Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F13 Nordvästra A, höst

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 132208004 Strövelstorps GIF - Hittarps IK vit 4 - 5 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-08-17 11:00 132208001 Perstorp Bälinge IK (7m) - Billesholms IK 1 - 6 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 132208002 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Höganäs BK 3 - 1 Odenvallen A-plan 9-manna
2019-08-18 11:00 132208003 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK röd 2 - 3 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-08-18 14:00 132208005 Ängelholms FF - Fortuna FF röd 0 - 0 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-24 12:30 132208010 Hittarps IK röd - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 4 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-24 13:00 132208008 Fortuna FF röd - Strövelstorps GIF 2 - 2 Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-08-25 10:30 132208006 Höganäs BK - Perstorp Bälinge IK (7m) 7 - 1 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-08-27 18:15 132208009 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul 3 - 2 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-08-31 10:00 132208015 Strövelstorps GIF - Ängelholms FF 2 - 5 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
September
2019-09-01 14:00 132208013 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Hittarps IK vit 3 - 7 Svalövs IP konstgräs 9-manna
2019-09-01 14:30 132208011 Billesholms IK - Höganäs BK 4 - 0 Norrlyckan A-plan
2019-09-04 18:00 132208014 Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd 3 - 5 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-07 12:30 132208020 Strövelstorps GIF - Billesholms IK 3 - 3 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-09-08 13:00 132208018 Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul 4 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2019-09-08 13:00 132208019 Fortuna FF röd - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 2 - 1 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-09-08 14:00 132208017 Hittarps IK röd - Höganäs BK 5 - 0 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-10 18:30 132208016 Hittarps IK vit - Perstorp Bälinge IK (7m) 9 - 1 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-11 18:30 132208007 Billesholms IK - Ängelholms FF 1 - 2 Norrlyckan A-plan
2019-09-14 11:00 132208024 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Ängelholms FF 4 - 4 Odenvallen A-plan 9-manna
2019-09-15 10:30 132208022 Höganäs BK - Hittarps IK vit 2 - 2 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-09-15 13:00 132208025 Eskilsminne IF gul - Strövelstorps GIF 5 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-15 14:00 132208023 Perstorp Bälinge IK (7m) - Fortuna FF röd 0 - 4 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-09-18 18:15 132208012 Perstorp Bälinge IK (7m) - Hittarps IK röd 0 - 10 Uggleplan, Perstorp C-plan
2019-09-21 10:00 132208029 Strövelstorps GIF - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 4 - 10 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-09-21 13:00 132208026 Ängelholms FF - Perstorp Bälinge IK (7m) 9 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-21 14:30 132208028 Hittarps IK vit - Hittarps IK röd 1 - 0
2019-09-22 12:45 132208027 Fortuna FF röd - Höganäs BK 5 - 0 Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-09-22 13:00 132208030 Eskilsminne IF gul - Billesholms IK 2 - 3 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-09-25 18:00 132208021 Billesholms IK - Hittarps IK röd 0 - 2 Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-09-28 11:00 132208031 Billesholms IK - Hittarps IK vit 3 - 4 Norrlyckan A-plan
2019-09-29 10:00 132208032 Hittarps IK röd - Fortuna FF röd 1 - 2 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-29 10:00 132208033 Höganäs BK - Ängelholms FF 2 - 2 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-09-29 11:00 132208034 Perstorp Bälinge IK (7m) - Strövelstorps GIF 3 - 2 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 132208035 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Eskilsminne IF gul 2 - 1 Svalövs IP konstgräs 9-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 132208038 Ängelholms FF - Hittarps IK röd 7 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-10-05 11:00 132208039 Fortuna FF röd - Hittarps IK vit 1 - 2 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-10-05 11:00 132208040 Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF - Billesholms IK 2 - 1 Svalövs IP A-plan
2019-10-06 11:00 132208036 Eskilsminne IF gul - Perstorp Bälinge IK (7m) 6 - 0 Västergårds IP 10, 7-manna
2019-10-09 18:00 132208037 Strövelstorps GIF - Höganäs BK 1 - 3 Strövelstorps IP A-plan 9-manna
2019-10-12 11:00 132208041 Billesholms IK - Fortuna FF röd 1 - 5 Norrlyckan A-plan
2019-10-12 12:30 132208042 Hittarps IK vit - Ängelholms FF 0 - 0 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-10-12 13:00 132208044 Höganäs BK - Eskilsminne IF gul 1 - 1 Höganäs Sportcenter Plan Mitt 9-manna
2019-10-13 12:00 132208043 Hittarps IK röd - Strövelstorps GIF 4 - 2 Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-10-13 13:00 132208045 Perstorp Bälinge IK (7m) - Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF 2 - 3 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info