Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Juniorer J18 Klass 2 B

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2002-04-10 18:30 060275002 Landvetter IS - Mölnlycke IF 2 - 1 Landevi Grus
2002-04-11 18:30 060275001 Lindome GIF - Qviding FIF 2 3 - 3 Lindome
2002-04-13 11:00 060275004 Partille IF - Hällesåkers IF 4 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2002-04-16 18:45 060275007 Mölnlycke IF - Lindome GIF 2 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2002-04-18 18:45 060275005 Hällesåkers IF - Guldhedens IK 1 - 2 Hällesåker 1 Gräs
2002-04-20 13:10 060275008 Qviding FIF 2 - Kållereds SK 8 - 2 Torpavallen 2 Grus
2002-04-23 19:00 060275009 Kållereds SK - Mölnlycke IF 3 - 3 Kållered Sportcenter 1
2002-04-24 19:00 060275011 Landvetter IS - Hällesåkers IF 5 - 1 Landevi Grus
2002-04-25 19:00 060275012 Guldhedens IK - Partille IF 0 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-04-29 19:00 060275013 Partille IF - Landvetter IS 0 - 1 Lexby 1 Gräs
2002-04-29 19:00 060275016 Mölnlycke IF - Qviding FIF 2 1 - 7 Mölnlycke IP
Maj
2002-05-04 13:45 060275014 Hällesåkers IF - Lindome GIF 0 - 4 Hällesåker 1 Gräs
2002-05-07 18:30 060275018 Landvetter IS - Guldhedens IK 2 - 2 Landevi IP Gräs
2002-05-07 19:00 060275017 Kållereds SK - Hällesåkers IF 3 - 1 Kållered Sportcenter 1
2002-05-07 19:30 060275019 Mölnlycke IF - Partille IF 3 - 3 Mölnlycke IP
2002-05-13 19:00 060275022 Partille IF - Kållereds SK 2 - 4 Lexby 1 Gräs
2002-05-14 19:00 060275021 Guldhedens IK - Lindome GIF 1 - 6 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-05-16 19:00 060275023 Hällesåkers IF - Qviding FIF 2 0 - 8 Hällesåker 1 Gräs
2002-05-22 19:30 060275025 Kållereds SK - Guldhedens IK 7 - 0 Kållered Sportcenter 1
2002-05-22 19:30 060275026 Lindome GIF - Landvetter IS 1 - 3 Lindome 2 Gräs
2002-05-22 19:30 060275027 Mölnlycke IF - Hällesåkers IF 4 - 1 Mölnlycke IP
2002-05-23 20:00 060275028 Qviding FIF 2 - Partille IF 4 - 0 Kviberg 20 7M7
2002-05-30 19:00 060275031 Partille IF - Lindome GIF 1 - 5 Lexby 1 Gräs
2002-05-31 19:00 060275030 Guldhedens IK - Qviding FIF 2 0 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
Juni
2002-06-04 19:30 060275033 Kållereds SK - Lindome GIF 4 - 3 Kållered Sportcenter 1
2002-06-04 19:30 060275035 Mölnlycke IF - Guldhedens IK 5 - 3 Mölnlycke IP
2002-06-06 20:00 060275036 Qviding FIF 2 - Landvetter IS 3 - 1 Kviberg 20 7M7
2002-06-09 17:00 060275029 Landvetter IS - Kållereds SK 2 - 3 Landevi IP Gräs
2002-06-12 19:00 060275037 Lindome GIF - Kållereds SK 4 - 4 Lindome 2 Gräs
2002-06-13 19:00 060275039 Guldhedens IK - Mölnlycke IF 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-06-14 19:00 060275038 Landvetter IS - Qviding FIF 2 2 - 3 Landevi Grus
Augusti
2002-08-06 19:00 060275041 Kållereds SK - Landvetter IS 3 - 1 Kållered Sportcenter 1
2002-08-06 19:00 060275042 Lindome GIF - Partille IF 11 - 1 Lindome 2 Gräs
2002-08-08 19:00 060275044 Qviding FIF 2 - Guldhedens IK 6 - 3 Torpavallen 2 Grus
2002-08-13 18:45 060275046 Guldhedens IK - Kållereds SK 2 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-08-14 18:45 060275045 Landvetter IS - Lindome GIF 2 - 4 Landevi Grus
2002-08-14 18:45 060275048 Hällesåkers IF - Mölnlycke IF 1 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2002-08-15 18:45 060275047 Partille IF - Qviding FIF 2 2 - 3 Lexby 1 Gräs
2002-08-19 18:30 060275049 Kållereds SK - Partille IF 3 - 3 Kållered Sportcenter 1
2002-08-19 19:00 060275052 Qviding FIF 2 - Hällesåkers IF 5 - 3 Kviberg 11
2002-08-20 18:30 060275050 Lindome GIF - Guldhedens IK 8 - 1 Lindome 2 Gräs
2002-08-26 18:15 060275053 Guldhedens IK - Landvetter IS 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-08-28 18:15 060275054 Partille IF - Mölnlycke IF 1 - 6 Lexby 1 Gräs
2002-08-28 18:15 060275055 Hällesåkers IF - Kållereds SK 0 - 2 Hällesåker 1 Gräs
September
2002-09-07 10:15 060275059 Landvetter IS - Partille IF 4 - 1 Landevi Grus
2002-09-07 13:00 060275060 Qviding FIF 2 - Mölnlycke IF 7 - 1 Lemmingvallen 1 Gräs
2002-09-08 12:00 060275058 Lindome GIF - Hällesåkers IF 3 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2002-09-15 13:15 060275062 Hällesåkers IF - Landvetter IS 1 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2002-09-15 14:00 060275061 Partille IF - Guldhedens IK 2 - 3 Lexby 1 Gräs
2002-09-15 14:00 060275064 Mölnlycke IF - Kållereds SK 3 - 3 Mölnlycke IP
2002-09-21 12:10 060275068 Guldhedens IK - Hällesåkers IF 5 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2002-09-21 13:00 060275065 Kållereds SK - Qviding FIF 2 1 - 4 Kållered Sportcenter 1
2002-09-21 13:00 060275066 Lindome GIF - Mölnlycke IF 5 - 2 Lindome
2002-09-29 14:45 060275069 Hällesåkers IF - Partille IF 1 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2002-09-29 14:45 060275071 Mölnlycke IF - Landvetter IS 2 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2002-09-29 14:45 060275072 Qviding FIF 2 - Lindome GIF 5 - 1 Torpavallen 2 Grus

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info