Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2009(12 år) Grupp E Höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-29 11:30 BK Häcken Svart - Qviding FIF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2021-08-29 12:00 Brämaregårdens FC Orange - Torslanda IK Blå Blidvädersplan 12
2021-08-29 12:00 Kärra KIF Blå - Hisingsbacka FC Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-08-29 12:00 Kärra KIF Gul - Hisingsbacka FC Svart Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-08-29 12:45 BK Häcken Gul - Qviding FIF Vinröd Slättadamm 3 konstgräs
2021-08-29 12:45 IK Zenith 1 - Nödinge SK Fotboll Blå Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-08-29 13:15 Brämaregårdens FC Svart - Torslanda IK Grön Blidvädersplan 12
2021-08-29 14:00 IK Zenith 2 - Nödinge SK Fotboll Vit Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-08-29 14:45 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - Romelanda UF Gul Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-08-29 16:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - Romelanda UF Svart Tuvevallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2021-09-04 10:00 Romelanda UF Gul - IK Zenith 1 Romevi 21 Gräs
2021-09-04 10:30 Qviding FIF Blå - Hisingsbacka FC Vit Härlanda 12
2021-09-04 11:30 Romelanda UF Svart - IK Zenith 2 Romevi 21 Gräs
2021-09-04 14:00 BK Häcken Svart - Brämaregårdens FC Orange Slättadamm 22 konstgräs
2021-09-04 14:30 Nödinge SK Fotboll Blå - Kärra KIF Gul Vimmervi 21 Konstgräs
2021-09-04 14:30 Torslanda IK Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 15:15 BK Häcken Gul - Brämaregårdens FC Svart Slättadamm 22 konstgräs
2021-09-04 15:45 Nödinge SK Fotboll Vit - Kärra KIF Blå Vimmervi 21 Konstgräs
2021-09-04 15:45 Torslanda IK Grön - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 17:45 Qviding FIF Vinröd - Hisingsbacka FC Svart Härlanda 11
Omgång 3
2021-09-11 13:15 IK Zenith 2 - Torslanda IK Blå Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-11 13:15 Kärra KIF Gul - Romelanda UF Svart Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-11 14:30 IK Zenith 1 - Torslanda IK Grön Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-11 14:30 Kärra KIF Blå - Romelanda UF Gul Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-11 15:00 Hisingsbacka FC Svart - Nödinge SK Fotboll Vit Backavallen 3 9M9
2021-09-12 12:00 Brämaregårdens FC Orange - Qviding FIF Vinröd Blidvädersplan 12
2021-09-12 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - BK Häcken Svart Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-09-12 13:15 Brämaregårdens FC Svart - Qviding FIF Blå Blidvädersplan 12
2021-09-12 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - BK Häcken Gul Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-09-12 13:15 Hisingsbacka FC Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Backavallen 22(Gratts Arena)
Omgång 4
2021-09-17 17:15 Brämaregårdens FC Orange - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-09-18 14:30 Brämaregårdens FC Svart - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 Blidvädersplan 11
2021-09-19 12:00 Torslanda IK Grön - Kärra KIF Blå Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Qviding FIF Vinröd - Nödinge SK Fotboll Vit Härlanda 11
2021-09-19 12:00 Qviding FIF Blå - Nödinge SK Fotboll Blå Härlanda 12
2021-09-19 13:15 Torslanda IK Blå - Kärra KIF Gul Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-09-19 14:30 Romelanda UF Svart - Hisingsbacka FC Vit Romevi 21 Gräs
2021-09-19 16:00 Romelanda UF Gul - Hisingsbacka FC Svart Romevi 21 Gräs
2021-10-17 13:00 BK Häcken Gul - IK Zenith 2 Slättadamm 3 konstgräs
2021-10-17 14:15 BK Häcken Svart - IK Zenith 1 Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 5
2021-09-23 17:30 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK Grön Backavallen 3 9M9
2021-09-26 10:00 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK Blå Backavallen 3 9M9
2021-10-02 12:30 IK Zenith 1 - Brämaregårdens FC Orange Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-10-02 12:30 IK Zenith 2 - Brämaregårdens FC Svart Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2021-10-03 11:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Romelanda UF Svart Vimmervi 21 Konstgräs
2021-10-03 12:00 (Inst.) Kärra KIF Blå - BK Häcken Svart Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-10-03 12:15 Nödinge SK Fotboll Vit - Romelanda UF Gul Vimmervi 22 Konstgräs
2021-10-03 13:15 (Inst.) Kärra KIF Gul - BK Häcken Gul Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-10-03 16:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - Qviding FIF Vinröd Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-10-03 17:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - Qviding FIF Blå Tuvevallen 22 Konstgräs
Omgång 6
2021-09-26 14:00 BK Häcken Svart - Hisingsbacka FC Svart Slättadamm 3 konstgräs
2021-10-10 10:45 BK Häcken Gul - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-10-10 12:00 Brämaregårdens FC Orange - Kärra KIF Blå Blidvädersplan 12
2021-10-10 12:00 Torslanda IK Grön - Nödinge SK Fotboll Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-10-10 12:00 Qviding FIF Vinröd - Romelanda UF Gul Härlanda 11
2021-10-10 13:15 Brämaregårdens FC Svart - Kärra KIF Gul Blidvädersplan 12
2021-10-10 13:15 Torslanda IK Blå - Nödinge SK Fotboll Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-10-10 16:00 Qviding FIF Blå - Romelanda UF Svart Härlanda 12
2021-10-30 13:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 1 - IK Zenith 1 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-10-30 13:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 - IK Zenith 2 Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info