Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 2 Västra Götaland, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-02 19:00 Onsala BK - Varbergs GIF FK 2 - 1 Rydets IP A konstgräs
2021-06-05 13:00 Vinbergs IF - Sävedalens IF 0 - 0 Vinåvallen A
2021-06-05 13:00 Assyriska BK - Husqvarna FF 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-06-05 14:00 Eskilsminne IF - Västra Frölunda IF 2 - 2 50 Harlyckans IP 1
2021-06-05 14:00 Varbergs GIF FK - Ängelholms FF 2 - 5 Varberg Energi Arena
2021-06-05 15:00 Dalstorps IF - Höganäs BK 3 - 1 193 Dalshov Konstgräs
2021-06-05 16:00 Torslanda IK - BK Astrio 4 - 3 80 Torslandavallen 1 Gräs
2021-06-05 16:00 IK Tord - Ullareds IK 0 - 0 220 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-08 19:30 Ullareds IK - Torslanda IK 1 - 1 101 Hedevi 1
2021-06-09 19:00 BK Astrio - Eskilsminne IF 1 - 2 Söndrums IP A
2021-06-09 19:00 Sävedalens IF - Varbergs GIF FK 0 - 2 100 Vallhamra 1 Gräs
2021-06-09 19:00 Husqvarna FF - Vinbergs IF 3 - 0 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-06-09 19:30 Ängelholms FF - IK Tord 3 - 0 232 Ängelholms IP A-plan
2021-06-09 19:30 Höganäs BK - Assyriska BK 3 - 3 99 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-06-09 20:00 Dalstorps IF - Onsala BK 2 - 3 Dalshov Konstgräs
2021-06-12 13:00 Assyriska BK - Dalstorps IF 1 - 0 50 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-06-12 14:00 Torslanda IK - Ängelholms FF 0 - 4 Torslandavallen 1 Gräs
2021-06-13 13:00 Onsala BK - Västra Frölunda IF 2 - 1 100 Rydets IP A konstgräs
2021-06-13 13:00 Eskilsminne IF - Ullareds IK 1 - 1 82 Harlyckans IP 1
2021-06-13 14:00 IK Tord - Sävedalens IF 3 - 4 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-13 14:00 Varbergs GIF FK - Husqvarna FF 0 - 1 Varberg Energi Arena
2021-06-13 14:00 Vinbergs IF - Höganäs BK 3 - 0 105 Vinåvallen A
2021-06-16 19:00 Dalstorps IF - Varbergs GIF FK 5 - 3 177 Dalshov Konstgräs
2021-06-19 12:00 Västra Frölunda IF - Höganäs BK 1 - 5 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-06-19 12:00 Ullareds IK - Sävedalens IF 0 - 4 92 Hedevi 1
2021-06-19 14:00 BK Astrio - Husqvarna FF 3 - 2 79 Söndrums IP A
2021-06-19 14:00 Eskilsminne IF - Assyriska BK 5 - 0 Harlyckans IP 1
2021-06-19 14:00 Torslanda IK - Vinbergs IF 0 - 2 98 Torslandavallen 1 Gräs
2021-06-19 14:00 Ängelholms FF - Onsala BK 5 - 1 208 Ängelholms IP A-plan
2021-06-20 16:00 IK Tord - Varbergs GIF FK 3 - 1 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-22 19:30 Ullareds IK - Onsala BK 2 - 0 Hedevi 1
2021-06-23 19:00 BK Astrio - Ängelholms FF 3 - 2 Söndrums IP A
2021-06-23 19:00 Västra Frölunda IF - Sävedalens IF 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-06-23 19:00 Torslanda IK - Dalstorps IF 3 - 2 50 Torslandavallen 1 Gräs
2021-06-23 19:00 IK Tord - Assyriska BK 3 - 1 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-23 20:00 Eskilsminne IF - Höganäs BK 5 - 0 Harlyckans IP 1
2021-06-27 13:00 Höganäs BK - Husqvarna FF 1 - 1 99 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-06-27 14:00 Varbergs GIF FK - BK Astrio 3 - 1 100 Varberg Energi Arena
2021-06-27 15:00 Vinbergs IF - Ullareds IK 4 - 3 Vinåvallen A
2021-06-27 15:00 Dalstorps IF - Sävedalens IF 0 - 3 Dalshov Konstgräs
2021-06-27 16:00 IK Tord - Västra Frölunda IF 1 - 1 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-27 16:00 Onsala BK - Eskilsminne IF 3 - 2 Rydets IP A konstgräs
2021-06-30 19:00 Ullareds IK - Västra Frölunda IF 3 - 1 Hedevi 1
2021-06-30 19:00 Assyriska BK - Vinbergs IF 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-06-30 19:00 IK Tord - Dalstorps IF 2 - 3 Rosenlunds IP 3, Jkpg
Juli
2021-07-03 13:00 Höganäs BK - IK Tord 4 - 2 100 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-07-03 13:30 Sävedalens IF - Eskilsminne IF 4 - 0 Vallhamra 1 Gräs
2021-07-03 16:00 Onsala BK - BK Astrio 2 - 0 75 Rydets IP A konstgräs
2021-07-03 16:00 Husqvarna FF - Torslanda IK 1 - 1 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-07-04 14:00 Dalstorps IF - Vinbergs IF 1 - 1 177 Dalshov Konstgräs
2021-07-07 18:30 IK Tord - Husqvarna FF 0 - 1 550 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-07-07 19:00 BK Astrio - Västra Frölunda IF 3 - 3 Söndrums IP A
2021-07-07 19:00 Assyriska BK - Onsala BK 3 - 0 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-07-07 19:00 Ängelholms FF - Eskilsminne IF 2 - 1 300 Ängelholms IP A-plan
2021-07-07 19:00 Sävedalens IF - Torslanda IK 0 - 1 100 Vallhamra 1 Gräs
2021-07-10 13:00 Vinbergs IF - IK Tord 1 - 1 Vinåvallen A
2021-07-10 14:00 Dalstorps IF - Eskilsminne IF 0 - 2 Dalshov Konstgräs
2021-07-11 13:00 Assyriska BK - Torslanda IK 2 - 3 100 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-07-11 13:30 Sävedalens IF - BK Astrio 0 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2021-07-11 14:00 Husqvarna FF - Västra Frölunda IF 1 - 0 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-07-24 14:00 Ängelholms FF - Ullareds IK 5 - 0 Ängelholms IP A-plan
2021-07-31 14:00 BK Astrio - Ullareds IK 3 - 3 Söndrums IP A
2021-07-31 14:00 Torslanda IK - Höganäs BK 2 - 3 100 Torslandavallen 1 Gräs
2021-07-31 14:00 Eskilsminne IF - Husqvarna FF 1 - 0 Harlyckans IP 1
Augusti
2021-08-01 13:00 Västra Frölunda IF - Ängelholms FF 2 - 3 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-01 13:00 Vinbergs IF - Onsala BK 1 - 2 168 Vinåvallen A
2021-08-01 14:00 Varbergs GIF FK - Assyriska BK 4 - 1 Varberg Energi Arena
2021-08-04 18:30 Höganäs BK - Eskilsminne IF 0 - 3 172 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-08-04 18:30 Vinbergs IF - Varbergs GIF FK 2 - 1 257 Vinåvallen A
2021-08-04 19:00 Ängelholms FF - BK Astrio 1 - 1 242 Ängelholms IP A-plan
2021-08-04 19:00 Sävedalens IF - Västra Frölunda IF 3 - 1 150 Vallhamra 1 Gräs
2021-08-04 19:00 Assyriska BK - IK Tord 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-04 19:15 Onsala BK - Ullareds IK 2 - 0 Rydets IP A konstgräs
2021-08-07 13:00 Höganäs BK - Torslanda IK 3 - 0 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-08-07 15:00 Dalstorps IF - IK Tord 0 - 3 Dalshov Konstgräs
2021-08-08 13:00 Onsala BK - Vinbergs IF 4 - 4 Rydets IP A konstgräs
2021-08-08 13:30 Ullareds IK - BK Astrio 1 - 2 Hedevi 1
2021-08-08 14:00 Ängelholms FF - Västra Frölunda IF 4 - 0 216 Ängelholms IP A-plan
2021-08-08 14:00 Husqvarna FF - Eskilsminne IF 3 - 2 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-08-09 19:30 Assyriska BK - Varbergs GIF FK 5 - 1 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-14 12:00 Västra Frölunda IF - Husqvarna FF 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-14 13:30 Ullareds IK - Ängelholms FF 2 - 1 Hedevi 1
2021-08-14 14:00 BK Astrio - Sävedalens IF 0 - 1 130 Söndrums IP A
2021-08-14 14:00 Torslanda IK - Assyriska BK 2 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2021-08-14 14:00 Eskilsminne IF - Dalstorps IF 5 - 2 Harlyckans IP 1
2021-08-15 14:00 IK Tord - Vinbergs IF 2 - 1 128 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-08-15 14:00 Varbergs GIF FK - Onsala BK 1 - 7 150 Håstens IP B
2021-08-18 18:30 Höganäs BK - Varbergs GIF FK 1 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-08-18 19:30 Dalstorps IF - Torslanda IK 3 - 0 101 Dalshov Konstgräs
2021-08-21 13:00 Höganäs BK - Västra Frölunda IF 3 - 1 104 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-08-21 13:00 Assyriska BK - Eskilsminne IF 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-21 13:00 Vinbergs IF - Torslanda IK 1 - 3 50 Vinåvallen A
2021-08-21 13:30 Sävedalens IF - Ullareds IK 0 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2021-08-21 14:00 Varbergs GIF FK - IK Tord 2 - 1 Varberg Energi Arena
2021-08-21 16:00 Onsala BK - Ängelholms FF 0 - 1 250 Rydets IP A konstgräs
2021-08-22 14:00 Husqvarna FF - BK Astrio 1 - 2 269 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-08-25 18:30 IK Tord - Ängelholms FF 1 - 4 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-08-25 18:45 Vinbergs IF - Husqvarna FF 0 - 2 30 Vinåvallen A
2021-08-25 19:00 Eskilsminne IF - BK Astrio 2 - 0 120 Harlyckans IP 1
2021-08-25 19:30 Onsala BK - Dalstorps IF 1 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-08-25 19:30 Varbergs GIF FK - Sävedalens IF 3 - 1 Varberg Energi Arena
2021-08-25 19:30 Assyriska BK - Höganäs BK 2 - 4 63 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-25 20:00 Torslanda IK - Ullareds IK 1 - 1 75 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-08-28 12:00 Västra Frölunda IF - Dalstorps IF 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-08-28 13:00 Torslanda IK - Varbergs GIF FK 4 - 0 96 Torslandavallen 1 Gräs
2021-08-28 13:30 Ullareds IK - Husqvarna FF 2 - 0 110 Hedevi 1
2021-08-28 14:00 Ängelholms FF - Sävedalens IF 3 - 1 100 Ängelholms IP A-plan
2021-08-28 14:00 Eskilsminne IF - Vinbergs IF 0 - 1 Harlyckans IP 1
2021-08-29 14:00 BK Astrio - Höganäs BK 2 - 0 Söndrums IP A
2021-08-29 14:00 IK Tord - Onsala BK 0 - 3 Rosenlunds IP 3, Jkpg
September
2021-09-03 19:00 Assyriska BK - Västra Frölunda IF 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-04 13:00 Onsala BK - Sävedalens IF 4 - 2 100 Rydets IP A konstgräs
2021-09-04 13:00 Höganäs BK - Ullareds IK 3 - 1 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-09-04 14:00 Varbergs GIF FK - Eskilsminne IF 0 - 6 Varberg Energi Arena
2021-09-04 14:00 IK Tord - Torslanda IK 2 - 1 70 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-09-04 14:00 Husqvarna FF - Ängelholms FF 1 - 4 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-09-04 15:00 Dalstorps IF - BK Astrio 2 - 0 Dalshov Konstgräs
2021-09-08 18:00 Vinbergs IF - Dalstorps IF 0 - 2 Vinåvallen A
2021-09-08 18:30 Husqvarna FF - IK Tord 2 - 0 150 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-09-08 19:00 Västra Frölunda IF - BK Astrio 5 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-08 19:00 Onsala BK - Assyriska BK 1 - 2 Kungsbacka sportcenter 10
2021-09-08 19:00 Varbergs GIF FK - Höganäs BK 4 - 3 35 Varberg Energi Arena
2021-09-08 19:00 Eskilsminne IF - Ängelholms FF 1 - 1 Harlyckans IP 1
2021-09-08 20:00 Torslanda IK - Sävedalens IF 0 - 1 75 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-09-11 13:30 Ullareds IK - Dalstorps IF 2 - 1 Hedevi 1
2021-09-11 13:30 Sävedalens IF - Husqvarna FF 0 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2021-09-11 14:00 BK Astrio - Assyriska BK 4 - 3 Söndrums IP A
2021-09-11 14:00 Torslanda IK - Onsala BK 3 - 4 Torslandavallen 1 Gräs
2021-09-11 14:00 Ängelholms FF - Höganäs BK 2 - 0 299 Ängelholms IP A-plan
2021-09-11 14:00 Eskilsminne IF - IK Tord 4 - 1 Harlyckans IP 1
2021-09-11 16:00 Västra Frölunda IF - Vinbergs IF 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-17 19:30 Assyriska BK - Ullareds IK 3 - 1 25 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-18 13:00 Höganäs BK - Sävedalens IF 1 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-09-18 14:00 Varbergs GIF FK - Västra Frölunda IF 2 - 2 Varberg Energi Arena
2021-09-18 14:00 Torslanda IK - Eskilsminne IF 0 - 0 75 Torslandavallen 1 Gräs
2021-09-18 15:00 Dalstorps IF - Ängelholms FF 1 - 5 Dalshov Konstgräs
2021-09-18 16:00 Onsala BK - Husqvarna FF 1 - 3 Rydets IP A konstgräs
2021-09-19 13:00 Vinbergs IF - BK Astrio 2 - 2 Vinåvallen A
2021-09-25 13:00 Ängelholms FF - Assyriska BK 2 - 2 192 Ängelholms IP A-plan
2021-09-25 13:30 Ullareds IK - Vinbergs IF 3 - 1 Hedevi 1
2021-09-25 13:30 Sävedalens IF - Dalstorps IF 4 - 1 155 Vallhamra 1 Gräs
2021-09-25 14:00 BK Astrio - Varbergs GIF FK 4 - 0 46 Söndrums IP A
2021-09-25 14:00 Eskilsminne IF - Onsala BK 4 - 1 Harlyckans IP 1
2021-09-25 15:00 Husqvarna FF - Höganäs BK 2 - 1 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-09-25 16:00 Västra Frölunda IF - IK Tord 2 - 0 65 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-09-30 19:00 Varbergs GIF FK - Ullareds IK 3 - 0 Varberg Energi Arena
Oktober
2021-10-01 19:00 Assyriska BK - Sävedalens IF 0 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-02 13:00 Torslanda IK - Västra Frölunda IF 3 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2021-10-02 13:00 Vinbergs IF - Ängelholms FF 2 - 2 Vinåvallen A
2021-10-02 14:00 IK Tord - BK Astrio 0 - 1 155 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-10-02 14:00 Onsala BK - Höganäs BK 9 - 0 100 Rydets IP A konstgräs
2021-10-02 14:00 Dalstorps IF - Husqvarna FF 0 - 1 235 Dalshov Konstgräs
2021-10-06 19:00 Varbergs GIF FK - Vinbergs IF 3 - 2 70 Varberg Energi Arena
2021-10-09 13:00 Västra Frölunda IF - Eskilsminne IF 0 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-09 13:00 Höganäs BK - Dalstorps IF 3 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-10-09 13:30 Ullareds IK - IK Tord 2 - 1 Hedevi 1
2021-10-09 13:30 Sävedalens IF - Vinbergs IF 2 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2021-10-09 14:00 Husqvarna FF - Assyriska BK 1 - 0 80 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-10-09 14:00 BK Astrio - Torslanda IK 1 - 1 60 Söndrums IP A
2021-10-10 14:00 Ängelholms FF - Varbergs GIF FK 1 - 0 Ängelholms IP A-plan
2021-10-16 12:00 Västra Frölunda IF - Torslanda IK 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-16 13:00 Höganäs BK - Onsala BK 3 - 1 89 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-10-16 13:00 Sävedalens IF - Assyriska BK 2 - 5 125 Valhalla 1 Konstgräs
2021-10-16 13:30 Ullareds IK - Varbergs GIF FK 2 - 3 120 Hedevi 1
2021-10-16 14:00 BK Astrio - IK Tord 1 - 1 Söndrums IP konstgräs
2021-10-16 14:00 Ängelholms FF - Vinbergs IF 1 - 0 120 Ängelholms IP A-plan
2021-10-16 15:00 Husqvarna FF - Dalstorps IF 4 - 3 150 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-10-23 13:00 Höganäs BK - Vinbergs IF 2 - 2 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-10-23 14:00 Västra Frölunda IF - Onsala BK 1 - 4 100 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-23 14:00 Ängelholms FF - Torslanda IK 4 - 1 175 Ängelholms IP A-plan
2021-10-23 14:00 Husqvarna FF - Varbergs GIF FK 3 - 1 Vapenvallen 1, Huskvarna
2021-10-23 14:00 Dalstorps IF - Assyriska BK 5 - 0 167 Dalshov Konstgräs
2021-10-24 13:30 Ullareds IK - Eskilsminne IF 1 - 2 50 Hedevi 1
2021-10-24 16:00 Sävedalens IF - IK Tord 2 - 3 50 Valhalla 1 Konstgräs
2021-10-27 19:00 Assyriska BK - Ängelholms FF 1 - 4 50 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-30 14:00 Västra Frölunda IF - Ullareds IK 4 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-10-30 14:00 Torslanda IK - Husqvarna FF 0 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-10-30 14:00 IK Tord - Höganäs BK 0 - 6 124 Rosenlunds IP 2, Jkpg
2021-10-30 14:00 Vinbergs IF - Assyriska BK 5 - 1 123 Vinåvallen A
2021-10-30 14:00 Eskilsminne IF - Sävedalens IF 0 - 0 Harlyckans IP 1
2021-10-30 15:00 BK Astrio - Onsala BK 3 - 1 Söndrums IP konstgräs
2021-10-31 14:00 Varbergs GIF FK - Dalstorps IF 3 - 2 Varberg Energi Arena konstgräs
November
2021-11-06 13:00 Höganäs BK - BK Astrio 1 - 1 50 Höganäs Sportcenter A-plan
2021-11-06 13:00 Vinbergs IF - Eskilsminne IF 0 - 3 110 Vinåvallen A
2021-11-06 13:00 Onsala BK - IK Tord 1 - 1 Rydets IP A konstgräs
2021-11-06 13:30 Sävedalens IF - Ängelholms FF 2 - 2 Bravida Arena
2021-11-06 14:00 Varbergs GIF FK - Torslanda IK 0 - 4 55 Varberg Energi Arena
2021-11-06 15:00 Dalstorps IF - Västra Frölunda IF 0 - 1 Dalshov Konstgräs
2021-11-07 13:00 Husqvarna FF - Ullareds IK 3 - 1 Rosenlunds IP 2, Jkpg
2021-11-12 19:30 Sävedalens IF - Onsala BK 0 - 4 Valhalla 1 Konstgräs
2021-11-13 13:00 Västra Frölunda IF - Assyriska BK 1 - 1 150 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-13 13:30 Ullareds IK - Höganäs BK 5 - 2 94 Hedevi 1
2021-11-13 14:00 BK Astrio - Dalstorps IF 3 - 2 Söndrums IP A
2021-11-13 14:00 Ängelholms FF - Husqvarna FF 2 - 0 Ängelholms IP A-plan
2021-11-13 14:00 Eskilsminne IF - Varbergs GIF FK 3 - 2 Harlyckans IP 1
2021-11-14 14:00 Torslanda IK - IK Tord 3 - 1 50 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-11-20 13:00 Vinbergs IF - Västra Frölunda IF 0 - 1 160 Vinåvallen A
2021-11-20 13:00 Onsala BK - Torslanda IK 1 - 2 Rydets IP A konstgräs
2021-11-20 13:00 Höganäs BK - Ängelholms FF 0 - 3 Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
2021-11-20 14:00 IK Tord - Eskilsminne IF 0 - 5 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-11-20 15:00 Dalstorps IF - Ullareds IK 1 - 2 102 Dalshov Konstgräs
2021-11-21 13:00 Assyriska BK - BK Astrio 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-21 13:00 Husqvarna FF - Sävedalens IF 6 - 1 Rosenlunds IP 2, Jkpg
2021-11-28 14:00 Västra Frölunda IF - Varbergs GIF FK 1 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2021-11-28 14:00 Husqvarna FF - Onsala BK 1 - 0 Rosenlunds IP 2, Jkpg
2021-11-28 14:00 Ullareds IK - Assyriska BK 2 - 0 47 Hedevi 1
2021-11-28 14:00 Ängelholms FF - Dalstorps IF 6 - 0 Ängelholms IP A-plan
2021-11-28 14:00 Sävedalens IF - Höganäs BK 4 - 1 Bravida Arena
2021-11-28 14:00 BK Astrio - Vinbergs IF 2 - 0 Söndrums IP A
2021-11-28 14:00 Eskilsminne IF - Torslanda IK 3 - 2 30 Harlyckan 3, konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info