Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Herrar, Div 6 Vara

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-12 12:00 200013090 Levene-Skogslunds IF - Vedums AIS 7 - 1 Björkevi A
2021-06-17 19:00 200013067 Trollhättans FF - Åsaka SK 0 - 2 Edsborgs IP B-plan
2021-06-17 19:00 200013082 Alvhems IK - Lödöse Nygård IK 0 - 11 Gläntevi
2021-06-20 16:00 200013077 Hjärtums IS - Trollhättans FF 4 - 1 Billerödsvallen A-plan
2021-06-22 19:00 200013071 Levene-Skogslunds IF - Lödöse Nygård IK 2 - 3 Björkevi A
2021-06-22 19:00 200013075 Stora Mellby SK - Alvhems IK 7 - 0 Brynet
2021-06-22 19:00 200013079 Åsaka SK - Hjärtums IS 1 - 1 Åsevi A
2021-06-24 19:00 200013080 Trollhättans FF - Elmer-Fåglum FK 4 - 4 Edsborgs IP B-plan
2021-06-29 18:30 200013072 Sollebrunns AIK - Arentorp/Helås FK 2 - 8 Nya Bjärkevi
2021-06-29 18:30 200013076 Elmer-Fåglum FK - Tråvad/Larv 3 - 4 Lunnehov 1
Juli
2021-07-02 19:00 200013068 Tråvad/Larv - Hjärtums IS 2 - 0 Hedensborg A
2021-07-03 13:00 200013069 Alvhems IK - Elmer-Fåglum FK 1 - 2 Gläntevi
2021-07-03 15:00 200013073 Arentorp/Helås FK - Levene-Skogslunds IF 1 - 1 Almesåsen A
2021-07-04 16:00 200013070 Vedums AIS - Stora Mellby SK 1 - 3 Nordvalla A-plan
Augusti
2021-08-07 14:00 200013078 Åsaka SK - Sollebrunns AIK 1 - 5 Åsevi A
2021-08-08 15:00 200013074 Lödöse Nygård IK - Vedums AIS 11 - 0 Tingevi A
2021-08-12 19:00 200013084 Sollebrunns AIK - Levene-Skogslunds IF 1 - 3 Nya Bjärkevi
2021-08-13 19:00 200013081 Tråvad/Larv - Stora Mellby SK 2 - 2 Hedensborg A
2021-08-13 19:00 200013083 Vedums AIS - Arentorp/Helås FK 0 - 1 Nordvalla A-plan
2021-08-17 18:45 200013086 Lödöse Nygård IK - Tråvad/Larv 8 - 1 Tingevi A
2021-08-17 19:00 200013087 Stora Mellby SK - Trollhättans FF 7 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
2021-08-17 19:00 200013088 Elmer-Fåglum FK - Åsaka SK 1 - 3 Lunnehov 1
2021-08-20 18:30 200013092 Åsaka SK - Stora Mellby SK 3 - 3 Åsevi A
2021-08-20 19:00 200013091 Hjärtums IS - Elmer-Fåglum FK 5 - 0 Billerödsvallen A-plan
2021-08-21 15:00 200013093 Trollhättans FF - Lödöse Nygård IK 0 - 4 Edsborgs IP B-plan
2021-08-21 15:00 200013094 Tråvad/Larv - Arentorp/Helås FK 4 - 3 Hedensborg A
2021-08-22 14:00 200013096 Sollebrunns AIK - Vedums AIS 7 - 0 Nya Bjärkevi Konstgräs
2021-08-22 16:00 200013095 Alvhems IK - Levene-Skogslunds IF 0 - 8 Gläntevi
2021-08-27 18:30 200013100 Elmer-Fåglum FK - Sollebrunns AIK 1 - 3 Lunnehov 1
2021-08-27 19:00 200013099 Stora Mellby SK - Hjärtums IS 2 - 4 Brynet
2021-08-28 15:00 200013097 Arentorp/Helås FK - Trollhättans FF 5 - 0 Kedumsvallen A
2021-08-28 17:00 200013102 Levene-Skogslunds IF - Tråvad/Larv 2 - 3 Björkevi A
2021-08-29 12:00 200013098 Lödöse Nygård IK - Åsaka SK 6 - 1 Tingevi A
2021-08-29 16:00 200013101 Vedums AIS - Alvhems IK 1 - 2 Nordvalla A-plan
September
2021-09-03 18:15 200013105 Åsaka SK - Arentorp/Helås FK 1 - 3 Åsevi A
2021-09-03 19:00 200013108 Sollebrunns AIK - Alvhems IK 4 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
2021-09-04 15:00 200013106 Trollhättans FF - Levene-Skogslunds IF 2 - 2 Edsborgs IP B-plan
2021-09-04 15:00 200013107 Tråvad/Larv - Vedums AIS 7 - 1 Ängevi A
2021-09-05 12:00 200013103 Elmer-Fåglum FK - Stora Mellby SK 3 - 4 Lunnehov 1
2021-09-05 12:00 200013104 Hjärtums IS - Lödöse Nygård IK 1 - 4 Billerödsvallen A-plan
2021-09-08 19:00 200013085 Arentorp/Helås FK - Alvhems IK 5 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2021-09-10 19:00 200013111 Stora Mellby SK - Sollebrunns AIK 0 - 0 Brynet
2021-09-11 15:00 200013114 Levene-Skogslunds IF - Åsaka SK 4 - 1 Björkevi A
2021-09-12 12:00 200013109 Arentorp/Helås FK - Hjärtums IS 1 - 2 Kedumsvallen A
2021-09-12 12:00 200013110 Lödöse Nygård IK - Elmer-Fåglum FK 3 - 1 Tingevi A
2021-09-12 12:00 200013112 Alvhems IK - Tråvad/Larv 1 - 10 Gläntevi
2021-09-12 12:00 200013113 Vedums AIS - Trollhättans FF 1 - 0 Nordvalla A-plan
2021-09-15 19:00 200013115 Stora Mellby SK - Lödöse Nygård IK 1 - 3 Brynet
2021-09-17 19:00 200013120 Sollebrunns AIK - Tråvad/Larv 4 - 5 Nya Bjärkevi Konstgräs
2021-09-18 12:00 200013116 Elmer-Fåglum FK - Arentorp/Helås FK 5 - 3 Lunnehov 1
2021-09-18 14:00 200013118 Åsaka SK - Vedums AIS 2 - 0 Åsevi A
2021-09-18 15:00 200013117 Hjärtums IS - Levene-Skogslunds IF 2 - 1 Billerödsvallen A-plan
2021-09-18 15:00 200013119 Trollhättans FF - Alvhems IK 3 - 1 Edsborgs IP B-plan
2021-09-21 19:30 200013089 Hjärtums IS - Sollebrunns AIK 3 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2021-09-26 12:00 200013121 Arentorp/Helås FK - Stora Mellby SK 4 - 1 Kedumsvallen A
2021-09-26 12:00 200013122 Tråvad/Larv - Trollhättans FF 2 - 1 Ängevi A
2021-09-26 12:00 200013123 Alvhems IK - Åsaka SK 1 - 4 Gläntevi
2021-09-26 12:00 200013124 Vedums AIS - Hjärtums IS 1 - 3 Nordvalla A-plan
2021-09-26 12:00 200013125 Levene-Skogslunds IF - Elmer-Fåglum FK 6 - 2 Björkevi A
2021-09-26 12:00 200013126 Sollebrunns AIK - Lödöse Nygård IK 1 - 12 Nya Bjärkevi Konstgräs
Oktober
2021-10-02 12:00 200013130 Hjärtums IS - Alvhems IK 5 - 0 Billerödsvallen A-plan
2021-10-02 12:00 200013131 Åsaka SK - Tråvad/Larv 1 - 2 Granngårdens Konstgräs
2021-10-02 15:00 200013127 Lödöse Nygård IK - Arentorp/Helås FK 2 - 3 Strömsvallen A konstgräs
2021-10-02 15:00 200013128 Stora Mellby SK - Levene-Skogslunds IF 2 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
2021-10-02 15:00 200013129 Elmer-Fåglum FK - Vedums AIS 4 - 1 Lunnehov 1
2021-10-02 15:00 200013132 Trollhättans FF - Sollebrunns AIK 0 - 6 Edsborgs IP B-plan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info