Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Junior Pojkar Div 2A

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-15 14:15 060248003 GFF/Azalea BK - Bergsjön SK 3 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2021-05-15 15:00 060248004 Näsets SK 1 - Landvetter IS 4 - 3 Åkeredsvallen 1 Gräs
2021-05-16 16:00 060248001 Ytterby IS - Hovås Billdal IF 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-05-16 17:00 060248002 Bergsjö IF - Torslanda IK 1 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-05-16 18:00 060248006 Örgryte IS Fotboll - Lunden Överås BK 3 - 0 Hammarviken Arena
2021-05-20 19:45 060248009 Hovås Billdal IF - Floda BoIF 2 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2021-05-21 19:15 060248010 Bergsjön SK - Ytterby IS 2 - 6 Kviberg 2 konstgräs
2021-05-22 12:30 060248015 Landvetter IS - Örgryte IS Fotboll 1 - 7 Landvetter IP A-plan
2021-05-22 14:00 060248016 Torslanda IK - Näsets SK 1 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-05-23 12:15 060248011 Assyriska BK - GFF/Azalea BK 1 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-05-25 20:15 060248017 Näsets SK 1 - Bergsjö IF 3 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-05-27 20:15 060248018 Örgryte IS Fotboll - Torslanda IK 4 - 3 Hammarviken Arena
2021-05-29 14:00 060248024 Floda BoIF - Bergsjön SK 4 - 1 Flodala IP 1 Gräs
2021-05-29 15:15 060248034 Hovås Billdal IF - GFF/Azalea BK 1 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2021-05-30 14:45 060248064 Lunden Överås BK - Utbynäs SK 4 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-05-30 16:00 060248023 Ytterby IS - Assyriska BK 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
Juni
2021-06-03 20:15 060248030 Näsets SK 1 - Utbynäs SK 1 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-06-06 16:30 060248026 Torslanda IK - Landvetter IS 4 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-06-06 17:00 060248028 Bergsjö IF - Lunden Överås BK 0 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-06-13 12:15 060248039 Lunden Överås BK - Näsets SK 1 2 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-06-13 14:00 060248033 Floda BoIF - Ytterby IS 2 - 4 Flodala IP 1 Gräs
2021-06-13 14:15 060248038 Utbynäs SK - Örgryte IS Fotboll 6 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-06-13 16:00 060248040 Landvetter IS - Bergsjö IF 4 - 1 Landvetter IP A-plan
2021-06-17 20:15 060248044 Näsets SK 1 - Assyriska BK 0 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-06-20 12:00 060248048 Kullavik IF - Ytterby IS 2 - 4 Särö IP A
2021-06-20 15:00 060248041 Landvetter IS - Lunden Överås BK 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2021-06-20 16:00 060248042 Torslanda IK - Utbynäs SK 3 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-06-20 17:30 060248045 Örgryte IS Fotboll - Bergsjön SK 7 - 3 Hammarviken Arena
2021-06-24 19:00 060248056 Ytterby IS - GFF/Azalea BK 3 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-06-27 12:15 060248052 Assyriska BK - Örgryte IS Fotboll 0 - 6 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-06-30 19:00 060248049 Lunden Överås BK - Torslanda IK 0 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-06-30 19:45 060248025 GFF/Azalea BK - Floda BoIF 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
Juli
2021-07-01 19:00 060248027 Kullavik IF - Hovås Billdal IF 2 - 11 Särö IP A
2021-07-04 17:00 060248035 Bergsjön SK - Kullavik IF 5 - 2 Kviberg 2 konstgräs
2021-07-04 17:30 060248059 Örgryte IS Fotboll - Floda BoIF 3 - 3 Hammarviken Arena
Augusti
2021-08-10 20:15 060248060 Näsets SK 1 - Hovås Billdal IF 2 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-08-14 17:00 060248061 Bergsjö IF - Bergsjön SK 8 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-08-15 14:00 060248055 Floda BoIF - Kullavik IF 5 - 3 Flodala IP 1 Gräs
2021-08-17 19:45 060248072 GFF/Azalea BK - Kullavik IF 4 - 5 Majvallen 1 Konstgräs
2021-08-17 19:45 060248079 Lunden Överås BK - Assyriska BK 0 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-08-18 19:45 060248065 Utbynäs SK - Landvetter IS 3 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-08-20 19:15 060248068 Bergsjön SK - Näsets SK 1 0 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-08-21 13:15 060248069 Hovås Billdal IF - Örgryte IS Fotboll 4 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2021-08-26 20:15 060248074 Örgryte IS Fotboll - GFF/Azalea BK 2 - 3 Hammarviken Arena
2021-08-28 12:15 060248075 Näsets SK 1 - Ytterby IS 2 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-08-29 16:00 060248078 Landvetter IS - Bergsjön SK 3 - 1 Landvetter IP B-plan
2021-08-29 17:00 060248076 Bergsjö IF - Floda BoIF 2 - 7 Bergsjövallen 2 Konstgräs
September
2021-09-01 20:15 060248077 Torslanda IK - Hovås Billdal IF 0 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-09-02 18:00 060248021 Kullavik IF - Utbynäs SK 3 - 3 Särö IP B
2021-09-04 14:00 060248083 Bergsjön SK - Torslanda IK 0 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-09-04 14:00 060248086 Ytterby IS - Örgryte IS Fotboll 6 - 5 Ytterns IP 1 Gräs
2021-09-05 12:15 060248082 Assyriska BK - Landvetter IS 1 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-05 13:15 060248084 Hovås Billdal IF - Bergsjö IF 7 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2021-09-05 18:00 060248136 Örgryte IS Fotboll - Näsets SK 1 2 - 2 Hammarviken Arena
2021-09-08 19:45 060248093 Utbynäs SK - Bergsjön SK 5 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-09-12 12:15 060248096 Näsets SK 1 - Kullavik IF 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2021-09-12 17:00 060248089 Bergsjö IF - GFF/Azalea BK 1 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-09-15 20:30 060248100 Floda BoIF - Torslanda IK 2 - 1 Flodala IP 3 KG
2021-09-18 13:00 060248099 Hovås Billdal IF - Landvetter IS 3 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2021-09-18 16:15 060248098 Bergsjön SK - Lunden Överås BK 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-09-19 12:00 060248103 Kullavik IF - Örgryte IS Fotboll 3 - 2 Särö IP A
2021-09-19 12:15 060248097 Assyriska BK - Utbynäs SK 5 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-19 14:00 060248101 Ytterby IS - Bergsjö IF 5 - 3 Ytterns IP 1 Gräs
2021-09-19 16:15 060248102 GFF/Azalea BK - Näsets SK 1 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2021-09-22 20:15 060248108 Landvetter IS - GFF/Azalea BK 4 - 0 Landvetter IP A-plan
2021-09-25 12:15 060248109 Lunden Överås BK - Ytterby IS 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-09-26 12:15 060248112 Assyriska BK - Bergsjön SK 4 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-09-28 20:15 060248091 Landvetter IS - Floda BoIF 3 - 1 Landvetter IP B-plan
2021-09-30 20:15 060248114 Hovås Billdal IF - Utbynäs SK 4 - 3 Hovås Billdal Arena 1
Oktober
2021-10-03 18:30 060248118 Kullavik IF - Bergsjö IF 1 - 5 Bukärrs IP
2021-10-06 19:30 060248125 Utbynäs SK - GFF/Azalea BK 3 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-10-06 20:30 060248085 Floda BoIF - Näsets SK 1 3 - 1 Flodala IP 3 KG
2021-10-10 12:15 060248127 Assyriska BK - Floda BoIF 0 - 5 Ruddalen 2 Konstgräs
2021-10-10 17:00 060248121 Bergsjö IF - Örgryte IS Fotboll 2 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-10-12 19:45 060248132 GFF/Azalea BK - Lunden Överås BK 3 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2021-10-12 20:15 060248062 Torslanda IK - Assyriska BK 4 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2021-10-13 18:30 060248133 Kullavik IF - Landvetter IS 3 - 6 Bukärrs IP
2021-10-13 19:30 060248110 Utbynäs SK - Floda BoIF 1 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-10-15 19:30 060248128 Bergsjön SK - Hovås Billdal IF 0 - 9 Kviberg 2 konstgräs
2021-10-17 12:30 060248131 Ytterby IS - Utbynäs SK 5 - 2 Ytterns IP 1 Gräs
2021-10-17 13:00 060248129 Hovås Billdal IF - Assyriska BK 0 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2021-10-19 20:30 060248115 Floda BoIF - Lunden Överås BK 5 - 2 Flodala IP 3 KG
2021-10-20 20:15 060248116 Ytterby IS - Landvetter IS 3 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2021-10-21 19:15 060248067 Assyriska BK - Bergsjö IF 1 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2021-10-27 19:30 060248092 Lunden Överås BK - Hovås Billdal IF 2 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-10-27 19:45 060248050 Utbynäs SK - Bergsjö IF 10 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2021-10-28 19:30 060248005 Kullavik IF - Assyriska BK 2 - 0 Bukärrs IP
2021-10-28 19:45 060248117 GFF/Azalea BK - Torslanda IK 3 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2021-10-30 16:15 060248107 Torslanda IK - Kullavik IF 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-10-31 12:00 060248124 Lunden Överås BK - Kullavik IF 2 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2021-10-31 16:15 060248090 Torslanda IK - Ytterby IS 1 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info