Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Reservklass 4 A

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-19 19:30 060193005 Kållered SK C - Partille IF C 0 - 0 Kållered Sportcenter 1
2010-04-19 20:00 060193006 FK Kozara - Rannebergens IF C 5 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-04-21 21:00 060193003 Palestinska IF - Älvängens IK 1 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-04-23 19:15 060193002 Sävedalens IF C - Olskrokens IF 3 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-25 17:15 060193001 Johanneberg/Landala IF - Lekstorps IF 2 - 8 Heden 3 Konstgräs
2010-04-27 21:00 060193009 Palestinska IF - Lekstorps IF 3 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-04-28 19:00 060193014 Hålta IK - Säve SK 1 - 1 Hålta IP 1 Gräs
Maj
2010-05-01 14:00 060193008 Johanneberg/Landala IF - Partille IF C 0 - 3 Heden 3 Konstgräs
2010-05-02 17:00 060193011 Hisingsbacka FC - Olskrokens IF 5 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2010-05-02 17:00 060193012 Älvängens IK - Kållered SK C 4 - 3 Älvevi 1 Gräs
2010-05-06 21:00 060193018 Olskrokens IF - Palestinska IF 3 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-05-07 19:00 060193017 Partille IF C - Säve SK 4 - 0 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-05-07 19:15 060193015 Sävedalens IF C - Johanneberg/Landala IF 3 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-05-09 15:00 060193016 Lekstorps IF - FK Kozara WO (3 - 0) Flodala IP 3 KG
2010-05-09 17:00 060193019 Älvängens IK - Hålta IK 2 - 3 Älvevi 1 Gräs
2010-05-13 14:00 060193024 Säve SK - Olskrokens IF 10 - 3 Säve 1 Gräs
2010-05-15 14:00 060193025 Palestinska IF - Kållered SK C 2 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-05-15 14:00 060193026 Älvängens IK - FK Kozara 5 - 4 Älvevi 1 Gräs
2010-05-16 15:00 060193028 Hålta IK - Rannebergens IF C 3 - 4 Hålta IP 1 Gräs
2010-05-16 17:15 060193027 Hisingsbacka FC - Partille IF C 1 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2010-05-18 19:00 060193029 Säve SK - Lekstorps IF 0 - 9 Säve 1 Gräs
2010-05-22 12:00 060193033 Rannebergens IF C - Hisingsbacka FC 6 - 1 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-05-22 15:00 060193030 Olskrokens IF - Johanneberg/Landala IF 2 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-05-23 16:00 060193032 Partille IF C - Palestinska IF 8 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-05-23 17:00 060193031 Älvängens IK - Sävedalens IF C 3 - 2 Älvevi 1 Gräs
2010-05-25 19:00 060193036 Säve SK - Sävedalens IF C 7 - 3 Säve 1 Gräs
2010-05-27 21:00 060193040 Palestinska IF - Hålta IK 6 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-05-30 17:15 060193037 Olskrokens IF - Lekstorps IF 0 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
Juni
2010-06-02 19:00 060193047 Hålta IK - Kållered SK C 3 - 3 Hålta IP 1 Gräs
2010-06-03 19:00 060193045 Lekstorps IF - Partille IF C 1 - 2 LP Idrottsplats 1
2010-06-05 15:30 060193041 Kållered SK C - FK Kozara 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-06-06 13:00 060193043 Rannebergens IF C - Säve SK 3 - 6 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-06-10 21:00 060193053 Palestinska IF - Rannebergens IF C 1 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-06-11 19:15 060193051 Sävedalens IF C - FK Kozara 0 - 8 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-06-13 17:00 060193054 Älvängens IK - Säve SK 2 - 0 Älvevi 1 Gräs
2010-06-13 17:15 060193052 Olskrokens IF - Partille IF C 3 - 1 Heden 1 Konstgräs
2010-06-13 17:15 060193055 Hisingsbacka FC - Kållered SK C 6 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2010-06-16 21:00 060193057 Olskrokens IF - Hålta IK 1 - 0 Heden 4 Konstgräs
2010-06-18 19:15 060193060 Sävedalens IF C - Partille IF C 1 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-06-20 13:00 060193058 Johanneberg/Landala IF - Säve SK 2 - 3 Heden 3 Konstgräs
2010-06-20 15:30 060193063 Rannebergens IF C - Älvängens IK 4 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-06-22 21:00 060193046 Palestinska IF - FK Kozara 4 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-06-27 17:00 060193062 FK Kozara - Hisingsbacka FC 3 - 0 Gamlestadsvallen 1 Gräs
Juli
2010-07-01 20:00 060193050 Johanneberg/Landala IF - Hålta IK 3 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Augusti
2010-08-07 15:00 060193079 Hålta IK - Sävedalens IF C 3 - 2 Hålta IP 1 Gräs
2010-08-10 19:00 060193066 Säve SK - FK Kozara 4 - 5 Säve 1 Gräs
2010-08-15 17:00 060193069 Älvängens IK - Olskrokens IF WO (3 - 0) Älvevi 1 Gräs
2010-08-15 17:15 060193065 Johanneberg/Landala IF - Palestinska IF 3 - 3 Heden 3 Konstgräs
2010-08-17 19:00 060193067 Lekstorps IF - Hisingsbacka FC 2 - 5 LP Idrottsplats 1
2010-08-17 19:30 060193072 Kållered SK C - Johanneberg/Landala IF 3 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-08-19 18:45 060193071 FK Kozara - Hålta IK 11 - 1 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2010-08-20 19:00 060193074 Partille IF C - Rannebergens IF C 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-08-22 18:00 060193073 Lekstorps IF - Sävedalens IF C 3 - 2 LP Idrottsplats 1
2010-08-23 18:30 060193077 Säve SK - Hisingsbacka FC 3 - 4 Säve 1 Gräs
2010-08-24 19:30 060193083 Kållered SK C - Rannebergens IF C 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-08-24 21:00 060193080 FK Kozara - Olskrokens IF 4 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2010-08-29 19:00 060193078 Lekstorps IF - Älvängens IK 5 - 0 LP Idrottsplats 1
2010-08-31 18:15 060193087 Säve SK - Palestinska IF OW (0 - 3) Säve 1 Gräs
September
2010-09-03 19:00 060193090 Partille IF C - Älvängens IK 11 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-09-03 19:30 060193086 Kållered SK C - Olskrokens IF 4 - 4 Kållered Sportcenter 1
2010-09-04 13:00 060193088 Hålta IK - Lekstorps IF 5 - 3 Hålta IP 1 Gräs
2010-09-04 13:30 060193089 Hisingsbacka FC - Sävedalens IF C 8 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2010-09-05 17:15 060193097 Olskrokens IF - Rannebergens IF C 3 - 5 Heden 4 Konstgräs
2010-09-07 19:00 060193095 FK Kozara - Johanneberg/Landala IF 3 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2010-09-08 18:00 060193092 Säve SK - Kållered SK C 2 - 4 Säve 1 Gräs
2010-09-09 21:00 060193093 Palestinska IF - Sävedalens IF C 5 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-09-12 13:00 060193059 Lekstorps IF - Kållered SK C 7 - 5 LP Idrottsplats 1
2010-09-12 15:30 060193096 Hisingsbacka FC - Älvängens IK 7 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2010-09-14 19:00 060193105 FK Kozara - Partille IF C 3 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2010-09-17 19:00 060193098 Partille IF C - Hålta IK 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-09-17 19:15 060193101 Sävedalens IF C - Kållered SK C 0 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-09-25 13:30 060193099 Johanneberg/Landala IF - Älvängens IK 1 - 1 Heden 3 Konstgräs
2010-09-26 17:15 060193103 Hisingsbacka FC - Hålta IK WO (3 - 0) Backavallen 1 Konstgräs
2010-09-26 19:00 060193100 Rannebergens IF C - Lekstorps IF 5 - 2 LP Idrottsplats 1
Oktober
2010-10-08 19:15 060193068 Sävedalens IF C - Rannebergens IF C 3 - 9 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-10-10 15:30 060193044 Hisingsbacka FC - Johanneberg/Landala IF 3 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2010-10-13 19:30 060193081 Hisingsbacka FC - Palestinska IF 3 - 3 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2010-10-19 19:00 060193039 Rannebergens IF C - Johanneberg/Landala IF 15 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info