Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2009(12 år) Grupp B Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 11:00 (Inst.) Guldhedens IK - SKIF Semberija Anders Svensson vallen
2021-04-24 11:45 (Inst.) Södra Skärgårdens IK - Masthuggets BK Donsövallen 12
2021-04-24 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF - Azalea BK Orange Krokslättsvallen 7M7
Omgång 2
2021-05-01 12:00 (Inst.) IF Warta - Guldhedens IK Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-01 12:00 (Inst.) SKIF Semberija - Södra Skärgårdens IK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2021-05-01 13:15 (Inst.) Masthuggets BK - Dalen/Krokslätts FF Gröna Vallen 12
Omgång 3
2021-05-08 11:45 Södra Skärgårdens IK - IF Warta Donsövallen 11
2021-05-08 12:00 Dalen/Krokslätts FF - SKIF Semberija Krokslättsvallen 7M7
2021-05-09 14:45 Azalea BK Orange - Masthuggets BK Majvallen 11 Konstgräs
Omgång 4
2021-05-22 12:00 IF Warta - Dalen/Krokslätts FF Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-22 12:00 Guldhedens IK - Södra Skärgårdens IK Anders Svensson vallen
2021-05-22 12:00 SKIF Semberija - Azalea BK Orange Bergsjövallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-29 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Guldhedens IK Krokslättsvallen 7M7
2021-05-29 14:00 Masthuggets BK - SKIF Semberija Gröna Vallen 12
2021-05-30 15:45 Azalea BK Orange - IF Warta Majvallen 12 Konstgräs
Omgång 6
2021-06-05 11:45 Södra Skärgårdens IK - Dalen/Krokslätts FF Donsövallen 11
2021-06-05 12:00 IF Warta - Masthuggets BK Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-06-05 12:00 Guldhedens IK - Azalea BK Orange Anders Svensson vallen
Omgång 7
2021-06-12 12:00 Masthuggets BK - Guldhedens IK Gröna Vallen 11
2021-06-12 12:00 SKIF Semberija - IF Warta Bergsjövallen 22 Konstgräs
2021-06-12 15:15 Azalea BK Orange - Södra Skärgårdens IK Majvallen 12 Konstgräs
Omgång 8
2021-06-19 11:00 Dalen/Krokslätts FF - Azalea BK Orange Krokslättsvallen 7M7
2021-06-19 11:30 Masthuggets BK - Södra Skärgårdens IK Gröna Vallen 12
2021-06-19 12:00 SKIF Semberija - Guldhedens IK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2021-06-19 12:00 (Inst.) Guldhedens IK - IF Warta Anders Svensson vallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info