Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (F05) Fredrik Grissle 0708192066 Blå, Blå, Blå
Ale United (F06) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Ale United (P05) Jimmy Bakkum +790730285 Gul, Svart, Gula
Ale United (P08) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alingsås IF FF (P06) Thomas Svensson 032214433 0706322261
Alingsås KIK (F07) Cathrin Rosén 0706626176 Blå, Blå, Vit
Angered MBIK (P08) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (F05) Antoine Meunier Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (F06) Sören Erlandsson 0706353841 Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (F07) Maria Heed Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (F08) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P06) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P07) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (P05) Akkad Bityo 0708576779 Vit, Vit, Vita
Azalea BK (F06) Lars Andersson +46735996334 Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F07) Mariam Mannheimer 0734216848 Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F08) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P05) Mårten Everbrand 0727140536 Orange/Svart/Orange
Azalea BK (P06) Patrik Söderberg 0705140981 Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (F06) Magnus Skoglund 0768984229 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (F07) Eva Rolander Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P05) Peter Johannesson 0705630632 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P06) Jonas Brusberg 031521924 0706450017 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P07) Magnus Svensson 054157578 0709630993 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P08) Jonas Sand 0739028321 Röd, Svart, Röd
Bergums IF (F05) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (F06) Bengt Patrik Andreasson Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (F07) Johan Pheiffer 0706059666 Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (F08) Johan Pheiffer 0706059666 Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P05) Mattias Johansson Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P07) Niklas Andersson 0706862941 Blå, Blå, Blåa
BK Häcken (F06) Emma Ekenstjärna 037023262 0702042846 gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (F07) Emma Ekenstjärna 037023262 0702042846 gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (F08) Robert Larsson 0709102420 gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P05) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P06) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P08) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Brämaregårdens FC (P08) Benjamin Landeback Orange, Svart, Vit
Dalen/Krokslätts FF (P05) Ferdinand Kempe 0709730510 Gul/Blå, Blå, Gul
Dalen/Krokslätts FF (P06) Björn Stavseth 0733669240 Gul/Blå, Blå, Gul
Donsö IS (F07) Jarl Andreasson 0706190031 blå/vit randig, Blå, Blå
Donsö IS (P05) Mathias Dawidsson 0708970214 blå/vit randig, Blå, Blå
Eriksbergs IF (F07) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (F08) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (P07) Reine Lindmark 031535626 +46707417076 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF (P08) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Eskilsminne IF (F06) Berne Sten 0730988362 Gul/blå, Blå, Gul
Falkenbergs FF (P05) Linus Swärd 0706987612 gul, vita, vita
FC Komarken (P07) Parker Ayewubo 0760091989 Vit, Svart, Svart
FC Komarken (P08) Parker Ayewubo 0760091989 Vit, Svart, Svart
Finlandia Pallo AIF (P07) Karl Johan Nyblom +46704151534 +46704151534 Blå/vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo AIF (P06) Magnus Strömdahl 0703107257 Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (P05) Morgan Schimanski 0732488885 Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P06) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P07) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P08) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fässbergs IF (P05) Kristian Zakariasson 0707367151 Lila, Vit, Lila
Fässbergs IF (P06) Kristian Zakariasson 0707367151 Lila, Vit, Lila
Fässbergs IF (P07) Joachim Ek 0705982977 Lila, Vit, Lila
GAIS (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P06) Ahmed Al-Hadad 0737384380 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P07) Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P08) Zoran Bulatovic +46739367530 Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (P06) Daniel Spalin 0702440036 Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Groheds IF /Ljungskile SK (P07) Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Guldhedens IK (F06) Conny Nilsson 0707368219 Röd, Svart, vit
Guldhedens IK (P05) Peter Brännström 0706553747 Röd, Svart, vit
Gunnilse IS (P08) Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Götaholms BK (P05) Dan Kenny Andersson 0707232174 Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs FF (F05) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Hemsjö IF (F07) Patric Ljunggren 0736229905 Gul, Svart, Gul-svart
Hermansby IF (P06) Martin Albinsson 0733331895 Gul/Svart/Gul
Hermansby IF (P07) Martin Albinsson 0733331895 Gul, Svart, Gul
Hestrafors IF (P05) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC (P06) Dinank Singh 0739724926 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P07) Hussein Younes 0767777207 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P08) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjuviks AIK (F06) Erik Westerholm +46708741023 Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Hjuviks AIK (F07) Camilla Wikland Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Holmalunds IF (P08) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF (F06) Petter Hulgaard 0705894960 Blå, Blå, Vita
Hovås Billdal IF (F07) Jonas Hägerström 0702605363 Blå, Blå, Vita
Hovås Billdal IF (P05) Mikael Håkansson 0722455177 Blå, Blå, Vita
Hovås Billdal IF (P06) Martin Svedstam 0705760332 Blå, Blå, Vita
Hovås Billdal IF (P07) Ulf Magnusson 0704568709 Blå, Blå, Vita
Hovås Billdal IF (P08) Hovås Billdal IF(Föreningen) Blå, Blå, Vita
Hönö IS (P05) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Mölndal Fotboll (F06) Richard Nilsson 0734378711 Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P06) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P07) Michael Larsson 0739023899 Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P08) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (P05) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P06) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P07) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (F06) Anna Niklasson 0760506690 Orange, Svart, Orange
IF Väster (F08) Johan Schönborg 0705280680 Orange, Svart, Orange
IF Väster (P06) Mikael Edman 0739802915 Orange, Svart, Orange
IF Väster / Näsets SK (F05) Anna Niklasson 0760506690 Orange, Svart, Orange
IFK Björkö (F07) Johnny Olsson 0734390773 Grön, Vit, vit
IFK Fjärås (P05) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (F06) Cristian Loayza Barrios 0709769218 Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P05) Fredrik Landén 0707123176 Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P07) Fred Jähnke Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Uddevalla (P08) IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Valla (F06) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Örby (P06) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Kongahälla (P05) Tobias Jägerholt 0705613575 Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P06) Tobias Jägerholt 0705613575 Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P07) Joacim Ruud Henriksen 0702647422 Röd, Vit, Röd
IK Zenith (F05) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (F06) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (F07) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (F08) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P05) Bernt Westre 0735666216 Grön, Vit, grön
IK Zenith (P06) Daniel Wigren Grön, Vit, grön
IK Zenith (P07) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Jitex Mölndal BK (F06) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Jitex Mölndal BK (F07) Andreas Larsson 0702050539 Vit, Vit, Vit
Jonsereds IF (F08) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P05) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P06) Christer Aldero Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P08) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (P07) Ivan Brajkovic Vit, Blå, Blå
Kinna IF (P05) Tomas Aspenskog 0737080727 Röd, Blå, Vit
Kode IF (P07) Terje Anderton 0706373741 gul, Svart, svart
Kopparberg/Göteborg FC (F05) Lars Gunnar Johansson 0702173680 Svart, Svart, Svart
Kortedala IF (P07) Kortedala IF(Föreningen) gulsvart, svart, gul
Kullavik IF (F06) Lotta Rosenqvist 0703788311 Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (F08) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P05) Jan Pettersson 0702263304 0702263304 Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P08) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P05) Fredrik Abrahamsson 0730746850 Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (P05) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Kungsladugårds BK (P07) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Kungälvs FF (F05) Linus Carlström 0733186921 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF (F07) Abdulkadir Meral 0705807736 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (F06) Henrik Lind Blå, Blå, Blå
Kållered SK (F07) Jennie Svensson 0725098596 Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P05) Anders Persson 0705827118 Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P06) Anders Persson 0705827118 Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P07) Niklas Heideman Blå, Blå, Blå
Kärra Dragons FC (P07) Kärra Dragons FC(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Kärra KIF (F07) Jon Stockhaus 0708650244 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (F08) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P08) Gonzalo Zamora Ormazabal 0734484830 Gul, Blå, Gula
Landvetter IF F07) Joel Rask 0766494187 0766494187 Röd, Svart, Svart
Landvetter IS (P05) Fredrik Majqvist 0704855255 Grön, Grön, Grön
Landvetter IS (P07) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Landvetter IS (P08) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (F07) Anna Hagen 0727114945 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF (P05) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF (P06) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS (F06) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (F08) Erik Svanberg 0761882700 lila, vit, lila
Lerums IS (P05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P06) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P07) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P08) Hans Fagerlin 0730273638 lila, vit, lila
Lindome GIF (F05) Richard Fagerberg 0707367244 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (F07) Lisa Eliasson 0733705490 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P05) Patrik Bruze Svart vit randig/Svart/Vit
Lundby IF (P05) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lundby IF (P06) Adam Nordin 0705364833 Grön, vit, gröna
Lundby IF (P07) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lundby IF (P08) Mustafa Arikan 0736155941 Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (P05) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lunden Överås BK (P06) Egon Hansen 0737282973 Vit, Vit, Vita
Lunden Överås BK (P08) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Masthuggets BK (P07) Nicholas Singleton 0709968496 Röd, Blå, Röda/blå
Masthuggets BK (P08) Eskil Vowles 0736768271 Röd, Blå, Röda/blå
Mossens BK (F06) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK (F07) Per Östlund Svart, Svart, Svart
Mossens BK (P05) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mossens BK (P06) Fredrik Svensson 0704501954 Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (F06) Andreas Sundqvist Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (F08) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P05) Maciej Zietara 0736902611 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P06) Patrik Johansson 0702346852 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P07) Ivan Custodio De Melo Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P08) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norrby IF (P06) Norrby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Näsets SK (F06) Martin Lundkvist 0706305885 vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (F07) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (F08) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (P05) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (P06) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (P07) Johan Nordén 0765103160 vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK (P08) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Nödinge SK Fotboll (F07) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Onsala BK (F05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (P06) Ulf Johansson 0702448240 Röd, Vit, Röd
Partille IF FK (P07) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Partille IF FK (P08) Tommy Moholi Röd, Vit, Röd
Qviding FIF (F05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (F06) Benny Jansson Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (F07) Johan Almqvist Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P06) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P07) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P08) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Romelanda UF (F08) Romelanda UF(Föreningen) Gul, Svart, Gul/Svarta
Romelanda UF (P05) Thomas Karlsson 0707260616 Gul, Svart, Gul/Svarta
Romelanda UF (P07) Tomas Cassanelli 0727403030 Gul, Svart, Gul/Svarta
Rävlanda AIS (P07) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandarna BK (F06) Freddy Magnusson 0317756935 0702735900 Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK (P07) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjömarkens IF (F06) Fredrik Johansson 0733259950 0733259950 Vit, Grön, Grön
Solängens BK (F07) Christian Sjöholm 0705202105 Vit, Vit alt grön, Vita alt gröna
Solängens BK (F08) Mikael Isik 0760559726 Vit, Vit alt grön, Vita alt gröna
Solängens BK (P06) Peter Berggren Vit, Vit alt grön, Vita alt gröna
Stenkullen GoIK (F06) Marie Danielsson Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (F07) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P06) Peter Appelgren 0725173313 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK (P07) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (P05) Magnus Bondesson 0721478122 Röd, Röda, Röda
Sävedalens IF (F05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (F07) Anders Lööf 0706234547 Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P06) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P07) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P08) Patrik Jonasson 0705329116 Röd, Blå, Röda
Torp GOIF (F06) Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torslanda IK (F06) Johan Hansson 0709524144 Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (F07) Robert Provci 0704326755 Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P05) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P06) Mattias Berglund 0701424488 Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P07) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tvååker/Galtabäck (P05) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, blå, Röda
Tölö IF (P05) Linda Katarina Andersson 0732543363 Grönsvart, Svart, Svart
Utbynäs SK (P05) Nicklas Näsholm Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P06) Dennis Ek 0707837409 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P07) Mattias Reijlitz Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P08) Krister Johansson 0704795621 Gul, Blå, Gula
Vallens IF (F08) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vara SK (P08) Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vänersborgs IF (P06) Robert Mayborn 0704618244 Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF (P05) Anton Ljungberg 0761642230 Vit/Grön, Grön, grön
Västra Frölunda IF (P06) Ronnie Kjönsberg 0768488101 Vit/Grön, Grön, grön
Västra Frölunda IF (P07) Anton Ljungberg 0761642230 Vit/Grön, Grön, grön
Västra Frölunda IF (P08) Michael Sheppard 0739025380 Vit/Grön, Grön, grön
Ytterby IS (F06) Ki Hagelin 0706245714 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F07) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F08) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P05) Daniel Lohm 0768349823 0768349823 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P06) Daniel Lohm 0768349823 0768349823 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P07) Mattias Wikström 0709136536 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P08) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (F05) Johan Nyholm 0708414441 svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (F06) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F07) Lena Hjort 0705082887 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F08) Tobias Axelsson Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P05) Andreas Bäckström 0703200430 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P06) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P07) Peter Wannding Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P08) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (F07) Svante Larson 0702469621 Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (F07) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (P06) Bo Gunnar Markus Utbult 0705541957 Vinröd, Vit, Vinröd
Öjersjö IF (F06) Linus Vedung 0769456116 Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF (F07) Anna Wennergren 0736545410 Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF (P06) Carl Bengtsson 0733177110 Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF (P07) Marcus Sellstedt 0766210637 Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF (P08) Patrik Oscarson +46767646492 Vit, Blå, Blåa
Örgryte IS (P05) Jesper Källqvist 0722162022 Röd, Blå, Vit
Örgryte IS (P06) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll (P07) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll (P08) André Gjerström 0733358691 Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-01-17 11:00 060907020 Partille IF FK (P08) - Öjersjö IF (P08) Lexby 2 Konstgräs
2021-01-17 12:20 060907021 Partille IF FK (P08) - Öjersjö IF (P08) Lexby 2 Konstgräs
2021-01-23 11:15 060907019 Ytterby IS (P07) - Lerums IS (P07) 4 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-01-23 12:00 060907072 Örgryte IS Fotboll (P08) - Mölnlycke IF (P08) 7 - 2 Heden 21 Konstgräs
2021-01-23 12:30 060907031 IK Zenith (P07) - Qviding FIF (P07) 5 - 2 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-01-23 12:30 060907084 IK Kongahälla (P06) - Backatorp IF (P06) 2 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2021-01-23 13:15 060907051 Hovås Billdal IF (P06) - Utbynäs SK (P06) 3 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2021-01-23 13:30 060907042 Lerums IS (P08) - Öjersjö IF (P08) 1 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-01-23 13:30 060907043 Lerums IS (P08) - Öjersjö IF (P08) 2 - 0 Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2021-01-23 13:30 060907094 Örgryte IS Fotboll (P08) - Mölnlycke IF (P08) 9 - 1 Heden 21 Konstgräs
2021-01-23 14:00 060907032 IK Zenith (P07) - Qviding FIF (P07) 0 - 4 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-01-23 14:00 060907054 Örgryte IS (P05) - GAIS (P05) 2 - 3 Hammarviken Arena
2021-01-23 14:45 060907083 IK Kongahälla (P05) - Backatorp IF (P06) 0 - 5 Kongevi 1 Konstgräs
2021-01-24 11:00 060907099 Partille IF FK (P08) - Angered MBIK (P08) 4 - 0 Lexby 21 Konstgräs
2021-01-24 12:15 060907018 Ytterby IS (P07) - Kortedala IF (P07) Ytterns IP 3 konstgräs
2021-01-24 12:30 060907085 Partille IF FK (P08) - Sävedalens IF (P08) 1 - 1 Lexby 21 Konstgräs
2021-01-24 13:45 060907068 Torslanda IK (F06) - Backatorp IF (F06) 4 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-01-30 12:30 060907064 Qviding FIF (P05) - Mölnlycke IF (P05) 0 - 7 Mölnlycke IP
2021-01-30 12:30 060907074 Mölnlycke IF (P07) - Qviding FIF (P07) 2 - 9 Djupedalsplan B Konstgräs
2021-01-30 13:00 060907080 Örgryte IS Fotboll (P08) - Lerums IS (P08) 8 - 1 Hammarviken Arena 31
2021-01-30 13:30 060907146 Askims IK (F07) - Backatorp IF (F07) 4 - 2 Kobbegården Övre
2021-01-30 13:30 060907174 Näsets SK (P07) - Hovås Billdal IF (P07) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-01-30 14:00 060907130 BK Häcken (P06) - Hovås Billdal IF (P06) 2 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2021-01-30 14:30 060907100 Örgryte IS Fotboll (P08) - Ytterby IS (P08) 0 - 8 Hammarviken Arena 31
2021-01-30 15:00 060907118 Qviding FIF (P07) - Partille IF FK (P07) 6 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2021-01-30 15:30 060907169 BK Häcken (P05) - Västra Frölunda IF (P05) 4 - 1 Bravida Arena
2021-01-30 16:00 060907129 BK Häcken (P06) - Finlandia/Pallo AIF (P06) 6 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2021-01-30 16:00 060907133 Sävedalens IF (P06) - Utbynäs SK (P06) 5 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2021-01-31 09:40 060907124 BK Häcken (F07) - Eriksbergs IF (F07) 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2021-01-31 10:30 060907075 Älvsborg FF (P06) - IF Väster (P06) 1 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2021-01-31 10:45 060907115 Sävedalens IF (P08) - Partille IF FK (P08) 3 - 0 Vallhamra 21 Konstgräs
2021-01-31 11:30 060907197 Örgryte IS (P05) - Älvsborg FF (P05) 4 - 3 Hammarviken Arena
2021-01-31 12:00 060907179 Hisingsbacka FC (P07) - Romelanda UF (P07) 6 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2021-01-31 13:00 060907123 IK Zenith (P07) - Backatorp IF (P07) 4 - 2 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-01-31 13:15 060907106 Hovås Billdal IF (P06) - Örgryte IS (P06) Hovås Billdal Arena 1
2021-01-31 13:45 060907171 Hisingsbacka FC (P07) - Romelanda UF (P07) 8 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2021-01-31 14:00 060907144 Askims IK (F07) - Öjersjö IF (F07) 7 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-01-31 14:15 060907017 Ytterby IS (P07) - Partille IF FK (P07) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-01-31 14:45 060907122 IK Zenith (P07) - Backatorp IF (P07) Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-01-31 15:30 060907025 Fässbergs IF (P06) - Näsets SK (P06) 2 - 4 Åbyvallen 1 Konstgräs
2021-01-31 15:30 060907077 Masthuggets BK (P08) - Näsets SK (P08) 0 - 3 Gröna Vallen 11
2021-01-31 15:30 060907078 Masthuggets BK (P08) - Näsets SK (P08) 0 - 4 Gröna Vallen 12
2021-01-31 15:30 060907079 Örgryte IS Fotboll (P08) - Mölnlycke IF (P08) 12 - 1 Hammarviken Arena 31
2021-02-05 18:00 060907226 Backatorp IF (F07) - BK Häcken (F07) Inst. Backavallen 1 Konstgräs
2021-02-05 19:00 060907214 IK Zenith (P07) - Partille IF FK (P07) 1 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2021-02-05 19:15 060907157 Kopparberg/Göteborg FC (F05) - Qviding FIF (F05) 1 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2021-02-06 10:00 060907159 FC Komarken (P07) - Hermansby IF (P07) 3 - 7 Kongevi 1 Konstgräs
2021-02-06 11:00 060907120 Lekstorps IF (P06) - Stenkullen GoIK (P06) 2 - 1 LP Idrottsplats 1
2021-02-06 11:00 060907209 Sävedalens IF (F07) - Öjersjö IF (F07) 6 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2021-02-06 11:15 060907093 Ytterby IS (P07) - Qviding FIF (P07) Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-06 11:30 060907262 Västra Frölunda IF (P06) - Hovås Billdal IF (P06) 3 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-02-06 12:30 060907030 Qviding FIF (P05) - Kullavik IF (P05) Inst. Härlanda Park 1 Konstgräs
2021-02-06 12:45 060907244 Utbynäs SK (P05) - Utbynäs SK (P06) Inst. Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-02-06 13:00 060907045 Sandarna BK (P07) - Masthuggets BK (P07) Inst. Majvallen 11 Konstgräs
2021-02-06 13:00 060907050 Ytterby IS (P06) - IK Kongahälla (P06) 2 - 6 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-06 13:00 060907098 Sävedalens IF (P05) - Lerums IS (P05) 2 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2021-02-06 13:00 060907127 Backatorp IF (P08) - Kärra KIF (P08) Inst. Lillhagsparken 11
2021-02-06 13:00 060907128 Backatorp IF (P08) - Kärra KIF (P08) Inst. Lillhagsparken 12
2021-02-06 13:15 060907264 Askims IK (F06) - Hovås Billdal IF (F06) 5 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-02-06 13:15 060907298 Hovås Billdal IF (P06) - Västra Frölunda IF (P06) 3 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2021-02-06 13:30 060907041 Lerums IS (P08) - Partille IF FK (P08) 4 - 4 Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2021-02-06 13:30 060907061 Älvsborg FF (F08) - Näsets SK (F08) Inst. Hagenplan 11
2021-02-06 14:00 060907299 BK Häcken (P08) - Floda BoIF (P08) 5 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2021-02-06 14:30 060907049 Ytterby IS (P05) - IK Kongahälla (P05) Inst. Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-06 14:30 060907162 Västra Frölunda IF (P05) - Götaholms BK (P05) 4 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-02-06 14:45 060907225 Bergums IF (F06) - Sävedalens IF (F05) Inst. Bergumsvallen Konstgräs
2021-02-06 15:00 060907006 Backatorp IF (P06) - Örgryte IS (P06) 3 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2021-02-06 15:00 060907040 Lerums IS (P08) - Partille IF FK (P08) 9 - 0 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-02-06 15:30 060907300 BK Häcken (P08) - Gunnilse IS (P08) 9 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2021-02-06 16:00 060907134 Sävedalens IF (P06) - BK Häcken (P06) 1 - 7 Vallhamra 2 Konstgräs
2021-02-06 16:30 060907266 Västra Frölunda IF (P07) - Lerums IS (P07) Inst. Välens Nya konstgräs
2021-02-06 17:00 060907007 Backatorp IF (P06) - Örgryte IS (P06) 3 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
2021-02-07 09:00 060907060 Älvsborg FF (F08) - Näsets SK (F08) Inst. Hagenplan 11
2021-02-07 10:30 060907059 Älvsborg FF (F08) - Mölnlycke IF (F08) Hagenplan 11
2021-02-07 10:30 060907081 Älvsborg FF (P06) - Näsets SK (P06) 4 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2021-02-07 11:00 060907167 Backatorp IF (P07) - FC Komarken (P07) 8 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2021-02-07 12:00 060907121 Lerums IS (P08) - Holmalunds IF (P08) 4 - 3 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-02-07 12:00 060907254 Älvsborg FF (F06) - Öjersjö IF (F06) 3 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2021-02-07 12:00 060907267 Västra Frölunda IF (P07) - Masthuggets BK (P07) Inst. Välens Nya konstgräs
2021-02-07 12:15 060907092 Ytterby IS (P07) - Qviding FIF (P07) 3 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-07 12:15 060907263 Eriksbergs IF (P08) - Lundby IF (P08) Uppskj. Rosenhill
2021-02-07 13:00 060907126 Backatorp IF (P08) - Kärra KIF (P08) Inst. Lillhagsparken 11
2021-02-07 13:30 060907135 Älvsborg FF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) 3 - 1 Hagenplan
2021-02-07 13:30 060907212 Lerums IS (P08) - Utbynäs SK (P08) 3 - 1 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-02-07 13:30 060907213 Lerums IS (P08) - Utbynäs SK (P08) Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2021-02-07 13:30 060907301 IF Warta (P05) - Lundby IF (P05) 7 - 5 Bravida Arena
2021-02-07 14:00 060907047 Ytterby IS (P06) - BK Häcken (P06) 2 - 7 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-07 14:00 060907073 Mölnlycke IF (P07) - IK Zenith (P07) 0 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2021-02-07 14:00 060907139 Örgryte IS (P05) - BK Häcken (P05) 3 - 2 Hammarviken Arena
2021-02-07 14:00 060907161 Floda BoIF (P07) - Lerums IS (P07) 5 - 1 Flodala IP 3 KG
2021-02-07 14:00 060907163 Västra Frölunda IF (P05) - Mölnlycke IF (P05) 13 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-02-07 14:30 060907143 Askims IK (F07) - Lerums IS (F06) 2 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-02-07 15:00 060907116 Backatorp IF (P07) - Rävlanda AIS (P07) 4 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2021-02-07 15:00 060907176 Partille IF FK (P06) - IF Mölndal Fotboll (P06) Lexby 2 Konstgräs
2021-02-07 15:30 060907024 Fässbergs IF (P06) - Öjersjö IF (P06) 0 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2021-02-07 15:30 060907069 Mölnlycke IF (P07) - IK Zenith (P07) 2 - 10 Djupedalsplan B Konstgräs
2021-02-07 17:30 060907180 GAIS (P08) - Vara SK (P08) Inst. Gaisgården 21
2021-02-07 17:30 060907207 Hisingsbacka FC (P07) - Askims IK (P07) 4 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2021-02-10 18:00 060907082 Solängens BK (F08) - Askims IK (F08) 9 - 1 Eklandavallen 11
2021-02-11 18:30 060907320 Askims IK (F07) - Stenkullen GoIK (F06) 4 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-02-12 19:00 060907215 IK Zenith (P07) - Qviding FIF (P07) Inst. Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2021-02-13 09:30 060907339 Kopparberg/Göteborg FC (F05) - IFK Göteborg (F06) 1 - 5 Valhalla 1 Konstgräs
2021-02-13 12:00 060907366 Askims IK (F06) - IF Väster / Näsets SK (F05) 2 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-02-13 13:00 060907140 Utbynäs SK (P07) - Qviding FIF (P07) Inst. Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-02-13 13:30 060907110 Backatorp IF (P07) - Mölnlycke IF (P07) 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2021-02-13 14:00 060907203 BK Häcken (P06) - GAIS (P06) 1 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2021-02-13 14:00 060907309 Mölnlycke IF (P08) - Lerums IS (P08) 2 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2021-02-13 14:00 060907336 IFK Göteborg (P05) - GAIS (P05) 5 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2021-02-13 14:15 060907109 Örgryte IS (P05) - Qviding FIF (P05) 9 - 1 Hammarviken Arena
2021-02-13 15:00 060907028 Lindome GIF (P05) - Guldhedens IK (P05) Inst. Lindevi IP 1 Konstgräs
2021-02-13 15:00 060907152 Backatorp IF (P08) - Lundby IF (P08) 3 - 3 Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-02-13 15:30 060907308 Mölnlycke IF (P08) - Lerums IS (P08) 2 - 10 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2021-02-13 16:00 060907199 Utbynäs SK (P06) - Lerums IS (P06) 1 - 0 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-02-13 16:00 060907202 BK Häcken (P06) - Floda BoIF (P06) 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2021-02-13 16:00 060907310 Hisingsbacka FC (P07) - Masthuggets BK (P07) 0 - 8 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2021-02-13 17:20 060907192 Qviding FIF (F06) - Askims IK (F06) Valhalla 1 Konstgräs
2021-02-14 11:00 060907243 Partille IF FK (P08) - Angered MBIK (P08) 3 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2021-02-14 11:30 060907282 Brämaregårdens FC (P08) - Örgryte IS Fotboll (P08) Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-02-14 12:00 060907102 Lerums IS (P08) - Sävedalens IF (P08) 6 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-02-14 12:00 060907291 Västra Frölunda IF (P07) - Mölnlycke IF (P07) Välens Nya konstgräs
2021-02-14 12:30 060907206 Donsö IS (F07) - Askims IK (F07) 2 - 5 Donsövallen
2021-02-14 13:00 060907071 Partille IF FK (P07) - GAIS (P07) 4 - 4 Lexby 2 Konstgräs
2021-02-14 13:15 060907295 Hovås Billdal IF (P06) - Azalea BK (P06) 11 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2021-02-14 13:30 060907151 Backatorp IF (P08) - Lundby IF (P08) 1 - 6 Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-02-14 14:15 060907307 Eriksbergs IF (F07) - Torslanda IK (F07) Inst. Rosenhill
2021-02-14 14:30 060907337 Lindome GIF (F05) - Åsa IF (F05) Lindevi IP 1 Konstgräs
2021-02-14 15:00 060907070 Partille IF FK (P07) - GAIS (P07) 2 - 5 Lexby 2 Konstgräs
2021-02-14 15:30 060907023 Fässbergs IF (P06) - Ytterby IS (P06) 2 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2021-02-14 17:00 060907027 Lindome GIF (P05) - Kullavik IF (P05) Inst. Lindevi IP 1 Konstgräs
2021-02-16 15:00 060907170 Hisingsbacka FC (P07) - Mölnlycke IF (P07) 0 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2021-02-18 17:30 060907364 BK Häcken (F08) - Kärra KIF (F08) Inst. Slättadamm 21 konstgräs
2021-02-19 19:20 060907375 Qviding FIF (P07) - Masthuggets BK (P07) 4 - 5 Valhalla 1 Konstgräs
2021-02-20 10:00 060907228 FC Komarken (P08) - Hisingsbacka FC (P08) 2 - 1 Kongevi 11
2021-02-20 11:00 060907145 Qviding FIF (P06) - Ytterby IS (P06) 3 - 5 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-02-20 11:00 060907193 Älvängens IK (F07) - Kärra KIF (F07) 7 - 11 Älvevi 2 Konstgräs
2021-02-20 12:00 060907269 Sandarna BK (P07) - Lundby IF (P07) 3 - 9 Heden 2 Konstgräs
2021-02-20 13:20 060907325 Örgryte IS (P05) - IFK Göteborg (P05) 4 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2021-02-20 13:30 060907368 IF Warta (P07) - Mölnlycke IF (P07) 5 - 9 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2021-02-20 14:15 060907265 Qviding FIF (P07) - Näsets SK (P07) Inst. Härlanda Park 2 Konstgräs
2021-02-20 15:00 060907153 Backatorp IF (P08) - Lunden Överås BK (P08) 3 - 5 Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-02-20 15:00 060907294 Lerums IS (P08) - Qviding FIF (P08) 9 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2021-02-20 17:15 060907356 BK Häcken (P05) - GAIS (P05) 2 - 1 Bravida Arena
2021-02-21 12:00 060907355 Assyriska BK (P05) - Älvsborg FF (P05) 1 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-02-21 12:00 060907391 Askims IK (F06) - Sjömarkens IF (F06)