Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 8-9

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2009-01-24 13:45 060905001 Hovås Billdal IF (F14) - Hovås Billdal IF (F15) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-01-30 17:30 060905004 Jitex BK (F15) - Kortedala IF (F15) 4 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2009-01-31 10:30 060905002 BK Häcken (P14) - Lärje/Angered IF (P14) 1 3 - 5 Krokängsplan 1 Konstgräs
Omgång 2
2009-02-07 13:30 060905005 Azalea BK (F15) - Stenungsunds IF (F15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-02-07 15:15 060905011 Fässbergs IF (P15) 1 - Mossens BK (P15) Förbovallen 1
2009-02-07 16:00 060905003 Jonsereds IF (P15) - Bergums IF (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-08 10:00 060905006 Gunnilse IS (P14) 1 - IFK Göteborg (P14) Skatås 1 Konstgräs
2009-02-08 12:00 060905007 Halmstads BK (P14) - Gunnilse IS (P14) 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-02-08 14:00 060905008 Halmstads BK (P14) - IFK Göteborg (P14) 1 - 8 Skatås 1 Konstgräs
Omgång 3
2009-02-13 15:45 060905009 IF Warta (F13) - IF Warta (P11) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-02-14 12:00 060905016 Götaholms BK (P16) - IFK Björkö (P16) Kviberg 5 konstgräs
2009-02-14 14:00 060905052 Bergums IF (P15) - Rannebergens IF (P15) 3 - 7 The Carpenters Arena
2009-02-14 14:30 060905053 GAIS (P15) - BK Astrio (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-02-15 10:00 060905013 IFK Göteborg (P15) - Fässbergs IF (P15) 1 2 - 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-02-15 12:00 060905058 Kortedala IF (F15) - Kärra KIF (F15) Kortedalavallen 2 Grus
2009-02-15 12:15 060905015 Eriksbergs IF (P16) - Tuve IF (P16) 8 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-02-15 13:00 060905014 IFK Göteborg (P15) - Björndammens BK (P15) 1 1 - 3 Skatås 1 Konstgräs
2009-02-15 13:30 060905056 Partille IF (P13) 1 - Hönö IS (P13) 1 Lexby 2 Konstgräs
2009-02-15 14:30 060905057 Partille IF (P13) 2 - Hönö IS (P13) 2 2 - 9 Lexby 2 Konstgräs
2009-02-15 15:00 060905051 BK Häcken (P14) - Näsets SK (P14) 5 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-02-15 15:30 060905010 Lunden Överås BK (P14) röd - Lerums IS (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-02-15 17:15 060905012 Lerums IS (F14) - Bergums IF (F14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Omgång 4
2009-02-19 17:40 060905063 Jonsereds IF (P16) - Götaholms BK (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-20 18:00 060905035 Torslanda IK (P13) 1 - Finlandia-Pallo IF (P13) Torslandavallen 4 Gräs
2009-02-21 09:00 060905055 BK Häcken (P14) - Lärje/Angered IF (P14) 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-02-21 10:00 060905023 Torslanda IK (P15) - Kungsbacka IF (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-02-21 10:45 060905062 Kungälvs FF (F15) - Hemsjö IF (F15) 6 - 0 Munkegärdesplan 1 Grus
2009-02-21 11:00 060905102 Gunnilse IS (P13) - Torslanda IK (P13) 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2009-02-21 11:30 060905113 Västra Frölunda IF (P15) - IF Elfsborg (P15) Valhalla 1 Konstgräs
2009-02-21 12:00 060905045 Lerums IS (P16) - Masthuggets BK (P16) 4 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-02-21 12:00 060905116 Mölnlycke IF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Mölnlycke IP
2009-02-21 12:15 060905060 Sävedalens IF (F15) 1 - Landvetter IF 2003 (F15) Vallhamra 2 Konstgräs
2009-02-21 12:30 060905043 Björndammens BK (P15) 1 - Hisingsbacka FC (P15) 1 3 - 3 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-02-21 13:25 060905024 Torslanda IK (P14) - Gunnilse IS (P14) 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-02-21 13:30 060905020 Azalea BK (F15) - Vallens IF (F15) 4 - 0 Heden 2 Konstgräs
2009-02-21 13:45 060905044 Qviding FIF (F13) - IK Zenith (F13) 0 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2009-02-21 14:00 060905026 Jonsereds IF (P15) - Fässbergs IF (P15) 1 2 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-21 14:00 060905036 Partille IF (P16) 1 - Azalea BK (P16) 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-02-21 14:00 060905042 Näsets SK (P14) - Fässbergs IF (P14) 4 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-02-21 14:30 060905050 Björndammens BK (P15) 2 - Hisingsbacka FC (P15) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-02-21 15:00 060905041 Bergsjö IF (P14) - Örgryte IS (P14) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2009-02-21 15:00 060905117 Hisingsbacka FC (P13) - Finlandia-Pallo IF (P13) Backavallen 1 Konstgräs
2009-02-21 15:15 060905095 GAIS (P15) - IF Elfsborg (P15) 0 - 6 Heden 4 Konstgräs
2009-02-21 15:30 060905037 Partille IF (P16) 2 - Azalea BK (P16) 0 - 2 Kviberg 2 konstgräs
2009-02-21 16:00 060905119 Sävedalens IF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-21 16:30 060905046 Lerums IS (P14) - Sävedalens IF (P14) 2 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-02-21 17:00 060905096 Kärra KIF P14 - Kärra KIF (P13) 1 0 - 0 e.s. Påvelund 1 Konstgräs
2009-02-21 17:30 060905029 Kållered SK (P14) - BK Bifrost (P14) 1 - 0 Förbovallen 1
2009-02-21 17:30 060905032 Hovås Billdal IF (F15) - Sandarna BK (F15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-02-21 18:00 060905097 Kärra KIF - Kärra KIF (P13) 0 - 0 e.s. Påvelund 1 Konstgräs
2009-02-21 18:05 060905028 Torslanda IK (P13) - Finlandia-Pallo IF (P13) 2 Torslandavallen 4 Gräs
2009-02-21 18:15 060905018 IF Warta (F13) - BK Häcken (F13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-02-22 10:10 060905108 Kärra KIF (P13) 1 - Västra Frölunda IF (P13) 1 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-02-22 11:00 060905049 Jonsereds IF (P14) - Landvetter IS (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-22 11:30 060905039 IF Warta (P14) - Masthuggets BK (P14) Heden 4 Konstgräs
2009-02-22 11:30 060905103 Sävedalens IF (P14) - Gunnilse IS (P14) 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2009-02-22 12:00 060905038 Bergums IF (F15) - Hjuviks AIK (F15) The Carpenters Arena
2009-02-22 12:00 060905047 Lerums IS (P15) - Hälsö BK (P15) 2 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-02-22 12:00 060905048 Sandarna BK (P15) - Hovås Billdal IF (P15) Heden 2 Konstgräs
2009-02-22 12:00 060905112 Rannebergens IF (P15) - Askims IK (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-02-22 12:00 060905114 GAIS (P13) 1 - IFK Göteborg (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-02-22 12:15 060905059 Eriksbergs IF (F15) - Alingsås Kvinnliga IK (F15) 0 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-02-22 12:30 060905061 Lindome GIF (P14) - Västra Frölunda IF (P14) 0 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-02-22 12:30 060905111 Lunden Överås BK (P15) - Tuve IF (P15) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-02-22 12:45 060905104 Sävedalens IF (P14) 2 - Gunnilse IS (P14) Vallhamra 2 Konstgräs
2009-02-22 13:00 060905019 Azalea BK (F15) - Tuve IF (F15) 0 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2009-02-22 13:45 060905017 Mossens BK (P13) - Kungsladugårds BK (P13) Heden 4 Konstgräs
2009-02-22 14:00 060905030 Lunden Överås BK (P14) - Finlandia-Pallo IF (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-02-22 14:00 060905034 Jonsereds IF (P16) - Utbynäs SK (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-02-22 14:00 060905118 IFK Göteborg (P13) - GAIS (P13) 1 Kviberg 5 konstgräs
2009-02-22 15:00 060905022 Qviding FIF (P16) 1 - Gunnilse IS (P16) 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-02-22 15:30 060905031 Lunden Överås BK (P14) röd - Finlandia-Pallo IF (P14) 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-02-22 16:30 060905021 Qviding FIF (P16) 2 - Gunnilse IS (P16) 2 Kviberg 2 konstgräs
2009-02-22 16:30 060905040 Bergsjö IF (P16) - Björndammens BK (P16) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2009-02-22 16:45 060905033 Hovås Billdal IF (P15) - Nol IK (P15) Kobbegården 1 Konstgräs
Omgång 5
2009-02-26 19:30 060905089 Björndammens BK (P15) 1 - IF Elfsborg (P15) 6 - 4 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-02-27 17:15 060905084 IF Warta (P15) - Västra Frölunda IF (P15) 1 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-02-28 09:00 060905120 Finlandia-Pallo IF (P13) - Örgryte IS (P13) Backavallen 1 Konstgräs
2009-02-28 10:00 060905077 Bergums IF (F15) - Mölnlycke IF (F15) 3 - 1 The Carpenters Arena
2009-02-28 10:00 060905109 Torslanda IK (P15) - Onsala BK (P15) 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-02-28 10:15 060905093 Lerums IS (P15) - Partille IF (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-02-28 10:30 060905065 Azalea BK (F15) - Eriksbergs IF (F15) 7 - 0 Heden 2 Konstgräs
2009-02-28 10:30 060905164 Tuve IF (F15) - Hjuviks AIK (F15) Backavallen 1 Konstgräs
2009-02-28 11:00 060905110 Torslanda IK (P13) 1 - Sandarna BK (P13) Torslandavallen 4 Gräs
2009-02-28 11:45 060905173 Rannebergens IF (P15) - Västra Frölunda IF (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-02-28 12:00 060905105 Landvetter IF 2003 (F15) - Sävedalens IF (F15) 1 Önnerödsplan Grus
2009-02-28 12:15 060905179 GAIS (P13) 1 - Floda BoIF (P13) Heden 3 Konstgräs
2009-02-28 13:00 060905094 Guldhedens IK (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Anders Svensson vallen
2009-02-28 13:30 060905071 Mölnlycke IF (P13) - Torslanda IK (P13) 1 0 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2009-02-28 13:30 060905154 Hisingsbacka FC (P13) - Hönö/Björkö (P13) Heden 4 Konstgräs
2009-02-28 13:30 060905169 Götaholms BK (P16) - IF Warta (P16) Kviberg 5 konstgräs
2009-02-28 14:00 060905082 Lunden Överås BK (P14) röd - Askims IK (P14) Kviberg 2 konstgräs
2009-02-28 14:00 060905087 Näsets SK (P14) - Sävedalens IF (P14) 2 - 2 e.s. Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-02-28 14:15 060905070 Öjersjö IF (F13) - Lerums IS (F13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-02-28 14:30 060905090 Björndammens BK (P15) 2 - Hovås Billdal IF (P15) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-02-28 15:30 060905066 Halmstads BK (P15) - Hälsö BK (P15) 6 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-02-28 15:30 060905172 Kungsladugårds BK (P16) - Masthuggets BK (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-02-28 16:00 060905073 Lerums IS (P16) - Partille IF (P16) 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-02-28 16:45 060905067 GAIS (P15) - Halmstads BK (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-02-28 17:00 060905088 Bergsjö IF (P14) - Sävedalens IF (P14) 0 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2009-02-28 17:00 060905091 Örgryte IS (P15) - Fässbergs IF (P15) 1 2 - 2 Hammarviken Arena
2009-02-28 17:00 060905098 Kärra KIF P14 - BK Häcken (P13) 1 0 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2009-02-28 18:00 060905068 GAIS (P15) - Hälsö BK (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-02-28 18:00 060905099 Kärra KIF - BK Häcken (P13) 2 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2009-02-28 18:15 060905081 IF Warta (F13) - Näsets SK (F13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-01 10:00 060905078 Torslanda IK (F15) - Alingsås Kvinnliga IK (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-01 10:00 060905106 Sävedalens IF (P15) - Floda BOIF (P15) 3 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-01 10:30 060905086 Näsets SK (P16) - IFK Björkö (P16) 1 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-01 11:30 060905079 IF Warta (P14) - Torslanda IK (P14) Heden 4 Konstgräs
2009-03-01 12:00 060905074 Lerums IS (P14) - Hönö IS (P14) 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-01 13:30 060905075 Lerums IS (F15) - Mölnlycke IF (F15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-01 13:30 060905076 Västra Frölunda IF (P13) 1 - Askims IK (P13) 8 - 0 Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-01 13:45 060905107 Askims IK (F13) - Torslanda IK (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-01 15:00 060905083 SG-97 (P16) - Björndammens BK (P16) Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-01 16:30 060905115 Qviding FIF (P15) - Stala/Myckleby (P15) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-01 17:00 060905072 Öjersjö IF (P14) - Mariedals IK (P14) 10 - 0 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-01 17:15 060905176 Kärra KIF (P13) 1 - Finlandia-Pallo IF (P13) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2009-03-01 17:45 060905130 Kållered SK (P13) - Azalea BK (P13) Ekenplan 2 Grus
2009-03-01 18:00 060905085 Jonsereds IF (P16) - Tuve IF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-01 19:15 060905080 Kållered SK (P14) - Västra Frölunda IF (P14) 0 - 3 Förbovallen 1
Omgång 6
2009-03-05 18:30 060905246 Hjuviks AIK (F15) - Vallens IF (F15) 1 - 7 Torslandavallen 4 Gräs
2009-03-06 17:00 060905157 IF Warta (P15) - Lärje-Angereds IF (P15) 3 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-06 17:15 060905168 Jitex BK (F15) - Kungälvs FF (F15) 0 - 4 Frejaplan 1 K.Gräs
2009-03-06 17:45 060905239 IFK Göteborg (P13) 2 - GAIS (P13) 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-06 18:45 060905238 IFK Göteborg (P13) 2 - GAIS (P13) 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-07 08:45 060905199 Torslanda IK (P14) - BK Häcken (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-07 09:15 060905131 Finlandia-Pallo IF (P14) - Lerums IS (P14) 3 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-07 09:30 060905220 Gunnilse IS (P13) - Azalea BK (P13) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2009-03-07 10:00 060905142 Lerums IS (F13) - Jitex BK (F13) 2 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-07 10:00 060905161 Torslanda IK (F13) - Öjersjö IF (F13) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-07 10:00 060905265 Björndammens BK (P16) - Utbynäs SK (P16) 6 - 0 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-07 10:15 060905177 IFK Göteborg (P13) 2 - Sävedalens IF (P13) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-07 10:30 060905165 Tuve IF (F15) - Sävedalens IF (F15) 1 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-07 10:30 060905278 IK Kongahälla (P14) - Nödinge SK (P14) Munkegärdesplan 1 Grus
2009-03-07 11:00 060905262 Kållered SK (F13) - Solängens BK (F13) Ekenplan 2 Grus
2009-03-07 11:45 060905162 Torslanda IK (P14) - Landvetter IS (P14) 3 - 3 Torslandavallen 4 Gräs
2009-03-07 12:00 060905125 Mölnlycke IF (F15) - Qviding FIF (F15) 3 - 0 Mölnlycke IP
2009-03-07 12:15 060905129 Västra Frölunda IF (P15) - Sandarna BK (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-07 12:30 060905145 Björndammens BK (P15) 2 - Hönö IS (P15) 3 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-07 13:00 060905139 Guldhedens IK (P14) - Kärra KIF (P14) Anders Svensson vallen
2009-03-07 13:30 060905211 Mölnlycke IF (P15) - Lerums IS (P15) Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-07 13:30 060905259 Mölnlycke IF (P13) - Björndammens BK (P13) 1 3 - 3 Mölnlycke IP
2009-03-07 13:45 060905158 Qviding FIF (F13) - Utbynäs SK (F13) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-07 14:00 060905171 Sävedalens IF (P14) - Sjömarkens IF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-07 14:00 060905217 Näsets SK (F15) - Alingsås Kvinnliga IK (F15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-07 15:00 060905152 Azalea BK (F15) - Torslanda IK (F15) 1 - 1 Heden 2 Konstgräs
2009-03-07 15:00 060905208 GAIS (P15) - Gerdskens BK (P15) 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-07 15:00 060905271 Hisingsbacka FC (P13) - Västra Frölunda IF (P13) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-07 15:30 060905135 Hovås Billdal IF (P15) - Lunden Överås BK (P15) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-07 15:30 060905141 BK Bifrost/Dalen-KFF (P14) - Masthuggets BK (P14) Frejaplan 1 K.Gräs
2009-03-07 15:30 060905247 Utsiktens BK (P13) - SG-97 (P13) Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-07 16:00 060905128 Lindome GIF (P14) - Västra Frölunda IF (P14) 2 - 11 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-07 16:00 060905143 Lerums IS (P16) - Älvsborg FF (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-07 16:00 060905149 Jonsereds IF (P15) - Finlandia/Pallo AIF (P15) 2 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-07 16:20 060905209 GAIS (P15) 2 - Gerdskens BK (P15) 2 2 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-07 16:30 060905126 Askims IK (F15) - Azalea BK (F16) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-07 16:30 060905166 Tuve IF (F15) - Sävedalens IF (F15) 2 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-07 17:00 060905159 Mossens BK (P13) - Sävedalens IF (P13) 1 Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-07 17:00 060905275 Älvsborg FF (P13) - Torslanda IK (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-07 17:45 060905140 Lindome GIF (P13) - Hönö/Björkö (P13) 5 - 8 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-07 18:00 060905101 Kärra KIF - Torslanda IK (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-07 18:00 060905146 Örgryte IS (P15) - FC Lyn (P15) 2 - 1 Hammarviken Arena
2009-03-07 18:15 060905150 IF Warta (F13) - IK Zenith (F13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-08 09:30 060905121 Qviding FIF (P15) - IK Kongahälla (P15) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-08 09:30 060905245 Kållered SK (P14) - Fässbergs IF (P14) 0 - 1 Förbovallen 1
2009-03-08 09:40 060905132 Qviding FIF (P13) 1 - Mölnlycke IF (P13) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-08 10:00 060905138 Bergums IF (P15) - Partille IF (P15) 2 - 2 The Carpenters Arena
2009-03-08 10:00 060905163 Torslanda IK (P15) - Hälsö BK (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-08 10:00 060905174 Rannebergens IF (P15) - Sävedalens IF (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-08 10:30 060905160 BK Häcken (P13) 1 - Västra Frölunda IF (P13) 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-03-08 10:30 060905263 Mölnlycke IF (P13) - Sävedalens IF (P13) 1 Mölnlycke IP
2009-03-08 10:30 060905268 Hisingsbacka FC (P14) - IK Zenith (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-08 10:50 060905133 Qviding FIF (P13) - IF Väster (P13) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-08 11:15 060905123 Lärje-Angereds IF (P14) 2 - Västra Frölunda IF (P14) 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-08 12:00 060905147 Bergums IF (F15) - Kortedala IF (F15) 3 - 0 The Carpenters Arena
2009-03-08 12:00 060905178 IFK Göteborg (P13) - Sävedalens IF (P13) 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-08 12:00 060905272 Hisingsbacka FC (P13) - Lärje-Angereds IF (P13) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-08 12:15 060905124 Lärje/Angered IF (P14) 1 - Västra Frölunda IF (P14) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-08 12:15 060905136 Hovås Billdal IF (P14) - Sävedalens IF (P14) 7 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-08 12:15 060905137 Näsets SK (P13) - Finlandia-Pallo IF (P13) 2 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2009-03-08 12:30 060905277 Lunden Överås BK (P15) - Torslanda IK (P15) 1 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-08 13:00 060905155 Romelanda UF (P15) - Stenungsunds IF (P15) Romevi 3 Konstgräs
2009-03-08 13:30 060905274 Älvsborg FF (F15) - Landvetter IF 2003 (F15) 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-08 14:00 060905156 Jonsereds IF (P16) - Lerums IS (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-08 14:00 060905243 Stenkullens GOIK (P16) - Kungsladugårds BK (P16) Flodala IP 3 KG
2009-03-08 14:30 060905153 Azalea BK (F16) - Qviding FIF (F16) Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-08 15:00 060905170 SG-97 (P16) - IK Zenith (P16) 3 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-08 15:30 060905261 Utbynäs SK (P13) - Hönö IS (P13) 1 Kviberg 5 konstgräs
2009-03-08 16:30 060905175 Qviding FIF (P16) 1 - Gunnilse IS (P16) 1 0 - 0 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-08 16:30 060905279 Örgryte IS (P13) - Vänersborgs IF (P13) Hammarviken Arena
2009-03-08 17:00 060905127 Ahlafors IF (P15) - Kärra KIF (P15) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2009-03-08 17:00 060905144 Lerums IS (P14) - Lunden Överås BK (P14) röd 4 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-08 17:00 060905167 Azalea BK (F14) - Mossens BK (F14) WO (3 - 0) Dalen Norra 1 Grus
2009-03-08 17:15 060905273 IF Mölndal Fotboll (F14) - Hovås Billdal IF (F14) 0 - 6 Förbovallen 1
2009-03-08 18:00 060905134 Västra Frölunda IF (P15) - Lärje-Angereds IF (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-08 19:00 060905267 Balltorps FF (P16) - Kållered SK (P16) 2 - 3 Förbovallen 1
Omgång 7
2009-03-10 18:30 060905218 Näsets SK (F15) - Hovås Billdal IF (F15) 0 - 5 Kannebäcksplan 1 Grus
2009-03-11 19:15 060905190 Björndammens BK (P15) 1 - Utbynäs SK (P16) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-13 16:00 060905191 Lunden Överås BK (P13) - Carlstad United BK (P13) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-13 17:00 060905225 IF Warta (P15) - Torslanda IK (P15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-13 17:15 060905180 Öjersjö IF (F13) - IFK Hindås (F13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-13 17:15 060905192 Carlstad United BK (P13) - IFK Göteborg (P13) 1 - 6 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-13 19:00 060905341 Götaholms BK (P16) - Björndammens BK (P16) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-13 19:30 060905188 Ytterby IS (P15) - IK Kongahälla (P15) Ytterns IP 3 konstgräs
2009-03-14 08:40 060905260 Torslanda IK (P14) - Västra Frölunda IF (P14) 2 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-14 08:45 060905201 Lindome GIF (P13) - Mölnlycke IF (P13) 2 - 7 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-14 09:00 060905269 Finlandia-Pallo IF (P13) - Hönö IS (P13) 1 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-14 09:00 060905350 Utbynäs SK (F13) - Kärra/Klareberg IF (F13) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-14 09:30 060905244 Stenkullens GOIK (P16) - Dalen/KFF (P16) 3 - 1 Flodala IP 3 KG
2009-03-14 09:30 060905342 IF Warta (P13) - BK Häcken (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-14 10:00 060905204 Lerums IS (F15) - Landvetter IF 2003 (F15) 1 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-14 10:00 060905235 Torslanda IK (F14) - Sävedalens IF (F14) 3 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-14 10:30 060905270 Tuve IF (F15) - Torslanda IK (F15) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-14 10:30 060905284 IK Kongahälla (P14) - Ahlafors IF (P14) Munkegärdesplan 1 Grus
2009-03-14 10:30 060905285 GAIS (P15) - IF Elfsborg (P15) Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-14 11:00 060905234 Torslanda IK (F15) - Azalea BK (F15) Torslandavallen 4 Gräs
2009-03-14 12:00 060905185 Mölnlycke IF (F15) - Ubbhult/Hällingsjö/Sätila (F15) 3 - 0 Mölnlycke IP
2009-03-14 12:00 060905194 Öjersjö IF (P14) - Skara FC (P14) 5 - 0 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-14 12:00 060905205 Lerums IS (P16) - Tuve IF (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-14 12:00 060905232 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Solängens BK (P15) 12 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2009-03-14 13:00 060905200 Kortedala IF (F13) - Qviding FIF (F13) Kortedalavallen 2 Grus
2009-03-14 13:00 060905231 Guldhedens IK (P14) - Fässbergs IF (P14) Anders Svensson vallen
2009-03-14 13:25 060905312 Torslanda IK (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-14 13:30 060905186 Mölnlycke IF (F15) - Sjömarkens IF (F15) Mölnlycke IP
2009-03-14 13:30 060905315 Mölnlycke IF (P14) 1 - Carlstad United BK (P14) 1 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-14 13:45 060905181 Eriksbergs IF (F15) - Kungsbacka IF (F15) 1 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-03-14 14:00 060905206 Näsets SK (P14) - Hovås Billdal IF (P14) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-14 14:00 060905230 Bergums IF (P15) - Jonsereds IF (P15) The Carpenters Arena
2009-03-14 14:15 060905240 IFK Göteborg (P13) 2 - Torslanda IK (P13) 0 - 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-14 15:00 060905343 Öjersjö IF (P13) - Älvängens IK (P13) 1 - 4 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-14 15:00 060905373 Hjuviks AIK (F15) - IK Zenith (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-14 15:15 060905202 Fässbergs IF (P15) 1 - Askims IK (P15) Förbovallen 1
2009-03-14 16:00 060905210 Lindome GIF (P14) - Hönö IS (P14) 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-14 16:00 060905229 Örgryte IS (P15) - Sävedalens IF (P15) Hammarviken Arena
2009-03-14 16:00 060905237 Björndammens BK (P14) - Sävedalens IF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-14 16:15 060905348 GAIS (P13) - Mossens BK (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-14 16:30 060905183 Hovås Billdal IF (P15) - Sandarna BK (P15) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-14 16:30 060905195 Mölnlycke IF (P14) 1 - Skara FC (P14) 3 - 5 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-14 16:30 060905359 Näsets SK (F13) - Askims IK (F13) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2009-03-14 17:10 060905219 Älvsborg FF (F13) - IF Mölndal Fotboll (F13) 1 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-14 17:30 060905349 GAIS (P13) 1 - Hisingsbacka FC (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-14 18:00 060905196 Öjersjö IF (P14) - Carlstad United BK (P14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-14 18:15 060905215 IF Warta (F13) - Västra Frölunda IF (F13) 0 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-14 18:30 060905364 GAIS (P15) - Torslanda IK (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-15 08:15 060905222 Qviding FIF (P13) 1 - Sävedalens IF (P13) 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 08:45 060905363 Floda BoIF (P14) - Gerdskens BK (P14) Flodala IP 3 KG
2009-03-15 09:00 060905197 Carlstad United BK (P14) - Skara FC (P14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-15 09:15 060905352 Finlandia-Pallo IF (P14) 1 - Lerums IS (P14) 2 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-15 10:30 060905250 Mölnlycke IF (P13) - Lindome GIF (P13) 9 - 2 Mölnlycke IP
2009-03-15 10:30 060905251 Lunden Överås BK (P14) - Utbynäs SK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 10:30 060905266 Älvsborg FF (F13) - Älvsborg FF (F11) 0 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-15 10:30 060905367 Tuve IF (F15) - Sandarna BK (F15) 0 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-15 10:30 060905370 Lerums IS (P13) - Holmalunds IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-15 11:00 060905203 IFK Göteborg (P15) - Särö IK (P15) Skatås 1 Konstgräs
2009-03-15 11:20 060905252 Qviding FIF (P14) - Nol IK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 11:30 060905214 Ytterby IS (F14) - Ahlafors IF (F14) Ytterns IP 3 konstgräs
2009-03-15 11:30 060905347 IFK Göteborg (P14) - Sjömarkens IF (P14) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-15 12:00 060905182 Romelanda UF (P15) - Kärra KIF (P15) Romevi 3 Konstgräs
2009-03-15 12:00 060905216 Azalea BK (F15) - Alingsås Kvinnliga IK (F15) 6 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-15 12:00 060905226 Bergums IF (F15) - Kärra KIF (F15) The Carpenters Arena
2009-03-15 12:00 060905233 Jonsereds IF (P15) - Melleruds IF (P15) 8 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-15 12:00 060905242 Älvsborg FF (P15) - Hovås Billdal IF (P15) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-15 12:00 060905249 Sävedalens IF (P16) - Fässbergs IF (P16) Vallhamra 2 Konstgräs
2009-03-15 12:00 060905362 Mölnlycke IF (P15) - Qviding FIF (P15) 2 - 1 Mölnlycke IP
2009-03-15 12:10 060905253 Lunden Överås BK (P14) - Nol IK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 12:45 060905241 IFK Göteborg (P13) 2 - Vänersborgs IF (P13) 8 - 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-15 13:00 060905254 Qviding FIF (P14) - Utbynäs SK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 13:00 060905316 Mölnlycke IF (P14) 1 - Öjersjö IF (P14) 2 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-15 13:15 060905287 Öjersjö IF (F15) - Qviding FIF (F15) 3 - 1 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-15 13:30 060905187 Västra Frölunda IF (P13) - Fässbergs IF (P13) 11 - 2 Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-15 13:30 060905221 Azalea BK (F16) - Alingsås Kvinnliga IK (F16) Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-15 13:45 060905276 Lerums IS (F14) - Holmalunds IF (F14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-15 13:50 060905255 Lunden Överås BK (P14) röd - Finlandia-Pallo IF (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 14:00 060905346 Utbynäs SK (P13) - Azalea BK (P13) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-15 14:30 060905228 Björndammens BK (P15) 1 - Gerdskens BK (P15) 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-15 14:40 060905256 Nol IK (P14) - Utbynäs SK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 15:00 060905224 SG-97 (P16) - IFK Björkö (P16) Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-15 15:15 060905351 Lunden Överås BK (P15) - Nol IK (P15) Heden 4 Konstgräs
2009-03-15 15:30 060905223 Qviding FIF (P13) - Kungsladugårds BK (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-03-15 15:30 060905257 Lunden Överås BK (P14) - Qviding FIF (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 16:00 060905371 Guldhedens IK (P13) - Partille IF (P13) 5 - 4 Anders Svensson vallen
2009-03-15 16:15 060905227 Björndammens BK (P15) 2 - Gerdskens BK (P15) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-15 16:20 060905258 Lunden Överås BK (P14) röd - Azalea BK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-15 16:30 060905198 Hovås Billdal IF (P15) - Älvsborg FF (P15) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-15 16:30 060905207 Qviding FIF (P16) 2 - Azalea BK (P16) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-15 16:30 060905264 Mossens BK (F14) - IF Mölndal Fotboll (F14) 1 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2009-03-15 18:00 060905344 Lekstorps IF (F14) - IF Warta (F13) LP Idrottsplats 1
2009-03-15 18:00 060905355 Jonsereds IF (P16) - Utbynäs SK (P16) 1 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-15 19:00 060905353 Kållered SK (P15) - Eriksbergs IF (P15) Förbovallen 1
2009-03-15 19:30 060905286 Cruz Azul IF Damer 7-manna - Götaholms BK 7-manna Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Omgång 8
2009-03-17 18:30 060905283 Näsets SK (F15) - Södra Skärgården IK (F15) Kannebäcksplan 1 Grus
2009-03-18 19:00 060905424 IK Zenith (P14) - Älvsborg FF (P14) 5 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2009-03-19 19:00 060905333 Stenkullens GOIK (P16) - Älvsborg FF (P16) 2 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2009-03-20 17:00 060905325 IF Warta (P15) - Sävedalens IF (P15) 1 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-20 18:45 060905337 Team Bifrost/Dalen (P14) - Fässbergs IF (P14) Förbovallen 1
2009-03-20 18:50 060905449 Torslanda IK (P14) - Hisingsbacka FC (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-20 19:00 060905450 Götaholms BK (P16) - Tuve IF (P16) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-20 19:30 060905293 Ytterby IS (P15) - IFK Valla (P15) Ytterns IP 3 konstgräs
2009-03-20 20:00 060905320 Rannebergens IF (P15) - Nol IK (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-20 20:00 060905372 Kungsladugårds BK (P16) - Näsets SK (P16) 1 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-03-21 10:00 060905339 Torslanda IK (P15) - IF Warta (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-21 10:15 060905327 Lerums IS (P15) - Töllsjö IF (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-21 10:30 060905445 Tuve IF (F15) - Kungälvs FF (F15) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-21 11:45 060905281 Rannebergens IF (P15) - Romelanda UF (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-21 12:00 060905310 Mölnlycke IF (P14) 1 - Finlandia-Pallo IF (P14) Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-21 12:00 060905366 GAIS (P15) - IFK Göteborg (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-21 12:00 060905437 IFK Göteborg (P13) - GAIS (P13) 1 3 - 4 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-21 12:15 060905295 Sävedalens IF (F15) - Kortedala IF (F15) Vallhamra 2 Konstgräs
2009-03-21 12:15 060905300 Öjersjö IF (F13) - Landvetter IF 2003 (F13) 1 - 1 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-21 13:15 060905438 GAIS (P13) - Örgryte IS (P13) 2 4 - 3 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-21 13:30 060905308 Qviding FIF (P15) - Hönö IS (P15) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-21 13:30 060905311 Mölnlycke IF (P14) 1 - Finlandia-Pallo IF (P14) Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-21 14:00 060905289 Solängens BK (P15) - Kärra KIF (P15) Eklandavallen Konstgräs 1
2009-03-21 14:00 060905335 Lerums IS (F13) - Mölnlycke IF (F13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-21 14:30 060905439 GAIS (P13) 1 - Örgryte IS (P13) Skatås 1 Konstgräs
2009-03-21 15:00 060905307 Fässbergs IF (P15) - Västra Frölunda IF (P15) 2 Förbovallen 1
2009-03-21 15:00 060905338 Torslanda IK (P13) - Mölnlycke IF (P13) Torslandavallen 4 Gräs
2009-03-21 15:00 060905446 Öjersjö IF (P13) - IF Mölndal Fotboll (P13) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-21 15:15 060905420 Askims IK (F13) - Qviding FIF (F13) 2 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-21 15:30 060905374 Kungsladugårds BK (P16) - Älvsborg FF (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-03-21 15:30 060905462 Västra Frölunda IF (F14) - Nödinge SK (F14) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-21 15:45 060905440 Örgryte IS (P13) 2 - IFK Göteborg (P13) 2 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-21 16:00 060905304 Fässbergs IF (P15) 1 - Västra Frölunda IF (P15) Förbovallen 1
2009-03-21 16:00 060905305 Lerums IS (F15) - Floda BoIF (F15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-21 16:00 060905322 Ytterby IS (F14) - Kungälvs FF (F14) 1 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2009-03-21 16:00 060905328 Björndammens BK (P14) - Älvsborg FF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-21 16:00 060905443 Bergums IF (F13) - Sävedalens IF (F13) The Carpenters Arena
2009-03-21 16:15 060905428 GAIS (P15) - Floda BOIF (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-21 16:30 060905290 SG-97 (P13) - Älvängens IK (P13) 2 - 7 Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-21 16:30 060905299 Öjersjö IF (P14) - Kungsbacka IF (P14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-21 16:30 060905354 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Sandarna BK (P15) 4 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-21 16:30 060905432 Näsets SK (F14) - Torslanda IK (F14) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2009-03-21 17:00 060905326 Mossens BK (P13) - Näsets SK (P13) Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-21 17:00 060905368 Älvsborg FF (P13) - Kärra KIF Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-21 17:00 060905441 IFK Göteborg (P13) - Örgryte IS (P13) Skatås 1 Konstgräs
2009-03-21 17:30 060905296 Sävedalens IF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-21 17:30 060905323 Kållered SK (P14) - Lunden Överås BK (P14) 3 - 1 Förbovallen 1
2009-03-21 17:45 060905306 Lindome GIF (P13) - Fässbergs IF (P13) Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-21 17:45 060905429 GAIS (P15) - Landvetter IS (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-21 18:00 060905369 Älvsborg FF (P13) - Kärra KIF Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-21 18:15 060905314 IF Warta (F13) - Torslanda IK (F13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-21 18:15 060905442 IFK Göteborg (P13) 2 - GAIS (P13) Skatås 1 Konstgräs
2009-03-22 08:20 060905421 BK Bifrost/Dalen (P13) - Lindome GIF (P13) Förbovallen 1
2009-03-22 09:00 060905294 Lindome GIF (P14) - Onsala BK (P14) Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-22 09:00 060905321 Hisingsbacka FC (P14) - Tuve IF (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-22 09:30 060905423 BK Bifrost/Dalen (P13) - Mölnlycke IF (P13) Förbovallen 1
2009-03-22 10:00 060905298 Qviding FIF (P13) - Sävedalens IF (P13) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-22 10:30 060905365 Tuve IF (F15) - Landvetter IF 2003 (F15) Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-22 10:30 060905422 Torslanda IK (P14) - Kode IF (P14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-22 10:30 060905433 Älvsborg FF (F13) - Västra Frölunda IF (F13) 2 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-22 10:30 060905458 Björndammens BK (P13) - Finlandia-Pallo IF (P13) 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-22 10:40 060905319 Kärra KIF (P14) - Lärje/Angered IF (P14) 1 3 - 4 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-22 11:00 060905303 Jonsereds IF (P14) - Hemsjö IF (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-22 11:00 060905309 Lerums IS (P16) - Utbynäs SK (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2009-03-22 11:15 060905297 Qviding FIF (P13) 1 - Lunden Överås BK (P13) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-22 11:45 060905425 Torslanda IK (P15) - Hönö IS (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-22 12:00 060905313 Bergums IF (F15) - Jitex BK (F15) 1 - 5 The Carpenters Arena
2009-03-22 12:00 060905331 Mölnlycke IF (F15) - Kode IF (F15) 2 - 0 Mölnlycke IP
2009-03-22 12:00 060905332 Älvsborg FF (P15) - Rannebergens IF (P15) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-22 12:00 060905448 Mossens BK (P12) - Azalea BK (P12) 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2009-03-22 12:15 060905360 Hovås Billdal IF (F13) - Näsets SK (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-22 12:15 060905436 Öjersjö IF (F15) - Sjömarkens IF (F15) 0 - 3 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-22 12:30 060905459 Björndammens BK (P13) 1 - Finlandia-Pallo IF (P13) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-22 13:30 060905329 Västra Frölunda IF (P13) - Hönö/Björkö (P13) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-22 13:30 060905330 IK Kongahälla (P15) - Ahlafors IF (P15) 4 - 1 Munkegärdesplan 1 Grus
2009-03-22 13:30 060905336 Älvsborg FF (F15) - Sandarna BK (F15) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-22 14:00 060905317 Hovås Billdal IF (F14) - Jitex BK (F14) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-03-22 15:30 060905324 Lunden Överås BK (P14) - Örgryte IS (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-22 16:00 060905301 Öjersjö IF (P14) - Holmalunds IF (P14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-22 16:00 060905357 Qviding FIF (F14) - Derome BK (F14) 5 - 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-22 16:00 060905361 Jonsereds IF (P13) - Sävedalens IF (P13) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-22 16:15 060905288 IK Kongahälla (P14) - Skepplanda BTK (P14) Munkegärdesplan 1 Grus
2009-03-22 16:30 060905282 Mölnlycke IF (P13) - Askims IK (P13) Mölnlycke IP
2009-03-22 16:30 060905302 Hovås Billdal IF (P15) - Askims IK (P15) Kobbegården 1 Konstgräs
2009-03-22 16:30 060905334 Mossens BK (F14) - Azalea BK (F14) 2 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2009-03-22 17:30 060905358 Kungälvs FF (F15) - Kållered SK (F15) Munkegärdesplan 1 Grus
2009-03-22 17:45 060905454 Kållered SK (P13) - Azalea BK (P13) 4 - 3 Ekenplan 2 Grus
2009-03-22 18:00 060905318 Jonsereds IF (P16) - SG-97 (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-22 18:00 060905345 Lekstorps IF (F14) - Lerums IS (F13) Flodala IP 3 KG
2009-03-22 19:15 060905431 Kållered SK (P15) - Kärra KIF (P15) Förbovallen 1
Omgång 9
2009-03-23 18:45 060905451 GAIS (P14) - GAIS (P15) 2 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2009-03-23 19:30 060905463 Ytterby IS (P15) - Nol IK (P15) Ytterns IP 3 konstgräs
2009-03-24 17:00 060905455 Mossens BK (P15) - Askims IK (P15) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2009-03-25 18:30 060905396 Lunden Överås BK (P14) - Azalea BK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-25 19:30 060905404 Björndammens BK (P15) 1 - Finlandia/Pallo AIF (P15) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-26 19:00 060905387 Stenkullens GOIK (P16) - Sävens BK (P16) 10 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2009-03-27 17:15 060905476 Jitex BK (F15) - Hjuviks AIK (F15) Frejaplan 1 K.Gräs
2009-03-27 19:00 060905379 Götaholms BK (P16) - Sävedalens IF (P16) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-27 19:10 060905504 Lindome GIF (P15) - Ahlafors IF (P15) Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-27 20:00 060905382 Rannebergens IF (P15) - Gunnilse IS (P15) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-28 08:30 060905447 Mossens BK (P13) - BK Häcken (P13) Heden 3 Konstgräs
2009-03-28 09:00 060905430 Utbynäs SK (F13) - Sävedalens IF (F13) Kviberg 2 konstgräs
2009-03-28 10:00 060905417 Torslanda IK (P14) - Hönö IS (P14) 3 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-28 10:30 060905375 IFK Göteborg (P13) - Lilleström 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-28 10:45 060905381 Kärra KIF (P13) 1 - Landvetter IS (P13) Heden 4 Konstgräs
2009-03-28 11:15 060905416 Torslanda IK (P15) - Kärra KIF (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-28 11:15 060905456 Fässbergs IF (P15) - IK Kongahälla (P15) Frejaplan 1 K.Gräs
2009-03-28 11:30 060905413 Qviding FIF (P13) 1 - Torslanda IK (P13) 1 Skatås 1 Konstgräs
2009-03-28 12:00 060905376 IFK Göteborg (P13) 2 - Lilleström 2 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-28 12:15 060905395 Sävedalens IF (F15) 1 - Kortedala IF (F15) Vallhamra 2 Konstgräs
2009-03-28 12:45 060905482 Öjersjö IF (F15) - Landvetter IF 2003 (F15) 3 - 0 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-28 13:00 060905401 Guldhedens IK (P14) - Älvsborg FF (P14) Anders Svensson vallen
2009-03-28 13:00 060905412 Qviding FIF (P13) - Torslanda IK (P13) Skatås 1 Konstgräs
2009-03-28 13:00 060905465 Solängens BK (P15) - Hovås Billdal IF (P15) Eklandavallen Konstgräs 1
2009-03-28 14:00 060905407 GAIS (P13) 1 - BK Bifrost (P13) 1 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-28 15:00 060905466 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Romelanda UF (P15) 6 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-28 15:30 060905406 GAIS (P13) - BK Bifrost (P13) 2 Kviberg 2 konstgräs
2009-03-28 15:30 060905481 Västra Frölunda IF (F14) - Hjärtums IS (F14) 3 - 0 Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-28 15:30 060905501 Kungsladugårds BK (P16) - IFK Björkö (P16) Apelsinplan 2 Konstgräs
2009-03-28 15:45 060905389 SG-97 (P13) - Azalea BK (P13) Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-28 16:00 060905397 Öjersjö IF (P14) - Sjömarkens IF (P14) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2009-03-28 16:00 060905398 Bergums IF (P15) - Sävedalens IF (P15) The Carpenters Arena
2009-03-28 16:00 060905400 Björndammens BK (P14) - Öckerö IF (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-28 16:00 060905409 Jonsereds IF (P15) - Rannebergens IF (P15) 3 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-28 16:00 060905411 Lunden Överås BK (P14) - IK Zenith (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-28 16:30 060905405 Näsets SK (P16) - Dalen/KFF (P16) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2009-03-28 16:30 060905485 Azalea BK (P16) - Utbynäs SK (P16) Heden 4 Konstgräs
2009-03-28 17:00 060905377 Älvsborg FF (P13) - Hönö/Björkö (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-28 18:00 060905378 Älvsborg FF (P13) - Hönö/Björkö (P13) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-28 18:00 060905464 Västra Frölunda IF (P13) - Lerums IS (P13) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-29 08:50 060905500 Floda BoIF (P14) - Älvängens IK (P14) Flodala IP 3 KG
2009-03-29 09:15 060905505 IK Zenith (P13) - Qviding FIF (P13) 4 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2009-03-29 09:30 060905410 Kållered SK (P14) - Sävedalens IF (P14) Förbovallen 1
2009-03-29 10:10 060905391 Kärra KIF P14 - Marieholm BoIK (P14) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2009-03-29 10:45 060905384 Finlandia-Pallo IF (P14) 1 - Älvsborg FF (P14) 2 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2009-03-29 11:30 060905390 Qviding FIF (P15) - Lerkils IF (P15) Kviberg 5 konstgräs
2009-03-29 11:45 060905418 Torslanda IK (F15) - Tuve IF (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-29 12:00 060905388 Mölnlycke IF (F15) - Floda BoIF (F15) 0 - 1 Mölnlycke IP
2009-03-29 12:00 060905434 Älvsborg FF (F13) - Kållered SK (F13) Påvelund 1 Konstgräs
2009-03-29 12:00 060905506 Bergums IF (F13) - Floda BoIF (F13) The Carpenters Arena
2009-03-29 12:15 060905468 IF Mölndal Fotboll (P13) - Cruz Azul IF (P13) Rävekärrsplan
2009-03-29 12:30 060905383 Lunden Överås BK (P15) - Kärra KIF (P15) 2 - 6 Överåsvallen 1 Konstgräs
2009-03-29 12:30 060905394 Lindome GIF (P14) - Tuve IF (P14) 4 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs
2009-03-29 12:30 060905502 GAIS (P13) 1 - Lilleström (No) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-29 13:00 060905470 Mölnlycke IF (P15) - Landvetter IS (P15) Djupedalsplan B Konstgräs
2009-03-29 13:25 060905419 Torslanda IK (P15) - Älvsborg FF (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-29 13:30 060905392 Västra Frölunda IF (P13) - BK Häcken (P13) Garminvallen konstgräs (Välen)
2009-03-29 13:30 060905460 Björndammens BK (P13) - Sandareds IF (P14) 2 1 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-29 14:00 060905408 Bergums IF (F15) - Tuve IF (F15) The Carpenters Arena
2009-03-29 14:00 060905435 Jonsereds IF (P13) - Mölnlycke IF (P13) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2009-03-29 14:00 060905503 GAIS (P13) - Lilleström (No) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2009-03-29 14:45 060905461 Björndammens BK (P14) - Sandareds IF (P14) 1 4 - 4 Furulundsplan 1 Konstgräs
2009-03-29 15:00 060905386 SG-97 (P16) - Älvsborg FF (P16) Ruddalen 1 Konstgräs
2009-03-29 15:00 060905472 Partille IF (P13) - Öjersjö IF (P13) Lexby 2 Konstgräs
2009-03-29 15:00 060905512 Torslanda IK (F13) - Ahlafors IF (F13) Torslandavallen 2 Konstgräs
2009-03-29 15:30 060905393 Bergsjö IF (P14) - Qviding FIF (P14) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2009-03-29 16:30 060905507 Mossens BK (P15) - Hovås Billdal IF (P15) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2009-03-29 17:10 060905380 Kärra KIF (P13) 1 - Romelanda UF (P13) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2009-03-29 17:15 060905399 IF Mölndal Fotboll (F14) - Tölö IF (F14) Förbovallen 1
2009-03-29 18:15 060905511 Eriksbergs IF (F15) - IK Zenith (F15) 0 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2009-03-29 19:00 060905510 Kållered SK (P15) - Sandarna BK (P15) Förbovallen 1
2009-03-29 19:15 060905457 Fässbergs IF (P15) - Lerums IS (P15) 1 - 2 Frejaplan 1 K.Gräs
2009-03-29 19:30 060905385 Sävedalens IF (P14) - GAIS (P14) Kviberg 5 konstgräs
2009-05-15 18:00 060905563 Sjövalla FK (P12) - Gunnilse IS (P12) Vällsjöplan
Omgång 10
2009-04-01 17:45