Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-04 19:00 Anderstorps IF - IS Halmia 1 - 8 80 Idrottsparken, Anderstorp
2021-06-04 19:00 Hittarps IK - Högaborgs BK 1 - 0 Laröds IP A-plan
2021-06-05 13:00 Stafsinge IF - Vejby IF 3 - 1 100 Stafsinge IP 1
2021-06-05 14:00 Waggeryds IK - Råå IF 5 - 1 100 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-06-06 17:00 Gislaveds IS - Ljungby IF 1 - 1 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-06-10 19:00 IS Halmia - Waggeryds IK 1 - 1 250 Örjans Vall
2021-06-10 19:00 Hittarps IK - Laholms FK 1 - 0 Laröds IP A-plan
2021-06-11 19:00 Högaborgs BK - Anderstorps IF 2 - 0 Harlyckans IP 1
2021-06-12 14:00 Vejby IF - Gislaveds IS 2 - 2 Vejby IP A-Plan
2021-06-12 15:00 Råå IF - Stafsinge IF 2 - 5 100 Råå IP A-plan
2021-06-17 19:00 Stafsinge IF - IS Halmia 5 - 0 125 Stafsinge IP 1
2021-06-19 14:00 Gislaveds IS - Råå IF 2 - 1 78 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-06-19 14:00 Waggeryds IK - Högaborgs BK 3 - 3 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-06-19 15:00 Anderstorps IF - Hittarps IK 0 - 7 50 Idrottsparken, Anderstorp
2021-06-19 16:00 Laholms FK - Ljungby IF 3 - 0 Glänninge Park A
2021-06-23 19:30 Råå IF - Ljungby IF 1 - 0 88 Råå IP A-plan
2021-06-24 19:00 Anderstorps IF - Waggeryds IK 1 - 3 100 Idrottsparken, Anderstorp
2021-06-24 19:00 Hittarps IK - Stafsinge IF 4 - 0 Laröds IP A-plan
2021-06-24 19:00 Högaborgs BK - Gislaveds IS 1 - 1 100 Harlyckans IP 1
2021-06-24 19:00 Vejby IF - Laholms FK 2 - 1 Vejby IP A-Plan
2021-06-29 18:00 Gislaveds IS - IS Halmia 0 - 3 130 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-06-29 19:00 Hittarps IK - Waggeryds IK 4 - 0 Laröds IP A-plan
2021-06-29 19:00 Råå IF - Anderstorps IF 2 - 2 100 Råå IP A-plan
2021-06-29 19:15 Vejby IF - Ljungby IF 4 - 0 Vejby IP A-Plan
Juli
2021-07-02 19:30 Laholms FK - Högaborgs BK 3 - 0 Glänninge Park A
2021-07-03 15:00 Vejby IF - Waggeryds IK 2 - 1 125 Vejby IP A-Plan
2021-07-03 15:00 Ljungby IF - Stafsinge IF 0 - 5 75 Lagavallen, Ljungby
2021-07-03 16:00 IS Halmia - Hittarps IK 1 - 1 150 Örjans Vall
Augusti
2021-08-01 18:00 Anderstorps IF - Laholms FK 1 - 9 50 Idrottsparken, Anderstorp
2021-08-06 19:00 IS Halmia - Gislaveds IS 5 - 0 Sennans IP
2021-08-07 13:00 Stafsinge IF - Högaborgs BK 2 - 1 Stafsinge IP 1
2021-08-07 14:00 Waggeryds IK - Hittarps IK 0 - 4 100 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-08-07 14:00 Laholms FK - Anderstorps IF 5 - 1 55 Glänninge Park A
2021-08-07 15:00 Ljungby IF - Vejby IF 1 - 3 137 Lagavallen Hybridgräs
2021-08-11 19:30 Högaborgs BK - Stafsinge IF 3 - 2 Harlyckans IP 1
2021-08-14 13:00 Stafsinge IF - Anderstorps IF 10 - 0 Stafsinge IP 1
2021-08-14 14:00 Gislaveds IS - Hittarps IK 3 - 2 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-08-14 15:00 Vejby IF - Råå IF 3 - 2 Vejby IP A-Plan
2021-08-14 16:00 Laholms FK - Waggeryds IK 4 - 0 100 Glänninge Park A
2021-08-19 18:30 Anderstorps IF - Gislaveds IS 1 - 5 225 Idrottsparken, Anderstorp
2021-08-19 19:00 IS Halmia - Vejby IF 3 - 0 Halmstad Arena P6
2021-08-20 19:30 Högaborgs BK - Ljungby IF 2 - 0 100 Harlyckans IP 1
2021-08-21 14:00 Waggeryds IK - Stafsinge IF 6 - 1 250 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-08-21 15:00 Råå IF - Laholms FK 0 - 4 Råå IP A-plan
2021-08-24 19:30 Ljungby IF - IS Halmia 1 - 1 150 Lagavallen Hybridgräs
2021-08-27 18:30 Gislaveds IS - Waggeryds IK 1 - 1 100 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-08-28 13:00 Laholms FK - Stafsinge IF 3 - 1 Glänninge Park A
2021-08-28 15:00 Råå IF - IS Halmia 2 - 3 Råå IP A-plan
2021-08-28 15:00 Vejby IF - Högaborgs BK 1 - 1 200 Vejby IP A-Plan
2021-08-28 15:00 Ljungby IF - Hittarps IK 0 - 7 87 Lagavallen Hybridgräs
September
2021-09-03 19:00 Högaborgs BK - Råå IF 4 - 2 Harlyckans IP 1
2021-09-04 12:00 Hittarps IK - Vejby IF 2 - 2 Laröds IP A-plan
2021-09-04 13:00 Stafsinge IF - Gislaveds IS 4 - 2 100 Stafsinge IP 1
2021-09-04 15:00 Anderstorps IF - Ljungby IF 1 - 1 120 Idrottsparken, Anderstorp
2021-09-04 15:00 IS Halmia - Laholms FK 3 - 2 350 Örjans Vall
2021-09-10 19:00 IS Halmia - Högaborgs BK 2 - 0 Örjans Vall
2021-09-10 19:00 Ljungby IF - Waggeryds IK 0 - 2 180 Lagavallen Hybridgräs
2021-09-11 15:00 Råå IF - Hittarps IK 1 - 2 100 Råå IP A-plan
2021-09-11 15:00 Vejby IF - Anderstorps IF 10 - 0 Vejby IP A-Plan
2021-09-11 16:00 Laholms FK - Gislaveds IS 2 - 1 269 Glänninge Park A
2021-09-18 12:00 Hittarps IK - IS Halmia 2 - 1 125 Laröds IP A-plan
2021-09-18 13:00 Stafsinge IF - Ljungby IF 0 - 0 Stafsinge IP 1
2021-09-18 14:00 Högaborgs BK - Laholms FK 4 - 1 Harlyckans IP 1
2021-09-18 14:00 Waggeryds IK - Vejby IF 2 - 1 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-09-18 15:00 Anderstorps IF - Råå IF 2 - 5 Idrottsparken, Anderstorp
2021-09-22 19:00 IS Halmia - Anderstorps IF 6 - 0 Örjans Vall
2021-09-24 19:00 Högaborgs BK - Hittarps IK 0 - 2 140 Harlyckans IP 1
2021-09-24 19:00 Ljungby IF - Gislaveds IS 0 - 1 Lagavallen Hybridgräs
2021-09-25 15:00 Råå IF - Waggeryds IK 2 - 1 Råå IP A-plan
2021-09-25 15:00 Vejby IF - Stafsinge IF 2 - 1 Vejby IP A-Plan
Oktober
2021-10-02 13:00 Stafsinge IF - Råå IF 3 - 1 Stafsinge IP 1
2021-10-02 14:00 Anderstorps IF - Högaborgs BK 1 - 5 73 Idrottsparken, Anderstorp
2021-10-02 14:00 Laholms FK - Hittarps IK 1 - 3 Glänninge Park A
2021-10-02 14:00 Gislaveds IS - Vejby IF 0 - 2 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-10-02 14:00 Waggeryds IK - IS Halmia 1 - 3 145 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-10-09 13:00 Hittarps IK - Anderstorps IF 13 - 1 80 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-10-09 14:00 Högaborgs BK - Waggeryds IK 3 - 2 Harlyckans IP 1
2021-10-09 14:00 Råå IF - Gislaveds IS 0 - 2 Råå IP A-plan
2021-10-09 14:00 Ljungby IF - Laholms FK 1 - 4 Lagavallen Hybridgräs
2021-10-09 16:00 IS Halmia - Stafsinge IF 1 - 1 200 Örjans Vall
2021-10-15 19:30 Stafsinge IF - Hittarps IK 2 - 3 Kristineslätt IP 5
2021-10-16 14:00 Ljungby IF - Råå IF 2 - 1 Lagavallen Hybridgräs
2021-10-16 14:00 Gislaveds IS - Högaborgs BK 1 - 1 110 Ryttarvallen 1, Gislaved
2021-10-16 14:00 Waggeryds IK - Anderstorps IF 5 - 1 79 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-10-16 15:00 Laholms FK - Vejby IF 0 - 1 Glänninge Park B
2021-10-23 14:00 Råå IF - Vejby IF 1 - 2 100 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2021-10-23 14:00 Waggeryds IK - Laholms FK 3 - 2 85 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-10-23 15:00 Hittarps IK - Gislaveds IS 3 - 0 55 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-10-24 14:00 Anderstorps IF - Stafsinge IF 0 - 8 30 Töllshov 3, Gnosjö
2021-10-26 19:15 IS Halmia - Ljungby IF 6 - 1 Esperedsvallen konstgräs
2021-10-30 13:00 Stafsinge IF - Waggeryds IK 2 - 1 Kristineslätt IP 5
2021-10-30 14:00 Vejby IF - IS Halmia 0 - 1 100 Vejby IP A-Plan
2021-10-30 14:00 Ljungby IF - Högaborgs BK 0 - 1 Lagavallen Hybridgräs
2021-10-30 14:00 Gislaveds IS - Anderstorps IF 0 - 0 79 Töllshov 3, Gnosjö
2021-10-30 15:00 Laholms FK - Råå IF 4 - 2 Glänninge Park B
November
2021-11-05 19:00 Högaborgs BK - Vejby IF 2 - 3 Harlyckans IP 1
2021-11-05 19:00 IS Halmia - Råå IF 6 - 0 Skedalaheds IP 3
2021-11-06 12:00 Stafsinge IF - Laholms FK 3 - 2 80 Kristineslätt IP 5
2021-11-06 14:00 Waggeryds IK - Gislaveds IS 2 - 2 100 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-11-06 15:00 Hittarps IK - Ljungby IF 7 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-11-13 14:00 Råå IF - Högaborgs BK 2 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2021-11-13 14:00 Vejby IF - Hittarps IK 1 - 2 Vejby IP A-Plan
2021-11-13 14:00 Ljungby IF - Anderstorps IF 4 - 2 75 Lagavallen Hybridgräs
2021-11-13 14:00 Gislaveds IS - Stafsinge IF 0 - 3 85 Gisle IP 1, Gislaved
2021-11-13 14:00 Laholms FK - IS Halmia 0 - 0 Glänninge Park B
2021-11-20 14:00 Anderstorps IF - Vejby IF 0 - 8 10 Töllshov 3, Gnosjö
2021-11-20 14:00 Hittarps IK - Råå IF 3 - 1 150 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-11-20 14:00 Högaborgs BK - IS Halmia 0 - 8 Harlyckan 3, konstgräs
2021-11-20 14:00 Gislaveds IS - Laholms FK 1 - 3 76 Gisle IP 1, Gislaved
2021-11-20 14:00 Waggeryds IK - Ljungby IF 5 - 2 75 Vaggeryds IP, Vaggeryd

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info