Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(11 år) Grupp J Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-25 09:00 (Inst.) Sävedalens IF Röd - FC Ljiljan Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2021-04-25 10:00 (Inst.) Örgryte IS FF Röd - Näsets SK Vit Hammarviken Arena 31
2021-04-25 10:15 (Inst.) Sävedalens IF Blå - FC Ljiljan Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2021-04-25 11:00 (Inst.) GAIS Svart - Solängens BK 2 Gaisgården 22
2021-04-25 11:00 (Inst.) GAIS Grön - Solängens BK 1 Gaisgården 21
2021-04-25 11:15 (Inst.) Örgryte IS FF Blå - Näsets SK Gul Hammarviken Arena 31
2021-04-25 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Blå - Västra Frölunda IF Rosa Krokslättsvallen 12
2021-04-25 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Gul - Västra Frölunda IF Grön Krokslättsvallen 11
Omgång 2
2021-05-02 11:00 (Inst.) GAIS Svart - Sävedalens IF Blå Gaisgården 22
2021-05-02 11:00 (Inst.) GAIS Grön - Sävedalens IF Röd Gaisgården 21
2021-05-02 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Blå - FC Ljiljan Vit Krokslättsvallen 12
2021-05-02 12:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF Gul - FC Ljiljan Gul Krokslättsvallen 11
2021-05-02 12:00 (Inst.) Västra Frölunda IF Rosa - Näsets SK Gul Garminvallen 11
2021-05-02 12:00 (Inst.) Västra Frölunda IF Grön - Näsets SK Vit Garminvallen 12
2021-05-02 15:00 (Inst.) Solängens BK 2 - Örgryte IS FF Blå Eklandavallen 11
2021-05-02 15:00 (Inst.) Solängens BK 1 - Örgryte IS FF Röd Eklandavallen 12
Omgång 3
2021-05-09 10:30 GAIS Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå Heden 42 Konstgräs
2021-05-09 10:30 GAIS Grön - Dalen/Krokslätts FF Gul Heden 41 Konstgräs
2021-05-09 11:00 Örgryte IS FF Blå - Sävedalens IF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-05-09 12:00 FC Ljiljan Vit - Västra Frölunda IF Rosa Mölnlycke IP vänster
2021-05-09 12:00 FC Ljiljan Gul - Västra Frölunda IF Grön Mölnlycke IP höger
2021-05-09 12:00 Näsets SK Gul - Solängens BK 2 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2021-05-09 12:00 Näsets SK Vit - Solängens BK 1 Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2021-05-09 12:15 Örgryte IS FF Röd - Sävedalens IF Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 4
2021-05-16 09:00 Sävedalens IF Blå - Näsets SK Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2021-05-16 09:00 Sävedalens IF Röd - Näsets SK Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2021-05-16 12:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Örgryte IS FF Blå Krokslättsvallen 12
2021-05-16 12:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Örgryte IS FF Röd Krokslättsvallen 11
2021-05-16 12:00 FC Ljiljan Vit - GAIS Svart Mölnlycke IP vänster
2021-05-16 12:00 FC Ljiljan Gul - GAIS Grön Mölnlycke IP höger
2021-05-16 12:00 Västra Frölunda IF Rosa - Solängens BK 2 Garminvallen 11
2021-05-16 12:00 Västra Frölunda IF Grön - Solängens BK 1 Garminvallen 12
Omgång 5
2021-05-23 09:45 Örgryte IS FF Röd - FC Ljiljan Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-05-23 10:30 GAIS Svart - Västra Frölunda IF Rosa Heden 42 Konstgräs
2021-05-23 10:30 GAIS Grön - Västra Frölunda IF Grön Heden 41 Konstgräs
2021-05-23 11:15 Örgryte IS FF Blå - FC Ljiljan Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-05-23 12:00 Näsets SK Gul - Dalen/Krokslätts FF Blå Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2021-05-23 12:00 Näsets SK Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2021-05-23 13:00 Solängens BK 2 - Sävedalens IF Blå Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-05-23 13:00 Solängens BK 1 - Sävedalens IF Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2021-05-30 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - Sävedalens IF Blå Välens Nya konstgräs 51
2021-05-30 11:15 Västra Frölunda IF Grön - Sävedalens IF Röd Välens Nya konstgräs 52
2021-05-30 12:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Solängens BK 2 Krokslättsvallen 11
2021-05-30 12:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Solängens BK 1 Krokslättsvallen 12
2021-05-30 12:00 FC Ljiljan Vit - Näsets SK Gul Mölnlycke IP vänster
2021-05-30 12:00 FC Ljiljan Gul - Näsets SK Vit Mölnlycke IP höger
2021-05-30 12:00 GAIS Svart - Örgryte IS FF Blå Gaisgården 21
2021-05-30 12:00 GAIS Grön - Örgryte IS FF Röd Gaisgården 22
Omgång 7
2021-06-06 09:00 Sävedalens IF Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2021-06-06 10:00 Örgryte IS FF Blå - Västra Frölunda IF Rosa ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-06-06 10:15 Sävedalens IF Röd - Dalen/Krokslätts FF Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2021-06-06 11:15 Örgryte IS FF Röd - Västra Frölunda IF Grön ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2021-06-06 13:00 Solängens BK 2 - FC Ljiljan Vit Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2021-06-06 14:00 Näsets SK Gul - GAIS Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2021-06-06 14:00 (Inst.) Näsets SK Vit - GAIS Grön Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2021-06-06 14:15 Solängens BK 1 - FC Ljiljan Gul Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info