Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2012(9 år) Hisingen Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Alexander Berg gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken Svart Alexander Berg gul-svart randig, svart, svarta
Finlandia Pallo AIF Annika Hedefjord 0702205946 Blå/vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Blå Max Bergström 0317749788 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Max Bergström 0317749788 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IFK Björkö Christer Johansson Grön/Vit/vit
IK Zenith Lila Petter Thor Grön, Vit, grön
IK Zenith Rosa Petter Thor Grön/Vit/grön
IK Zenith Röd Petter Thor Grön/Vit/grön
Kärra KIF Andreas Olausson 0706560847 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Marlen Lundblad 0739829778 Grön, vit, gröna
Torslanda Gul Mats Åke Bohman +46729775133 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Blå Nina Nyman Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Grön Daniel Johnsson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Röd Elin Köpman 0705353792 Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Josefin Blidberg 0735104447 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-23 17:30 IK Zenith Lila - Kärra KIF Färjenäsplan 11:1
2021-08-23 17:30 Torslanda IK Röd - Öckerö IF Torslandavallen 42 Gräs
2021-08-23 17:30 Torslanda IK Grön - IFK Björkö Torslandavallen 42 Gräs
2021-08-23 17:30 BK Häcken Gul - Torslanda IK Blå Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-08-23 17:30 BK Häcken Svart - Torslanda Gul Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-08-29 10:00 Hjuviks AIK Vit - Lundby IF Hästevik 7M7
2021-08-29 11:00 Hjuviks AIK Blå - Finlandia Pallo AIF Hästevik 7M7
Omgång 2
2021-08-30 17:30 Lundby IF - Torslanda IK Blå Färjenäsplan 12:2
2021-08-30 17:30 Finlandia Pallo AIF - Torslanda Gul Färjenäsplan 11:2
2021-08-30 18:30 Öckerö IF - BK Häcken Gul Prästängen 32 KG
2021-08-30 18:30 IFK Björkö - BK Häcken Svart Björkö gräs 11
2021-08-30 18:30 IK Zenith Rosa - Torslanda IK Röd Färjenäsplan 12:1
2021-08-30 18:30 Kärra KIF - Torslanda IK Grön Färjenäsplan 12:1
2021-09-05 10:00 Hjuviks AIK Vit - IK Zenith Röd Hästevik 7M7
2021-09-05 11:00 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith Lila Hästevik 7M7
Omgång 3
2021-09-06 17:30 IK Zenith Röd - Lundby IF Färjenäsplan 12:2
2021-09-06 17:30 IK Zenith Lila - Finlandia Pallo AIF Färjenäsplan 11:1
2021-09-06 17:30 Torslanda IK Röd - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-06 17:30 Torslanda IK Grön - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-06 17:30 BK Häcken Gul - IK Zenith Rosa Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-06 17:30 BK Häcken Svart - Kärra KIF Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-06 18:30 Torslanda IK Blå - Öckerö IF Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-06 18:30 Torslanda Gul - IFK Björkö Torslandavallen 41 Gräs
Omgång 4
2021-09-13 17:30 IK Zenith Röd - Torslanda IK Röd Färjenäsplan 12:2
2021-09-13 17:30 Kärra KIF - Torslanda Gul Färjenäsplan 12:1
2021-09-13 17:30 Lundby IF - Öckerö IF Färjenäsplan 12:2
2021-09-13 17:30 Finlandia Pallo AIF - IFK Björkö Färjenäsplan 11:2
2021-09-13 18:30 IK Zenith Lila - Torslanda IK Grön Färjenäsplan 11:1
2021-09-13 18:30 IK Zenith Rosa - Torslanda IK Blå Färjenäsplan 12:1
2021-09-19 10:00 Hjuviks AIK Vit - BK Häcken Gul Hästevik 7M7
2021-09-19 11:00 Hjuviks AIK Blå - BK Häcken Svart Hästevik 7M7
Omgång 5
2021-09-20 17:00 Torslanda IK Röd - Lundby IF Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-20 17:00 Torslanda IK Grön - Finlandia Pallo AIF Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-20 17:30 BK Häcken Gul - IK Zenith Röd Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-20 17:30 BK Häcken Svart - IK Zenith Lila Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-09-20 18:00 Torslanda IK Blå - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-20 18:00 Torslanda Gul - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 41 Gräs
2021-09-20 18:30 Öckerö IF - IK Zenith Rosa Prästängen 32 KG
2021-09-25 12:00 IFK Björkö - Kärra KIF Björkö gräs 11
Omgång 6
2021-09-27 17:00 Torslanda IK Röd - BK Häcken Gul Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-27 17:00 Torslanda IK Grön - BK Häcken Svart Torslandavallen 42 Gräs
2021-09-27 17:30 IK Zenith Röd - Torslanda IK Blå Färjenäsplan 12:2
2021-09-27 17:30 IK Zenith Lila - Torslanda Gul Färjenäsplan 11:1
2021-09-27 18:30 Lundby IF - IK Zenith Rosa Färjenäsplan 12:2
2021-09-27 18:30 Finlandia Pallo AIF - Kärra KIF Färjenäsplan 11:2
2021-10-03 10:00 Hjuviks AIK Vit - Öckerö IF Hästevik 7M7
2021-10-03 11:00 Hjuviks AIK Blå - IFK Björkö Hästevik 7M7
Omgång 7
2021-10-02 12:00 Torslanda IK Grön - IK Zenith Rosa Torslandavallen 41 Gräs
2021-10-02 12:00 Torslanda IK Röd - IK Zenith Röd Torslandavallen 42 Gräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info