Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Ettan Norra 2020

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2020-06-14 13:00 Örebro Syrianska IF - Täby FK 1 - 0 Örnsro IP
2020-06-14 14:00 Sollentuna FK - Gefle IF FF 1 - 2 Sollentunavallen 1
2020-06-14 14:00 Team TG FF - Nyköpings BIS 3 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-06-14 14:00 IK Frej Täby - IF Brommapojkarna 0 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-14 15:30 Vasalund - IFK Berga 4 - 0 29 Skytteholms IP 1
2020-06-14 16:00 Sandvikens IF - Karlslunds IF FK 1 - 1 Jernvallen A-planen
2020-06-14 16:30 IFK Haninge - IF Karlstad Fotboll 1 - 1 Torvalla IP 1
2020-06-14 19:30 IF Sylvia - IFK Luleå 4 - 1 Platinumcars Arena
2020-06-17 16:00 IFK Luleå - Vasalund 0 - 1 Nyabvallen
2020-06-17 16:00 Gefle IF FF - Team TG FF 2 - 1 Gavlevallen
2020-06-17 18:00 IFK Berga - IFK Haninge 3 - 4 Bergavik IP 1
2020-06-17 19:00 Täby FK - IF Sylvia 2 - 3 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-17 19:00 Nyköpings BIS - Örebro Syrianska IF 2 - 2 Rosvalla IP A
2020-06-17 19:00 IF Karlstad Fotboll - Sollentuna FK 1 - 1 Tingvalla IP
2020-06-17 19:00 IF Brommapojkarna - Sandvikens IF 3 - 1 Grimsta IP 1
2020-06-17 19:30 Karlslunds IF FK - IK Frej Täby 1 - 4 Karlslund Arena
2020-06-21 12:00 Örebro Syrianska IF - IFK Luleå 2 - 1 Örnsro IP
2020-06-21 14:00 IK Frej Täby - Gefle IF FF 1 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-21 15:30 Vasalund - Nyköpings BIS 7 - 1 Skytteholms IP 1
2020-06-21 17:00 Sandvikens IF - IF Karlstad Fotboll 3 - 1 Jernvallen A-planen
2020-06-21 19:00 Team TG FF - IFK Berga 2 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-06-21 19:00 IF Sylvia - Karlslunds IF FK 1 - 0 Platinumcars Arena
2020-06-22 19:30 IFK Haninge - Täby FK 1 - 1 Torvalla IP 1
2020-06-22 20:00 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna 1 - 1 Sollentunavallen 1
2020-06-27 14:00 IFK Berga - Sandvikens IF 0 - 2 Bergavik IP 1
2020-06-27 14:00 Gefle IF FF - IFK Haninge 1 - 2 Gavlevallen
2020-06-27 16:00 Täby FK - IK Frej Täby 1 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-27 16:00 Nyköpings BIS - IF Sylvia 1 - 3 Rosvalla IP A
2020-06-27 16:00 IF Karlstad Fotboll - Vasalund 3 - 0 Tingvalla IP
2020-06-27 16:00 Karlslunds IF FK - Örebro Syrianska IF 1 - 1 Karlslund Arena
2020-06-28 14:00 IF Brommapojkarna - Team TG FF 3 - 3 Grimsta IP 1
2020-06-28 18:00 Sollentuna FK - IFK Luleå 2 - 1 Sollentunavallen 1
2020-06-30 19:00 IF Sylvia - IF Karlstad Fotboll 3 - 1 Platinumcars Arena
Juli
2020-07-01 15:00 Team TG FF - Karlslunds IF FK 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-01 16:00 IFK Luleå - Gefle IF FF 1 - 4 Nyabvallen
2020-07-01 17:30 IK Frej Täby - IFK Berga 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-07-01 19:00 Örebro Syrianska IF - IF Brommapojkarna 0 - 1 Örnsro IP
2020-07-01 19:00 Sandvikens IF - Täby FK 2 - 2 Jernvallen A-planen
2020-07-01 20:00 IFK Haninge - Nyköpings BIS 4 - 0 Torvalla IP 1
2020-07-02 19:00 Vasalund - Sollentuna FK 6 - 0 34 Skytteholms IP 1
2020-07-05 14:00 Täby FK - Team TG FF 5 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-07-05 14:00 Sollentuna FK - IK Frej Täby 2 - 1 Sollentunavallen 1
2020-07-05 15:00 Gefle IF FF - IF Sylvia 0 - 0 Gavlevallen
2020-07-05 16:00 Nyköpings BIS - Sandvikens IF 0 - 4 Rosvalla IP A
2020-07-05 16:00 IFK Berga - Örebro Syrianska IF 1 - 2 Bergavik IP 1
2020-07-05 16:00 Karlslunds IF FK - IFK Haninge 3 - 0 Karlslund Arena
2020-07-05 17:00 IF Karlstad Fotboll - IFK Luleå 0 - 1 Tingvalla IP
2020-07-06 19:00 IF Brommapojkarna - Vasalund 2 - 1 Grimsta IP 1
2020-07-10 19:00 IFK Haninge - IF Brommapojkarna 2 - 0 Torvalla IP 1
2020-07-11 13:00 Örebro Syrianska IF - Gefle IF FF 2 - 2 Örnsro IP
2020-07-11 13:00 Vasalund - Täby FK 3 - 1 Skytteholms IP 1
2020-07-11 14:00 IFK Luleå - Karlslunds IF FK 3 - 2 Nyabvallen
2020-07-11 14:00 Team TG FF - IF Karlstad Fotboll 2 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-11 14:00 IK Frej Täby - Nyköpings BIS 5 - 3 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-07-11 16:00 Sandvikens IF - Sollentuna FK 2 - 1 Jernvallen A-planen
2020-07-11 16:00 IF Sylvia - IFK Berga 4 - 2 Platinumcars Arena
2020-07-15 18:00 IF Karlstad Fotboll - Örebro Syrianska IF 3 - 2 Tingvalla IP
2020-07-15 19:00 Team TG FF - IFK Luleå 2 - 4 Umeå Energi Arena SOL
2020-07-15 19:00 IF Brommapojkarna - IF Sylvia 0 - 0 Grimsta IP 1
2020-07-15 19:00 Vasalund - Gefle IF FF 2 - 0 Skytteholms IP 1
2020-07-15 19:00 IK Frej Täby - Sandvikens IF 0 - 0 118 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-07-15 19:30 Täby FK - Karlslunds IF FK 0 - 2 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-07-15 19:30 IFK Berga - Nyköpings BIS 3 - 4 Bergavik IP 1
2020-07-15 20:00 Sollentuna FK - IFK Haninge 2 - 1 Sollentunavallen 1
2020-07-18 13:00 Örebro Syrianska IF - Sollentuna FK 1 - 2 Örnsro IP
2020-07-19 14:00 IFK Luleå - IFK Berga 1 - 0 Nyabvallen
2020-07-19 14:00 IFK Haninge - Team TG FF 7 - 0 Torvalla IP 1
2020-07-19 15:30 Vasalund - IK Frej Täby 4 - 0 Skytteholms IP 1
2020-07-19 16:00 Karlslunds IF FK - IF Karlstad Fotboll 3 - 0 Karlslund Arena
2020-07-19 16:00 Sandvikens IF - IF Sylvia 1 - 2 Jernvallen A-planen
2020-07-19 16:00 Nyköpings BIS - Täby FK 1 - 3 Rosvalla IP A
2020-07-19 17:00 IF Brommapojkarna - Gefle IF FF 1 - 0 Grimsta IP 1
2020-07-23 19:00 Nyköpings BIS - IF Karlstad Fotboll 3 - 2 Rosvalla IP A
Augusti
2020-08-08 14:00 Täby FK - IF Brommapojkarna 0 - 1 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-08-08 14:00 IK Frej Täby - Örebro Syrianska IF 4 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-08-08 16:00 IF Sylvia - IFK Haninge 1 - 2 Platinumcars Arena
2020-08-08 16:00 IF Karlstad Fotboll - Gefle IF FF 1 - 2 Tingvalla IP
2020-08-08 16:00 IFK Berga - Karlslunds IF FK 3 - 2 Bergavik IP 1
2020-08-08 17:00 Sollentuna FK - Nyköpings BIS 1 - 0 Sollentunavallen 1
2020-08-09 15:30 IFK Luleå - Sandvikens IF 1 - 0 Nyabvallen
2020-08-09 15:30 Team TG FF - Vasalund 1 - 4 Umeå Energi Arena SOL
2020-08-12 16:00 Sandvikens IF - Team TG FF 6 - 1 Jernvallen A-planen
2020-08-12 18:00 IFK Berga - Sollentuna FK 1 - 1 Bergavik IP 1
2020-08-12 18:30 Nyköpings BIS - IFK Luleå 2 - 4 Rosvalla IP A
2020-08-12 19:00 Örebro Syrianska IF - IF Sylvia 1 - 1 Örnsro IP
2020-08-12 19:00 IF Brommapojkarna - IF Karlstad Fotboll 0 - 1 Grimsta IP 1
2020-08-12 19:00 Gefle IF FF - Täby FK 0 - 3 Gavlevallen
2020-08-12 19:30 Karlslunds IF FK - Vasalund 2 - 3 Karlslund Arena
2020-08-12 20:00 IFK Haninge - IK Frej Täby 4 - 3 Torvalla IP 1
2020-08-16 14:00 Örebro Syrianska IF - Team TG FF 1 - 0 Örnsro IP
2020-08-16 14:00 Gefle IF FF - IFK Berga 2 - 1 50 Gavlevallen
2020-08-16 14:00 Sollentuna FK - Täby FK 4 - 1 Sollentunavallen 1
2020-08-16 15:00 IFK Luleå - IFK Haninge 0 - 1 50 Nyabvallen
2020-08-16 15:00 IK Frej Täby - IF Sylvia 0 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-08-16 15:30 Vasalund - Sandvikens IF 2 - 2 Skytteholms IP 1
2020-08-16 16:00 IF Karlstad Fotboll - Nyköpings BIS 1 - 1 50 Tingvalla IP
2020-08-16 17:00 IF Brommapojkarna - Karlslunds IF FK 4 - 0 Grimsta IP 1
2020-08-22 14:00 IFK Berga - IF Karlstad Fotboll 1 - 2 50 Bergavik IP 1
2020-08-22 16:00 Sandvikens IF - IFK Haninge 3 - 2 50 Jernvallen A-planen
2020-08-22 16:00 Karlslunds IF FK - Gefle IF FF 0 - 0 Karlslund Arena
2020-08-22 17:00 IF Sylvia - Sollentuna FK 1 - 1 Platinumcars Arena
2020-08-23 14:00 Team TG FF - IK Frej Täby 1 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-08-23 15:00 Täby FK - IFK Luleå 3 - 0 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-08-23 15:30 Vasalund - Örebro Syrianska IF 2 - 1 Skytteholms IP 1
2020-08-23 16:00 Nyköpings BIS - IF Brommapojkarna 1 - 2 Rosvalla IP A
2020-08-29 13:00 IFK Luleå - IF Brommapojkarna 0 - 0 49 Nyabvallen
2020-08-29 13:00 Örebro Syrianska IF - Sandvikens IF 2 - 2 50 Örnsro IP
2020-08-29 14:00 Täby FK - IFK Berga 2 - 1 50 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-08-29 14:00 IK Frej Täby - IF Karlstad Fotboll 1 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-08-29 16:00 Karlslunds IF FK - Sollentuna FK 1 - 2 Karlslund Arena
2020-08-29 16:00 Gefle IF FF - Nyköpings BIS 3 - 2 50 Gavlevallen
2020-08-29 17:00 IFK Haninge - Vasalund 2 - 4 Torvalla IP 1
2020-08-30 14:00 Team TG FF - IF Sylvia 3 - 4 Umeå Energi Arena SOL
September
2020-09-02 18:00 IF Karlstad Fotboll - Täby FK 1 - 3 50 Tingvalla IP
2020-09-02 19:00 IFK Luleå - IK Frej Täby 2 - 3 49 Nyabvallen
2020-09-02 19:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF 1 - 1 50 Jernvallen VM-arenan
2020-09-02 19:00 IF Sylvia - Vasalund 3 - 3 50 Platinumcars Arena
2020-09-02 19:00 IF Brommapojkarna - IFK Berga 5 - 0 50 Grimsta IP 1
2020-09-02 19:00 Sollentuna FK - Team TG FF 2 - 0 50 Sollentunavallen 1
2020-09-02 19:30 IFK Haninge - Örebro Syrianska IF 2 - 0 Torvalla IP 1
2020-09-02 19:30 Karlslunds IF FK - Nyköpings BIS 1 - 0 Karlslund Arena
2020-09-05 13:00 Örebro Syrianska IF - IFK Haninge 0 - 2 Örnsro IP
2020-09-06 14:00 Täby FK - Nyköpings BIS 0 - 0 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-09-06 14:00 Sandvikens IF - IFK Luleå 2 - 2 Jernvallen VM-arenan
2020-09-06 14:00 IFK Berga - Team TG FF 0 - 1 50 Bergavik IP 1
2020-09-06 14:00 Sollentuna FK - IF Karlstad Fotboll 3 - 1 50 Sollentunavallen 1
2020-09-06 15:30 Vasalund - IF Sylvia 4 - 0 Skytteholms IP 1
2020-09-06 16:00 Karlslunds IF FK - IF Brommapojkarna 0 - 1 Karlslund Arena
2020-09-12 14:00 IK Frej Täby - Vasalund 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-09-12 16:00 IF Sylvia - Sandvikens IF 2 - 1 Platinumcars Arena
2020-09-12 17:00 IFK Haninge - Sollentuna FK 4 - 0 Torvalla IP 1
2020-09-12 17:00 IF Karlstad Fotboll - Karlslunds IF FK 1 - 2 50 Tingvalla IP
2020-09-13 13:00 Team TG FF - Örebro Syrianska IF 3 - 2 50 Umeå Energi Arena SOL
2020-09-13 15:00 Nyköpings BIS - IFK Berga 1 - 3 Rosvalla IP A
2020-09-13 15:00 Gefle IF FF - IF Brommapojkarna 0 - 4 50 Gavlevallen
2020-09-13 16:30 IFK Luleå - Täby FK 0 - 4 49 Nyabvallen
2020-09-18 19:00 Täby FK - IFK Haninge 2 - 2 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-09-18 19:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF 1 - 1 50 Gavlevallen
2020-09-19 13:00 Örebro Syrianska IF - IK Frej Täby 1 - 0 50 Örnsro IP
2020-09-19 14:00 IF Brommapojkarna - IFK Luleå 5 - 1 50 Grimsta IP 1
2020-09-19 15:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF FK 1 - 1 Rosvalla IP A
2020-09-19 16:00 IF Karlstad Fotboll - IFK Berga 4 - 3 50 Tingvalla IP
2020-09-19 18:30 Vasalund - Team TG FF 4 - 0 Skytteholms IP 1
2020-09-20 14:00 Sollentuna FK - IF Sylvia 3 - 0 Sollentunavallen 1
2020-09-23 16:00 IFK Luleå - Örebro Syrianska IF 4 - 1 49 Nyabvallen
2020-09-23 17:00 Nyköpings BIS - IFK Haninge 2 - 6 50 Rosvalla IP A
2020-09-23 18:00 Vasalund - IF Karlstad Fotboll 3 - 0 Skytteholms IP 1
2020-09-23 19:00 Sandvikens IF - IF Brommapojkarna 1 - 0 50 Jernvallen VM-arenan
2020-09-23 19:00 Team TG FF - Täby FK 2 - 1 50 Umeå Energi Arena SOL
2020-09-23 19:00 IFK Berga - IF Sylvia 1 - 1 50 Bergavik IP 1
2020-09-23 19:00 Gefle IF FF - Sollentuna FK 6 - 2 50 Gavlevallen
2020-09-23 20:00 IK Frej Täby - Karlslunds IF FK 3 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-09-26 13:00 Örebro Syrianska IF - Vasalund 1 - 2 50 Örnsro IP
2020-09-27 13:00 IF Brommapojkarna - Sollentuna FK 1 - 1 50 Grimsta IP 1
2020-09-27 14:00 IFK Berga - Gefle IF FF 0 - 0 50 Bergavik IP 1
2020-09-27 15:00 IFK Haninge - IFK Luleå 1 - 0 50 Torvalla IP 1
2020-09-27 15:00 IF Sylvia - Team TG FF 2 - 0 Platinumcars Arena
2020-09-27 15:00 Nyköpings BIS - IK Frej Täby 1 - 2 Rosvalla IP A
2020-09-27 16:00 Täby FK - IF Karlstad Fotboll 2 - 0 Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-09-27 16:00 Karlslunds IF FK - Sandvikens IF 1 - 3 50 Karlslund Arena
Oktober
2020-10-03 13:00 IF Sylvia - Örebro Syrianska IF 3 - 1 50 Platinumcars Arena
2020-10-03 15:00 Sollentuna FK - IFK Berga 1 - 2 Sollentunavallen 1
2020-10-03 16:00 IF Karlstad Fotboll - IF Brommapojkarna 2 - 2 50 Tingvalla IP
2020-10-04 15:00 Gefle IF FF - Karlslunds IF FK 2 - 3 50 Gavlevallen
2020-10-04 16:00 IFK Luleå - Nyköpings BIS 4 - 0 49 Nyabvallen
2020-10-04 17:00 Vasalund - IFK Haninge 2 - 2 50 Skytteholms IP 1
2020-10-04 18:00 IK Frej Täby - Täby FK 3 - 1 47 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-07 18:00 Sandvikens IF - Vasalund 4 - 1 50 Jernvallen VM-arenan
2020-10-07 18:00 IFK Berga - IK Frej Täby 0 - 1 50 Bergavik IP 1
2020-10-07 18:00 Karlslunds IF FK - IF Sylvia 1 - 2 50 Karlslund Arena
2020-10-07 19:00 Täby FK - Sollentuna FK 1 - 6 50 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-07 19:30 IFK Haninge - Gefle IF FF 1 - 4 Torvalla IP 1
2020-10-07 20:00 IF Brommapojkarna - Örebro Syrianska IF 2 - 2 50 Grimsta IP 1
2020-10-10 13:00 Örebro Syrianska IF - Nyköpings BIS 2 - 0 50 Örnsro IP
2020-10-11 13:00 IF Sylvia - IF Brommapojkarna 0 - 0 Platinumcars Arena
2020-10-11 14:00 Sandvikens IF - IFK Berga 3 - 0 50 Jernvallen VM-arenan
2020-10-11 14:00 IF Karlstad Fotboll - IFK Haninge 5 - 2 50 Våxnäs IP
2020-10-11 14:00 IK Frej Täby - Sollentuna FK 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-11 16:00 Team TG FF - Gefle IF FF 1 - 5 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-11 16:00 Karlslunds IF FK - Täby FK 3 - 0 50 Karlslund Arena
2020-10-12 17:30 Vasalund - IFK Luleå 2 - 1 Skytteholms IP 1
2020-10-17 13:00 Täby FK - Örebro Syrianska IF 1 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-17 14:00 IFK Berga - Vasalund 1 - 5 50 Bergavik IP 1
2020-10-17 14:00 Sollentuna FK - Karlslunds IF FK 2 - 1 Sollentunavallen 1
2020-10-17 17:00 IFK Haninge - IF Sylvia 2 - 1 Torvalla IP 1
2020-10-17 17:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby 4 - 1 50 Grimsta IP 1
2020-10-18 14:00 Nyköpings BIS - Team TG FF 0 - 4 Rosvalla IP A
2020-10-18 14:00 IF Karlstad Fotboll - Sandvikens IF 0 - 1 50 Tingvalla IP
2020-10-18 14:00 Gefle IF FF - IFK Luleå 1 - 1 50 Gavlevallen
2020-10-21 19:00 IFK Luleå - Team TG FF 2 - 1 49 Arcushallen
2020-10-24 13:00 Örebro Syrianska IF - Karlslunds IF FK 1 - 0 50 Örnsro IP
2020-10-24 14:00 Täby FK - Vasalund 0 - 3 49 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-24 14:00 Sandvikens IF - IK Frej Täby 3 - 2 Jernvallen A-planen
2020-10-24 14:00 IFK Berga - IF Brommapojkarna 1 - 4 50 Bergavik IP 1
2020-10-24 17:00 IF Sylvia - Gefle IF FF 3 - 3 Platinumcars Arena
2020-10-25 13:00 Nyköpings BIS - Sollentuna FK 1 - 2 Rosvalla IP A
2020-10-25 14:00 IFK Luleå - IF Karlstad Fotboll 1 - 1 49 Arcushallen
2020-10-25 16:00 Team TG FF - IFK Haninge 0 - 4 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-28 16:00 Team TG FF - Sandvikens IF 0 - 5 Umeå Energi Arena SOL
2020-10-28 18:00 Gefle IF FF - IK Frej Täby 2 - 0 50 Gavlevallen
2020-10-31 13:00 Sollentuna FK - Örebro Syrianska IF 5 - 0 50 Sollentunavallen 1
2020-10-31 15:00 Gefle IF FF - Vasalund 1 - 3 50 Gavlevallen
2020-10-31 16:00 Karlslunds IF FK - IFK Berga 1 - 0 50 Karlslund Arena
November
2020-11-01 13:00 IF Karlstad Fotboll - Team TG FF 4 - 0 50 Ilanda IP A-plan
2020-11-01 15:00 IF Brommapojkarna - Täby FK 1 - 2 50 Grimsta IP 1
2020-11-01 15:00 IFK Haninge - Sandvikens IF 2 - 2 Torvalla IP 1
2020-11-01 15:00 IK Frej Täby - IFK Luleå 1 - 1 50 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-01 16:00 IF Sylvia - Nyköpings BIS 5 - 0 Platinumcars Arena
2020-11-06 19:00 Sollentuna FK - Sandvikens IF 2 - 0 Sollentunavallen 1
2020-11-07 13:00 IF Karlstad Fotboll - IF Sylvia 6 - 1 50 Ilanda IP A-plan
2020-11-07 14:00 IFK Berga - Täby FK 2 - 1 Guldfågeln Arena
2020-11-07 14:00 Gefle IF FF - Örebro Syrianska IF 5 - 2 150 Gavlevallen
2020-11-07 17:00 IF Brommapojkarna - IFK Haninge 4 - 0 50 Grimsta IP 1
2020-11-08 13:00 Nyköpings BIS - Vasalund 1 - 3 Rosvalla IP KG A
2020-11-08 14:00 IK Frej Täby - Team TG FF 4 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-08 15:30 Karlslunds IF FK - IFK Luleå 1 - 1 50 Karlslund Arena
2020-11-14 13:00 Örebro Syrianska IF - IF Karlstad Fotboll 2 - 1 49 Behrn Arena
2020-11-14 14:00 Täby FK - Gefle IF FF 1 - 3 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-14 15:00 IFK Haninge - IFK Berga 10 - 2 Torvalla IP 1
2020-11-14 16:00 IF Sylvia - IK Frej Täby 2 - 0 50 Platinumcars Arena
2020-11-15 14:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS 3 - 1 87 Jernvallen A-planen
2020-11-15 15:30 Vasalund - Karlslunds IF FK 3 - 2 Skytteholms IP 1
2020-11-15 16:00 IFK Luleå - Sollentuna FK 1 - 3 49 Arcushallen
2020-11-15 16:00 Team TG FF - IF Brommapojkarna 0 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-11-21 14:00 Sandvikens IF - Örebro Syrianska IF 3 - 0 27 Jernvallen A-planen
2020-11-21 14:00 IK Frej Täby - IFK Haninge 0 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-21 16:00 IF Sylvia - Täby FK 3 - 1 Platinumcars Arena
2020-11-21 16:00 Karlslunds IF FK - Team TG FF 2 - 0 Karlslund Arena
2020-11-21 17:00 IF Brommapojkarna - Nyköpings BIS 7 - 1 50 Grimsta IP 1
2020-11-22 15:00 Gefle IF FF - IF Karlstad Fotboll 2 - 2 Gavlevallen
2020-11-22 17:00 IFK Berga - IFK Luleå 1 - 4 Gasten IP
2020-11-23 19:00 Sollentuna FK - Vasalund 3 - 2 Sollentunavallen 1
2020-11-29 14:00 IFK Haninge - Karlslunds IF FK 3 - 1 Torvalla IP 1
2020-11-29 14:00 IFK Luleå - IF Sylvia 1 - 2 Arcushallen
2020-11-29 14:00 Täby FK - Sandvikens IF 0 - 3 Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-29 14:00 Örebro Syrianska IF - IFK Berga 6 - 0 8 Örnsro IP
2020-11-29 14:00 Team TG FF - Sollentuna FK 1 - 5 Umeå Energi Arena SOL
2020-11-29 14:00 Vasalund - IF Brommapojkarna 1 - 3 Skytteholms IP 1
2020-11-29 14:00 Nyköpings BIS - Gefle IF FF 0 - 2 Rosvalla IP KG A
2020-11-29 14:00 IF Karlstad Fotboll - IK Frej Täby 4 - 2 Karlstad Airdome

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info