Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 1 Södra Götaland, dam 2020

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-10 14:00 Borgeby FK - Asarums IF FK Borgeby IP A-plan
2020-04-10 14:00 Laholms FK - Dösjöbro IF Glänninge Park A
2020-04-11 14:00 Ifö Bromölla IF - Hammenhögs IF Strandängens IP A-plan
2020-04-11 14:00 Trelleborgs FF - Eskilsminne IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-04-13 14:00 Åhus IF - Hittarps IK Åhus IP A-plan
2020-04-13 14:00 Nättraby GoIF - Färjestadens GOIF Nättraby IP 1
2020-04-17 18:30 Asarums IF FK - Nättraby GoIF Asarums IP A-plan
2020-04-18 13:00 Hittarps IK - Ifö Bromölla IF Laröds IP A-plan
2020-04-18 14:00 Dösjöbro IF - Trelleborgs FF Dösjöbro IP A-plan
2020-04-18 14:00 Färjestadens GOIF - Åhus IF Tallhöjdens IP
2020-04-18 15:00 Eskilsminne IF - Borgeby FK Västergårds IP 5, huvudplan
2020-04-19 14:00 Hammenhögs IF - Laholms FK Hamondavallen A-plan
2020-04-25 13:00 Nättraby GoIF - Eskilsminne IF Nättraby IP 1
2020-04-25 14:00 Åhus IF - Asarums IF FK Åhus IP A-plan
2020-04-25 14:00 Borgeby FK - Dösjöbro IF Borgeby IP A-plan
2020-04-25 14:00 Trelleborgs FF - Laholms FK Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-04-26 13:00 Ifö Bromölla IF - Färjestadens GOIF Strandängens IP A-plan
2020-04-26 15:00 Hittarps IK - Hammenhögs IF Laröds IP A-plan
2020-04-29 19:00 Asarums IF FK - Ifö Bromölla IF Asarums IP A-plan
Maj
2020-05-01 14:00 Laholms FK - Borgeby FK Glänninge Park A
2020-05-01 15:00 Eskilsminne IF - Åhus IF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-05-02 13:00 Dösjöbro IF - Nättraby GoIF Dösjöbro IP A-plan
2020-05-02 14:00 Färjestadens GOIF - Hittarps IK Tallhöjdens IP
2020-05-02 14:00 Hammenhögs IF - Trelleborgs FF Hamondavallen A-plan
2020-05-09 13:00 Färjestadens GOIF - Hammenhögs IF Tallhöjdens IP
2020-05-09 13:00 Hittarps IK - Asarums IF FK Laröds IP A-plan
2020-05-09 14:00 Åhus IF - Dösjöbro IF Åhus IP A-plan
2020-05-09 14:00 Borgeby FK - Trelleborgs FF Borgeby IP A-plan
2020-05-10 14:00 Ifö Bromölla IF - Eskilsminne IF Strandängens IP A-plan
2020-05-10 15:00 Nättraby GoIF - Laholms FK Hästö IP 1
2020-05-16 14:00 Trelleborgs FF - Nättraby GoIF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-05-16 14:00 Laholms FK - Åhus IF Glänninge Park A
2020-05-16 14:00 Dösjöbro IF - Ifö Bromölla IF Dösjöbro IP A-plan
2020-05-16 14:00 Asarums IF FK - Färjestadens GOIF Asarums IP A-plan
2020-05-16 14:00 Hammenhögs IF - Borgeby FK Hamondavallen A-plan
2020-05-16 15:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK Västergårds IP 5, huvudplan
2020-05-21 14:00 Ifö Bromölla IF - Laholms FK Strandängens IP A-plan
2020-05-21 15:00 Nättraby GoIF - Borgeby FK Nättraby IP 1
2020-05-23 12:00 Hittarps IK - Dösjöbro IF Laröds IP A-plan
2020-05-23 14:00 Asarums IF FK - Hammenhögs IF Asarums IP A-plan
2020-05-23 14:00 Färjestadens GOIF - Eskilsminne IF Tallhöjdens IP
2020-05-24 14:00 Åhus IF - Trelleborgs FF Åhus IP A-plan
2020-05-29 19:00 Laholms FK - Hittarps IK Glänninge Park A
2020-05-30 14:00 Borgeby FK - Åhus IF Borgeby IP A-plan
2020-05-30 14:00 Trelleborgs FF - Ifö Bromölla IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-05-30 14:00 Dösjöbro IF - Färjestadens GOIF Dösjöbro IP A-plan
2020-05-30 15:00 Eskilsminne IF - Asarums IF FK Västergårds IP 5, huvudplan
2020-05-30 15:00 Hammenhögs IF - Nättraby GoIF Hamondavallen A-plan
Juni
2020-06-06 14:00 Ifö Bromölla IF - Borgeby FK Strandängens IP A-plan
2020-06-06 14:00 Åhus IF - Nättraby GoIF Åhus IP A-plan
2020-06-06 14:00 Färjestadens GOIF - Laholms FK Tallhöjdens IP
2020-06-07 12:00 Eskilsminne IF - Hammenhögs IF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-06-07 15:00 Asarums IF FK - Dösjöbro IF Asarums IP A-plan
2020-06-07 16:00 Trelleborgs FF - Hittarps IK Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-06-13 13:00 Nättraby GoIF - Ifö Bromölla IF Hästö IP 1
2020-06-13 14:00 Borgeby FK - Hittarps IK Borgeby IP A-plan
2020-06-13 14:00 Laholms FK - Asarums IF FK Glänninge Park A
2020-06-13 14:00 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF Dösjöbro IP A-plan
2020-06-14 13:00 Trelleborgs FF - Färjestadens GOIF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-06-14 15:00 Åhus IF - Hammenhögs IF Åhus IP A-plan
2020-06-17 19:00 Hittarps IK - Nättraby GoIF Laröds IP A-plan
2020-06-18 18:00 Färjestadens GOIF - Borgeby FK Tallhöjdens IP
2020-06-18 19:00 Ifö Bromölla IF - Åhus IF Strandängens IP A-plan
2020-06-18 19:00 Eskilsminne IF - Laholms FK Västergårds IP 5, huvudplan
2020-06-18 19:15 Hammenhögs IF - Dösjöbro IF Hamondavallen A-plan
2020-06-21 15:00 Asarums IF FK - Trelleborgs FF Asarums IP A-plan
2020-06-26 19:00 Eskilsminne IF - Trelleborgs FF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-06-26 19:00 Färjestadens GOIF - Nättraby GoIF Tallhöjdens IP
2020-06-27 13:00 Hittarps IK - Åhus IF Laröds IP A-plan
2020-06-27 14:00 Dösjöbro IF - Laholms FK Dösjöbro IP A-plan
2020-06-27 15:00 Hammenhögs IF - Ifö Bromölla IF Hamondavallen A-plan
2020-06-28 14:00 Asarums IF FK - Borgeby FK Asarums IP A-plan
Juli
2020-07-04 14:00 Åhus IF - Färjestadens GOIF Åhus IP A-plan
Augusti
2020-08-01 14:00 Ifö Bromölla IF - Hittarps IK Strandängens IP A-plan
2020-08-01 16:00 Laholms FK - Hammenhögs IF Glänninge Park A
2020-08-03 19:00 Nättraby GoIF - Asarums IF FK Hästö IP 1
2020-08-05 19:00 Borgeby FK - Eskilsminne IF Borgeby IP A-plan
2020-08-05 19:00 Trelleborgs FF - Dösjöbro IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-07 19:00 Asarums IF FK - Åhus IF Asarums IP A-plan
2020-08-08 13:00 Dösjöbro IF - Borgeby FK Dösjöbro IP A-plan
2020-08-08 14:00 Laholms FK - Trelleborgs FF Glänninge Park A
2020-08-08 14:00 Färjestadens GOIF - Ifö Bromölla IF Tallhöjdens IP
2020-08-08 14:00 Hammenhögs IF - Hittarps IK Hamondavallen A-plan
2020-08-08 15:00 Eskilsminne IF - Nättraby GoIF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-08-14 18:30 Ifö Bromölla IF - Asarums IF FK Strandängens IP A-plan
2020-08-15 13:00 Nättraby GoIF - Dösjöbro IF Nättraby IP 1
2020-08-15 14:00 Åhus IF - Eskilsminne IF Åhus IP A-plan
2020-08-15 14:00 Borgeby FK - Laholms FK Borgeby IP A-plan
2020-08-15 14:00 Trelleborgs FF - Hammenhögs IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-15 14:00 Hittarps IK - Färjestadens GOIF Laröds IP A-plan
2020-08-22 13:00 Dösjöbro IF - Åhus IF Dösjöbro IP A-plan
2020-08-22 14:00 Trelleborgs FF - Borgeby FK Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-08-22 14:00 Laholms FK - Nättraby GoIF Glänninge Park A
2020-08-22 14:00 Asarums IF FK - Hittarps IK Asarums IP A-plan
2020-08-22 15:00 Eskilsminne IF - Ifö Bromölla IF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-08-22 15:00 Hammenhögs IF - Färjestadens GOIF Hamondavallen A-plan
2020-08-29 14:00 Ifö Bromölla IF - Dösjöbro IF Strandängens IP A-plan
2020-08-29 14:00 Åhus IF - Laholms FK Åhus IP A-plan
2020-08-29 14:00 Nättraby GoIF - Trelleborgs FF Hästö IP 1
2020-08-29 14:00 Borgeby FK - Hammenhögs IF Borgeby IP A-plan
2020-08-29 14:00 Färjestadens GOIF - Asarums IF FK Tallhöjdens IP
2020-08-30 12:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF Laröds IP A-plan
September
2020-09-05 14:00 Trelleborgs FF - Åhus IF Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-09-05 14:00 Laholms FK - Ifö Bromölla IF Glänninge Park A
2020-09-05 14:00 Dösjöbro IF - Hittarps IK Dösjöbro IP A-plan
2020-09-05 14:00 Hammenhögs IF - Asarums IF FK Hamondavallen A-plan
2020-09-05 15:00 Borgeby FK - Nättraby GoIF Borgeby IP A-plan
2020-09-05 15:00 Eskilsminne IF - Färjestadens GOIF Västergårds IP 5, huvudplan
2020-09-12 12:00 Hittarps IK - Laholms FK Laröds IP A-plan
2020-09-12 14:00 Åhus IF - Borgeby FK Åhus IP A-plan
2020-09-12 14:00 Asarums IF FK - Eskilsminne IF Asarums IP A-plan
2020-09-12 14:00 Färjestadens GOIF - Dösjöbro IF Tallhöjdens IP
2020-09-12 15:00 Nättraby GoIF - Hammenhögs IF Nättraby IP 1
2020-09-13 14:00 Ifö Bromölla IF - Trelleborgs FF Strandängens IP A-plan
2020-09-19 13:00 Nättraby GoIF - Åhus IF Hästö IP 1
2020-09-19 14:00 Borgeby FK - Ifö Bromölla IF Borgeby IP A-plan
2020-09-19 14:00 Laholms FK - Färjestadens GOIF Glänninge Park A
2020-09-19 14:00 Dösjöbro IF - Asarums IF FK Dösjöbro IP A-plan
2020-09-19 15:00 Hittarps IK - Trelleborgs FF Laröds IP A-plan
2020-09-19 15:00 Hammenhögs IF - Eskilsminne IF Hamondavallen A-plan
2020-09-26 12:00 Hittarps IK - Borgeby FK Laröds IP A-plan
2020-09-26 14:00 Ifö Bromölla IF - Nättraby GoIF Strandängens IP A-plan
2020-09-26 14:00 Hammenhögs IF - Åhus IF Hamondavallen A-plan
2020-09-26 14:00 Asarums IF FK - Laholms FK Asarums IP A-plan
2020-09-26 14:00 Färjestadens GOIF - Trelleborgs FF Tallhöjdens IP
2020-09-26 15:00 Eskilsminne IF - Dösjöbro IF Västergårds IP 5, huvudplan
Oktober
2020-10-03 14:00 Åhus IF - Ifö Bromölla IF Åhus IP A-plan
2020-10-03 14:00 Nättraby GoIF - Hittarps IK Nättraby IP 1
2020-10-03 14:00 Borgeby FK - Färjestadens GOIF Borgeby IP A-plan
2020-10-03 14:00 Trelleborgs FF - Asarums IF FK Vångavallen, Trelleborg A-plan
2020-10-03 14:00 Laholms FK - Eskilsminne IF Glänninge Park A
2020-10-03 14:00 Dösjöbro IF - Hammenhögs IF Dösjöbro IP A-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info