Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Skytteliga - Damer, Div 3 Östra

Visa för ett lag
Skytteliga
Spelare Lag Mål Varav straffmål
Josefin Korkis Våmbs IF 14 0
Linnéa Klar Jones Falköpings KIK U 8 0
Michaela Heder Våmbs IF 8 0
Minny Persson Töreboda IK 8 0
Emelie Östergård Levene-Skogslunds IF 7 0
Saga Gustafson Skultorps IF U 7 2
Agnes Dahlgren Töreboda IK 6 0
Kajsa Carlsson Jung-Kvänum 10 IF 6 0
Lisa Gustafsson IK Friscopojkarna U 6 0
Mjova Walander Ulvåkers IF 6 0
Ellen Karlsson Ulricehamns IFK U 5 0
Emelie Johnsson Töreboda IK 5 0
Emma Eklund Ulvåkers IF 5 2
Ester Selander Ulricehamns IFK U 5 0
Josefine Notaro Åsarp-Trädet FK 5 0
Katja Blom Skultorps IF U 5 0
Moa Leverin Levene-Skogslunds IF 5 0
Tess Dahlgren Töreboda IK 5 0
Clara Gustavsson Ulvåkers IF 4 0
Emelie Mårtensson Åsarp-Trädet FK 4 0
Malin Hellberg Skultorps IF U 4 0
Rebecka Johansson Ulvåkers IF 4 0
Sofia Brinck Falköpings KIK U 4 0
Stina Björk Jung-Kvänum 10 IF 4 0
Amanda Carlsson Skultorps IF U 3 0
Annelie Carli IK Friscopojkarna U 3 0
Doris Lindström Våmbs IF 3 0
Ebba Karlsson Levene-Skogslunds IF 3 0
Elsa Kjörk Råda BK U 3 1
Ida Olofsson Levene-Skogslunds IF 3 0
Jenny Wallgren Ulvåkers IF 3 0
Julia Arnesson Åsarp-Trädet FK 3 0
Kajsa Wallin Falköpings KIK U 3 0
Linnea Bloom Ulvåkers IF 3 0
Sofie Ekman Berg Råda BK U 3 0
Vera Pettersson Falköpings KIK U 3 0
Alexandra Schwartz IK Friscopojkarna U 2 0
Anna Ivehag Levene-Skogslunds IF 2 0
Caroline Östholm Våmbs IF 2 0
Elin Jansson Ulricehamns IFK U 2 0
Elsa Breman Skultorps IF U 2 0
Erika Lindström Falköpings KIK U 2 0
Felicia Krämer Skultorps IF U 2 0
Felicia Sjöström Våmbs IF 2 0
Ida Karlsson Falköpings KIK U 2 0
Ida Wallerman Töreboda IK 2 0
Jenny Welin Ulvåkers IF 2 0
Linda Hellström Kavalieros Åsarp-Trädet FK 2 0
Linn Velander Jung-Kvänum 10 IF 2 0
Linn Åkerberg Hörnebo SK 2 0
Liv Andersson Ulricehamns IFK U 2 0
Lowa Ahlén Råda BK U 2 0
Moa Wäring Ulvåkers IF 2 0
Natalie Andersson Jung-Kvänum 10 IF 2 0
Sandra Jaballah Levene-Skogslunds IF 2 0
Sandra Norrby Hörnebo SK 2 0
Seyde Daniella Dal Skultorps IF U 2 0
Sofie Axelsson Åsarp-Trädet FK 2 2
Tilda Holmén IK Friscopojkarna U 2 0
Alicia Ask Våmbs IF 1 0
Alma Sveide Våmbs IF 1 0
Alva Andersson Levene-Skogslunds IF 1 0
Alva Nyberg Ulvåkers IF 1 0
Anna Henningsson Hörnebo SK 1 0
Clara Gunnarsson Åsarp-Trädet FK 1 0
Clara Udd Ulricehamns IFK U 1 0
Ebba Nohlgren Falköpings KIK U 1 0
Ebba Svensson Råda BK U 1 0
Elma Muratovic Våmbs IF 1 0
Emelie Fredriksson Åsarp-Trädet FK 1 0
Emelie Jälmeneng Åsarp-Trädet FK 1 0
Emia Hjort Falköpings KIK U 1 0
Emma Berntsson Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Emmy Jondell Råda BK U 1 0
Enya Larsson IK Friscopojkarna U 1 0
Fatimah Al-Attwani IK Friscopojkarna U 1 0
Hilda Mann Råda BK U 1 0
Ida Martinsson IK Friscopojkarna U 1 0
Ida Torgin Ulvåkers IF 1 0
Jennie Svensson Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Julia Bryngelfors Råda BK U 1 0
Julia Hellqvist Ulricehamns IFK U 1 0
Julia Ljung Hörnebo SK 1 0
Karin Kronberg Skultorps IF U 1 0
Katarina Ölvebo IK Friscopojkarna U 1 0
Leia Wall Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Linda Tomingas IK Friscopojkarna U 1 0
Linn Karlsson Levene-Skogslunds IF 1 1
Louise Enoksson Töreboda IK 1 0
Maja Andersson Levene-Skogslunds IF 1 0
Malva Sternfeldt Ulricehamns IFK U 1 0
Moa Kvarnsten Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Moa Strandäng Jung-Kvänum 10 IF 1 0
Moa Thorsell Gustavsson Töreboda IK 1 0
Olivia Balagna-Ranin IK Friscopojkarna U 1 0
Sara Barakovic Falköpings KIK U 1 0
Sara Olsson Jalo Levene-Skogslunds IF 1 0
Sara Wahlsten Våmbs IF 1 0
Sofia Lindh Våmbs IF 1 0
Sophie Sahlén Falköpings KIK U 1 0
Stina Sjögren Skultorps IF U 1 0
Thea Albinsson Råda BK U 1 0
Therese Pettersson Råda BK U 1 0
Tinna Örtemark Skultorps IF U 1 0
Wilma Gustafsson Råda BK U 1 0
268 8

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info