Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar 13(02) Klass 3A Höst

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2015-08-21 18:15 060382002 Fässbergs IF Vit - Örgryte IS Blå 3 - 1 Rävekärrsplan
2015-08-22 15:15 060382003 Kållered SK 1 - Sävedalens IF Röd 1 - 7 Kållered Sportcenter 1
2015-08-23 14:00 060382001 Dalen/Krokslätts FF Gul - Lindome GIF Svart 8 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2015-08-23 14:45 060382004 Näsets SK Vinröd - IK Kongahälla Röd 2 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2015-08-29 11:00 060382008 Lindome GIF Svart - Fässbergs IF Vit 3 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2015-08-30 12:00 060382005 Askims IK Svart - Dalen/Krokslätts FF Gul 4 - 13 Kobbegården 1 Konstgräs
2015-08-30 12:45 060382006 Sävedalens IF Röd - Näsets SK Vinröd 2 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2015-08-30 13:00 060382007 Örgryte IS Blå - Kållered SK 1 4 - 0 Hammarviken Arena
September
2015-09-04 18:30 060382009 Fässbergs IF Vit - Askims IK Svart 2 - 2 Rävekärrsplan
2015-09-05 15:00 060382011 Näsets SK Vinröd - Örgryte IS Blå 2 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2015-09-05 16:15 060382012 IK Kongahälla Röd - Sävedalens IF Röd 2 - 6 Kongevi 1 Konstgräs
2015-09-13 12:00 060382013 Askims IK Svart - Kållered SK 1 7 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2015-09-13 13:00 060382014 Dalen/Krokslätts FF Gul - Fässbergs IF Vit 8 - 3 Krokslättsvallen konstgräs
2015-09-13 13:00 060382015 Örgryte IS Blå - IK Kongahälla Röd 1 - 1 Hammarviken Arena
2015-09-13 13:00 060382016 Lindome GIF Svart - Näsets SK Vinröd 4 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2015-09-18 18:15 060382018 Näsets SK Vinröd - Askims IK Svart 4 - 8 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2015-09-19 12:30 060382019 IK Kongahälla Röd - Lindome GIF Svart 6 - 6 Kongevi 1 Konstgräs
2015-09-19 16:15 060382020 Sävedalens IF Röd - Örgryte IS Blå 1 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2015-09-20 15:15 060382017 Kållered SK 1 - Dalen/Krokslätts FF Gul 2 - 5 Kållered Sportcenter 1
2015-09-22 20:00 060382025 Näsets SK Vinröd - Fässbergs IF Vit 4 - 6 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2015-09-26 13:00 060382023 Fässbergs IF Vit - Kållered SK 1 1 - 3 Rävekärrsplan
2015-09-27 12:30 060382024 Lindome GIF Svart - Sävedalens IF Röd 1 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2015-09-27 15:00 060382021 Askims IK Svart - IK Kongahälla Röd 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
Oktober
2015-10-03 17:00 060382026 IK Kongahälla Röd - Dalen/Krokslätts FF Gul 2 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2015-10-04 13:30 060382027 Sävedalens IF Röd - Askims IK Svart 5 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2015-10-10 13:00 060382031 Fässbergs IF Vit - IK Kongahälla Röd 3 - 3 Rävekärrsplan
2015-10-10 14:45 060382032 Kållered SK 1 - Näsets SK Vinröd 4 - 4 Kållered Sportcenter 1
2015-10-11 12:00 060382029 Askims IK Svart - Örgryte IS Blå 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2015-10-11 13:00 060382030 Dalen/Krokslätts FF Gul - Sävedalens IF Röd 5 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2015-10-17 12:00 060382033 IK Kongahälla Röd - Kållered SK 1 2 - 5 Kongevi 1 Konstgräs
2015-10-17 13:00 060382034 Sävedalens IF Röd - Fässbergs IF Vit 7 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2015-10-17 16:00 060382028 Örgryte IS Blå - Lindome GIF Svart 0 - 0 Hammarviken Arena
2015-10-18 13:00 060382035 Örgryte IS Blå - Dalen/Krokslätts FF Gul 2 - 2 Hammarviken Arena
2015-10-24 11:00 060382022 Dalen/Krokslätts FF Gul - Näsets SK Vinröd 2 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2015-10-25 18:15 060382036 Lindome GIF Svart - Askims IK Svart 1 - 3 Lindevi IP 3 Konstgräs
2015-10-27 19:00 060382010 Kållered SK 1 - Lindome GIF Svart 2 - 3 Kållered Sportcenter 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info