Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 4 Södra Pojk Västergötland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-13 18:00 200119031 Brämhults IK - Rydboholms SK 2 - 1 Brämhults IP A
2021-08-15 13:00 200119030 Mariedals IK - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 3 Kransmossens IP D
2021-08-15 18:30 200119032 Dalsjöfors GoIF - Sandared/Sjömarken 6 - 1 Gårdavallen A-plan
2021-08-18 19:15 200119029 Borås GIF - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) 2 - 0 Sjöbo Arena B konstgräs
2021-08-20 17:45 200119033 Sandared/Sjömarken - Brämhults IK 2 - 3 Sandevi A-plan
2021-08-22 17:00 200119035 Fristad/Sparsör/Borgstena - Borås GIF 6 - 1 Nosseborg A
2021-08-22 17:00 200119036 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) - Dalsjöfors GoIF 1 - 4 Ekåsvallen
2021-08-22 18:00 200119034 Rydboholms SK - Mariedals IK 7 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-08-29 13:00 200119039 Mariedals IK - Sandared/Sjömarken 0 - 7 Kransmossens IP D
2021-08-29 18:00 200119037 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 8 Björkängsvallen 1 Gräs
2021-08-30 18:30 200119040 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK 3 - 3 Gårdavallen A-plan
September
2021-09-05 18:00 200119044 Brämhults IK - Mariedals IK 6 - 0 Brämhults IP A
2021-09-05 19:00 200119041 Sandared/Sjömarken - Borås GIF 2 - 2 Sandevi B konstgräs
2021-09-12 11:00 200119047 Borås GIF - Brämhults IK 1 - 1 Sjöbo Arena A
2021-09-14 19:00 200119042 Rydboholms SK - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) 3 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-09-15 19:15 200119038 Borås GIF - Rydboholms SK 1 - 3 Sjöbo Arena B konstgräs
2021-09-15 19:30 200119048 Dalsjöfors GoIF - Mariedals IK 2 - 0 Ryda fotbollshall
2021-09-19 19:00 200119049 Sandared/Sjömarken - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 3 Sandevi B konstgräs
2021-09-19 19:00 200119051 Mariedals IK - Borås GIF 2 - 1 Kransmossens IP A
2021-09-21 19:00 200119050 Rydboholms SK - Dalsjöfors GoIF 4 - 3 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-09-21 19:00 200119054 Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK 0 - 2 Trollevi C konstgräs
2021-09-22 19:00 200119052 Brämhults IK - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) 4 - 2 Bodavallen A konstgräs
2021-09-23 19:00 200119056 Dalsjöfors GoIF - Borås GIF WO (3 - 0) Dalsjöhov konstgräs
2021-09-25 11:00 200119053 Rydboholms SK - Sandared/Sjömarken 4 - 2 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-09-26 11:00 200119043 Fristad/Sparsör/Borgstena - Dalsjöfors GoIF 1 - 2 Hedens IP A-plan
2021-09-26 11:00 200119055 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) - Mariedals IK 3 - 5 Ekäng A
Oktober
2021-10-02 13:00 200119045 Fristad/Sparsör/Borgstena - Rydboholms SK 1 - 13 Hedens IP A-plan
2021-10-03 11:00 200119046 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (9:9) - Sandared/Sjömarken 2 - 6 Sandevi B konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info