Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Skytteliga - Div 3 Sydvästra Götaland, herrar

Visa för ett lag
Skytteliga
Spelare Lag Mål Varav straffmål
Jasmin Barucic Snöstorp Nyhem FF 22 8
Oliver Nåfors Onsala BK 21 3
Behar Ferizi Gnosjö IF 20 1
Gustav Lundgren Onsala BK 20 1
Jesper Carlsson Stafsinge IF 19 0
Stephan Olsson Vejby IF 17 1
Jesper Claesson Gnosjö IF 13 1
Ellis Culum Gnosjö IF (3), Bredaryd Lanna IK (9) 12 1
Nicholas Bredöl Lerkils IF 12 4
Niklas de Broen Kållered SK 11 1
Serdar Kaymaz Askims IK 11 4
Oliver Hansson BK Astrio 10 0
Arber Hasani Gnosjö IF 9 0
Ardian Berisha Laholms FK 9 1
Frederik Thomassen Vejby IF 9 1
Max Elgeskog Kållered SK 9 1
Magnus Larsson Lerkils IF 8 0
Sten Preuss BK Astrio 8 0
Ali Alawia Stafsinge IF 7 0
Joackim Åberg Onsala BK 7 0
Victor Andersson Onsala BK 7 0
Albin Malmlöf Johansson Stafsinge IF 6 0
Dennis Strandberg Askims IK 6 0
Felix Albrektson BK Astrio 6 0
Kristoffer Thydell Snöstorp Nyhem FF 6 0
Mauro Santos Widenby Skene IF 6 3
Anton Billson Lerkils IF 5 0
Emil Bengtsson Stafsinge IF 5 0
Hannes Persson Laholms FK 5 0
Martin Schölin Kållered SK 5 0
Nasri Aburdeini Snöstorp Nyhem FF 5 0
Oscar Randevik Lerkils IF 5 0
Ronny Sabo Snöstorp Nyhem FF 5 0
Max Eggertsson BK Astrio 4 1
Max Turnstedt BK Astrio 4 0
Oscar Ryberg Skene IF 4 0
Otto Nilsson Laholms FK 4 0
Per Gulda BK Astrio 4 0
Zeyn Alabidyn S-Latef Vejby IF 4 0
Adem Krasniqi Gnosjö IF 3 1
Bujar Ferizi Bredaryd Lanna IK 3 0
Christer Hallberg Kållered SK 3 0
Dennis Åkersta Skene IF 3 0
Gabriel Franke Skene IF 3 0
Gjenis Zeqiri Snöstorp Nyhem FF 3 0
Hugo Gislén Askims IK 3 0
Hugo Rosendahl Vejby IF 3 0
Ismael Zerroug Strömstedt Kållered SK 3 1
Johan Providakis Snöstorp Nyhem FF 3 0
John Hedberg Skene IF 3 0
Jonathan Gustafsson Skene IF 3 0
Lukman "Lycke" Mohamed Nur Askims IK 3 1
Mattias Devall Kållered SK 3 0
Mikael Oscander Kållered SK 3 0
Oscar Lundkvist BK Astrio 3 0
Patric Friberg Bredaryd Lanna IK 3 0
Rasmus Liedman Laholms FK 3 0
Victor Ericsson Stafsinge IF 3 0
Wilhelm Eriksson Skene IF 3 0
Adam Phillips Onsala BK 2 0
Alfred Karlsson Laholms FK 2 0
Andreas Möller Vejby IF 2 0
Anton Börjesson Onsala BK 2 0
Arber Maholli Gnosjö IF 2 0
Besfort Shulemaja Laholms FK 2 0
Carl Kern Skene IF 2 0
Christoffer Nogueira Onsala BK 2 0
Daniel Johansson Stafsinge IF 2 1
Daniel Radovanovic Laholms FK 2 0
Devran Celik Kållered SK 2 0
Filip Andersson Lerkils IF 2 0
Hugo Larsson Skene IF 2 0
Joakim Andersson Onsala BK 2 0
Johan Eliasson Lerkils IF 2 0
Johan Jarnvik Onsala BK 2 0
Kosovar Sulejmani Snöstorp Nyhem FF 2 0
Leotrim Alegre Alishani Bredaryd Lanna IK 2 1
Linus Martinsson Vejby IF 2 0
Matej Dujmovic Bredaryd Lanna IK 2 0
Oscar Johansson Bredaryd Lanna IK 2 0
Patrick Abrahamsson Askims IK 2 0
Radwan Shaker Snöstorp Nyhem FF 2 0
Ray DeLeon Gnosjö IF 2 0
Theo Rydén Bredaryd Lanna IK 2 0
Tobias Johansson Lerkils IF 2 1
Wictor Ericsson Lerkils IF 2 0
Viktor Eriksson Skene IF 2 0
Adam Fogelblad Onsala BK 1 0
Adam Gustafsson Vejby IF 1 0
Adam Josefsson Skene IF 1 0
Adnan Kulovac Gnosjö IF 1 0
Alexandar Bjelobrk BK Astrio 1 0
Alexander Bredöl Lerkils IF 1 0
Alexander Hall Ling BK Astrio 1 0
Alexander Sakac Snöstorp Nyhem FF 1 1
Alfons Svensson Skene IF 1 0
André Josefsson Laholms FK 1 0
André Rydermark BK Astrio 1 0
Andreas Berntsson Kållered SK 1 0
Andreas Magnusson Kållered SK 1 0
Anton Hallbäck Laholms FK 1 0
Arbër Robeli Snöstorp Nyhem FF 1 0
Armend Bajgora Stafsinge IF 1 0
Aron Lund Askims IK 1 0
Calvin Soberon Onsala BK 1 0
Dennis Ericson Vejby IF 1 0
Edwin Jacobsson Stafsinge IF 1 0
Ekber Sjerotanovic Bredaryd Lanna IK 1 0
Eliot Hadziegric Nilsson Vejby IF 1 0
Emil Elveroth BK Astrio 1 0
Emil Persson Vejby IF 1 0
Erik Pålsson Laholms FK 1 0
Felipe Robles Askims IK 1 0
Filip Österberg Skene IF 1 0
Fredrik Rumin Askims IK 1 0
Gustav Karlsson Stafsinge IF 1 0
Hamdi Sejdiu Stafsinge IF 1 0
Hugo Thörnqvist Stafsinge IF 1 0
Jacob Arvidsson Vejby IF 1 0
Jacob Ling-Vannerus BK Astrio 1 0
Jafar Abdulrazzaq Askims IK 1 0
Jakob Björk Bredaryd Lanna IK 1 0
Jesper Blickander Lerkils IF 1 0
Jonatan Alvérus BK Astrio 1 0
Jonathan Cameras Kållered SK 1 0
Kristoffer Nyrén Kållered SK 1 0
Kujtim Bala Snöstorp Nyhem FF 1 0
Lucas Ragnarsson Laholms FK 1 0
Ludvig Larsson Laholms FK 1 0
Marcus Lindegren Lerkils IF 1 0
Marcus Nilsson Laholms FK 1 0
Mario Gadza Vejby IF 1 0
Mathias Andersson Askims IK 1 0
Melvin Sjöland Laholms FK 1 0
Nicklas Magnusson Kållered SK 1 0
Oliver Thorsson Lerkils IF 1 0
Oscar Batres Vejby IF 1 0
Osman Abrahamsson Sey Snöstorp Nyhem FF 1 0
Philip Andersson Bredaryd Lanna IK 1 0
Pontus Sätherström Askims IK 1 0
Ricky Stojilkovski Askims IK 1 0
Robin Berggren BK Astrio 1 0
Robin Bråddhult Gnosjö IF 1 0
Robin Häggström Vejby IF 1 0
Robin Sjögren BK Astrio 1 0
Sebastian Heaver Onsala BK 1 0
Sebastian Månsson Skene IF 1 0
Sina Kohzadi Tash Skene IF 1 0
Stanley Batres Prado Vejby IF 1 0
Stefan Radovanovic Snöstorp Nyhem FF 1 0
Tim Gustafsson Lerkils IF 1 0
Tobias Johansson Skene IF 1 0
Torbjörn Johansson Stafsinge IF 1 0
Victor Karlsson Onsala BK 1 0
Viggo Persson Laholms FK 1 0
Viktor Ahlgren BK Astrio 1 0
William Lann Bredaryd Lanna IK 1 0
536 39

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info