Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 4 Herr Ångermanland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-03 20:00 220101035 Friska Viljor-akademi FC - Forsmo IF 4 - 0 Skyttis IP
2021-06-04 19:00 220101026 Långsele AIF - Höga Kusten 0 - 1 Faxängen A-planen
2021-06-04 19:00 220101034 Anundsjö IF - Kramfors-Alliansen 1 - 0 Olympia
2021-06-04 19:00 220101036 Gottne 2/Moliden - Sidensjö IK 2 - 1 Skyttis IP
2021-06-08 19:00 220101037 Långsele AIF - Kramfors-Alliansen 2 - 5 Faxängen A-planen
2021-06-08 19:00 220101039 Härnösand FC United - Höga Kusten 2 - 0 Högslättens IP
2021-06-08 19:00 220101040 Sidensjö IK - Arnäs IF 1 - 1 Sidensjö IP
2021-06-08 19:00 220101041 Forsmo IF - Gottne 2/Moliden 0 - 2 Forsmo IP
2021-06-08 19:00 220101042 Friska Viljor-akademi FC - Anundsjö IF 1 - 4 Skyttis IP
2021-06-11 19:00 220101013 Junsele IF - Höga Kusten 1 - 2 Kebbe
2021-06-11 19:00 220101031 Arnäs IF - Härnösand FC United 7 - 1 HumanResurs Arena A 11
2021-06-15 19:00 220101043 Junsele IF - Härnösand FC United 3 - 3 Kebbe
2021-06-15 19:00 220101045 Anundsjö IF - Långsele AIF 9 - 1 Olympia
2021-06-15 19:00 220101046 Gottne 2/Moliden - Friska Viljor-akademi FC 1 - 1 Molidens IP
2021-06-15 19:00 220101047 Arnäs IF - Forsmo IF 1 - 2 HumanResurs Arena A 11
2021-06-15 19:00 220101048 Höga Kusten - Sidensjö IK 1 - 4 Kinavallen
2021-06-18 19:00 220101030 Forsmo IF - Anundsjö IF 2 - 5 Forsmo IP
2021-06-18 19:00 220101033 Junsele IF - Långsele AIF 7 - 2 Kebbe
2021-06-18 19:30 220101014 Kramfors-Alliansen - Arnäs IF 4 - 1 Kramfors IP A-plan
2021-06-22 19:00 220101050 Härnösand FC United - Kramfors-Alliansen 2 - 3 Högslättens IP
2021-06-22 19:00 220101051 Sidensjö IK - Junsele IF 4 - 0 Sidensjö IP
2021-06-22 19:00 220101052 Forsmo IF - Höga Kusten 2 - 0 Forsmo IP
2021-06-22 19:00 220101053 Arnäs IF - Friska Viljor-akademi FC 4 - 3 HumanResurs Arena A 11
2021-06-22 19:00 220101054 Gottne 2/Moliden - Anundsjö IF 2 - 5 Molidens IP
2021-06-24 19:00 220101029 Sidensjö IK - Friska Viljor-akademi FC 2 - 1 Sidensjö IP
2021-06-29 18:00 220101060 Kramfors-Alliansen - Sidensjö IK 6 - 0 Kramfors IP A-plan
2021-06-29 19:00 220101055 Långsele AIF - Härnösand FC United 2 - 4 Faxängen A-planen
2021-06-29 19:00 220101057 Arnäs IF - Gottne 2/Moliden 0 - 3 HumanResurs Arena A 11
2021-06-29 19:00 220101058 Höga Kusten - Friska Viljor-akademi FC 8 - 2 Kinavallen
2021-06-29 19:00 220101059 Junsele IF - Forsmo IF 1 - 2 Kebbe
Juli
2021-07-02 19:00 220101062 Sidensjö IK - Långsele AIF 5 - 0 Sidensjö IP
2021-07-02 19:00 220101063 Forsmo IF - Kramfors-Alliansen 1 - 2 Forsmo IP
2021-07-02 19:00 220101065 Gottne 2/Moliden - Höga Kusten 2 - 0 Molidens IP
2021-07-02 19:00 220101066 Arnäs IF - Anundsjö IF 0 - 2 HumanResurs Arena A 11
2021-07-05 19:00 220101022 Höga Kusten - Kramfors-Alliansen 0 - 1 Kinavallen
2021-07-05 19:00 220101024 Forsmo IF - Sidensjö IK 1 - 1 Forsmo IP
2021-07-06 19:00 220101023 Anundsjö IF - Junsele IF 6 - 2 Olympia
2021-07-06 19:00 220101028 Härnösand FC United - Gottne 2/Moliden 4 - 1 Högslättens IP
2021-07-27 19:00 220101019 Friska Viljor-akademi FC - Härnösand FC United 3 - 1 Skyttis IP
2021-07-30 19:00 220101068 Anundsjö IF - Arnäs IF 1 - 1 Olympia
2021-07-30 19:00 220101069 Höga Kusten - Gottne 2/Moliden 0 - 0 Kinavallen
2021-07-30 19:00 220101070 Junsele IF - Friska Viljor-akademi FC 2 - 2 Mon
2021-07-30 19:00 220101071 Kramfors-Alliansen - Forsmo IF 4 - 2 Kramfors IP A-plan
2021-07-30 19:00 220101072 Långsele AIF - Sidensjö IK 0 - 5 Faxängen A-planen
Augusti
2021-08-03 19:00 220101073 Härnösand FC United - Långsele AIF 3 - 0 Högslättens IP
2021-08-03 19:00 220101074 Sidensjö IK - Kramfors-Alliansen 1 - 1 Sidensjö IP
2021-08-03 19:00 220101076 Friska Viljor-akademi FC - Höga Kusten 3 - 0 Skyttis IP
2021-08-03 19:00 220101077 Gottne 2/Moliden - Arnäs IF 5 - 2 Molidens IP
2021-08-06 19:00 220101015 Långsele AIF - Gottne 2/Moliden 1 - 3 Faxängen A-planen
2021-08-06 19:00 220101075 Forsmo IF - Junsele IF 1 - 1 Forsmo IP
2021-08-16 19:00 220101089 Friska Viljor-akademi FC - Gottne 2/Moliden 1 - 3 Skyttis IP
2021-08-17 18:30 220101003 Långsele AIF - Forsmo IF 1 - 2 Faxängen A-planen
2021-08-17 18:30 220101087 Sidensjö IK - Höga Kusten 5 - 2 Sidensjö IP
2021-08-17 19:00 220101025 Kramfors-Alliansen - Junsele IF 3 - 1 Kramfors IP A-plan
2021-08-20 18:30 220101088 Forsmo IF - Arnäs IF 2 - 3 Forsmo IP
2021-08-20 18:30 220101091 Höga Kusten - Härnösand FC United 3 - 3 Kinavallen
2021-08-20 19:00 220101093 Kramfors-Alliansen - Långsele AIF 5 - 0 Kramfors IP A-plan
2021-08-20 19:00 220101094 Anundsjö IF - Friska Viljor-akademi FC 6 - 3 Olympia
2021-08-23 18:30 220101095 Gottne 2/Moliden - Forsmo IF 1 - 1 Molidens IP
2021-08-24 18:30 220101084 Junsele IF - Sidensjö IK 2 - 2 Mon
2021-08-25 18:30 220101006 Arnäs IF - Höga Kusten 0 - 2 HumanResurs Arena A 11
2021-08-27 18:00 220101129 Forsmo IF - Långsele AIF 2 - 2 Forsmo IP
2021-08-27 19:00 220101102 Kramfors-Alliansen - Anundsjö IF 3 - 3 Kramfors IP A-plan
2021-08-29 16:00 220101097 Långsele AIF - Junsele IF 1 - 8 Faxängen A-planen
2021-08-29 16:00 220101099 Härnösand FC United - Arnäs IF 4 - 0 Högslättens IP
2021-08-29 16:00 220101100 Sidensjö IK - Gottne 2/Moliden 2 - 1 Sidensjö IP
2021-08-29 16:00 220101101 Forsmo IF - Friska Viljor-akademi FC 1 - 3 Forsmo IP
September
2021-09-01 18:00 220101018 Anundsjö IF - Sidensjö IK 4 - 2 Olympia
2021-09-01 19:00 220101086 Härnösand FC United - Junsele IF 6 - 1 Högslättens IP
2021-09-03 19:00 220101021 Arnäs IF - Långsele AIF 8 - 0 HumanResurs Arena A 11
2021-09-05 16:00 220101103 Gottne 2/Moliden - Härnösand FC United 2 - 1 Molidens IP
2021-09-05 16:00 220101105 Höga Kusten - Långsele AIF 5 - 0 Kinavallen
2021-09-05 16:00 220101106 Junsele IF - Kramfors-Alliansen 0 - 1 Mon
2021-09-05 16:00 220101107 Anundsjö IF - Forsmo IF 4 - 1 Olympia
2021-09-05 16:00 220101108 Friska Viljor-akademi FC - Sidensjö IK 5 - 4 Skyttis IP
2021-09-07 19:00 220101082 Friska Viljor-akademi FC - Arnäs IF 1 - 2 Skyttis IP
2021-09-08 17:45 220101090 Långsele AIF - Anundsjö IF 0 - 8 Faxängen A-planen
2021-09-10 19:00 220101109 Kramfors-Alliansen - Höga Kusten 2 - 1 Kramfors IP A-plan
2021-09-12 16:00 220101110 Långsele AIF - Arnäs IF 1 - 6 Faxängen A-planen
2021-09-12 16:00 220101112 Härnösand FC United - Friska Viljor-akademi FC 1 - 5 Högslättens IP
2021-09-12 16:00 220101113 Sidensjö IK - Forsmo IF 2 - 1 Sidensjö IP
2021-09-12 16:00 220101114 Junsele IF - Anundsjö IF 0 - 5 Mon
2021-09-14 19:00 220101083 Höga Kusten - Forsmo IF 3 - 2 Kramfors IP A-plan
2021-09-15 19:00 220101079 Kramfors-Alliansen - Härnösand FC United 2 - 1 Kramfors IP A-plan
2021-09-19 16:00 220101117 Gottne 2/Moliden - Långsele AIF 15 - 0 Molidens IP
2021-09-19 16:00 220101118 Arnäs IF - Kramfors-Alliansen 0 - 8 HumanResurs Arena A 11
2021-09-19 16:00 220101119 Höga Kusten - Junsele IF 7 - 1 Kinavallen
2021-09-19 16:00 220101120 Sidensjö IK - Anundsjö IF 1 - 1 Sidensjö IP
2021-09-21 19:30 220101064 Friska Viljor-akademi FC - Junsele IF 5 - 1 Skyttis IP
2021-09-22 19:00 220101017 Härnösand FC United - Forsmo IF 3 - 1 Högslättens IP
2021-09-24 19:00 220101122 Kramfors-Alliansen - Gottne 2/Moliden 3 - 0 Kramfors IP A-plan
2021-09-26 16:00 220101121 Junsele IF - Arnäs IF 0 - 4 Mon
2021-09-26 16:00 220101123 Långsele AIF - Friska Viljor-akademi FC 1 - 5 Faxängen A-planen
2021-09-26 16:00 220101125 Härnösand FC United - Sidensjö IK 1 - 4 Högslättens IP
2021-09-26 16:00 220101126 Höga Kusten - Anundsjö IF 0 - 2 Kinavallen
2021-09-29 19:00 220101115 Forsmo IF - Härnösand FC United 5 - 1 Nipvallen
2021-09-30 19:00 220101081 Anundsjö IF - Gottne 2/Moliden 0 - 2 Skyttis IP
Oktober
2021-10-03 12:00 220101131 Gottne 2/Moliden - Junsele IF 2 - 1 Skyttis IP
2021-10-03 15:00 220101127 Anundsjö IF - Härnösand FC United 5 - 1 Olympia
2021-10-03 15:00 220101130 Friska Viljor-akademi FC - Kramfors-Alliansen 4 - 4 Skyttis IP
2021-10-03 15:00 220101132 Höga Kusten - Arnäs IF 2 - 1 Kinavallen
2021-10-10 13:00 220101004 Kramfors-Alliansen - Friska Viljor-akademi FC 5 - 1 Kramfors IP A-plan
2021-10-10 13:00 220101096 Arnäs IF - Sidensjö IK 3 - 1 HumanResurs Arena A 11
2021-10-10 15:00 220101005 Junsele IF - Gottne 2/Moliden 2 - 1 Mon
2021-10-10 17:00 220101001 Härnösand FC United - Anundsjö IF 2 - 5 Högslättens IP
2021-10-17 13:00 220101007 Sidensjö IK - Härnösand FC United 7 - 0 Sidensjö IP
2021-10-17 13:00 220101009 Friska Viljor-akademi FC - Långsele AIF 15 - 0 Skyttis IP
2021-10-17 13:00 220101010 Gottne 2/Moliden - Kramfors-Alliansen 1 - 3 Norbergsvallen
2021-10-17 13:00 220101011 Arnäs IF - Junsele IF 2 - 5 HumanResurs Arena A 11
2021-10-17 13:00 220101012 Anundsjö IF - Höga Kusten 3 - 0 Olympia

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info