Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 15 Lidköping

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-02 18:15 Ardala GoIF - Lundsbrunns IF Ardala IP
2012-05-04 18:00 Kållandsö GoIF - Hällekis IF Hagavallen, Kållandsö
2012-05-05 10:00 Råda BK Vit - Örslösa/Söne Rådavallen
2012-05-06 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Källby IF Bronäsvallen
2012-05-07 18:30 Lundsbrunns IF - Saleby/Trässberg/N Härene Sörbovallen
2012-05-08 18:30 Källby IF - Råda BK Vit Eolsborg
2012-05-09 18:15 Örslösa/Söne - Kållandsö GoIF Örslösa IP
2012-05-11 18:00 Hällekis IF - Ardala GoIF Hellehof
2012-05-14 18:30 Lundsbrunns IF - Källby IF Sörbovallen
2012-05-15 18:15 Ardala GoIF - Örslösa/Söne Ardala IP
2012-05-17 11:00 Kållandsö GoIF - Råda BK Vit Hagavallen, Kållandsö
2012-05-20 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Hällekis IF Bronäsvallen
2012-05-21 18:00 Råda BK Vit - Ardala GoIF Rådavallen
2012-05-22 18:30 Källby IF - Kållandsö GoIF Eolsborg
2012-05-23 18:30 Örslösa/Söne - Saleby/Trässberg/N Härene Örslösa IP
2012-05-25 18:00 Hällekis IF - Lundsbrunns IF Hellehof
2012-05-29 18:15 Ardala GoIF - Kållandsö GoIF Ardala IP
Juni
2012-06-01 18:00 Hällekis IF - Källby IF Hellehof
2012-06-03 11:00 Lundsbrunns IF - Örslösa/Söne Sörbovallen
2012-06-03 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Råda BK Vit Bronäsvallen
2012-06-04 18:00 Kållandsö GoIF - Saleby/Trässberg/N Härene Hagavallen, Kållandsö
2012-06-05 18:30 Källby IF - Ardala GoIF Eolsborg
2012-06-07 18:30 Örslösa/Söne - Hällekis IF Örslösa IP
2012-06-11 17:30 Råda BK Vit - Lundsbrunns IF Rådavallen
2012-06-13 18:30 Örslösa/Söne - Källby IF Örslösa IP
2012-06-17 17:00 Lundsbrunns IF - Kållandsö GoIF Sörbovallen
2012-06-17 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Ardala GoIF Bronäsvallen
Augusti
2012-08-12 18:00 Hällekis IF - Råda BK Vit Hellehof
2012-08-14 18:30 Källby IF - Saleby/Trässberg/N Härene Eolsborg
2012-08-15 18:30 Örslösa/Söne - Råda BK Vit Sönevallen
2012-08-17 18:00 Hällekis IF - Kållandsö GoIF Hellehof
2012-08-19 11:00 Lundsbrunns IF - Ardala GoIF Sörbovallen
2012-08-20 18:00 Kållandsö GoIF - Örslösa/Söne Hagavallen, Kållandsö
2012-08-25 11:00 Ardala GoIF - Hällekis IF Ardala IP
2012-08-26 10:00 Råda BK Vit - Källby IF Rådavallen
2012-08-26 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Lundsbrunns IF Bronäsvallen
2012-08-28 18:30 Källby IF - Lundsbrunns IF Eolsborg
2012-08-29 18:30 Örslösa/Söne - Ardala GoIF Sönevallen
2012-08-31 18:00 Hällekis IF - Saleby/Trässberg/N Härene Hellehof
September
2012-09-02 13:30 Råda BK Vit - Kållandsö GoIF Rådavallen
2012-09-03 18:00 Kållandsö GoIF - Källby IF Hagavallen, Kållandsö
2012-09-04 18:15 Ardala GoIF - Råda BK Vit Ardala IP
2012-09-09 17:00 Lundsbrunns IF - Hällekis IF Sörbovallen
2012-09-09 17:30 Saleby/Trässberg/N Härene - Örslösa/Söne Bronäsvallen
2012-09-10 18:00 Kållandsö GoIF - Ardala GoIF Hagavallen, Kållandsö
2012-09-11 18:30 Källby IF - Hällekis IF Eolsborg
2012-09-12 18:30 Örslösa/Söne - Lundsbrunns IF Sönevallen
2012-09-16 10:00 Råda BK Vit - Saleby/Trässberg/N Härene Rådavallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info