Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 2006(13 år) Vår Medel Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Floda BoIF 1 Mikael Bergeby 0733813453 Blå/Vit/Blå
Hjuviks AIK Blå Camilla Wikland Blå/Blå/Blå
Hovås Billdal IF 1 Peter Hedborg Vit/vit/vit/vit
IF Mölndal Fotboll Röd Richard Nilsson 0317948711 Vit/Vit/Vita
Jitex Mölndal BK Vit Maria Bayer 0702644287 Lila/Lila/Lila
Lerums IS 1 Per Carlsson 0707850873 lila/vit/vit
Lindome GIF Magnus Eriksson Svart vit randig/Svart/Vit
Mossens BK Martin Flodén 0705145564 Svart/Svart/Svart
Näsets SK Vinröd Martin Lundkvist 031141655 0706305885 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vinröd Karin Dahl 0733507850 Vinröd/Vit/Vita
Älvsborg FF Blå Hossam Abbas Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 17:00 060742003 IF Mölndal Fotboll Röd - Jitex Mölndal BK Vit 1 - 4 Åbyvallen 21 Konstgräs
2019-04-13 15:00 060742004 Lerums IS 1 - Älvsborg FF Blå 0 - 3 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-04-13 15:30 060742001 Mossens BK - Näsets SK Vinröd 1 - 4 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-04-22 11:00 060742002 Hjuviks AIK Blå - Lindome GIF 5 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-27 10:00 060742007 Jitex Mölndal BK Vit - Mossens BK 1 - 1 Rävekärrsplan
2019-04-27 12:30 060742006 Näsets SK Vinröd - Qviding FIF Vinröd 5 - 1 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Maj
2019-05-04 12:00 060742011 Qviding FIF Vinröd - Lindome GIF 6 - 1 Härlanda 11
2019-05-04 14:00 060742008 Älvsborg FF Blå - Hjuviks AIK Blå 8 - 2 Påvelund 11 Konstgräs
2019-05-04 15:00 060742015 IF Mölndal Fotboll Röd - Lerums IS 1 2 - 5 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-05-05 12:30 060742012 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Vit 5 - 4 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-05 14:45 060742014 Hjuviks AIK Blå - Hovås Billdal IF 1 5 - 1 Hästevik 11
2019-05-05 16:00 060742013 Mossens BK - Floda BoIF 1 4 - 7 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-05-06 18:30 060742010 Lerums IS 1 - Hovås Billdal IF 1 10 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-08 18:30 060742005 Floda BoIF 1 - Hovås Billdal IF 1 5 - 4 Flodala IP 31 KG
2019-05-11 10:45 060742019 Lerums IS 1 - Mossens BK 9 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-05-11 11:15 060742016 Jitex Mölndal BK Vit - Qviding FIF Vinröd 0 - 6 Rävekärrsplan
2019-05-11 12:00 060742018 Floda BoIF 1 - Näsets SK Vinröd 5 - 0 Flodala IP 31 KG
2019-05-12 16:15 060742017 Älvsborg FF Blå - Lindome GIF 6 - 6 Påvelund 11 Konstgräs
2019-05-15 18:30 060742009 Floda BoIF 1 - IF Mölndal Fotboll Röd 11 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-05-16 18:30 060742050 Jitex Mölndal BK Vit - Älvsborg FF Blå 1 - 4 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-18 10:30 060742021 Qviding FIF Vinröd - Älvsborg FF Blå 0 - 3 Härlanda 11
2019-05-18 14:15 060742023 Lindome GIF - Hovås Billdal IF 1 8 - 0 Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-18 14:45 060742024 Näsets SK Vinröd - Lerums IS 1 6 - 2 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-18 15:00 060742022 Jitex Mölndal BK Vit - Floda BoIF 1 2 - 2 Rävekärrsplan
2019-05-19 14:30 060742020 IF Mölndal Fotboll Röd - Hjuviks AIK Blå 0 - 3 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-05-25 13:15 060742027 Hovås Billdal IF 1 - Älvsborg FF Blå 1 - 8 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-25 13:30 060742026 Floda BoIF 1 - Qviding FIF Vinröd 3 - 5 Flodala IP 31 KG
2019-05-26 10:00 060742028 Lerums IS 1 - Jitex Mölndal BK Vit 6 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-26 15:00 060742030 Hjuviks AIK Blå - Näsets SK Vinröd 4 - 1 Hästevik 11
2019-05-27 18:30 060742029 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF 0 - 3 Frejaplan 11 K.Gräs
Juni
2019-06-01 13:30 060742031 Qviding FIF Vinröd - Hovås Billdal IF 1 3 - 1 Härlanda 11
2019-06-01 15:00 060742033 Älvsborg FF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd 5 - 2 Påvelund 11 Konstgräs
2019-06-02 13:30 060742035 Lindome GIF - Mossens BK 0 - 1 Lindevi 31 Konstgräs
2019-06-02 16:00 060742032 Floda BoIF 1 - Lerums IS 1 2 - 1 Flodala IP 31 KG
2019-06-04 18:45 060742034 Jitex Mölndal BK Vit - Hjuviks AIK Blå 1 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-08 15:30 060742037 IF Mölndal Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 1 2 - 7 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-06-09 15:00 060742038 Hjuviks AIK Blå - Floda BoIF 1 3 - 2 Hästevik 11
2019-06-09 16:00 060742036 Lerums IS 1 - Qviding FIF Vinröd 1 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-06-09 16:30 060742039 Mossens BK - Älvsborg FF Blå 1 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-11 18:00 060742025 Mossens BK - Hjuviks AIK Blå 1 - 3 Färjenäsplan
2019-06-15 13:30 060742044 Älvsborg FF Blå - Näsets SK Vinröd 3 - 3 Påvelund 11 Konstgräs
2019-06-15 15:15 060742043 Hovås Billdal IF 1 - Mossens BK 1 - 4 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-06-15 15:30 060742042 Lerums IS 1 - Hjuviks AIK Blå 2 - 0 Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2019-06-15 15:30 060742045 Jitex Mölndal BK Vit - Lindome GIF 3 - 4 Rävekärrsplan
2019-06-15 16:30 060742041 Qviding FIF Vinröd - IF Mölndal Fotboll Röd 3 - 0 Härlanda 11
2019-06-23 12:15 060742049 Lindome GIF - Floda BoIF 1 1 - 3 Lindevi 31 Konstgräs
2019-06-23 16:00 060742046 Hjuviks AIK Blå - Qviding FIF Vinröd 2 - 0 Hästevik 11
2019-06-23 16:30 060742047 Mossens BK - IF Mölndal Fotboll Röd 4 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-25 19:15 060742040 Lindome GIF - Näsets SK Vinröd 0 - 3 Lindevi 31 Konstgräs
2019-06-29 16:30 060742048 Näsets SK Vinröd - Hovås Billdal IF 1 WO (3 - 0) Åkeredsvallen 2 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info