Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Norra Götaland, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-04 19:30 IFK Skövde FK - BK Forward 1 - 1 Södermalms IP
2021-06-05 13:00 Stenungsunds IF - IK Oddevold 0 - 0 200 Bästkustställningar Arena
2021-06-05 14:00 IFK Kumla - IFK Tidaholm 2 - 0 Kumla IP
2021-06-05 14:00 Angered BK - IK Gauthiod 0 - 1 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-06-05 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Ahlafors IF 1 - 3 Klasmossen IP Konstgräs
2021-06-05 15:00 Vänersborgs FK - Yxhults IK 2 - 0 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-05 16:00 Lidköpings FK - Nordvärmland FF 1 - 2 120 Framnäs IP A-plan
2021-06-08 19:00 Angered BK - Grebbestads IF 3 - 0 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-06-09 19:00 BK Forward - IFK Kumla 3 - 1 Trängens IP
2021-06-09 19:00 Nordvärmland FF - IF Karlstad Fotbollutveckling 0 - 1 Lillängen
2021-06-09 19:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK 1 - 1 100 Lunnevi IP A-plan
2021-06-09 19:30 IFK Tidaholm - Stenungsunds IF 1 - 3 92 Tidavallen A-plan
2021-06-09 19:30 Ahlafors IF - IFK Skövde FK 3 - 0 152 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-06-09 19:30 Yxhults IK - Lidköpings FK 2 - 2 100 Moabvallen
2021-06-12 14:00 Grebbestads IF - IK Oddevold 1 - 2 478 Siljevi
2021-06-12 14:00 IFK Kumla - Ahlafors IF 0 - 2 98 Kumla IP
2021-06-13 14:00 Stenungsunds IF - BK Forward 0 - 2 Bästkustställningar Arena
2021-06-13 15:00 IFK Skövde FK - Nordvärmland FF 4 - 1 Södermalms IP
2021-06-13 15:00 Vänersborgs FK - Angered BK 1 - 4 100 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-14 19:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod 0 - 2 Framnäs IP A-plan
2021-06-18 19:00 IFK Skövde FK - IK Oddevold 0 - 0 Södermalms IP
2021-06-18 19:00 Vänersborgs FK - Ahlafors IF 1 - 3 240 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-19 14:00 Grebbestads IF - Stenungsunds IF 1 - 2 150 Siljevi
2021-06-19 14:00 Angered BK - Nordvärmland FF 4 - 1 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-06-19 14:00 IK Gauthiod - Yxhults IK 0 - 3 Lunnevi IP A-plan
2021-06-19 16:00 Lidköpings FK - BK Forward 3 - 4 125 Framnäs IP A-plan
2021-06-20 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - IFK Tidaholm 3 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2021-06-22 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs FK 1 - 4 200 Siljevi 1 11-manna
2021-06-22 19:00 Angered BK - Lidköpings FK 2 - 2 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-06-22 19:30 Yxhults IK - IFK Skövde FK 1 - 1 98 Moabvallen
2021-06-23 19:30 IK Oddevold - IFK Tidaholm 7 - 0 211 Rimnersvallen
2021-06-23 19:30 IF Karlstad Fotbollutveckling - IK Gauthiod 2 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2021-06-24 19:00 IFK Kumla - Nordvärmland FF 1 - 1 100 Kumla IP
2021-06-24 19:00 Ahlafors IF - Stenungsunds IF 4 - 4 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-06-27 14:00 IK Gauthiod - Grebbestads IF 3 - 1 100 Lunnevi IP A-plan
2021-06-27 14:00 BK Forward - IF Karlstad Fotbollutveckling 4 - 1 Trängens IP
2021-06-27 15:00 IK Oddevold - IFK Kumla 3 - 0 301 Rimnersvallen
2021-06-27 15:00 Yxhults IK - Angered BK 2 - 2 93 Moabvallen
2021-06-27 16:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs FK 2 - 0 100 Nyvallen
2021-06-27 17:00 IFK Tidaholm - IFK Skövde FK 1 - 1 Tidavallen A-plan
2021-06-30 19:00 IK Oddevold - Nordvärmland FF 2 - 0 269 Rimnersvallen
2021-06-30 19:00 Yxhults IK - IFK Kumla 0 - 1 298 Moabvallen
2021-06-30 19:00 Vänersborgs FK - Lidköpings FK 3 - 0 100 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-06-30 19:30 IFK Tidaholm - Ahlafors IF 0 - 3 Tidavallen A-plan
Juli
2021-07-02 19:00 IK Gauthiod - IFK Skövde FK 0 - 4 165 Lunnevi IP A-plan
2021-07-03 14:00 Grebbestads IF - IFK Tidaholm 3 - 1 275 Siljevi
2021-07-03 14:00 BK Forward - IK Oddevold 1 - 1 Trängens IP
2021-07-03 14:00 Lidköpings FK - IFK Kumla 0 - 0 123 Framnäs IP A-plan
2021-07-03 15:00 Nordvärmland FF - Stenungsunds IF 2 - 3 100 Nyvallen
2021-07-03 16:00 Angered BK - IF Karlstad Fotbollutveckling 4 - 2 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-07-07 19:00 IK Gauthiod - IK Oddevold 0 - 6 280 Lunnevi IP A-plan
2021-07-07 19:00 Grebbestads IF - Ahlafors IF 0 - 1 325 Siljevi
2021-07-07 19:00 Nordvärmland FF - BK Forward 2 - 3 78 Hagforsvallen
2021-07-07 19:30 IFK Kumla - Angered BK 1 - 3 135 Kumla IP
2021-07-07 19:30 Yxhults IK - IFK Tidaholm 6 - 0 75 Moabvallen
2021-07-07 19:30 IF Karlstad Fotbollutveckling - IFK Skövde FK 2 - 3 Klasmossen IP Konstgräs
2021-07-10 14:00 BK Forward - Grebbestads IF 1 - 0 123 Trängens IP
2021-07-30 19:00 IK Oddevold - Ahlafors IF 5 - 0 507 Rimnersvallen
2021-07-30 19:00 Lidköpings FK - Grebbestads IF 4 - 1 198 Framnäs IP A-plan
2021-07-31 13:00 Stenungsunds IF - Yxhults IK 2 - 3 85 Bästkustställningar Arena
2021-07-31 15:00 IFK Skövde FK - Angered BK 3 - 3 Södermalms IP
2021-07-31 16:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Vänersborgs FK 2 - 4 Klasmossen IP Konstgräs
Augusti
2021-08-01 14:00 IFK Kumla - IK Gauthiod 2 - 0 50 Kumla IP
2021-08-01 15:00 IFK Tidaholm - BK Forward 0 - 2 99 Tidavallen A-plan
2021-08-03 19:00 Grebbestads IF - Angered BK 3 - 1 300 Siljevi
2021-08-04 19:00 IFK Kumla - BK Forward 0 - 1 Kumla IP
2021-08-04 19:00 Lidköpings FK - Yxhults IK 2 - 3 168 Framnäs IP A-plan
2021-08-04 19:00 Vänersborgs FK - IK Gauthiod 1 - 0 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-08-04 19:30 IFK Skövde FK - Ahlafors IF 3 - 3 Södermalms IP
2021-08-04 19:30 Stenungsunds IF - IFK Tidaholm 4 - 0 Bästkustställningar Arena
2021-08-07 13:00 Ahlafors IF - IFK Tidaholm 6 - 0 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-08-07 14:00 Angered BK - IFK Kumla 3 - 1 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-08-07 14:00 Grebbestads IF - BK Forward 0 - 1 325 Siljevi
2021-08-07 15:00 Nordvärmland FF - IK Oddevold 0 - 4 Lillängen
2021-08-07 16:00 Vänersborgs FK - IFK Skövde FK 2 - 0 100 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-08-07 16:00 Lidköpings FK - IF Karlstad Fotbollutveckling 2 - 0 175 Framnäs IP A-plan
2021-08-11 19:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Nordvärmland FF 1 - 1 134 Klasmossen IP Konstgräs
2021-08-12 19:00 IFK Skövde FK - Lidköpings FK 1 - 4 Södermalms IP
2021-08-13 19:00 Stenungsunds IF - Angered BK 2 - 0 Bästkustställningar Arena
2021-08-14 14:00 IK Oddevold - Yxhults IK 0 - 0 275 Rimnersvallen
2021-08-14 14:00 IFK Kumla - Vänersborgs FK 1 - 0 75 Kumla IP
2021-08-14 14:00 BK Forward - Ahlafors IF 5 - 1 100 Trängens IP
2021-08-15 15:00 IFK Tidaholm - Nordvärmland FF 1 - 2 Tidavallen A-plan
2021-08-15 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Grebbestads IF 2 - 2 150 Klasmossen IP Konstgräs
2021-08-18 18:45 Ahlafors IF - Lidköpings FK 1 - 3 100 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2021-08-21 13:00 Ahlafors IF - IK Oddevold 2 - 3 175 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-08-21 14:00 IK Gauthiod - IFK Kumla 2 - 1 100 Lunnevi IP A-plan
2021-08-21 14:00 Angered BK - IFK Skövde FK 4 - 3 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-08-21 14:00 Grebbestads IF - Lidköpings FK 2 - 1 275 Siljevi
2021-08-21 15:00 Yxhults IK - Stenungsunds IF 2 - 3 109 Moabvallen
2021-08-22 14:00 BK Forward - IFK Tidaholm 5 - 0 Trängens IP
2021-08-22 14:00 Vänersborgs FK - IF Karlstad Fotbollutveckling 3 - 1 167 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-08-25 18:30 Nordvärmland FF - IFK Kumla 3 - 4 Hagforsvallen
2021-08-25 18:30 IK Gauthiod - IF Karlstad Fotbollutveckling 4 - 3 102 Lunnevi IP A-plan
2021-08-25 18:30 Lidköpings FK - Angered BK 3 - 1 172 Framnäs IP A-plan
2021-08-25 19:00 IFK Tidaholm - IK Oddevold 0 - 2 150 Tidavallen A-plan
2021-08-25 19:00 Stenungsunds IF - Ahlafors IF 1 - 2 138 Bästkustställningar Arena
2021-08-25 19:30 Vänersborgs FK - Grebbestads IF 4 - 0 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-08-25 19:30 IFK Skövde FK - Yxhults IK 1 - 2 100 Södermalms IP
2021-08-28 14:00 IK Oddevold - Angered BK 0 - 2 308 Rimnersvallen
2021-08-28 14:00 BK Forward - Yxhults IK 4 - 1 Trängens IP
2021-08-28 15:00 IFK Tidaholm - IK Gauthiod 1 - 0 Tidavallen A-plan
2021-08-28 15:00 Ahlafors IF - Nordvärmland FF 2 - 0 150 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-08-29 16:00 Stenungsunds IF - Lidköpings FK 4 - 3 Bästkustställningar Arena
2021-08-30 19:00 IFK Kumla - IF Karlstad Fotbollutveckling 1 - 1 Kumla IP
September
2021-09-02 19:30 IF Karlstad Fotbollutveckling - Lidköpings FK 1 - 2 Klasmossen IP Konstgräs
2021-09-03 19:00 Vänersborgs FK - IK Oddevold 0 - 5 306 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-09-04 14:00 Angered BK - IFK Tidaholm 7 - 0 100 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-09-04 14:00 Grebbestads IF - Nordvärmland FF 2 - 1 290 Siljevi
2021-09-04 14:00 IK Gauthiod - BK Forward 1 - 0 Lunnevi IP A-plan
2021-09-04 15:00 Yxhults IK - Ahlafors IF 1 - 1 127 Moabvallen
2021-09-05 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Stenungsunds IF 3 - 2 100 Klasmossen IP Konstgräs
2021-09-07 19:30 IFK Kumla - Lidköpings FK 2 - 2 79 Kumla IP
2021-09-08 18:00 BK Forward - Nordvärmland FF 1 - 2 150 Trängens IP
2021-09-08 19:00 IK Oddevold - IK Gauthiod 4 - 2 284 Rimnersvallen
2021-09-08 19:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK 2 - 2 Bästkustställningar Arena
2021-09-08 19:00 Ahlafors IF - Grebbestads IF 3 - 0 150 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2021-09-08 19:30 IFK Tidaholm - Yxhults IK 0 - 5 Tidavallen A-plan
2021-09-08 19:30 IFK Skövde FK - IF Karlstad Fotbollutveckling 0 - 1 78 Södermalms IP
2021-09-11 13:00 Ahlafors IF - IK Gauthiod 1 - 2 85 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-09-11 13:00 Stenungsunds IF - IFK Skövde FK 3 - 1 101 Bästkustställningar Arena
2021-09-11 14:00 IK Oddevold - Lidköpings FK 1 - 0 263 Rimnersvallen
2021-09-11 14:00 IFK Kumla - Grebbestads IF 3 - 3 85 Kumla IP
2021-09-11 14:00 BK Forward - Angered BK 6 - 5 Trängens IP
2021-09-11 15:00 IFK Tidaholm - Vänersborgs FK 2 - 2 102 Tidavallen A-plan
2021-09-11 15:00 Nordvärmland FF - Yxhults IK 1 - 2 63 Nyvallen
2021-09-15 19:30 IFK Skövde FK - Vänersborgs FK 6 - 0 100 Södermalms IP
2021-09-15 19:30 IF Karlstad Fotbollutveckling - Yxhults IK 2 - 0 Klasmossen IP Konstgräs
2021-09-18 13:00 Vänersborgs FK - BK Forward 2 - 5 75 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-09-18 14:00 Grebbestads IF - Yxhults IK 5 - 2 265 Siljevi
2021-09-18 14:00 Angered BK - Ahlafors IF 3 - 1 135 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-09-18 14:00 IK Gauthiod - Nordvärmland FF 1 - 3 Lunnevi IP A-plan
2021-09-18 14:00 IFK Kumla - Stenungsunds IF 3 - 1 Kumla IP
2021-09-18 16:00 Lidköpings FK - IFK Tidaholm 1 - 2 236 Framnäs IP A-plan
2021-09-19 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - IK Oddevold 0 - 1 100 Klasmossen IP Konstgräs
2021-09-22 19:30 IFK Skövde FK - Grebbestads IF 1 - 2 Södermalms IP
2021-09-25 13:00 Stenungsunds IF - Grebbestads IF 1 - 0 100 Bästkustställningar Arena
2021-09-25 13:00 Ahlafors IF - Vänersborgs FK 4 - 3 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2021-09-25 14:00 IK Oddevold - IFK Skövde FK 4 - 1 288 Rimnersvallen
2021-09-25 14:00 BK Forward - Lidköpings FK 2 - 1 Trängens IP
2021-09-25 15:00 Yxhults IK - IK Gauthiod 2 - 5 87 Moabvallen
2021-09-25 16:00 IFK Tidaholm - IF Karlstad Fotbollutveckling 1 - 2 100 Tidavallen A-plan
2021-09-26 15:00 Nordvärmland FF - Angered BK 0 - 1 Lillängen
2021-09-29 19:30 Vänersborgs FK - Stenungsunds IF 1 - 4 70 Vänersvallen Nord konstgräs
Oktober
2021-10-01 18:30 IFK Skövde FK - IFK Tidaholm 5 - 1 200 Södermalms IP
2021-10-02 14:00 Grebbestads IF - IK Gauthiod 2 - 4 125 Sparvallen Konstgräs
2021-10-02 14:00 IFK Kumla - IK Oddevold 1 - 4 69 Kumla IP
2021-10-02 15:00 Lidköpings FK - Ahlafors IF 1 - 3 124 Framnäs IP A-plan
2021-10-02 15:00 Vänersborgs FK - Nordvärmland FF 0 - 1 Vänersvallen Syd
2021-10-02 15:00 Angered BK - Yxhults IK 0 - 1 100 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2021-10-04 19:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - BK Forward 2 - 3 103 Klasmossen IP Konstgräs
2021-10-05 19:30 IFK Skövde FK - IFK Kumla 1 - 1 Södermalms IP
2021-10-06 19:30 Stenungsunds IF - IK Gauthiod 1 - 1 70 Bästkustställningar Arena
2021-10-09 14:00 BK Forward - IFK Skövde FK 9 - 0 140 Trängens IP
2021-10-09 14:00 Ahlafors IF - IF Karlstad Fotbollutveckling 1 - 1 Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-10-09 14:00 IK Gauthiod - Angered BK 1 - 3 100 Lunnevi IP A-plan
2021-10-09 14:00 IFK Tidaholm - IFK Kumla 2 - 3 150 Tidavallen A-plan
2021-10-09 15:00 Nordvärmland FF - Lidköpings FK 3 - 1 89 Nyvallen
2021-10-09 15:00 Yxhults IK - Vänersborgs FK 2 - 2 Moabvallen
2021-10-10 14:00 IK Oddevold - Stenungsunds IF 3 - 0 332 Thordengården
2021-10-16 14:00 Nordvärmland FF - IFK Tidaholm 8 - 0 115 Lillängen
2021-10-16 14:00 Angered BK - Stenungsunds IF 5 - 0 52 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-10-16 14:00 Grebbestads IF - IF Karlstad Fotbollutveckling 6 - 1 225 Siljevi
2021-10-16 14:00 Ahlafors IF - BK Forward 1 - 4 100 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2021-10-16 15:00 Yxhults IK - IK Oddevold 0 - 2 109 Kumla IP
2021-10-16 15:00 Vänersborgs FK - IFK Kumla 4 - 1 80 Vänersvallen Nord konstgräs
2021-10-16 15:00 Lidköpings FK - IFK Skövde FK 2 - 1 446 Framnäs IP A-plan
2021-10-23 14:00 Ahlafors IF - IFK Kumla 2 - 0 142 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2021-10-23 14:00 Nordvärmland FF - IFK Skövde FK 0 - 0 Nyvallen
2021-10-23 14:00 Angered BK - Vänersborgs FK 4 - 1 120 Hjällbovallen 1 Gräs
2021-10-23 14:30 IK Gauthiod - Lidköpings FK 5 - 0 384 Lunnevi IP A-plan
2021-10-24 14:00 IK Oddevold - Grebbestads IF 3 - 1 443 Thordengården
2021-10-24 14:00 BK Forward - Stenungsunds IF 3 - 1 Trängens IP
2021-10-24 14:00 Yxhults IK - IF Karlstad Fotbollutveckling 2 - 2 87 Moabvallen
2021-10-27 19:00 IK Gauthiod - Stenungsunds IF Lunnevi IP Konstgräs
2021-10-30 14:00 IFK Kumla - Yxhults IK Kumla IP
2021-10-30 15:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - Angered BK Klasmossen IP Konstgräs
2021-10-31 13:00 IFK Tidaholm - Grebbestads IF Tidavallen A-plan
2021-10-31 13:00 IK Oddevold - BK Forward Thordengården
2021-10-31 13:00 IFK Skövde FK - IK Gauthiod Södermalms IP
2021-10-31 13:00 Lidköpings FK - Vänersborgs FK Framnäs IP A-plan
2021-10-31 14:00 Stenungsunds IF - Nordvärmland FF Bästkustställningar Arena
November
2021-11-06 13:00 Lidköpings FK - Stenungsunds IF Framnäs IP A-plan
2021-11-06 13:30 Yxhults IK - BK Forward Moabvallen
2021-11-06 14:00 IK Gauthiod - IFK Tidaholm Lunnevi IP Konstgräs
2021-11-06 14:00 Angered BK - IK Oddevold Hjällbovallen 1 Gräs
2021-11-06 14:00 IF Karlstad Fotbollutveckling - IFK Kumla Klasmossen IP Konstgräs
2021-11-06 14:00 Grebbestads IF - IFK Skövde FK Sparvallen Tanumshede
2021-11-07 13:00 Nordvärmland FF - Ahlafors IF Lillängen
2021-11-13 13:00 Stenungsunds IF - IF Karlstad Fotbollutveckling Bästkustställningar Arena
2021-11-13 13:30 Nordvärmland FF - Grebbestads IF Lillängen
2021-11-13 14:00 IK Oddevold - Vänersborgs FK Rimnersvallen
2021-11-13 14:00 IFK Kumla - IFK Skövde FK Kumla IP
2021-11-13 14:00 BK Forward - IK Gauthiod Trängens IP Konstgräs
2021-11-13 14:00 Ahlafors IF - Yxhults IK Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-11-14 15:00 IFK Tidaholm - Angered BK Tidavallen A-plan
2021-11-20 13:00 Lidköpings FK - IK Oddevold Framnäs IP A-plan
2021-11-20 13:30 Yxhults IK - Nordvärmland FF Moabvallen
2021-11-20 14:00 Grebbestads IF - IFK Kumla Sparvallen Tanumshede
2021-11-20 14:00 Angered BK - BK Forward Hjällbovallen 1 Gräs
2021-11-20 14:00 IK Gauthiod - Ahlafors IF Lunnevi IP Konstgräs
2021-11-20 15:00 Vänersborgs FK - IFK Tidaholm Vänersvallen Nord konstgräs
2021-11-20 15:00 IFK Skövde FK - Stenungsunds IF Södermalms IP
2021-11-28 13:00 IK Oddevold - IF Karlstad Fotbollutveckling Rimnersvallen
2021-11-28 13:00 Yxhults IK - Grebbestads IF Moabvallen
2021-11-28 13:00 BK Forward - Vänersborgs FK Trängens IP Konstgräs
2021-11-28 13:00 Ahlafors IF - Angered BK Svenska Stenhus Arena 1 Gräs
2021-11-28 13:00 Nordvärmland FF - IK Gauthiod Nyvallen
2021-11-28 13:00 IFK Tidaholm - Lidköpings FK Tidavallen A-plan
2021-11-28 13:00 Stenungsunds IF - IFK Kumla Bästkustställningar Arena

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info