Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 8-9

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2008-02-09 16:00 060909002 Ytterby IS (F15) - Skepplanda BTK (F15) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-02-09 18:00 060909010 Hisingsbacka FC (P16) - Azalea BK (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-02-10 10:30 060909003 IF Warta (P16) - Kärra/Klareberg IF (P16) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-02-10 13:00 060909012 IFK Göteborg (P13) - Västra Frölunda IF (P13) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
Omgång 3
2008-02-16 14:45 060909007 IK Kongahälla (P15) - Nödinge SK (P15) Munkegärdesplan 1 Grus
2008-02-16 15:00 060909008 IK Zenith (P13) - Lunden Överås BK (P13) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2008-02-17 10:45 060909013 BK Häcken (P14) - Hisingsbacka FC (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2008-02-17 11:30 060909009 Ytterby IS (P16) - Skepplanda BTK (P16) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-02-17 13:30 060909005 Näsets SK (P13) - Partille IF (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-02-17 14:00 060909015 Torslanda IK (P14) - Hönö IS (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-02-17 16:30 060909011 Götaholms BK - Fässbergs IF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-02-17 17:00 060909004 Kållered SK (P13) - Floda BoIF (P13) Ekenplan 2 Grus
2008-02-17 17:30 060909014 Jitex BK (F15) - IF Väster (F15) Gärdesplan 1 Grus
Omgång 4
2008-02-18 17:00 060909019 Lunden Överås BK (P13) - Qviding FIF (P13) Heden 3 Konstgräs
2008-02-21 18:30 060909035 Bergsjö IF (P15) - BK Bifrost/Dalen/KFF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-02-22 18:30 060909036 Eriksbergs IF (F15) - Säve SK (F15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-02-22 20:00 060909088 Assyriska BK (P15) - Älvsborgs FF (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-02-23 10:00 060909021 Bergums IF (F14) - Jitex BK (F14) The Carpenters Arena
2008-02-23 10:00 060909081 IK Zenith (F14) - Hisingsbacka FC (F14) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2008-02-23 12:00 060909024 Azalea BK (P15) 1 - Partille IF (P15) 1 Heden 1 Konstgräs
2008-02-23 12:00 060909083 Gunnilse IS (P14) 1 - Kinna IF (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-02-23 13:30 060909025 Azalea BK (P15) 2 - Partille IF (P15) 2 Heden 1 Konstgräs
2008-02-23 13:30 060909084 Gunnilse IS (P14) 2 - Kinna IF (P14) 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-02-23 14:45 060909091 GAIS (P15) - Ahlafors IF (P16) Heden 2 Konstgräs
2008-02-23 15:00 060909031 IK Zenith (P13) - Torslanda IK (P13) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2008-02-23 15:00 060909097 Härryda IF (P16) - Mölnlycke IF (P16) Härryda 2 Konstgräs
2008-02-23 15:30 060909017 BK Bifrost/Dalen-KFF (P13) - Kållered SK (P13) Frejaplan 1 K.Gräs
2008-02-23 15:30 060909082 Kärra/Klareberg IF (P15) - Björndammens BK (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2008-02-23 16:30 060909020 Kungsladugårds BK (P15) - SG 97 (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-02-23 17:00 060909026 Azalea BK (F15) - Askims IK (F15) Påvelund 1 Konstgräs
2008-02-24 09:00 060909022 Lerums IS (P13) - Azalea BK (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-02-24 10:30 060909032 IF Warta (P13) - Mölnlycke IF (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-02-24 10:30 060909038 IF Väster (F16) - Hällesåker IF (F16) Heden 2 Konstgräs
2008-02-24 11:15 060909016 Fässbergs IF (P15) - Lindome GIF (P15) Gärdesplan 1 Grus
2008-02-24 12:00 060909023 Näsets SK (P16) - Azalea BK (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-02-24 12:00 060909090 Eriksbergs IF (P15) - IFK Björkö (P15) Blidvädersplan 1 Grus
2008-02-24 12:00 060909092 GAIS (P15) 2 - Lekstorps IF (P15 ) 1 Heden 4 Konstgräs
2008-02-24 12:15 060909034 Mossens BK (F13) - Torslanda IK (F13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-02-24 13:15 060909018 Ytterby IS (P14) - Kode IF (P14) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-02-24 13:30 060909027 Näsets SK (P15) 1 - Älvsborgs FF (P15)
2008-02-24 14:00 060909030 BK Häcken (P15) - Hisingsbacka FC (P15) Heden 3 Konstgräs
2008-02-24 14:50 060909037 Mölnlycke IF (F15) - Kållered SK (F15) Mölnlycke IP
2008-02-24 15:30 060909033 Jonsereds IF (P15) 1 - Sävedalens IF (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
Omgång 5
2008-02-25 17:45 060909089 Rannebergens IF (P13) - Örgryte IS (P13) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2008-02-26 17:00 060909051 Lunden Överås BK (P14) - Nol IK (P14) Heden 3 Konstgräs
2008-02-26 19:00 060909050 IF Väster (P14) - Näsets SK (P14) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-02-27 19:00 060909075 IK Zenith (P15) - Torslanda IK (P15) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2008-02-27 19:20 060909058 Romelanda UF (P16) - Kärra/Klareberg IF (P16) Romevi 3 Konstgräs
2008-02-28 18:30 060909087 Qviding FIF (P15) - Götaholms BK (P15) Torpavallen 2 Grus
2008-02-29 17:15 060909048 Bergsjö IF (P13) - Hönö IS (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-01 09:00 060909099 Hisingsbacka FC (P16) - Hönö IS (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-01 09:45 060909114 Kärra/Klareberg IF (P13) - Qviding FIF (P13) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-03-01 10:00 060909044 Bergums IF (F14) - Lekstorps IF (F14) The Carpenters Arena
2008-03-01 10:30 060909073 Björndammens BK (P14) 1 - Azalea BK (P14 ) 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-01 10:45 060909098 Lerums IS (F13) - Lindome GIF (F13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-01 11:30 060909043 Bergums IF (P14) - Finlandia/Pallo IF (P14) The Carpenters Arena
2008-03-01 12:00 060909057 Lunden Överås BK (P13) - Finlandia/Pallo IF (P13) Heden 1 Konstgräs
2008-03-01 12:00 060909101 GAIS (P15) - IF Warta (P15) Heden 2 Konstgräs
2008-03-01 14:00 060909053 GAIS (P15) - Vallens IF (P15) Heden 2 Konstgräs
2008-03-01 14:00 060909055 Azalea BK (P15) 1 - Lekstorps IF (P15 ) 1 Dalen Södra 1 Grus
2008-03-01 14:00 060909063 Jonsereds IF (P14) - Qviding FIF (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-01 14:00 060909079 Kärra/Klareberg IF (P15) - Örgryte IS (P15) Heden 1 Konstgräs
2008-03-01 14:00 060909102 GAIS (P15) - IFK Trollhättan (P15) Heden 2 Konstgräs
2008-03-01 14:00 060909160 Öjersjö IF (P13) - BK Häcken (P13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-01 14:15 060909066 Lerums IS (P15) - Utbynäs SK (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-01 14:15 060909074 Björndammens BK (P14) 2 - Azalea BK (P14) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-01 15:00 060909042 Kode IF (P16) - Fässbergs IF (P16) Kode IP 3 Konstgräs
2008-03-01 15:00 060909070 Partille IF (P16) - Jonsereds IF (P16) Lexby 2 Konstgräs
2008-03-01 15:00 060909155 Härryda IF (P16) - Landvetter IS (P16) Härryda 2 Konstgräs
2008-03-01 15:30 060909056 Azalea BK (P15) 2 - Lekstorps IF (P15 ) 2 Dalen Norra 1 Grus
2008-03-01 16:00 060909054 Torslanda IK (P14) - Hönö IS (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-03-01 16:00 060909095 SG 97 (P15) - Masthuggets BK (P15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-01 16:30 060909100 Mossens BK (P16) - Mönldal/Dalen/KFF (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-01 16:30 060909104 Lerums IS (F16) - Hovås Billdal IF /Näset (F16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-01 17:45 060909052 BK Häcken (P14) - Kärra/Klareberg IF (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-01 19:00 060909094 Hisingsbacka FC (P16) - Azalea BK (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-02 09:00 060909067 Lerums IS (P13) - IK Zenith (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-02 09:30 060909049 Älvsborgs FF (P14) - Hovås Billdal IF (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-02 10:00 060909103 Ytterby IS (P13) - Nol IK (P13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-02 10:30 060909069 IFK Björkö (P15) - Älvsborgs FF (P15) Prästängen Grus
2008-03-02 11:15 060909080 Fässbergs IF (P15) - Åsa IF (P15) Gärdesplan 1 Grus
2008-03-02 11:30 060909068 Landvetter IS (P14) - Härryda IF (P14) Djupedalsplan B Konstgräs
2008-03-02 11:50 060909040 Mölnlycke IF (F15) - Jitex BK (F15) Mölnlycke IP
2008-03-02 12:30 060909045 Qviding FIF (F15) - Gårda BK (F16) Torpavallen 2 Grus
2008-03-02 13:00 060909046 Mölnlycke IF (P14) - Fässbergs IF (P14) Mölnlycke IP
2008-03-02 13:00 060909047 IF Väster (P14) - Lunden Överås BK (P14) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-03-02 13:00 060909065 Kållered SK (F15) - Utbynäs SK (F15) Ekenplan 2 Grus
2008-03-02 13:15 060909064 Ytterby IS (P14) - Romelanda UF (P14) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-02 14:00 060909041 Blå Staden/Tingstads IF (P13) - Hisingsbacka FC (P13) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-03-02 14:00 060909062 BK Häcken (P15) - Bergums IF (P16) Heden 3 Konstgräs
2008-03-02 14:00 060909093 Kärra/Klareberg IF (P15) - IF Warta (P15) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-03-02 15:30 060909078 Jonsereds IF (P15) 2 - Näsets SK (P15) 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-02 16:00 060909059 Hisingsbacka FC (P16) - Azalea BK (P16) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-03-02 16:00 060909061 Torslanda IK (F14) - Lindome GIF (F14) Torslandavallen 4 Gräs
2008-03-02 16:30 060909086 Bergsjö IF (P15) - Gunnilse IS (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-02 17:00 060909071 Kållered SK (P13) - Lindome GIF (P13) Ekenplan 2 Grus
2008-03-02 18:00 060909060 Torslanda IK (P16) - Kärra/Klareberg IF (P16) Torslandavallen 4 Gräs
2008-03-02 18:00 060909085 Torslanda IK (P13) - Sävedalens IF (P13) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-03-02 18:00 060909156 Guldhedens IK (P13) - Askims IK (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
Omgång 6
2008-03-03 19:00 060909140 Landvetter IF 2003 (F14) - Lindome GIF (F14) Önnerödsplan Grus
2008-03-05 18:30 060909157 Qviding FIF (P13) - Utbynäs SK (P13) Torpavallen 2 Grus
2008-03-06 17:00 060909124 Lunden Överås BK (P14) - Sandarna BK (P14) Heden 1 Konstgräs
2008-03-07 15:45 060909161 Lerums IS (P14) - Skene IF (P14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-07 18:00 060909141 Landvetter IF 2003 (F14) - Öjersjö IF (F14) Önnerödsplan Grus
2008-03-07 18:30 060909138 Eriksbergs IF (F15) - Öckerö IF (F15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-03-08 09:00 060909170 Mossens BK (P14) - IFK Göteborg (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-08 09:45 060909127 Näsets SK (P13) - Örgryte IS (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-08 10:00 060909136 Bergums IF (F14) - Tollereds IF (F14) The Carpenters Arena
2008-03-08 10:15 060909145 Lerums IS (P15) - Partille IF (P15) 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-08 10:45 060909125 Finlandia/Pallo IF (P14) - Nol IK (P14) Tuvevallen 2 Konstgräs
2008-03-08 11:30 060909129 Qviding FIF (P13) - Västra Frölunda IF (P13) Torpavallen 2 Grus
2008-03-08 13:00 060909118 Landvetter IS (P14) - IFK Örby (P14) Önnerödsplan Grus
2008-03-08 13:00 060909126 Torslanda IK (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Torslandavallen 4 Gräs
2008-03-08 13:45 060909134 GAIS (P13) - IFK Göteborg (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-08 14:00 060909122 BK Häcken (P13) - Torslanda IK (P13) Rambergsvallen 2 Grus
2008-03-08 14:00 060909231 Sävedalens IF (P14) 1 - Lärje/Angereds IF (P14) 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2008-03-08 15:00 060909113 Mönldal/Dalen/KFF (P16) - IFK Åmål (P16) Kapp-Ahlsplan 1 Grus
2008-03-08 15:00 060909149 Jonsereds IF (P16) - Vallens IF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-08 15:00 060909150 IK Zenith (P13) - Blå Staden/Tingstads IF (P13) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2008-03-08 15:15 060909232 Sävedalens IF (P14) 2 - Lärje/Angereds IF (P14) 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2008-03-08 15:45 060909235 Lerums IS (F13) - IK Zenith (F13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-08 16:30 060909131 BK Häcken (P14) - IF Elfsborg (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-08 16:30 060909163 Mossens BK (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-08 16:30 060909209 Kungsladugårds BK (P15) - Björndammens BK (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-08 17:00 060909211 Bergsjö IF (P15) - Nol IK (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-08 18:00 060909108 Ytterby IS (F13) - Nol IK (F13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-08 18:00 060909112 Hisingsbacka FC (P16) - Kärra/Klareberg IF (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-09 09:00 060909146 Lerums IS (P14) - Askims IK (P14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-09 10:00 060909147 Lerums IS (P14) 2 - Askims IK (P14) 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-09 10:00 060909172 Ytterby IS (P13) - Kode IF (P13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-09 10:15 060909216 Torslanda IK (F13) - IF Mölndal Fotboll (F13) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-03-09 10:30 060909119 Mossens BK (P13) - Kållered SK (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-09 10:30 060909148 IFK Björkö (P15) - SG 97 (P15) Prästängen Grus
2008-03-09 10:30 060909158 Västra Frölunda IF (P15) - IFK Uddevalla (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2008-03-09 10:30 060909180 GAIS (P16) - Öckerö IF (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-09 10:45 060909177 Utbynäs SK (F15) - Nol IK (F15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-09 11:00 060909171 Lerums IS (P16) - Tollereds IF (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-09 11:30 060909109 Azalea BK (F13) - Ytterby IS (F13) Dalen Södra 1 Grus
2008-03-09 11:30 060909139 Mölnlycke IF (P14) - Azalea BK (P14 ) 1 Mölnlycke IP
2008-03-09 11:30 060909154 Ytterby IS (P16) - Mölnlycke IF (P16) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-09 12:00 060909107 GAIS (P16) - Öckerö IF (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2008-03-09 12:00 060909111 Öjersjö IF (P13) - Öckerö IF (P13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-09 12:00 060909123 Näsets SK (P16) - IFK Åmål (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-09 12:00 060909169 IF Väster (F16) - Azalea BK (F16) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-03-09 13:00 060909135 Romelanda UF (P16) - Kode IF (P16) Romevi 3 Konstgräs
2008-03-09 13:15 060909117 Ytterby IS (P14) - IK Kongahälla (P14) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-09 13:15 060909142 Fässbergs IF (P15) - Qviding FIF (P15) Gärdesplan 1 Grus
2008-03-09 13:30 060909116 Hisingsbacka FC (P16) - Askims IK (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-09 13:45 060909151 Jonsereds IF (P15) 1 - Utbynäs SK (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-09 14:00 060909162 Ahlafors IF (P14) - Älvängens IK (P14) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2008-03-09 14:30 060909144 Jitex BK (F15) - Tollereds IF (F15) Flodala IP 3 KG
2008-03-09 15:00 060909164 Askims IK (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-03-09 15:15 060909115 BK Bifrost/Dalen-KFF (P13) - Södra Skärgården IK (P13) Kapp-Ahlsplan 1 Grus
2008-03-09 15:30 060909072 Partille IF (P16) - Lekstorps IF (P16) Lexby 2 Konstgräs
2008-03-09 15:30 060909152 Jonsereds IF (P15) 2 - Eriksbergs IF (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-09 16:00 060909106 Ytterby IS (F15) - Stenungsunds IF (F15) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-09 16:30 060909105 Guldhedens IK (P16) - Balltorps FF/KSK (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-09 16:30 060909121 BK Häcken (P13) - Qviding FIF (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-03-09 16:30 060909137 Götaholms BK (P15) - Gunnilse IS (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-09 16:30 060909237 IK Zenith (P15) 2 - Västra Frölunda IF (P15) 2 Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-09 17:30 060909143 Jonsereds IF (P14) - Sandarna BK (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-09 18:00 060909130 Qviding FIF (P16) - IF Warta (P16) Heden 2 Konstgräs
2008-03-09 18:00 060909236 Guldhedens IK (P13) - Finlandia/Pallo IF (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-09 19:45 060909230 Näsets SK (F15) - Qviding FIF (F15) Apelsinplan 2 Konstgräs
Omgång 7
2008-03-10 17:45 060909193 Björndammens BK (P14) 1 - Floda BoIF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-12 17:00 060909207 Eriksbergs IF (F15) - Azalea BK (F15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-03-13 18:30 060909253 Qviding FIF (P15) 1 - Kärra/Klareberg IF (P15) Torpavallen 2 Grus
2008-03-14 17:15 060909212 Bergsjö IF (P13) - Alingsås IF (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-14 18:45 060909214 Ytterby IS (P15) - Herrestads AIF (P15) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-14 20:00 060909201 Assyriska BK (P15) - Öckerö IF (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-15 09:00 060909199 Hisingsbacka FC (P16) - Ytterby IS (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-15 09:00 060909217 Lerums IS (P13) - Finlandia/Pallo IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-15 09:45 060909181 Näsets SK (P13) - Fässbergs IF (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-15 09:50 060909247 Balltorps FF (F14) - IK Zenith (F14) Förbovallen 1
2008-03-15 10:00 060909168 Landvetter IS (P16) - Balltorps FF/KSK (P16) Mölnlycke IP
2008-03-15 10:00 060909245 Ytterby IS (P13) - Skepplanda BTK (P13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-15 10:30 060909208 Askims IK (F13) - Azalea BK (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-03-15 10:30 060909244 Azalea BK (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2008-03-15 10:45 060909179 Finlandia/Pallo IF (P14) - Ahlafors IF (P14) Tuvevallen 2 Konstgräs
2008-03-15 11:00 060909178 IF Väster (P14) - Skärhamn (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-15 11:30 060909176 Azalea BK (F15) - Hjuviks AIK (F15)
2008-03-15 11:30 060909183 Qviding FIF (P14) - Azalea BK (P14 ) 1 Torpavallen 2 Grus
2008-03-15 12:00 060909184 Torslanda IK (P13) - Askims IK (P13) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-03-15 12:00 060909194 GAIS (P16) - Stala IF (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2008-03-15 12:00 060909225 Björndammens BK (P14) 1 - Jonsereds IF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-15 12:00 060909251 Gunnilse IS (P14) 1 - BK Häcken (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-03-15 12:30 060909173 Qviding FIF (F15) - Utbynäs SK (F15) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2008-03-15 12:45 060909256 Azalea BK (P15) 1 - IF Warta (P15) Gröna Vallen 1
2008-03-15 13:00 060909182 Kärra/Klareberg IF (P14) - Hönö IS (P14) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-03-15 13:00 060909200 Kode IF (P16) - Vallens IF (P16) Kode IP 3 Konstgräs
2008-03-15 13:00 060909234 IF Väster (F16) - Gårda BK (F16) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-03-15 13:00 060909242 Landvetter IS (P13) - Hällesåker IF (P13) Önnerödsplan Grus
2008-03-15 13:15 060909226 Björndammens BK (P14) 1 - Hälsö BK (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-15 13:15 060909285 Gunnilse IS (P14) 2 - BK Häcken (P14) 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-03-15 13:30 060909223 Partille IF (P15) 1 - Lerums IS (P15) Lexby 2 Konstgräs
2008-03-15 13:50 060909174 Utbynäs SK (F15) 2 - Qviding FIF (F15) 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2008-03-15 14:15 060909249 Ahlafors IF (P16) - IK Kongahälla (P15) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2008-03-15 14:30 060909185 Lunden Överås BK (P13) - Utbynäs SK (P13) Torpavallen 2 Grus
2008-03-15 14:30 060909286 Hovås Billdal IF (P16) - Onsala BK (P16) Hovås Billdal Arena 1
2008-03-15 14:45 060909287 Härryda IF (P15) - IFK Hällingsjö (P15) Härryda 2 Konstgräs
2008-03-15 16:00 060909203 SG 97 (P15) - IFK Valla (P15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-15 16:30 060909210 Kungsladugårds BK (P15) - Azalea BK (P15) 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-15 17:00 060909198 Öjersjö IF (P13) - Floda BoIF (P13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-15 17:00 060909243 Bergsjö IF (P15) - Tollereds IF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-15 18:00 060909167 IF Warta (P13) - Torslanda IK (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-03-15 18:00 060909288 Hisingsbacka FC (P16) - Lerums IS (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-16 09:00 060909218 Lerums IS (P13) - Jonsereds IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-16 10:00 060909246 Ytterby IS (P13) - Ahlafors IF (P13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-16 10:30 060909221 IFK Björkö (P15) - Ahlafors IF (P15) Prästängen Grus
2008-03-16 11:00 060909204 Bergums IF (F14) - Vallens IF (F14) The Carpenters Arena
2008-03-16 11:00 060909205 Gunnilse IS (P15) - Lekstorps IF (P15 ) 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-03-16 11:15 060909219 Lerums IS (P15) - Masthuggets BK (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-16 11:30 060909248 Azalea BK (F13) - Sandlyckan/Kullavik IF (F13) Dalen Södra 1 Grus
2008-03-16 12:00 060909188 Näsets SK (P16) - Azalea BK (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-16 12:00 060909239 BK Häcken (P15) - IF Väster (P15) Heden 1 Konstgräs
2008-03-16 12:30 060909165 Qviding FIF (P13) - IF Warta (P13) Torpavallen 2 Grus
2008-03-16 12:45 060909175 Älvsborgs FF (P14) - Sandarna BK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-16 13:00 060909215 Kållered SK (F15) - IF Mölndal Fotboll (F15) Ekenplan 2 Grus
2008-03-16 13:15 060909213 Fässbergs IF (P15) - Partille IF (P15) 1 Gärdesplan 1 Grus
2008-03-16 13:30 060909190 Näsets SK (P15) 1 - Vänersborgs IF (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-16 13:30 060909238 Sävedalens IF (P15) - Utbynäs SK (P15) Vallhamra 2 Konstgräs
2008-03-16 13:30 060909293 Lärje/Angered IF (P16) - Kärra/Klareberg IF (P16) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-16 13:45 060909228 Jonsereds IF (P15) 1 - Qviding FIF (P15) 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-16 14:00 060909187 Blå Staden/Tingstads IF (P13) - Tuve IF (P13) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-03-16 14:00 060909189 IF Väster (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-03-16 14:00 060909233 Kode IF (P13) - Torslanda IK (P13) Kode IP 3 Konstgräs
2008-03-16 14:00 060909240 Lunden Överås BK (P14) - Öjersjö IF (P14) Heden 2 Konstgräs
2008-03-16 14:30 060909222 Mölnlycke IF (P16) - Öckerö IF (P16) Djupedalsplan B Konstgräs
2008-03-16 15:00 060909206 Romelanda UF (P16) - Hjärtums IS (P16) Romevi 3 Konstgräs
2008-03-16 15:00 060909254 Öjersjö IF (F13) - Sävedalens IF (F13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-16 15:15 060909241 Mossens BK (P14) - Särö IK (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-16 15:30 060909191 Kärra/Klareberg IF (P16) - Tuve IF (P16) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-03-16 15:30 060909229 Jonsereds IF (P15) 2 - Qviding FIF (P15) 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-16 16:00 060909192 Hisingsbacka FC (P16) - Ytterby IS (P16) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-03-16 17:00 060909224 Kållered SK (P13) - Lindome GIF (P13) Ekenplan 2 Grus
2008-03-16 18:00 060909291 Guldhedens IK (P13) - Utbynäs SK (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-16 18:45 060909220 Lerums IS (P14) - Jonsereds IF (P14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Omgång 8
2008-03-18 17:10 060909284 Bergsjö IF (P15) - Öckerö IF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-18 18:30 060909292 Azalea BK (P13) - Masthuggets BK (P13) Dalen Norra 1 Grus
2008-03-18 19:00 060909259 Kortedala IF (F14) - Balltorps FF (F14) Kortedalavallen 2 Grus
2008-03-21 10:00 060909272 BK Häcken (P14) - GAIS (P14) 1 Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-21 11:00 060909273 BK Häcken (P14) 2 - GAIS (P14) 2 Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-21 12:00 060909267 Askims IK (F14) - Alingsås KIK (F14) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-03-21 12:00 060909268 BK Häcken (P15) - Ahlafors IF (P15) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-21 12:00 060909271 Azalea BK (F15) - Holmalunds IF (F15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-21 14:00 060909276 Björndammens BK (P14) 1 - Hisingsbacka FC (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-21 14:00 060909280 Lerums IS (P14) - Holmalunds IF (P14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-21 15:15 060909277 Björndammens BK (P14) 2 - Hisingsbacka FC (P14) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-22 09:00 060909281 Lerums IS (P13) - Floda BoIF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-22 09:45 060909262 Näsets SK (P13) - BK Häcken (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-22 12:00 060909264 Azalea BK (P14 ) 1 - Torslanda IK (P14) Heden 4 Konstgräs
2008-03-22 12:00 060909289 Hisingsbacka FC (P16) - Sävedalens IF (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-22 13:10 060909265 Azalea BK (P14) 2 - Torslanda IK (P14) 2 Heden 4 Konstgräs
2008-03-22 14:30 060909263 IF Warta (P13) - Hälsö BK (P13) Heden 3 Konstgräs
2008-03-23 10:00 060909266 Finlandia/Pallo IF (P13) - Lerums IS (P13) Tuvevallen 2 Konstgräs
2008-03-23 11:30 060909274 Qviding FIF (P13) - Västra Frölunda IF (P13) Torpavallen 2 Grus
2008-03-23 16:45 060909270 Näsets SK (P13) - Finlandia/Pallo IF (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-23 17:15 060909260 Älvsborgs FF (P14) - Eriksbergs IF (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-24 10:00 060909275 Ytterby IS (F13) - Ahlafors IF (F13) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-24 10:00 060909282 Lerums IS (P13) - Lunden Överås BK (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-24 10:45 060909261 Finlandia/Pallo IF (P14) - Lunden Överås BK (P14) Tuvevallen 2 Konstgräs
2008-03-24 11:30 060909355 Ytterby IS (P16) - Öckerö IF (P16) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-03-24 12:00 060909258 Lerums IS (P16) - Alingsås IF (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-24 13:00 060909306 Björndammens BK (P14) 1 - Alingsås IF (P13) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-24 14:15 060909307 Björndammens BK (P14) 2 - Solängens BK (P13) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-24 15:15 060909294 Azalea BK (F15) - Bergdalens IK (F15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-24 16:00 060909278 Kode IF (P16) - IK Kongahälla (P16) Kode IP 3 Konstgräs
2008-03-24 16:15 060909283 Lerums IS (P15) - Landvetter IS (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-24 16:45 060909295 Näsets SK (P16) - Stenungsunds IF (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-24 17:15 060909257 Mossens BK (P14) - Lindome GIF (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-24 17:15 060909297 Azalea BK (F14) - Näsets SK (F14) Dalen Södra 1 Grus
2008-03-24 18:30 060909296 Gothenburg Celtik - Logistik Partner Heden 3 Konstgräs
Omgång 9
2008-03-25 18:30 060909309 Finlandia/Pallo IF (P13) - Sävedalens IF (P13) Tuvevallen 2 Konstgräs
2008-03-26 17:00 060909298 Eriksbergs IF (F15) - Hjuviks AIK (F15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-03-27 18:30 060909332 Bergsjö IF (P13) - Sävedalens IF (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-27 18:30 060909345 Lindome GIF (P13) - Hönö IS (P13) Förbovallen 1
2008-03-28 12:00 060909304 Azalea BK (F15) - Herrestads AIF (F15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-28 17:15 060909330 Bergsjö IF (P13) - Lunden Överås BK (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-28 18:00 060909360 Öjersjö IF (F14) - Mölnlycke IF (F14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-28 20:00 060909323 Lerums IS (F13) - Tuve IF (F13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-28 20:00 060909339 Assyriska BK (P15) - SG 97 (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-29 09:00 060909290 Hisingsbacka FC (P16) - IF Warta (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-29 09:15 060909334 IF Warta (P13) - BK Bifrost/Dalen-KFF (P13) Heden 4 Konstgräs
2008-03-29 10:00 060909409 Bergums IF (F14) - Hjuviks AIK (F14) The Carpenters Arena
2008-03-29 10:30 060909335 Västra Frölunda IF (P15) - Azalea BK (P15) 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-29 11:15 060909344 Lindome GIF (P15) - IFK Fjärås (P15) Förbovallen 1
2008-03-29 11:30 060909319 Qviding FIF (P15) 1 - IK Kongahälla (P15) Torpavallen 2 Grus
2008-03-29 11:30 060909416 Qviding FIF (P14) - Hönö IS (P14) Ånäsfältet 1 Grus
2008-03-29 12:00 060909311 Azalea BK (P14 ) 1 - Mölnlycke IF (P14) Heden 2 Konstgräs
2008-03-29 12:00 060909314 BK Häcken (P13) - Sävedalens IF (P13) Rambergsvallen 2 Grus
2008-03-29 12:00 060909331 Bergsjö IF (P15) - Lärje/Angered IF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-03-29 12:00 060909351 Jonsereds IF (P16) - Tuve IF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-29 13:00 060909320 Kungälvs FF (F14) - Ahlafors IF (F14) Munkegärdesplan 1 Grus
2008-03-29 13:00 060909329 Utbynäs SK (F15) - Munkedals IF (F15) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2008-03-29 13:00 060909357 IF Väster (F16) - Lärje-Angereds IF (F16) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-03-29 13:10 060909312 Azalea BK (P14) 2 - Sandarna BK (P14) Heden 2 Konstgräs
2008-03-29 14:00 060909317 IF Warta (P13) - Tuve IF (P13) Blidvädersplan 1 Grus
2008-03-29 14:15 060909324 Ahlafors IF (P16) - Kode IF (P16) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2008-03-29 15:00 060909333 Jonsereds IF (P16) - Tuve IF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-29 15:30 060909421 GAIS (P15) - Partille IF (P15) 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2008-03-29 16:00 060909303 IF Väster (P15) - Mölnlycke IF (P15) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-03-30 09:50 060909353 Landvetter IS (P16) - Öckerö IF (P16) Mölnlycke IP
2008-03-30 10:00 060909340 Sandarna BK (P14) - Fässbergs IF (P14) Heden 3 Konstgräs
2008-03-30 10:00 060909358 Sävedalens IF (P15) - Landvetter IS (P15) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-03-30 11:00 060909347 Gunnilse IS (P15) - Götaholms BK (P15) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-03-30 11:00 060909352 Björndammens BK (P14) 1 - Hovås Billdal IF (P14) Hovås Billdal Arena 1
2008-03-30 11:30 060909300 Azalea BK (F14) - Stenungsunds IF (F14) Dalen Södra 1 Grus
2008-03-30 11:30 060909341 Hällesåker IF (F16) - Kållered SK (F15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2008-03-30 12:00 060909418 Näsets SK (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-30 12:45 060909327 Älvsborgs FF (P14) - IF Väster (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-03-30 13:00 060909301 Hovås Billdal IF (P13) - Torslanda IK (P13) Hovås Billdal Arena 1
2008-03-30 13:00 060909305 Utbynäs SK (F15) - GAIS (F15) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2008-03-30 13:00 060909325 Romelanda UF (P14) - Nol IK (P14) Romevi 3 Konstgräs
2008-03-30 13:30 060909299 Näsets SK (P14) - Jonsereds IF (P14) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-03-30 13:50 060909336 Solängens BK (P14) - Kållered SK (P14) Frejaplan 1 K.Gräs
2008-03-30 14:00 060909310 Blå Staden/Tingstads IF (P13) - Landvetter IS (P13) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-03-30 14:00 060909315 BK Häcken (P13) - Sävedalens IF (P13) Heden 1 Konstgräs
2008-03-30 14:00 060909359 Bergums IF (F14) - Kärra/Klareberg IF (F14) The Carpenters Arena
2008-03-30 14:00 060909422 Gunnilse IS (P13) - Kärra/Klareberg IF (P13) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-03-30 14:15 060909408 IK Kongahälla (P15) - Örgryte IS (P15) Munkegärdesplan 1 Grus
2008-03-30 14:30 060909313 BK Häcken (P15) - IFK Uddevalla (P15) Backavallen 1 Konstgräs
2008-03-30 14:30 060909350 Mölnlycke IF (P16) - Lerums IS (P16) Djupedalsplan B Konstgräs
2008-03-30 14:50 060909356 Mölnlycke IF (F15) - Härryda IF (F15) Mölnlycke IP
2008-03-30 15:15 060909326 Mossens BK (P14) - Lunden Överås BK (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-03-30 15:30 060909302 Kärra/Klareberg IF (P16) - Sävedalens IF (P16) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-03-30 15:30 060909354 Jonsereds IF (P15) 1 - Gerdskens BK (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-03-30 16:00 060909337 Björndammens BK (P14) 1 - Mölnlycke IF (P14) Djupedalsplan B Konstgräs
2008-03-30 16:00 060909342 IF Väster (F16) - Hjuviks AIK (F16) Heden 2 Konstgräs
2008-03-30 16:00 060909346 Utbynäs SK (P15) - Qviding FIF (P15) 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2008-03-30 17:00 060909321 Kungälvs FF (F15) - Romelanda UF (F15) Munkegärdesplan 1 Grus
2008-03-30 17:00 060909338 Öjersjö IF (P13) - Hönö IS (P13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-03-30 17:30 060909348 Jitex BK (F15) - Annebergs IF (F15) Gärdesplan 1 Grus
2008-03-30 17:45 060909328 BK Bifrost/Dalen/KFF (P15) - Fässbergs IF (P15) Frejaplan 1 K.Gräs
2008-03-30 18:30 060909349 Lerums IS (P14) - Gerdskens BK (P14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-03-30 19:30 060909361 Lerums IS (F14) - Sandareds IF (F14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Omgång 10
2008-04-01 17:00 060909385 Västra Frölunda IF (P15) - Näsets SK (P15) 1 Garminvallen konstgräs (Välen)
2008-04-02 19:30 060909396 Kållered SK (F15) - Qviding FIF (F15) Ekenplan 2 Grus
2008-04-03 17:00 060909398 Fässbergs IF (P15) - Näsets SK (P15) 1 Frejaplan 1 K.Gräs
2008-04-03 17:15 060909434 Älvsborg FF (F14) - Sandarna BK (F14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-04-03 19:00 060909401 Björndammens BK (P14) 1 - Fässbergs IF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-04-03 20:15 060909402 Björndammens BK (P14) 2 - Fässbergs IF (P14) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-04-04 17:00 060909389 Balltorps FF/KSK (P16) - BK Bifrost/Dalen/KFF (P16) Förbovallen 1
2008-04-04 17:45 060909419 Sävedalens IF (P14) 1 - BK Häcken (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-04-04 18:00 060909365 IFK Göteborg (P14) - IF Lödde (P14) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2008-04-04 18:00 060909412 Ahlafors IF (P14) - IK Kongahälla (P14) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2008-04-04 19:00 060909390 Jitex BK (F14) - IFK Valla (F14) Förbovallen 1
2008-04-04 19:00 060909399 Ytterby IS (P15) - Nödinge SK (P15) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-04-04 19:00 060909407 GAIS (P15) - Azalea BK (P15) 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2008-04-04 19:00 060909420 Sävedalens IF (P14) 2 - BK Häcken (P14) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-04-04 20:00 060909366 Kärra/Klareberg IF (P15) - Herrestads AIF (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2008-04-04 20:00 060909367 Askims IK (P16) - Vänersborgs IF (P16) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-04-05 09:30 060909392 Hovås Billdal IF (P14) - Sandarna BK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-04-05 10:00 060909397 Bergums IF (F14) - Mölnlycke IF (F14) The Carpenters Arena
2008-04-05 11:00 060909368 Torslanda IK (F15) - IF Väster (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2008-04-05 11:00 060909370 Utbynäs SK (P15) - Lerums IS (P15) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2008-04-05 11:30 060909413 Azalea BK (F14) - Sandared/Sjömarken (F14) Dalen Södra 1 Grus
2008-04-05 12:00 060909371 IFK Göteborg (P14) - Karlstads BK (P14) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-04-05 12:00 060909423 Gunnilse IS (P14) 1 - Västra Frölunda IF (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-04-05 12:00 060909431 BK Häcken (P13) - Trollhättans FK (P13) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-04-05 12:00 060909439 Härryda IF (P16) - IF Mölndal Fotboll (P16) Härryda 2 Konstgräs
2008-04-05 13:00 060909374 Kärra/Klareberg IF (P14) - Hälsö BK (P14) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2008-04-05 13:00 060909386 IF Väster (F16) - Gårda BK (F16) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-04-05 13:30 060909424 Gunnilse IS (P14) 2 - Västra Frölunda IF (P14 ) 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-04-05 13:30 060909440 GAIS (P13) - Särö IK (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2008-04-05 14:00 060909432 Jonsereds IF (P13) - Gerdskens BK (P13) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-04-05 14:30 060909414 Kungälvs FF (F15) - Jitex BK (F15) Munkegärdesplan 1 Grus
2008-04-05 15:00 060909384 Jonsereds IF (P16) - Partille IF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2008-04-05 16:00 060909437 Björndammens BK (P13) - Finlandia/Pallo IF (P13) Furulundsplan 1 Konstgräs
2008-04-05 16:30 060909372 BK Häcken (P15) - Stenungsunds IF (P15) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-04-05 16:30 060909426 Mossens BK (P16) - Floda BoIF (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-04-05 16:30 060909433 Kungsladugårds BK (P15) - Azalea BK (P15) 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-04-05 17:30 060909430 Lerums IS (P16) - Azalea BK (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-04-05 18:00 060909394 Hisingsbacka FC (P16) - Näsets SK (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2008-04-05 18:00 060909403 Ytterby IS (P16) - Romelanda UF (P16) Ytterns IP 4 Grus
2008-04-05 18:00 060909417 Askims IK (F14) - Azalea BK (F15) Kobbegården 1 Konstgräs
2008-04-06 09:00 060909393 Hovås Billdal IF (P14) - Eriksbergs IF (P14) Ruddalen 1 Konstgräs
2008-04-06 10:30 060909322 BK Häcken (P14) - Karlstads BK (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2008-04-06 10:30 060909381 IFK Göteborg (P14) - Djurgårdens IF (P14) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2008-04-06 10:30 060909395 Mossens BK (P13) - Örgryte IS (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-04-06 10:30 060909404 IF Warta (P16) - Tuve IF (P16) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2008-04-06 10:45 060909379 Qviding FIF (F15) - Holmalunds IF (F15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2008-04-06 12:00 060909425 Gunnilse IS (P14) 3 - Askims IK (P14) 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2008-04-06 13:00 060909369 IF Väster (P14) - Mossens BK (P14) Önneredsplan 1 Konstgräs
2008-04-06 13:00 060909428 Romelanda UF (P14) - Göta BK (P14) Romevi 3 Konstgräs
2008-04-06 13:30 060909380 Näsets SK (P15) 1 - Fässbergs IF (P15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2008-04-06 14:00 060909378 BK Häcken (P15) - Kode IF (P15) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2008-04-06 14:00 060909406 Qviding FIF (P14) - Partille IF (P14) Torpavallen 2 Grus
2008-04-06 14:30 060909387 Mölnlycke IF (P16) - Fässbergs IF (P16) Djupedalsplan B Konstgräs
2008-04-06 15:00 060909427 Mossens BK (P16) - Lekstorps IF (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2008-04-06 15:00 060909429 Romelanda UF (P16) - Rönnäng/Skärhamn (P16) Romevi 3 Konstgräs
2008-04-06 16:00 060909400 Ytterby IS (F15) - Gilleby/Stala (F15) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-04-06 16:30 060909436 Örgryte IS (P12/13) - Näsets SK (P13) Hammarviken Arena
2008-04-06 17:15 060909410 Älvsborgs FF (P14) - Torslanda IK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2008-04-06 18:15 060909435 Lerums IS (F14) - Bergums IF (F14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-04-06 19:00 060909415 Ytterby IS (P16) - Hjärtums IS (P16) Ytterns IP 3 konstgräs
2008-04-11 18:00 060909362 Öjersjö IF (F14) - Landvetter IF 2003 (F14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2008-04-12 11:00 060909441 IK Kongahälla (P15) - Herrestads AIF (P15) Skarpe Nord 1 Konstgräs
2008-04-12 16:00 060909438 Lerums IS (P13) - Tollereds IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2008-04-13 17:00 060909388 Kållered SK (P13) - BK Bifrost/Dalen-KFF (P13) Ekenplan 2 Grus

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info