Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2009(12 år) Grupp E Höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-29 09:00 BK Häcken Gul - Torslanda IK 1 Slättadamm 3 konstgräs
2021-08-29 09:00 Sävedalens IF Röd - IK Zenith Grön Vallhamra 22 Konstgräs
2021-08-29 09:00 Sävedalens IF Blå - IK Zenith Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2021-08-29 10:00 Ytterby IS Röd - Kode IF Ytterns IP 32
2021-08-29 10:15 BK Häcken Svart - Torslanda IK 2 Slättadamm 3 konstgräs
2021-08-29 11:15 Ytterby IS Blå - Vallens IF Ytterns IP 32
2021-08-29 11:45 Lerums IS Lila - Kärra KIF Gul Hulan 12
2021-08-29 12:00 Utbynäs SK Gul - Eriksbergs IF 1 Lemmingvallen 22 Konstgräs
2021-08-29 12:00 Utbynäs SK Blå - Eriksbergs IF 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2021-08-29 13:00 Lerums IS Vit - Kärra KIF Blå Hulan 12
Omgång 2
2021-09-04 11:00 Kode IF - Kärra KIF Blå Kode IP 32 Konstgräs
2021-09-04 12:00 Torslanda IK 2 - Utbynäs SK Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 12:30 IK Zenith Vit - Lerums IS Vit Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-04 12:30 IK Zenith Grön - Lerums IS Lila Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-09-04 13:00 Ytterby IS Röd - BK Häcken Svart Ytterns IP 41
2021-09-04 13:15 Torslanda IK 1 - Utbynäs SK Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-04 13:30 Ytterby IS Blå - BK Häcken Gul Ytterns IP 42
2021-09-04 15:45 Eriksbergs IF 2 - Sävedalens IF Röd Rosenhill 11
2021-09-04 17:00 Eriksbergs IF 1 - Sävedalens IF Blå Rosenhill 12
2021-09-05 18:00 Vallens IF - Kärra KIF Gul Stora Höga IP 21
Omgång 3
2021-09-12 09:00 Sävedalens IF Röd - Torslanda IK 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2021-09-12 10:15 Sävedalens IF Blå - Torslanda IK 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2021-09-12 10:30 Utbynäs SK Blå - Ytterby IS Blå Lemmingvallen 21 Konstgräs
2021-09-12 10:30 Lerums IS Vit - Eriksbergs IF 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-09-12 11:45 Lerums IS Lila - Eriksbergs IF 1 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2021-09-12 12:00 Utbynäs SK Gul - Ytterby IS Röd Lemmingvallen 22 Konstgräs
2021-09-12 14:00 Kärra KIF Gul - IK Zenith Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-12 15:15 Kärra KIF Blå - IK Zenith Grön Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-09-12 17:00 BK Häcken Svart - Vallens IF Slättadamm 3 konstgräs
2021-09-15 19:00 BK Häcken Gul - Kode IF Slättadamm 21 konstgräs
Omgång 4
2021-09-19 10:00 Ytterby IS Röd - Sävedalens IF Röd Ytterns IP 32
2021-09-19 10:45 Kode IF - IK Zenith Grön Kode IP 32 Konstgräs
2021-09-19 11:15 Ytterby IS Blå - Sävedalens IF Blå Ytterns IP 32
2021-09-19 12:00 BK Häcken Svart - Utbynäs SK Gul Slättadamm 3 konstgräs
2021-09-19 12:15 Eriksbergs IF 2 - Kärra KIF Gul Rosenhill 12
2021-09-19 12:15 Eriksbergs IF 1 - Kärra KIF Blå Rosenhill 11
2021-09-19 13:15 BK Häcken Gul - Utbynäs SK Blå Slättadamm 3 konstgräs
2021-09-19 13:15 Torslanda IK 2 - Lerums IS Lila Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-19 14:30 Torslanda IK 1 - Lerums IS Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 7M7
2021-09-19 17:30 Vallens IF - IK Zenith Vit Stora Höga IP 21
Omgång 5
2021-10-03 12:00 Utbynäs SK Gul - Vallens IF Lemmingvallen 22 Konstgräs
2021-10-03 12:00 Utbynäs SK Blå - Kode IF Lemmingvallen 21 Konstgräs
2021-10-03 12:00 Kärra KIF Blå - Torslanda IK 2 Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-10-03 12:45 IK Zenith Vit - Eriksbergs IF 2 Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-10-03 12:45 IK Zenith Grön - Eriksbergs IF 1 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-10-03 13:15 Kärra KIF Gul - Torslanda IK 1 Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-10-17 09:00 Sävedalens IF Röd - BK Häcken Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2021-10-17 10:30 Sävedalens IF Blå - BK Häcken Gul Vallhamra 22 Konstgräs
2021-10-17 10:30 (Inst.) Lerums IS Lila - Ytterby IS Blå Hulan 12
2021-10-17 11:45 (Inst.) Lerums IS Vit - Ytterby IS Röd Hulan 12
Omgång 6
2021-10-09 10:45 Torslanda IK 1 - IK Zenith Vit Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-10-09 10:45 Torslanda IK 2 - IK Zenith Grön Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-10-10 10:00 Ytterby IS Röd - Kärra KIF Gul Ytterns IP 32
2021-10-10 10:45 Kode IF - Eriksbergs IF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2021-10-10 11:15 Ytterby IS Blå - Kärra KIF Blå Ytterns IP 32
2021-10-10 12:00 BK Häcken Svart - Lerums IS Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-10-10 13:15 BK Häcken Gul - Lerums IS Lila Slättadamm 3 konstgräs
2021-10-10 14:00 Utbynäs SK Gul - Sävedalens IF Röd Lemmingvallen 22 Konstgräs
2021-10-10 14:00 Utbynäs SK Blå - Sävedalens IF Blå Lemmingvallen 21 Konstgräs
2021-10-10 16:00 Vallens IF - Eriksbergs IF 2 Stora Höga IP 21

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info