Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1)

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-04 18:30 Sickla IF - Nyköpings BIS 1 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2021-06-06 13:30 Karlslunds IF FK - Enskede IK 1 - 2 40 Karlslund Arena
2021-06-06 14:00 IFK Kumla - Västerås SK FK 2 - 2 Kumla IP
2021-06-12 16:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF FK 1 - 2 37 Rosvalla IP KG A
2021-06-13 19:00 Västerås SK FK - Huddinge IF 2 - 3 60 Iver Arena
2021-06-19 14:00 Örebro Syrianska IF - Enskede IK 1 - 10 Mellringe IP Konstgräs
2021-06-20 12:00 Sickla IF - Västerås SK FK 1 - 3 38 Nacka IP 1 (hall)
2021-06-20 16:00 Huddinge IF - IFK Kumla 4 - 2 Källbrinks IP 1
2021-06-27 12:30 Västerås SK FK - Karlslunds IF FK 4 - 1 47 Iver Arena
2021-06-27 15:00 IFK Kumla - Sickla IF 1 - 2 Kumla IP
2021-06-27 16:00 Nyköpings BIS - Örebro Syrianska IF 5 - 0 Rosvalla IP KG A
Juli
2021-07-01 19:30 Karlslunds IF FK - IFK Kumla 2 - 0 Karlslund Arena
2021-07-03 15:00 IF Karlstad Fotboll - Nyköpings BIS 4 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2021-07-04 18:00 Sickla IF - Huddinge IF 4 - 7 Nacka IP 2
Augusti
2021-08-08 13:00 Nyköpings BIS - Enskede IK 0 - 2 18 Rosvalla IP KG A
2021-08-08 14:00 Huddinge IF - Karlslunds IF FK 2 - 2 34 Källbrinks IP 1
2021-08-08 15:00 Västerås SK FK - Örebro Syrianska IF 6 - 0 63 Iver Arena
2021-08-14 12:00 IF Karlstad Fotboll - Västerås SK FK 1 - 5 67 Klasmossen IP Konstgräs
2021-08-15 12:00 Örebro Syrianska IF - IFK Kumla 2 - 0 Mellringe IP Konstgräs
2021-08-15 16:30 Karlslunds IF FK - Sickla IF 6 - 2 65 Karlslund Arena
2021-08-21 12:30 Örebro Syrianska IF - Huddinge IF 2 - 3 53 Mellringe IP Konstgräs
2021-08-22 16:15 Enskede IK - Västerås SK FK 2 - 4 60 Enskede IP 2
2021-08-22 18:00 IF Karlstad Fotboll - IFK Kumla 2 - 4 Klasmossen IP Konstgräs
2021-08-25 19:30 IF Karlstad Fotboll - Örebro Syrianska IF 2 - 0 21 Klasmossen IP Konstgräs
2021-08-28 18:15 Sickla IF - Örebro Syrianska IF 3 - 5 15 Nacka IP 2
2021-08-29 12:30 Västerås SK FK - Nyköpings BIS 12 - 0 88 Iver Arena
2021-08-29 15:00 IFK Kumla - Enskede IK 7 - 7 Kumla IP
2021-08-29 16:00 Huddinge IF - IF Karlstad Fotboll 1 - 2 29 Källbrinks IP 1
September
2021-09-03 19:15 Örebro Syrianska IF - Karlslunds IF FK 1 - 5 Mellringe IP Konstgräs
2021-09-03 20:15 Enskede IK - Huddinge IF 2 - 1 50 Enskede IP 2
2021-09-04 15:00 IF Karlstad Fotboll - Sickla IF 3 - 0 50 Klasmossen IP Konstgräs
2021-09-05 13:00 Nyköpings BIS - IFK Kumla 1 - 1 69 Rosvalla IP KG A
2021-09-10 20:00 Huddinge IF - Nyköpings BIS 2 - 2 35 Källbrinks IP 1
2021-09-11 15:45 Sickla IF - Enskede IK 0 - 4 36 Nacka IP 2
2021-09-12 18:30 Karlslunds IF FK - IF Karlstad Fotboll 4 - 0 Karlslund Arena
2021-09-19 12:30 Västerås SK FK - IFK Kumla 8 - 0 35 Iver Arena
2021-09-19 14:30 Enskede IK - Karlslunds IF FK 2 - 0 45 Skarpnäcks SF 3
2021-09-20 19:00 Nyköpings BIS - Sickla IF 3 - 1 70 Rosvalla IP KG A
2021-09-24 19:15 Örebro Syrianska IF - IF Karlstad Fotboll 0 - 5 60 Mellringe IP Konstgräs
2021-09-25 14:00 Karlslunds IF FK - Nyköpings BIS 2 - 2 Karlslund Arena
2021-09-26 14:00 Huddinge IF - Västerås SK FK 1 - 5 40 Källbrinks IP 1
Oktober
2021-10-02 16:15 Enskede IK - Örebro Syrianska IF 3 - 5 14 Enskede IP 2
2021-10-03 13:00 Västerås SK FK - Sickla IF 8 - 0 45 Iver Arena
2021-10-03 14:00 IFK Kumla - Huddinge IF 1 - 0 Kumla IP
2021-10-09 13:00 Karlslunds IF FK - Västerås SK FK 1 - 2 90 Karlslund Arena
2021-10-09 15:00 IF Karlstad Fotboll - Enskede IK 4 - 4 24 Klasmossen IP Konstgräs
2021-10-10 12:00 Örebro Syrianska IF - Nyköpings BIS 1 - 8 50 Mellringe IP Konstgräs
2021-10-10 13:00 Sickla IF - IFK Kumla 5 - 1 26 Nacka IP 2
2021-10-17 14:00 IFK Kumla - Karlslunds IF FK 0 - 4 Kumla IP
2021-10-17 16:00 Nyköpings BIS - IF Karlstad Fotboll 3 - 0 Ramdalens IP KG
2021-10-18 20:00 Huddinge IF - Sickla IF 0 - 0 24 Källbrinks IP 1
2021-10-23 13:00 Karlslunds IF FK - Huddinge IF 9 - 1 Karlslund Arena
2021-10-23 16:00 Enskede IK - Nyköpings BIS 6 - 0 30 Enskede IP 2
2021-10-24 12:00 Örebro Syrianska IF - Västerås SK FK 3 - 7 Mellringe IP Konstgräs
2021-10-31 14:00 IFK Kumla - Örebro Syrianska IF 2 - 2 67 Kumla IP
2021-10-31 15:00 Sickla IF - Karlslunds IF FK 3 - 1 25 Nacka IP 2
2021-10-31 15:00 Västerås SK FK - IF Karlstad Fotboll 5 - 0 43 Iver Arena
November
2021-11-03 19:30 Enskede IK - IF Karlstad Fotboll 4 - 0 25 Enskede IP 2
2021-11-06 17:00 Västerås SK FK - Enskede IK 4 - 1 70 Iver Arena
2021-11-07 14:00 IFK Kumla - IF Karlstad Fotboll 0 - 3 65 Kumla IP
2021-11-07 14:00 Huddinge IF - Örebro Syrianska IF 6 - 8 Källbrinks IP 3
2021-11-13 15:00 IF Karlstad Fotboll - Huddinge IF 2 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2021-11-13 16:00 Nyköpings BIS - Västerås SK FK 1 - 1 30 Rosvalla IP KG A
2021-11-14 14:00 Örebro Syrianska IF - Sickla IF 0 - 4 Mellringe IP Konstgräs
2021-11-14 14:00 Enskede IK - IFK Kumla 6 - 0 Enskede IP 2
2021-11-20 13:00 Karlslunds IF FK - Örebro Syrianska IF 9 - 0 47 Karlslund Arena
2021-11-20 15:00 Sickla IF - IF Karlstad Fotboll 1 - 2 20 Nacka IP 1 (hall)
2021-11-21 14:00 Huddinge IF - Enskede IK 0 - 7 49 Källbrinks IP 3
2021-11-21 16:00 IFK Kumla - Nyköpings BIS 2 - 2 Kumla IP
2021-11-28 15:00 IF Karlstad Fotboll - Karlslunds IF FK 5 - 0 37 Klasmossen IP Konstgräs
2021-11-28 15:00 Enskede IK - Sickla IF 3 - 1 35 Enskede IP 2
2021-11-28 15:00 Nyköpings BIS - Huddinge IF 3 - 3 5 Rosvalla IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info