41
P14 Skåneserie Sydvästra, vår
2021-04-10 10:00 Malmö FF - FC Rosengård 1917 2021-03-02 12:07
2021-05-02 13:30 Malmö FF - Kvarnby IK 2021-03-02 12:08
2021-05-23 09:30 Malmö FF - Hyllie IK 2021-03-02 12:09
2021-06-06 09:30 Malmö FF - Lunds BK 2021-03-02 12:09
P14 Skåneserie Södra, vår
2021-04-11 12:00 Ystads IF FF - FC Trelleborg 2021-02-28 07:43
2021-05-02 12:00 Ystads IF FF - Trelleborgs FF 2021-02-28 07:50
2021-05-23 12:00 Ystads IF FF - Vellinge IF 2021-02-28 07:51
2021-06-06 12:00 Ystads IF FF - Österlen FF 2021-02-28 07:51
P15 Skåneserie A, vår
2021-04-10 11:00 Åstorps FF - Trelleborgs FF 2021-02-28 10:31
2021-04-11 13:30 Malmö FF - Kvarnby IK 2021-03-02 10:57
2021-04-24 11:00 Åstorps FF - Malmö FF 2021-02-28 10:31
2021-05-01 11:00 Åstorps FF - BK Olympic 2021-02-28 10:32
2021-05-02 10:30 Malmö FF - Lunds BK 2021-03-02 10:58
2021-05-22 11:00 Åstorps FF - IF Limhamn Bunkeflo 2021-02-28 10:35
2021-05-23 14:15 Malmö FF - Ramlösa Södra IF 2021-03-02 10:58
2021-06-05 11:00 Åstorps FF - Lunds BK 2021-02-28 10:36
2021-06-06 11:30 Malmö FF - Trelleborgs FF 2021-03-02 10:59
P15 Skåneserie B, vår
2021-04-11 14:00 Ystads IF FF vit - Ifö Bromölla IF 2021-02-28 07:39
2021-04-25 14:00 Ystads IF FF vit - Kulladals FF 2021-02-28 07:40
2021-05-08 12:00 Ystads IF FF vit - Linero IF 2021-02-28 07:40
2021-05-29 12:00 Ystads IF FF vit - Wä IF 2021-02-28 07:41
2021-06-13 14:00 Ystads IF FF vit - Helsingborgs IF 2021-02-28 07:41
P15 Skåneserie C, vår
2021-04-17 12:00 IFK Simrishamn - Eskilsminne IF 2021-02-28 14:40
2021-04-18 14:00 IFK Malmö FK - Eslövs BK 2021-02-27 08:30
2021-05-01 12:00 IFK Simrishamn - BK Höllviken 2021-02-28 14:42
2021-05-02 11:00 IFK Malmö FK - Vellinge IF 2021-02-27 08:36
2021-05-23 12:00 IFK Simrishamn - Hittarps IK 2021-02-28 14:43
2021-05-23 14:00 IFK Malmö FK - IF Lödde 2021-02-27 08:36
2021-06-06 14:00 IFK Malmö FK - Limhamn FC 2021-02-27 08:34
2021-06-12 12:00 IFK Simrishamn - IFK Malmö FK 2021-02-28 14:45
P17 Skåneserie , vår
2021-04-11 11:00 IFK Malmö FK - FC Rosengård 2021-02-27 08:39
2021-05-01 11:00 IFK Malmö FK - BK Höllviken 2021-02-27 08:40
2021-05-22 11:00 IFK Malmö FK - IFK Hässleholm 2021-02-27 08:42
2021-06-06 11:00 IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo 2021-02-27 08:41
F14 Skåne, vår
2021-04-10 12:00 Ystads IF FF blå - FC Champions 2021-02-28 07:57
2021-05-01 12:00 Ystads IF FF blå - Hittarps IK 2021-02-28 07:58
2021-05-29 12:00 Ystads IF FF blå - Eskilsminne IF 2021-02-28 07:58
2021-06-05 12:00 Ystads IF FF blå - Malmö FF 2021-02-28 07:58
2021-06-19 12:00 Ystads IF FF blå - Åhus IF 2021-02-28 07:59
F15 Nordvästra, vår
2021-04-18 15:00 Åstorps FF (9m9) - IK Wormo 2021-02-28 10:33
2021-05-02 15:00 Åstorps FF (9m9) - Fortuna FF Röd 2021-02-28 10:33
2021-05-23 15:00 Åstorps FF (9m9) - Strövelstorps GIF (9m9) 2021-02-28 10:33
2021-06-06 15:00 Åstorps FF (9m9) - Stattena IF (9m9) 2021-02-28 10:34
DM P16 grp.1
2021-03-28 14:00 IFK Malmö FK - Kvarnby IK 2021-02-24 11:38
2021-04-20 19:00 Kvarnby IK - FC Rosengård 1917 2021-02-25 12:53
DM P16 grp.2
2021-04-04 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - BK Flagg 2021-03-02 13:45
DM P16 grp.4
2021-03-27 15:30 Lilla Torg FF - Lunds SK 2021-02-25 11:17
2021-03-28 11:30 Kulladals FF - Lilla Torg FF 2021-02-28 15:11
2021-04-03 11:30 Kulladals FF - Uppåkra IF 2021-02-24 14:58
DM P16 grp.5
2021-03-28 12:00 Askeröds IF - Torns IF 2021-03-02 10:03
2021-04-02 14:00 Askeröds IF - Lunds BK 2021-03-02 10:04
DM P16 grp.6
2021-04-21 19:00 Furulunds IK - Bjärreds IF 2021-03-02 13:24
DM P16 grp.7
2021-03-27 16:00 IFK Hässleholm - Hittarps IK 2021-02-26 01:38
2021-04-13 19:30 Hittarps IK - IFK Knislinge 2021-02-25 09:13
2021-04-21 19:00 IFK Hässleholm - Eskilsminne IF 2021-02-26 01:38
DM P16 grp.8
2021-03-07 10:00 Ifö Bromölla IF - Wä IF 2021-02-25 10:42
2021-03-14 10:00 Ifö Bromölla IF - Kristianstad FC 2021-02-25 10:47
2021-03-28 Kristianstad FC - Åhus Horna BK 2021-02-24 16:20
2021-04-21 Kristianstad FC - Wä IF 2021-02-24 16:26
DM P16 grp.9
2021-04-03 13:00 Vejby IF - Höganäs BK 2021-02-26 09:43
DM P14 grp.1
Skanör Falsterbo IF - BK Olympic 2021-02-26 16:10
2021-03-28 11:00 BK Olympic - Oxie SK 2021-02-26 13:45
2021-04-04 11:00 BK Olympic - Husie IF 2021-02-26 13:46
2021-04-04 14:00 Oxie SK - Skanör Falsterbo IF 2021-03-01 18:31
DM P14 grp.2
2021-03-07 13:00 FF Atletiko Malmö - BK Höllviken 2021-02-25 15:05
2021-03-20 13:30 FF Atletiko Malmö - IFK Klagshamn 2021-02-25 15:05
2021-03-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Klagshamn 2021-03-02 13:38
2021-04-02 14:30 IF Limhamn Bunkeflo - FF Atletiko Malmö 2021-03-02 13:42
DM P14 grp.3
2021-04-03 14:00 Kvarnby IK - Malmö FF 2021-02-25 12:44
DM P14 grp.4
2021-04-03 12:00 FC Trelleborg - Österlen FF 2021-03-02 13:07
2021-04-11 13:30 Öja FF - FC Trelleborg 2021-02-28 12:29
2021-04-18 14:00 Öja FF - Svedala IF 2021-02-28 12:30
DM P14 grp.5
2021-03-28 15:30 Janstorps AIF - Trelleborgs FF 2021-03-02 12:07
2021-04-11 15:00 Janstorps AIF - Vellinge IF 2021-03-02 12:09
DM P14 grp.6
2021-03-28 15:00 Lilla Torg FF - Linero IF 2021-02-25 11:17
2021-04-04 15:00 Lilla Torg FF - Sjöbo IF 2021-02-25 11:18
2021-04-04 15:30 Linero IF - Lunds BK 2021-03-01 11:37
DM P14 grp.8
2021-04-05 11:30 Kulladals FF - Staffanstorp United FC 2021-02-24 22:06
DM P14 grp.10
2021-04-03 12:00 Fortuna FF - Eskilsminne IF 2021-02-26 10:44
DM P14 grp.11
2021-04-03 12:30 Helsingborg City FC - Råå IF 2021-02-26 14:42
2021-04-05 12:00 Hittarps IK - Ramlösa Södra IF 2021-03-01 09:58
DM P14 grp.13
2021-03-28 11:00 IFK Hässleholm - Åhus Horna BK 2021-02-26 01:39
DM P14 grp.14
2021-03-27 13:00 Vejby IF - Ängelholms FF 2021-02-26 09:36
2021-04-03 10:00 Jonstorps IF FK - Ängelholms FF 2021-03-01 09:57
2021-04-04 11:00 Vejby IF - Jonstorps IF FK 2021-02-26 09:37
DM P14 grp.15
2021-04-04 Kristianstad FC - IFK Knislinge 2021-02-24 16:20
2021-04-07 18:30 IFK Knislinge - Nosaby IF 2021-02-26 11:24
DM P14 grp.16
2021-04-04 11:00 Hässleholms IF - Ifö Bromölla IF 2021-03-01 15:11
DM F16 grp.1
2021-04-04 11:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF 2021-02-25 09:11
DM F16 grp.2
2021-03-28 13:00 Södra Sandby IF - Furulunds IK 2021-02-27 16:18
2021-04-02 11:00 Södra Sandby IF - Lunds FF 2021-02-27 16:18
2021-04-02 12:00 Furulunds IK - Borgeby FK 2021-03-02 13:35
DM F16 grp.5
2021-03-27 11:00 Kvarnby IK - Husie IF 2021-02-25 12:36
2021-04-03 11:00 Kvarnby IK - FC Staffanstorp 2021-02-25 12:38
DM F16 grp.6
2021-03-27 12:00 Höörs IS - FC Hessleholm 2021-02-26 12:51
2021-04-21 19:00 Höörs IS - IFK Osby 2021-02-26 12:52
DM F14 grp.1
2021-03-28 12:30 Hittarps IK - Höganäs BK 2021-02-25 09:09
2021-04-04 12:30 Hittarps IK - Västra Karups FK/Västra Karups IF 2021-02-25 09:10
2021-04-14 19:00 Ängelholms FF - Hittarps IK 2021-03-01 11:21
DM F14 grp.2
2021-04-02 10:00 Fortuna FF - Furulunds IK 2021-02-26 10:45
DM F14 grp.3
2021-03-20 15:00 Lunds BK - IF Lödde 2021-02-26 14:09
DM F14 grp.4
2021-03-27 11:30 Kulladals FF - Trelleborgs FF 2021-02-28 15:12
2021-04-07 19:00 Kulladals FF - FC Rosengård 2021-02-24 15:08
DM F14 grp.5
2021-03-27 10:30 FC Champions - FC Staffanstorp 2021-02-25 18:21
2021-04-10 13:00 FC Champions - Malmö FF 2021-02-25 18:20
DM F14 grp.6
2021-03-28 10:45 Lilla Torg FF - Vellinge IF 2021-02-25 11:43
2021-03-28 11:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kvarnby IK 2021-03-02 13:21
2021-04-02 10:00 IF Limhamn Bunkeflo - Lilla Torg FF 2021-03-02 13:25
2021-04-02 11:00 Kvarnby IK - Vellinge IF 2021-02-25 12:43
2021-04-07 18:45 Lilla Torg FF - Kvarnby IK 2021-02-25 11:35

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info