Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 2)

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-06 14:00 Athletic FC Eskilstuna - BK Sport 2 - 2 100 Tunavallen
2021-06-06 14:30 Assyriska FF - Västerås IK 6 - 1 74 Södertälje Fotbollsarena
2021-06-06 14:45 BK Forward - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 0 Trängens IP Konstgräs
2021-06-06 16:00 Rynninge IK - Skiljebo SK 2 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-06-06 16:30 Tyresö FF - IFK Haninge 0 - 1 50 Tyresövallen 1
2021-06-09 19:00 BK Sport - BK Forward 0 - 1 Ekängens IP A
2021-06-12 13:30 IFK Haninge - Assyriska FF 0 - 2 Torvalla IP 1
2021-06-13 14:00 Skiljebo SK - Athletic FC Eskilstuna 3 - 0 60 Hamre 2
2021-06-13 15:00 Västerås IK - Rynninge IK 1 - 1 Apalby 1
2021-06-19 12:00 Athletic FC Eskilstuna - Västerås IK 3 - 2 Tunavallen
2021-06-20 12:00 Assyriska FF - Tyresö FF 1 - 0 99 Södertälje Fotbollsarena
2021-06-20 14:00 Arboga Södra IF - BK Sport 2 - 1 70 Ekbacken A (konstgräs)
2021-06-20 14:45 BK Forward - Skiljebo SK 0 - 1 30 Trängens IP Konstgräs
2021-06-20 16:00 Rynninge IK - IFK Haninge 0 - 6 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-06-24 19:00 BK Sport - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 2 76 Ekängens IP B
2021-06-24 19:30 IFK Haninge - Athletic FC Eskilstuna 4 - 1 65 Torvalla IP 1
2021-06-27 14:00 Skiljebo SK - Arboga Södra IF 2 - 0 50 Hamre 2
2021-06-27 15:00 Västerås IK - BK Forward 2 - 6 40 Apalby 1
2021-06-27 16:30 Tyresö FF - Rynninge IK 9 - 2 30 Tyresövallen 1
Juli
2021-07-03 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Tyresö FF 1 - 2 Tunavallen
2021-07-04 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Skiljebo SK 6 - 1 22 Solberga BP 1
2021-07-04 14:00 Arboga Södra IF - Västerås IK 1 - 2 50 Ekbacken A (konstgräs)
2021-07-04 14:45 BK Forward - IFK Haninge 0 - 1 100 Trängens IP B
2021-07-04 16:00 Rynninge IK - Assyriska FF 1 - 1 Pettersbergs IP, konstgräs
Augusti
2021-08-07 13:00 Assyriska FF - Athletic FC Eskilstuna 1 - 0 100 Södertälje Fotbollsarena
2021-08-08 14:00 Skiljebo SK - BK Sport 2 - 0 79 Hamre 2
2021-08-08 15:00 IFK Haninge - Arboga Södra IF 11 - 1 30 Torvalla IP 1
2021-08-08 15:00 Västerås IK - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 3 Apalby 1
2021-08-08 16:30 Tyresö FF - BK Forward 2 - 4 37 Tyresövallen 1
2021-08-14 11:30 BK Forward - Assyriska FF 4 - 0 Trängens IP Konstgräs
2021-08-14 13:00 Athletic FC Eskilstuna - Rynninge IK 2 - 2 52 Skogsängens IP
2021-08-14 13:00 BK Sport - Västerås IK 1 - 3 32 Ekängens IP A
2021-08-15 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - IFK Haninge 2 - 3 50 Solberga BP 1
2021-08-15 14:00 Arboga Södra IF - Tyresö FF 3 - 0 101 Ekbacken A (konstgräs)
2021-08-21 12:30 BK Sport - IFK Haninge 1 - 4 80 Ekängens IP A
2021-08-22 12:00 BK Forward - Rynninge IK 1 - 1 100 Trängens IP
2021-08-22 14:00 Arboga Södra IF - Assyriska FF 2 - 2 58 Ekbacken A (konstgräs)
2021-08-22 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Tyresö FF 4 - 1 36 Solberga BP 1
2021-08-22 14:00 Skiljebo SK - Västerås IK 1 - 2 50 Hamre 5 (konstgräs)
2021-08-29 12:00 Assyriska FF - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 2 70 Södertälje Fotbollsarena
2021-08-29 13:00 Rynninge IK - Arboga Södra IF 5 - 3 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-08-29 13:00 Athletic FC Eskilstuna - BK Forward 0 - 1 Skogsängens IP
2021-08-29 15:00 IFK Haninge - Skiljebo SK 2 - 0 Torvalla IP 1
2021-08-29 16:30 Tyresö FF - BK Sport 3 - 2 Tyresövallen 1
September
2021-09-04 11:00 BK Sport - Assyriska FF 1 - 1 Ekängens IP A
2021-09-05 14:00 Arboga Södra IF - Athletic FC Eskilstuna 1 - 2 73 Ekbacken A (konstgräs)
2021-09-05 14:00 Skiljebo SK - Tyresö FF 7 - 5 50 Hamre 5 (konstgräs)
2021-09-05 15:00 Västerås IK - IFK Haninge 2 - 5 79 Apalby 1
2021-09-05 18:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Rynninge IK 4 - 0 26 Solberga BP 1
2021-09-11 11:00 Rynninge IK - BK Sport 6 - 2 Pettersbergs IP, konstgräs
2021-09-12 14:45 BK Forward - Arboga Södra IF 2 - 0 Trängens IP Konstgräs
2021-09-12 15:30 Assyriska FF - Skiljebo SK 2 - 4 50 Södertälje Fotbollsarena
2021-09-12 16:30 Tyresö FF - Västerås IK 0 - 1 36 Tyresövallen 1
2021-09-12 16:30 Athletic FC Eskilstuna - IF Stockholms Fotbollsakademi 2 - 1 25 Skogsängens IP
2021-09-17 19:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Arboga Södra IF 7 - 1 73 Ekbacken A (konstgräs)
2021-09-18 11:00 BK Sport - Athletic FC Eskilstuna 3 - 1 50 Ekängens IP A
2021-09-18 15:00 Västerås IK - Assyriska FF Apalby 1
2021-09-19 12:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - BK Forward Solberga BP 1
2021-09-19 13:00 IFK Haninge - Tyresö FF Torvalla IP 1
2021-09-19 14:00 Skiljebo SK - Rynninge IK Hamre 5 (konstgräs)
2021-09-26 11:00 Rynninge IK - Västerås IK Pettersbergs IP, konstgräs
2021-09-26 12:00 Assyriska FF - IFK Haninge Södertälje Fotbollsarena
2021-09-26 14:00 Athletic FC Eskilstuna - Skiljebo SK Tunavallen
2021-09-26 14:00 Arboga Södra IF - IF Stockholms Fotbollsakademi Ekbacken A (konstgräs)
2021-09-26 14:45 BK Forward - BK Sport Trängens IP Konstgräs
2021-09-29 19:00 BK Sport - Arboga Södra IF Ekängens IP KG
Oktober
2021-10-02 13:00 IFK Haninge - Rynninge IK Torvalla IP 1
2021-10-03 14:00 Skiljebo SK - BK Forward Hamre 5 (konstgräs)
2021-10-03 15:00 Västerås IK - Athletic FC Eskilstuna Apalby 1
2021-10-03 16:30 Tyresö FF - Assyriska FF Tyresövallen 1
2021-10-09 15:30 Arboga Södra IF - Skiljebo SK Ekbacken A (konstgräs)
2021-10-10 14:45 BK Forward - Västerås IK Trängens IP Konstgräs
2021-10-10 15:00 Athletic FC Eskilstuna - IFK Haninge Tunavallen
2021-10-10 16:30 Rynninge IK - Tyresö FF Pettersbergs IP, konstgräs
2021-10-10 18:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - BK Sport Hägerstensåsens BP 1
2021-10-16 14:00 IFK Haninge - BK Forward Torvalla IP 1
2021-10-17 00:00 Skiljebo SK - IF Stockholms Fotbollsakademi Hamre 5 (konstgräs)
2021-10-17 12:00 Assyriska FF - Rynninge IK Södertälje Fotbollsarena
2021-10-17 15:00 Västerås IK - Arboga Södra IF Apalby 1
2021-10-17 16:30 Tyresö FF - Athletic FC Eskilstuna Tyresövallen 1
2021-10-23 16:00 Athletic FC Eskilstuna - Assyriska FF Tunavallen
2021-10-24 14:00 Arboga Södra IF - IFK Haninge Ekbacken A (konstgräs)
2021-10-24 14:45 BK Forward - Tyresö FF Trängens IP Konstgräs
2021-10-24 16:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Västerås IK Solberga BP 1
2021-10-24 17:00 BK Sport - Skiljebo SK Ekängens IP
2021-10-31 15:00 Västerås IK - BK Sport Råby IP 3 (konstgräs)
2021-10-31 15:00 IFK Haninge - IF Stockholms Fotbollsakademi Torvalla IP 1
2021-10-31 15:00 Tyresö FF - Arboga Södra IF
2021-10-31 15:00 Assyriska FF - BK Forward
2021-10-31 15:30 Rynninge IK - Athletic FC Eskilstuna Pettersbergs IP, konstgräs
November
2021-11-06 14:30 Västerås IK - Skiljebo SK Iver Arena
2021-11-06 15:30 Assyriska FF - Arboga Södra IF Södertälje Fotbollsarena
2021-11-07 12:30 IFK Haninge - BK Sport Torvalla IP 1
2021-11-07 14:00 Rynninge IK - BK Forward Pettersbergs IP, konstgräs
2021-11-07 14:00 Tyresö FF - IF Stockholms Fotbollsakademi Tyresövallen 1
2021-11-13 13:00 BK Sport - Tyresö FF Ekängens IP KG
2021-11-13 14:00 Arboga Södra IF - Rynninge IK Ekbacken A (konstgräs)
2021-11-14 00:00 BK Forward - Athletic FC Eskilstuna
2021-11-14 00:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Assyriska FF
2021-11-14 00:00 Skiljebo SK - IFK Haninge Hamre 2
2021-11-20 13:00 Assyriska FF - BK Sport Södertälje Fotbollsarena
2021-11-21 00:00 Athletic FC Eskilstuna - Arboga Södra IF Tunavallen
2021-11-21 13:00 IFK Haninge - Västerås IK Torvalla IP 1
2021-11-21 14:00 Tyresö FF - Skiljebo SK Tyresövallen 1
2021-11-21 14:00 Rynninge IK - IF Stockholms Fotbollsakademi Pettersbergs IP, konstgräs
2021-11-27 15:30 Västerås IK - Tyresö FF Iver Arena
2021-11-28 15:00 Arboga Södra IF - BK Forward Ekbacken A (konstgräs)
2021-11-28 15:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Athletic FC Eskilstuna
2021-11-28 15:00 BK Sport - Rynninge IK Ekängens IP KG
2021-11-28 15:00 Skiljebo SK - Assyriska FF Hamre 2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info